فرماندار همدان: فریضه امر به معروف باید در مهدکودک ها مورد توجه قرار گیرد

فرماندار همدان: فریضه امر به معروف

باید در مهدکودک ها مورد توجه قرار گیرد

خبرگزاری مهر: فرماندار همدان گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر باید در مهدهای کودک، دانشگاه ها، واحدهای صنفی، اماکن گردشگری و خیابان‌ها مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن قهرمانی‌مطلق در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان همدان اظهار داشت: تمام دستگاه‌های اجرایی استان همدان باید در زمینه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه برنامه ریزی قوی داشته باشند.

قهرمانی مطلق با تاکید بر اهمیت انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه از دستگاه‌های اجرایی خواست متناسب با حوزه کاری زیرمجموعه خود و جامعه هدف، برنامه‌ریزی های لازم را مد نظر قرار دهند.

فرماندار همدان با بیان اینکه دشمنان امروز در عرصه جنگ نرم و فضای سایبری، اینترنت، ماهواره و تبلیغات گسترده وهابیت، بهائیت و عرفان‌های کاذب برای انحراف جوانان برنامه‌ریزی کرده اند، گفت: باید اقدامات مؤثری در مقابله با این مسائل انجام شود.

قهرمانی‌مطلق همچنین از ساماندهی وضعیت باغ‌های شهر همدان که پذیرای برگزاری جشن‌های عروسی هستند، خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه باید در مراسمی که در باغ‌های اطراف شهر همدان برگزار می‌شود رعایت شئونات اسلامی مد نظر قرار گیرد، گفت: با شناسایی و ساماندهی این باغ‌ها، قوانین اماکن عمومی در خصوص آن‌ها اجرا می شود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر همدان تاکید کرد: واحدهای صنفی و نمایندگی‌های فروش کالا در همدان با توجه به موارد منکراتی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

قهرمانی مطلق یادآور شد: با شناسنامه‌دار کردن مغازه‌ها در موارد منکراتی و ناهنجاری‌ها، برخورد قضایی انجام خواهد شد.

مانفرد - ایران - ایران
کلمه انسان در شان این جانور نیست
یکشنبه 8 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
گور بابای خودتان با شئونات مسخره ی تان --حال به جان کودکان بیگناه این سرزمین افتاده اید تا در اینده قربانیان جدید بیافرینید/
یکشنبه 8 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
نهی از منکر را به رهبر کج دستت و سارقان میلیاردی بیاموز شغال .
یکشنبه 8 آبان 1390

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
فریضه امر به معروف و نهی از منکر باید در مهدهای کودک، یعنی اینکه به بچه یاد بدیم کاری داشت نکنه زیرش بلکه باید بره توالت کارشو بکنه !!!!
یکشنبه 8 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
بچه دستت را تو دماغت نکن, بچه چرا پوشکت بوی دهن رهبر را میده ...., بچه دور دهنت چرا کثیفه. وای که آدم دلش میخواد بزنه دهن این افراطیون دستمال بدست راخرد کنه.
دوشنبه 9 آبان 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
استفاده از تکنولوژی امکان این را هم میدهد که از دوران جنینی این اموزش شروع شود.بالاخره برادران کمونیست یک اولتراساندی چیزی درست میکنند که ملت به زور به بهشت بروند.و لذا پیشنهاد میشود مرحله اول را با دروس پایه اسستاااد متخصص امور جنس بنجل(لطیف سابق و ضعیفه اسبق)سایت ایرانیان انگلستان به جنین های محترم اغاز کرده و سپس در دوره پیشرفته دروس حوزوی تدریس گردد.این تکنولوژی نقش عمده ای در جلوگیری از بحث های غیرمعقول و در دراز مدت اسایش و رفاه نوع بشر !! خواهد داشت. جنین های مذکر خود بخود به اموزش کمتری نیاز خواهند داشت.دخمل های محترم که احتمالا اعتراضی به این شیوه اموزش دارند جهت تفهیم به به دفتر استاد راهنما .....واقع در .... مراجعه نمایند!
دوشنبه 9 آبان 1390

mahsa1356 - ایران - تهران
نه اینکه خودشون خرابند این طفل های معصوم را هم اینجوری می بیند زنگ بزنید اماکن این مرتیکه رو جمعش کنند.
دوشنبه 9 آبان 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
به نظر شما کثافتها بهتر نیست در قنداق این فریضه کثیف تر از خودتون مورد توجه قرار بگیره ؟؟
دوشنبه 9 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.