خوردبین از سمت سرپرستی تیم پرسپولیس برکنار و شیث رضایی منشوری و ممنوع‌الفعالیت می‌شود

محمود خوردبین از سمت سرپرستی تیم پرسپولیس برکنار شد


سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال اتفاقاتی که در دیدار این تیم مقابل داماش گیلان رخ داد، از سمت خود برکنار شد.


به گزارش خبرنگار مهر، برکناری محمود خوردبین در حالی صورت گرفت که در جریان دیدار داماش - پرسپولیس دو بازیکن این تیم با حرکاتی زشت در شادی گلزنی تیم خود شرکت کردند.
 
جمشید زارع، قائم مقام باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار مهر خبر برکناری خوردبین را تایید کرد.
 

شیث رضایی منشوری و ممنوع‌الفعالیت می‌شود/نصرتی در انتظار تصمیم مسئولان


یکی از دو بازیکن متخلف پرسپولیس منشوری و ممنوع الفعالیت می‌شود.

 

حجت الاسلام علیرضا علیپور دبیر کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد تخلفات محمد نصرتی و شیث رضایی دو بازیکن پرسپولیس در دیدار با داماش گیلان و شادی زننده آنها پس از گل گفت: طبق گزارش‌های رسیده و مستندات موجود، این دو بازیکن باید روز سه‌شنبه در ستاد منشور اخلاقی حاضر شوند و توضیحات خود را در این مورد به طور مکتوب ارایه کنند. پس از آن هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال در مورد این دو نفر رای خود را صادر می‌کند.
 
وی افزود: این مسئله به غیر از بحث احضار از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است و این کمیته وظایف خود را طبق قانون انجام می‌دهد. ستاد منشور اخلاقی نیز به طور ویژه به این پرونده رسیدگی خواهد کرد.

علیپور در مورد اینکه درباره این دو بازیکن چه تصمیمی گرفته می‌شود، گفت: یکی از این دو بازیکن به دلیل اینکه سابقه داشته به شدت با او برخورد می‌کنیم. شاید در این فصل برای ملاحظه حال باشگاه پرسپولیس فقط این بازیکن تنبیهی که کمیته انضباطی برایش در نظر می‌گیرد را متحمل شود اما فصل آینده به او اجازه قرارداد بستن با هیچ باشگاهی نمی‌دهیم و این بازیکن منشوری می‌شود اما در مورد دیگر بازیکن تصمیم دیگری گرفته می‌شود زیرا اولین باری است که چنین کاری انجام داده و مورد دیگر اخلاقی نداشته است.
 
به گزارش فارس علیپور از اعلام نام بردن دو بازیکن متخلف پرسپولیس خودداری کرد اما با توجه به صحبت‌های وی می‌توان به این نتیجه رسید که شیث رضایی منشوری می‌شود و محمد نصرتی با جریمه دیگری مواجه خواهد شد.
 

dave31 - انگلیس - بیر مینکهام
ای لنگیهای بی جنبه
یکشنبه 8 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
مثل اینکه خوشحالیها تو رختکنم ادامه داشته:))این پروینم از اخر خوردبینو اخراج کرد:)امسال لنگ چرا اینقدر سوژه شده؟؟باشگاه فرهنگی ورزشی:)))))))
یکشنبه 8 آبان 1390

nasimifarshid - بلژیک - بلژیک
اینم از تیمه پروینی
یکشنبه 8 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
بود ونبود خوردبین اهمیتی نداره چون این بابا حکم دیوار رو داره .خدا کنه شیث هم گورشو گم کنه و دیگه بر نگرده سوراخ پرسپولیس و نصرتی هم در حد پرسپولیس نیست و این دو سوراخن بهتر ه از شرشون راحت میشیم اقا زمانی و محمد راست و شیری ونور محمدی وسط راحت میشیم از این دو سوراخ
یکشنبه 8 آبان 1390

mahyar1212 - ایران - تهران
یحتمل کافوری که ریختن تو غذاشون چینی بوده
یکشنبه 8 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
علی دائی حقداشته.همه فحشش میدادند.شیث مثل اینکه نوبرش رااورده.ادب اولینشرط انسانیت است.
یکشنبه 8 آبان 1390

hago - ایران - تهران
دلم به حال این لنگیها میسوزه.
یکشنبه 8 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
لگنها دلشون به حال تیمشون بسوزه که دو ساله کشک میسابیدن بهرحال امسال پرسپولیس وضعش قراشمیشه سال بعد لگن دو سال پشت سر هم حذفی رو بردیم امسال اگه با این بازیکنها جامی نگیرن باید بمیرن بود و نبود این لنگ و لوکها و شفت و شلها منظورم این شیث مکروه و سوراخ و نصرتی سوراخ و خوردبین دیوار نباشن تیم بهتر نتیجه میگیره امیدوارم بزودی استیلی هم بره تیم عالی میشه
دوشنبه 9 آبان 1390

0102 - افغانستان - هرات
نفس شان هم مثل لباس شان سرخ است منظور از سرخ یعنی داغ
دوشنبه 9 آبان 1390

uuu.2010 - ایران - تبریز
حالا هی‌ انتری بگه ما تو ایران Gay نداریم...
دوشنبه 9 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
شیث بره ما به کی بخندیم این و حقیقی لایی خور بهترین دست پرورده های لنگن تو این چند سال..دو تاشونم سوژه خنده:))نصرتی بدبختم قبل اومدن به لنگ هم بازیش عالی بود و فیکس تیم ملی وهم اخلاقش...این باشگاه لنگ چه بر سر بازیکنا و طرفدارا میاره واقعا:))لنگ امسال با این همه ستاره و سرمربی لنگی و پروین ببینیم چی میشه:)
دوشنبه 9 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
نصرتی گفته میخواستم از سر خوردن شیث جلوگیری کنم:))این نصرتی بدبخت مثل اینکه 15 درصد قراردادش کم شده اول فصلم که باید نصف قراردادشو میداد به استقلال:)دیگه چی واسش مونده:)البته اگه پای عزیز محمدی لنگی در میان نبوده باشه:)کمیته انضباطی لنگک هم که گفته طبیعی بوده خوشحالی:))جریمه هم که دو جلسه کردن که اونم موقع شروع بازیها میبخشن:)این روزها باشگاه سرمربی بازیکنا طرفدارای لنگ همه سوژه خندن:)))))
دوشنبه 9 آبان 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
سربازان گمنام ولی وقیح توی کهریزک هم منشوری شدند یا سردار پاسدار?!!!
دوشنبه 9 آبان 1390

sama128 - ایران - شیراز
میگم این خوردبین آویزون اینقدر موندش تو پرسپولیس و پول یامفت گرفت تا بلاخره با یه انگشت اخراج شد . البته خوشبختانه بازی در رشت بوده از در قزوین این بازی انجام می شد که تماشاچی های مودب قزوین بدون توجه به نیروی ان تظامی به تمام قوا وارد زمین می شدند و به میراث دیرینه و فرهنگ جاودانه خود رنگ و بوی تازه می بخشیدند و بسیار مبحث تکان دهندی می شد و سوژه جالبی برای احمد خاتمی گراز در جمعه این هفته بوجود می آمد تا مخ پوک پول بگیر نماز بخوان های نماز جمعه را پر کنه .
دوشنبه 9 آبان 1390

Hamid29 - دبی - امارات
وقتی کار ورزش وابسته به دلالی میشود نتیجه ای جز این ندارد. شما دلالی جنسی را در نظر بگیرید. آن دلال به فکر ارزشهای والای یک زن نیست.برای او فقط پول مهم است نه شخصیت زن. بهمین صورت در ورزش دلالی , ورزشکار از نظر شخصیت مهم نیست بلکه این مهم است که چقدر میتواند برای دلال نفع مادی داشته باشد . به شخصیت ورزشکارانی چون ,حجازی, . کلانی, قلیج خانی و.. نگاه کنید و مقایسه کنید با ورزشکاران کنونی. حال از برخی چون کریمی, باقری و تعداد قلیل خوبها بگذریم
دوشنبه 9 آبان 1390

soheil rad - ایران - بابل
خدایا از اینکه این درک وفهم رو به من دادی تا لنگی نشم از تو سپاسگذارم. یاد و خاطره مرحوم مجتبی محرمی گرامی باد لنگیا به محرمی اقتدا کنند هه هه هه . مکتب بیشخصیت پرور لنگ. از این به بعد به پرسپولیس بگیم " گی پولیس هه هه هه
دوشنبه 9 آبان 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
soheil rad - ایران - بابل . از کدوم درک و فهم حرف میزنی!? این فوتبال بالا و پاینش همینه! تو که بینندش باشی بازیکناش هم این از آب در میان! صبح تا شب تو استادیوم گلوتون رو برای امثال همین ها پاره میکنید! اینا نه بخاطر استعدادشون که بخاطر سینه چاکی شما با بنز و بی ام دابلیو از جلوتون رد میشن و نهایتا باید براشون دست تکون بدید یا فحش بارشون کنید! این فرهنگ فوتبال ماست تو هم به اندازه همین ها مقصری!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
خدایا شکرت که لگنی نشدیم رجبی معتاد و دزد رشوه بگیر .گروهبان قندلی ام الفساد فوتبال ایران که گاو پیشونی سفید که احتیاجی به شرح دادن باندش و شعبون بازیش و علی بازیش در کنفرانس خبری و رشوه دادن و خریدن بازیکنها و داوری و غیره نداره .دکتر قلابی نوحه خون دستمال رشوه گیر دزد.فنونی زاده معتاد بیانیهای معتاد واکبریان موادفروش و .. خدایا شکر پرسپولیسیها خاری هستند در چشم لگن بیچاره اندو باید حرف بد نژاد پرستانه ضد دینی از یه لجن بچه مزلف خورد که با پارتی بازی از کاری که در پاس همدان انجام داده بود نجاتش دادن اگه ارتی لگن نبود و یه ادم معمولی بود باید تا الان زندان میموند مجاهد هم تو ار قاچاق انسان بود .پرسپولیس از مکتب شاهین در امده و دهداری و محراب شارخی و تا باقری دایی مهدویکیا و کریمی افتاد
سه‌شنبه 10 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن. قربون ادم چیز فهم
سه‌شنبه 10 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.