دستگیری و تنبیه یک زائر ایرانی در خیابانهای عربستان

دستگیری و تنبیه یک زائر ایرانی در خیابانهای عربستان


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=xOZXrKcFjfY

لینک دانلود مدیافایر

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
به نظرم این یک بسیجیه که ساندیس خونش اومده پایین و اقدام به دزدی کرده که اینطور تنبیه میشه :).
دوشنبه 9 آبان 1390

siavoosh - استرالیا - سیدنی
ما چرا باید اصلا عربستان بریم تا تنبیه بشیم.اسلام دین ما نیست.اسلام فرهنگ تحمیلی عرب است. اگر ما خودرا مسلمان بدانیم خواه نا خواه باید حقارت آن را تحمل کنیم. عرب هیچگاه همسنگ ما نبوده و نخواهد بود. وقت آن شده سنگهایمان را از این قوم وا بکنیم!
دوشنبه 9 آبان 1390

سبز باشید - نیوزیلند - اکلند
چرا مگه چیکار کرده بنده خدا
دوشنبه 9 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
اخ کاشکی اگر ایرانی بود یک کم محکم تر این شلاق را بهش میزدید که دیگه هوس مکه رفتن و زیارت کردن اجداد اعراب به سرش نزنه
دوشنبه 9 آبان 1390

Pezhman - اتریش - وین
جرمش چی بوده؟.وچرا رفته جایی که مثل حیوانات بهش شلاق بزنند.
دوشنبه 9 آبان 1390

Coco - کانادا - تورنتو
گفتم شاید بخواهید بدونید که تو کانادا اگه کسی‌ سگها و گربه تو خیابون را اینطوری با چوب بزنه، اولاً که پلیس میگیره بش دستبند میزنه و میبره میندزتش زندون، بعدم باید جریمه بده بد هم معمولا هر کسی‌ که تو این شهر تورنتو با حیوانات خشونت نشون داده باشه فردا صبحش عکسش‌ تو صفحه اولِ همه روزنامه هاست. ولی‌ اینجا تو این فیلم انگار که انسانهایی که کلی‌ پول می‌برن تو این کشور می‌ریزن باشون مثل حیوون رفتار می‌شه.
دوشنبه 9 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
ای تازی های کثیف امیدوارم نسل تون مثل دایناسورها منقرض بشه ..شترسوارهای وحشی.
دوشنبه 9 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
خوشبحال عربها یارو این همه پول خرج میکنه چند سال انتظار میکشه که بره آنجا مثل سگ بزنند تو سرش, حقتون است خلایق هرچی لایق احمق ترین آدمها آنهائی هستند که پی به ذات مکه و حج و اسلام بردنند ولی بازهم برای رفت به آنجا حاضرا زیر بار همه چی بروند که بهشون بگن حاجی. ولی صد رحمت به عربها حالا اگر ایرانیها بودنند همچین چوب را میزنند پشت یارو که پوست کمرش بلند بشه.
دوشنبه 9 آبان 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
دیوانه‌ هم پولش را اون‌جا خرج کرد، هم کتک خورد و تحقیر شد. ما ایرانی‌ها چه مرگمونه که باید بریم سرزمین تازی‌ها؟
دوشنبه 9 آبان 1390

habibollah - ایران - تهران
خدایایعنى تااینقدرازایرانى بدت میاد؟
دوشنبه 9 آبان 1390

Arash Aazad - آلمان - هامبورگ
خریت نه تنها به علف خوردن است، ...
دوشنبه 9 آبان 1390

siah76 - امریکا - لوس انجلس
خلایق هر چه لایق...
دوشنبه 9 آبان 1390

sunia - استرالیا - استرالیا
فکر کنم لباساش خاکی بوده داشتن براش می تکوندن
دوشنبه 9 آبان 1390

reza_persian - نروژ - تنسبرگ
عجب!!!
دوشنبه 9 آبان 1390

Sir.amir - انگلستان - منچستر
دست بالا دست بسیار است این اگر اشتباه نکنم یک ساندیس خور بود و داشت تحقیر جلوی اون همه میشد اون ابله که به ان بتکده میره بایدم اینجور بزننش بلکه مغزش شاید بر اثر ضربه درست بشه یکی نیست به اینها بگه اخه خداشون اون خانه چیکار میکنه .اینجاست شاعر گرانمایه میگه مرا ببر بقر جهنم ای خدای عرب بشرط انکه در انجای نیاید صدای عرب.لولول .منظورم عربهای متجاوزه نه هموطنان عرب زبانمان
دوشنبه 9 آبان 1390

Sir.amir - انگلستان - منچستر
خدای خوب دقت/کنید دور بر ی هارو یک مشت ادم بیسواد که میتوان دید که حتی نمیدانند داخل تازی نامه چی نوشته شده میروند به مکه این بدبخت هم وسط اونهمه دار تحقیر میشه حالا سوای شکنجه که با  تازیانه داره میزنه پوشتش من بجاش بودم بعدش میرفتم ادرار میکردم به ان خانه که اینها محافظ اش باشند
دوشنبه 9 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
دمتان گرم الحق سگ شما به هزاران ابله پاسدار و بسیجی ایران شرف دارد که در اینطور موارد به قصد کشت میزنند، اما شما کار اشتباه خاطی را فقط به طور نمادین جلوه ای نمادین تبنیه دادید و بیشتر نظرتان تنبه بوده است نه تنبیه که منجر به فلج و نقص عضو و. شود!. مرگ بر گدا علی و سگان پاچه گیرش از هر قشر و با هر لباسی
دوشنبه 9 آبان 1390

leyli maman - مالزی - کوالالامپور
از ماست که بر ماست.......تو این شرایط که عربستان و ایران بزرگترین دشمنهای همدیگن خوب مگه مجبورید برید اونجا یی که ایرانیها رو به حساب نمیارن؟شایدم یه کاری کرده این بنده خدا بعیدم نیست.
دوشنبه 9 آبان 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
اگه همه درهای بهشت رو هم بخواهند به من بدهند هرگززززززززز دوست ندارم پیش این عربهای سوسمار خور بادیه نشین و پابرهنه شتر سوار سرکج کنم .!!!!!!!قربون خدا برم که جا قحط بوده که پیش این غول بیابونیهای بی سرو بی پا خونه اش رو بنا کرده ؟!!!
دوشنبه 9 آبان 1390

ari jojeh - ایران - تهران
اینکه ماساژ بود نه تنبیه. حاجی رو باید با لگد تو شکمش میزدند. حاجی که ز مکه و منا برگشته ماریست که اژدها برگشته. زینهار فریب ریش حاجی مخورید که این خانه خراب از خدا برگشته!
دوشنبه 9 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
با این چوب نایب خدا در کشور خدا, یکی از خوش رویان ترین حوری بهشتی از ان او خواهد شد زیرا " مثل همیشه مانند همه مسلمانان " مظلوم چوب خورد و مقصر نیست, پس رحمت و حکمتی در این مجازات نهفته است که اشخاص ناشی و خوش باور متوجه ان نمیشونند !
دوشنبه 9 آبان 1390

bavaffa - اذربیجان - باکو
طرز زدن شلاق را به هم دین ناش در ایران یاد میداد .
دوشنبه 9 آبان 1390

bavaffa - اذربیجان - باکو
طرز زدن شلاق را به هم دین ناش در ایران یاد میداد .
دوشنبه 9 آبان 1390

ghorobe sabalan - انگلستان - لندن
متاسفانه لیاقت ما ملت ایران همین اخوندان. از روزی که اسلام وارد ایران شد یه روز خوش اون مملکت ندید. شوخی نیست ایرانیها با ریختن 5 میلیارد دلار تو شکم عربستان هر سال,رتبه اولو دارند. حال میده هم پول بدی هم کتک بخوری. ای کاش جای اعراب رومیها به ما حمله میکردند و مسیحی میشدیم. باوجودی که اعتقاد دارم مذاهب وحشتناکترین دروغ تاریخند اما دین مسیحیا میلیون برابر انسانی تر از دین مسلموناست. به امید روزی که مردم ایران اسلامو ببوسندو بگذارن کنار.
دوشنبه 9 آبان 1390

antidajjal - ایران - تهران
از کجا میدونید که ایرانی هست ، بیخودی حرف در میارین
دوشنبه 9 آبان 1390

آشی - انگلیس - لندن
کجای این زایر نوشته بود که ایرانیه؟ ما که ندیدیم. چطور باور کنیم؟
دوشنبه 9 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
اگه من بودم. طرف رو انقدر میزدم که. همونجا جبرائیل همراه فردوسی نازل بشن و براش آیه 64 از کتاب فردوسی را قرائت کنن." گر ما خرد داشتیم..........." مرتیکه احمق...و دفعه اول و آخرش باشه که میره پاچه خواری خدا.
دوشنبه 9 آبان 1390

mo.miyai - نروژ - اسلو
خدا وکیلی دمشون گرم اگر این تنبیه هست حداقل از پلیس ایران که خیلی بهتره لوخت مادر زادکه نکردن بنده خدارو . تقریبن مثل مدرسه هایه ایران تنبیه کردن هر چند به نظر من حتا از اون جا هم بهتر و انسانی تر بود.
دوشنبه 9 آبان 1390

Xerxesilicous - ترکیه - استانبول
متهم ایرانی محکوم به یک سال و نیم زندان و 50 ضربه شلاق که سه بار تکرار میشه (یعنی در واقع 150 ضربه در سه روز) به جرم گذاشتن نجاست در مسجد نبوی مدینه اما انگار تو ایران محکم تر میزنن ها از عکس هایی که از شلاق خورده های تو ایران برمیاد باید خیلی محکم تر باشه
دوشنبه 9 آبان 1390

Mahyar-Tpour - ایـران - تـهـران
خاک بر سر این حجاج که ثروت ملی رو می برن میدن به اون عربا تا سوار لامبورگینی بشن و اسم خلیج فارس رو عوض کنن...خاک بر سر اونهایی که ثروت ملی رو میدن به مردم سـومـالـی...اونوقت اینهمه فقیر در کشور ما وجود داره که 1% اون پول رو هم ندارن....امیدوارم این حجاج یه روز فـــــقـــــیر بشن اون موقع ببینم چه کسی بهشون کمک میکنه.
دوشنبه 9 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
بدتر از اینها باید باهاشون برخورد بشه. حالا برن بتکده عربها را بپرستن و پولشون را خرج تازی های گدا گرسنه کنند که تا ٥٠. سال پیش شیپیش و مگس از سر و کولشون و دهنشون بالا پایین میرفت. تف به شرافتتون که آبرو واسه ایران و ایرانی نگذاشتید. مرتیکه یک گردشگاه توی اروپا یا آسیای دور صدبار با ارزش تر و پر معنی تر از این خانه توحش هست.
دوشنبه 9 آبان 1390

nejaat2006 - انگلستان - لىدز
اىن هم سرزمىن اسلام. به صراحت اعلام کرد اىرانى کذاب! خانه خدا قلب ماست نه چنىن جاىى که به کرامت و شخصىت انسان توهىن مىشود. به نظرم اون آقا حقش بود اىنقدر کتک بخوره که دىگه هوس عربستان به سرش نخوره
دوشنبه 9 آبان 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
به درک سیاه  وقتی دنباله رو یک مشت عرب بوکندو پا برهنه بشی و سالی 12 ماه براشون سیاه بپوشی بزنی تو سرت ! به دلیل همون تازی پرستی هم باید در کشور خودت مثل حیون تازیانه و اردنگی بخوری هم وقتی میرید برای مرده پرستی عربها باید ازشون بخورید !!
دوشنبه 9 آبان 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
دنده هاشون نرم نروند کشور عربهای پابرهنه شتر سوار سوسمار خور بادیه نشین .خواهشاااااااااا اگر عرب نیستی و بهت برنمیخوره کامنت من رو بگذار .زیرا این چندمین کامنتم هست که می فرستم و هنوز نگذاشتین.
دوشنبه 9 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
باتشکرازدولت عربستان وقانون تنبیهااسلامی.قانون تعزیر همینه..اولا باید بازو به بدن چسبیده باشد.بطوری که قران رازیر بغل بتوانی نگه داری.دوم.درمحل وقوع جرم اجراشود.سوم.تکرار وتکرارشود.قطع انگشت تاالی اخر قطع دست.نه مثل ایران وایرانی که شلاق زدنش هم حیوانیست.وهم دزد راجایزه بدهند.ابروی دزد رادرعربستان...تاتکرارنکند.دیگرانهم عبرت بگیرن..
دوشنبه 9 آبان 1390

Danial00 - سوئد - استکهلم
سیاوش خان: شما لطفا جمع نبندید. میخوایید چیزی بگید از طرف خودتون بگید. ثانیا در همین سوئد هم وزارت خوارجه تو وبسایت خودش به شهرونداش اعلام کرده که به هر کشوری که سفر میکنید باید به قوانین و مقررات اون کشور احترام بگذارید. به این آقا سه بار قبل از اجرای این حکم تذکر شفاهی داده شده بود.ثالثا اینکه همین حکم اگه تو ایران خودمون اجرا میشد این آقا تا یک سال نمیتونست رو کمرش بخوابه اصلا (دو نمونش رو تو روزهای اخیر دیدیم). پس خودمون هم چیزی از اینا کم نداریم. مردمی که ساعت سه صبح از خواب و خوراک و زندگیشون میزنن تا برن اعدام یک نوجوان زیر هجده سال رو ببینند. بیایین اینقدر خودمونو تافته جدا بافته ندمون که اگه دستمون بیوفته بدتر از اینارو با مردممون میکنیم.
دوشنبه 9 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
انانی که ازپدرانشان که تسلیم اعراب مسلمان شد.نکوهش پدرانشانرانکنند.چون خودشان ازاجدادشان خیلی عقب مانده تروبی وجودترند.چراکه درزمان کنونی خودتسلیم اعراب مسلمان هستند.وهربلایی که سرشان می اید.عکس العملی نشان نمیدهند.ناراحتی شان ازان است که چرادیگران میدذدندومانمیتوانیم.وگرنه خیلی هم راضی بودند.ومداحی رژیم رامیکردند.اگرپدرانتان درقرن هفتم شکست خوردند.شمادرقرن بیست ویک... گروهی غارت میکنید.گروهی ناراحتیدکه چراماغارت نمیکنیم.وگرنه همان قماشید.من اگرناراحتم.ازاسلام وبیعدالتی های اسلامی وغارت اموالم توسط غارتگران عرب صفت.پادرمیانه میدان میگذارم.وپیروزی رابدست می اورم.بشرطی که پس ازازان خودم غارتگرنباشم.درادامه
دوشنبه 9 آبان 1390

ali1111 - ایران - تهران
وقتی ملت وملیت ما برای مسئولین و سران کشور اهمیتی ندارد و دائم دارند مردم خود را در دنیا تحقیر می کنند و پاسپورت ایرانی که ریپرزنت کننده ملیت یک کشور است جز بی ارزش ترین پاسپورت های دنیا می شود دیگه چه توقعی است? ایا جرات دارند با یک شهروند بریتانیایی یا امریکایی این برخورد را کنند?
دوشنبه 9 آبان 1390

lucina - ایران - تهران
وا اینا که بیشتر نوازش بود تا کتک .کاش همه تنبیهات تو ایران هم اینجوری بود
دوشنبه 9 آبان 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
نوش جان از این بدتر هم حقت هست. اسلام ناب محمدی همین است.بخورید و بیاشامید و اسراف هم بکنید. این جاست که باید گفته بزرگ طوس را به یاد آورد: به یزدان اگر ما خرد داشتیم----- کجا این سرانجام بد داشتیم.
دوشنبه 9 آبان 1390

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
آشی - انگلیس - لندن - antidajjal - ایران - تهران - اول فیلم بامیکروفون اعلام میکنه که یک ایرانی شیعه است چرا موضوع را عوض می کنید ساندیس خورای ..
دوشنبه 9 آبان 1390

diyaco_1358 - عراق - اربیل
قبلش با بلندگو اعلام میکنن که یه زائر که دارای جنسیه ایرانی ( هویت ایرانی . دارای شناسنامه ایرانی )
دوشنبه 9 آبان 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
habibollah - ایران - تهران می‌خوای بدونی چرا خدا از ایرانیها بدش میاد؟ بهت پیشنهاد می‌کنم کامنت ها‌رو از اول تا آخر یک بار نگاه کن بعد متوجه میشی‌ چرا! اما اشتباه فکر نکن من خودم هم یک ایرانیم معتقد به هیچ دینی ولی‌ هیچوقت توهین نمیکنم، به عقاید همه احترام میزارم، این چیزیه که خدای من از من خواسته. ولی‌ بیشتر هموطنهامون رو ببین ( سوتفاهم نشه یک موقع گفتم بیشتر نه همه )، تا دهان باز می‌شه همه چیز از توش در میاد!!! خدا این چیزارو نمیخواد، خدا حتا از ما خواسته در برابر دشمن هم خوش برخورد و بی‌ کینه باشیم چه برسه هموطنی که جرمش از نظر بعضی‌ ایرانیان هموطن‌ فقط مسلمون بودنشه ببین چه چیزهایی که بارش نکردن + توهین به دین اسلام و اعراب. بعد پیشنهاد می‌کنم اگر کامنتی برای من میذارن رو نگاه کنی‌ :)
دوشنبه 9 آبان 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
habibollah - ایران - تهران امیدوارم من رو به فحش نکشن و لقب ساندیسخور رو به من نچسبونن چون خیلی‌‌ها تو ذاتشونه که درست انتقاد نکنن. بعد وقتی‌ میگی‌ توهین می‌کنن در میان میگن (آره از ۲۰ نفر آدم فقط تویی‌ که درست میگی‌؟! بهتره بری ۱۳ بدر و ۱۰۰۰ چرتو پرت دیگه!) به جای اینکه بشینن و درست فکر کنن و اگر متوجه منظور نشدن بیان مثل آدم سوال کنن فقط میخوان زود حرف خودشون رو رو کرسی بنشونن و حمله کنن به آدم! موفق باشی‌.
دوشنبه 9 آبان 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
عربه داد میزنه, میگه ایرانی/ بعد طرف میگه از کجا معلومهایرانیه?!کجا نوشته ایرانی?! ادم چی بگه...!
دوشنبه 9 آبان 1390

seven11 - مجارستان - بوداپست
این سایت کاملاٌ مشخصه که یک سایت آنتی سامیتیست است و این اولین بار نیست که با پخش کردن اینگونه ویدیو ها و عکسها حس نفرت را در بینندگان و خوانندگان ایجاد میکنه آیا تا حالا شده که یک ویدیو از کتک خوردن یک ایرانی بدست یک اروپای یا آمریکایی نشون بده؟ آیا تا بحال شده از رفتار زشت و توهین آمیز یک نژادپرست اونیفورم پوش اروپایی گزارشی، عکسی، فیلمی تهیه کنه؟ مسلماً خیر!!
دوشنبه 9 آبان 1390

arad iran - ایران - تهران
واقعا برای تمام کاربرانی که از این قضیه خوشحال شدند متاسفم . با کمال احترام رگ غیرت ایرانی متاسفانه سالهاست که مرده که عربهای سوسمار خور یه خودشون جرات یه همچین اهانتی رو میدن . صد البته حکومت هم صدا شو در نمی اره که نکنه اعراب محترم مکدر شن .از ماست که یر ماست
دوشنبه 9 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
ازکجامعلوم.که عربستان بخواهد به مردم ایران بفهماند.که تنبیه دزد دراسلام اینگونه بیان شده.نه انگونه که حاکمان مسلمان ایران میزنند..این بلکه جنبه سیاسی واگاهی مردم ایران وپیامی باشدبه ایرانیان..درصورتی که قانون بدوی است.ومن مخالف هرگونه مجازات اینچنینی هستم.نظردوستان چه باشد.دراین مسئله ای که درامریکاوترور ودخالتهای بیموردایران به همسایگان.
دوشنبه 9 آبان 1390

shahab46 - المان - هانوفر
مکه رفتن یعنی طوق خریت را بگردن انداختن و بس
دوشنبه 9 آبان 1390

mohsen_anti - اکراین - کیف
دوستانی که میفرمایند از کجا معلوم که ایرانی هستش???اگه دقت کنن اون سوسمارخور شتر سوار اونجا داد میزنه الایرانی ملیت.چرا همیشه دوست دارین الکی متضاد باشین با این سایت???اون میگه دروغ.این میگه فوتوشاپ...
دوشنبه 9 آبان 1390

shablizim - انگلیس - لندن
چرمش تنجیس مسجد نبوی بوده ظاهرا انجا را الوده و نجس کرده حالا چطوری معلوم نیست
دوشنبه 9 آبان 1390

کرماشان - امریکا - اتلانتا
عجب الاغهای تو مملکت ما زندگی میکنند زن و بچه شون نان شب نداره میرن قرض میگیرن و میرن میریزن تو جیب بیگانه ها...بعدش مثل اشغال باهاشون رفتار میکنن و ابرو واسه ایران و ایرانی نذاشتن....
دوشنبه 9 آبان 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
ali1111 -ایران-تهران/هموطن عزیز, واقعیت رو گفتی mer30 .
دوشنبه 9 آبان 1390

anti sandis - انگلیس - کنت
دقیقاهمون رفتاری که پلیسهای ایران با افغان هادارن حالا بیایین به من فحش بدین
دوشنبه 9 آبان 1390

simorgh57 - انگلستان - کاردیف
وقتی مملی رضا شاه که ادعای پادشاهی ایران میکرد و عر عر ای کوروش سر میداد لنگ به دوش رفت برای زیارت خدای تازیها! دیگه از ملت عادی چه توقع میشه داشت?
دوشنبه 9 آبان 1390

sarbaz007 - المان - المان
حقتونه تا شما ادمهای خر نرید 4 میلیارد نرزید توی جیب این بی ناموسها
دوشنبه 9 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
..خواهشن کامنت مسلمانان را بخوانید(Danial00 - سوئد - استکهلم)...و (h.k - دانمارک - )... ( mo.miyai - نروژ - اسلو )....(bavaffa - اذربیجان - باکو )؟؟؟ تازه بعد از اینهمه فکر و دلیل و اثبات. چقدر از نحوه بی احترامی به ایرانیان خوششون امده و دارن تحسین و تعریف میکنن که چفدر قشنگ مارو مثل سگ میزنن...ببین به چه خاکی افتادیم..............عقل که نیست . یه پاره سنگه. ..تازه به افکارشون هم نمیشه اعیراد گرفت...
دوشنبه 9 آبان 1390

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
کوروش بیدار شو وقت خواب نیست
دوشنبه 9 آبان 1390

saljog - سوئداستکهلم - سوئداستکهلم
چرا مملکت بی شعور ها باید رفت. محمد شخصی بوده که کسی انکار نمی کند ولی اینکه به او وحی نازل می شد یک مقدار باور کردنش مشکل است. احتمالا محمد بیماری اسکیسنو فری داشته که صدا هایی می شنید. همه چیز با انفجار بزرگی بوجود امده است و قرار هم نبود بوجود بیایم به خاطر این هیچ چیز ابدی و ازلی نیست همه چیز مادی و معنوی محکوم به نیستی است .
دوشنبه 9 آبان 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
seven11 -مجارستان زیاد ناراحت نشو دفعه دیگه که از اروپایها کتک خوردی فیلم بگیر و بفرست برای سایت !
دوشنبه 9 آبان 1390

miminana - انگلستان - لندن
چه عیبی داره کافر که نیشش نزده مسلمون بوده اونم تو سرزمین مقدس عربستان یه جورایی تبرک شده خوش به سعادتش ..
سه‌شنبه 10 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
shab barani استرالیا.باتشکرازادبیات وفرهنگ شما.اقایان وخانمها.انتظار دارند.هموطنشان ,دزد, تنبیه نشود.بلکه تشویق شود!اگراینگونه میخواهید.جمهوری اسلامی راکه داریم.اماازادیخواهی ودمکراسی خواهان راانچنان شلاق میزند.,,بنام اسلام,که پوستش باشلاق بلندشود. dara v nadar استرالیا.ماهم یادگرفتیم.چه کنیم.امااین رژیم راچه کسی اورد??عربها?ملت ایران خودشان خمینی وماشینش رارودست بلندکردن.ندید?ایا,,مه افرید,,مهرگان,,مرداویج,,وخاوری عربند?مسلمانند??برادران امیرخسروی.سخنم این است.گناهانمان رابه عهده دیگران نیندازیم.حکومتی که خوداوردیم.وبایدخودمان عوضش کنیم.امابیعرضه وترسوهستیم.گناه دین نیست.وگناه اعراب هم نیست.دزدیهای حکومت قبلی هم مقصراسلام واعراب بودند??من نه عرب هستم.ونه پایبنددین.امااگراشتباه کردم,خطارفتم,دیگرانرا متهم نمیکنم.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
bavafaاذربایجان farhad ایران.من نمیتوانم.شماچرافحش وفزیهت رابه عربهاواسلام کوتاه امدید.که محکوم شوید.مگرنمیدانیدکسی بلدنباشد.شناسایی میشود?ومحکوم.مثلا,,شلوار ساقدوش ازک.نش افتاد.بایستی دودستی به سرداماد میکفت.که چراعروسی گرفتی.وازاین نوع عقاید.این جماعت,نه دزدی,نه دروغ,نه چاپلوسی ودعوا,,دربینشان نیست.ماهن ماه.اوووووم.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
simorgh57 - انگلستان - کاردیف/ وقتی محمد رضا شاه مکه میرفت آنقدر اعتبار و قدرت توی دنیا برای خودش و ایرانیها فراهم کرده بود که کسی جرئت نمی کرد چپ نگاه ایرانی بکنه و همه جا جلوی ایرانی دولا راست میشدند, محمد رضا شاه این کار را هم کرد که بگه با اسلام و مسلمان هیج مشکلی نداره چون آخوندا دائم نوحه سرائی میکردندو روضه سر میدادند که ممکلت اسلامی نیست متاسفانه آنهائی که ممکلت اسلامی را به مکه رفتن محمد رضا شاه ترجیح میداند خوب خاکی تو سر ایران و ایرانی ریختند لابدبخاطر مکه رفتن محمد رضا شاه بودکه انقلاب کردید . وقتی چیزی برای ایراد گرفتن به ایشون پیدا نمیکنید چرت وپرت هم نگید.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Emam zaman - ایران - قم
حالا چرا اینقدر ارام میزنه..?
سه‌شنبه 10 آبان 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
دوستان بلندگو به عربی میگه یک فرد ایرانی که در مسجد,,,مجازات میشه, به امید روزی که همه اعراب ایران به سرزمین پدریشون بازگردن.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

shahab46 - المان - هانوفر
هر کی میره عربستان خریت خودش را ثابت میکند تازه نشان میده ایرانی نیست
سه‌شنبه 10 آبان 1390

seven11 - مجارستان - بوداپست
raha1984 - المان - هامبورگ اگر اینکار را بکنم اربابان آلمانیت ناراحت میشن و حقوق سوسیالت رو قطع میکنند بعد اونوقت دیگه چاپلوسی و اجنبی پرستی واست نون نداره.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
توی اندونزی یک چیزی هست به نام ماساژ بمبو. ساعتی صد دلاره. دقیقا هم به همین شکل و شدت زده میشه.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

alexxx - اتریش - وین
من خودم یکی از مخالفان سرسخت عرب جماعتم. ولی شلاق زدن این عربای وحشی رو با شلاق مسلمونای ایرانی مقایسه کنید.!!!! اگه تو ایران یکی 50 ضربه شلاق بخوره تا یه ماه نمیتونه راه بره عمرا" هم دیگه بچه دار نمیشه اگه نقص دیگه ای هم نگیره این دست کمشه.!!!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

busyman - کویت - کویت
اگه به حرفهاش گوش کنید میشنوید میگه ایرانی جنسیه (ملیت) و آروم زدن بخاطر حج چون نباید توی مراسم حج حتی یک مگس را هم کشت
سه‌شنبه 10 آبان 1390

fraidon - امارات - دبی
قبل از که حکم جلد اجراء کنه .. اعلام کرد که این مرد جنسیه (‌ایرانی) به علت تدنیس یعنی نجس کردن مسجد پیامبر محکوم شده است به یک سال و نیم زندانی + 50 ضربه شلاق
سه‌شنبه 10 آبان 1390

fraidon - امارات - دبی
آخوندا توی ایران یادشون دادن که برای دشمنی کردن با اهل سنت حتی مسجد پیامبر را هم نجس بکنند . و این هم بدبختی این یارو است
سه‌شنبه 10 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
نمیشودبه مکه رفتن شاه ایرادگرفت.وهمچنین اسلامی جلوه دادنش.یابایک ملادست دادنش.انزمان احزاب چپ وتوده چنان قدرتمندبودند.که دو دستی کشورایران تقدیم سیاستهای روسیه میشد.وشاه حقداشت باملایان برای حمایتشان کناریاید..ملت ایران انزمان خیلی تعصبات دینی داشتند.واگرتاکنون روسیه نتوانسته موفق بشودبخاطرهمان تعصبات بوده.صفویه هم ازاین سیاست استفاده کرد.لعنت برروسیه که همواره قصددخالت وسوئ استفاده راداشت.غیرازایدئولژی اسلامی چیزی جلودارش نبود.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
seven11 برو خداروزیت رو جای دیگه حواله کنه عرب پرست !چرا نرفتی عربستان ؟ اونجا بجای سوسیالی که تو مجارستان میگری تازیانه میخوردی!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی. ساعتی صد دلاره؟ اونهم تو اندونزی؟ عجب!!! نمیدونستیم واحد پول اندونزی عوض شده! درآمد مردمش هفته ای صد دلار نیست بعد ماساژ ساعتی صد دلاره؟ اسمتو بذار سید چاخان بهت بیشتر میاد!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

omid-free - انگلیس - لندن
seven11مجارستان -بوداپست بخاطر اینکه اروپا و امریکا قانون داره ومثل این کشورهای عربی بی قانون نیست در ضمن این کلیپها از youtube هست و بوسیله مردم در اون سایت به نمایش گذاشته میشه و کلیپی هم که در یک کشور اروپایی یک ایرانی در خیابان بوسیله پلیس شلاق بخوره یا تحقیر بشه وجود نداره چون محاله
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

kambizian - ایران - تهران
ز شیر شتر خوردن و سوسمار عرب را به جایی رسیدست کار که تاج کیانی کند آرزو تفو بر تو ای چرخ گردون تفو. (پیوست: همچنین تفو بر این فرد که با خرج کردن کلی پول رفته اونجا.)
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Sarbazeh Kourosheh Kabir - امریکا - سن فرنسیسکو
خاک بر سره ما که یک عرب بتوننه با یک ایرانی چنین رفتاری کنه. دیکتاتوری واشغالگری کشوری و فرهنگیه مسلمانها و عربهایه وحشی و پست و بی فرهنگ و بی کلاس باید خاتمه یابد و اگر کسی از این اشغالگری خونش به جوش نمی اید او یک ایرانی نیست. ایران من قبل از تجاوز واشغالگری 60 در صد زرتشتی و 40 درصد مسیحی و کلیمی بود.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

doost-ir - فرانسه - پاریس
seven11-مجارستان -بوداپست چرا شما تشریفتون رو نبرید به یکی از همین کشورهایی که طرفداریشون رو میکنید ؟ دلیلش باید حتما همون حقوق سوسیالی باشه که ازش صحبت میکنی ........
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

roxana_110 - ایران - تهران
باز هم صد رحمت به این عربها انگار دارن نازش میکنند بیان از ما ایرانیا یاد بگیرن همچین شلاق میزنن که پوست و گوشت با هم ور میاد!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.