توطئه شوهر علیه نوعروس

توطئه شوهر علیه نوعروس


مردی که همسرش را در شهرری با خودرو زیر گرفته و قصد جان او را داشت، از سوی ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران دستگیر شد.


به گزارش جام‌جم، ساعت چهار بامداد 13 مهر امسال مرد غریبه‌ای در تماس با سامانه 115 اورژانس شهرری از زخمی شدن یک زن در زیر پل سیمان خبر داد و برای نجات او درخواست کمک کرد.

دقایقی بعد با حضور امدادگران اورژانس در محل، زن زخمی به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل شد و با تلاش پزشکان از مرگ حتمی نجات یافت.

مرد میانسال که زن زخمی را یافته بود، با احضار به مرکز پلیس بازجویی شد و گفت: ورزش صبحگاهی می‌کردم که صدای فریادهایی را از زیر پل شنیدم. سراسیمه به سمت پل رفتم و دیدم یک زن زخمی شده و کمک می‌خواهد.

ماموران پس از به هوش آمدن زن در بیمارستان، به تحقیق از او پرداختند اما زن جوان درباره حادثه حرفی نمی‌زد آنها از مددکاران بیمارستان خواستند با او صحبت کنند تا شاید زن بیمار متقاعد شده و با ماموران حرف بزند.


ردپای شوهر در حادثه


مددکاران در گفت‌وگو با زن مجروح متوجه شدند خانواده او در شهرستان زندگی می‌کنند و او از هشت ماه پیش که ازدواج کرده، به تهران آمده است.

در ادامه معلوم شد، شوهرش او را با خودرو زیر گرفته و با حضور در بیمارستان و ملاقات با او، تهدید کرده اگر حرفی بزند یا از او شکایت کند وی را خواهد کشت. ماموران با به دست آمدن این اطلاعات، دوباره به تحقیق از زن جوان پرداختند.

زن جوان از شب حادثه گفت

زن مصدوم که بشدت وحشتزده بود، به پلیس گفت: هشت ماه پیش ازدواج کردم. چند ماه بعد از این وصلت اخلاق و رفتار شوهرم تغییر کرد و مدام مرا کتک می‌زد. خانواده‌اش همیشه در زندگی‌مان دخالت می‌کردند و آرامش را از من گرفته بودند.

زن جوان اضافه کرد: چند بار قهر کرده و به خانه مادرم در شهرستان رفتم، اما فایده‌ای نداشت. چندی پیش او مرا تهدید کرد و به زور به یک دفترخانه در شهرری برد و خواست تا مهریه 400 سکه‌ای‌ام را به او ببخشم که از ترس جانم، به خواسته‌اش عمل کردم. همسرم چند روز پیش از حادثه به من گفت که از رفتارهایش پشیمان شده و می‌خواهد گذشته را جبران کند.

او گفت، می‌خواهد خودرویش را به نام من ثبت کند.

زن جوان در رابطه با شب حادثه یادآور شد: آن شب شوهرم گفت: باید ابتدا برای شماره‌گذاری خودرو به جاده خاوران و سپس به دفترخانه برویم. ماجرای ثبت خودرو به نام خودم را با یکی از دوستانم در میان گذاشته بودم. شوهرم خواست پیش از حرکت طلاهایم را در خانه بگذارم و بعد به سمت جاده خاوران حرکت کردیم.

وی اضافه کرد: شوهرم در نزدیکی پل سیمان خودرو را متوقف کرد و از من خواست به دلیل خرابی خودرو پیاده شوم. چند قدمی از خودرو دور شده بودم که یکباره او مرا زیر گرفت.

زن افزود: بسختی می‌خواستم بلند شوم که خودرو سرعت گرفت و دوباره ضربه‌ای به من زد که این بار دیگر نتوانستم حرکت کنم تا این که یک مرد رهگذر به کمکم شتافت و بعد امدادگران اورژانس نجاتم دادند. وقتی به هوش آمدم، شوهرم بدون اطلاع مسوولان بیمارستان به سراغم آمد و تهدید کرد اگر حرفی بزنم، این بار مرا خواهد کشت.

دستگیری شوهر فراری در بیمارستان

در پی اظهارات زن نجات یافته، شوهر وی با دستور قضایی بازپرس سوری تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که چند روز پیش وقتی به بیمارستان آمده بود تا از وضعیت همسرش باخبر شود، از سوی ماموران انتظامی دستگیر شد.

متهم با انتقال به اداره 10 پلیس آگاهی تهران در بازجویی با بیان اظهارات متناقض مدعی شد، همسرش دروغ می‌گوید و نمی‌داند چه کسی قصد جان او را داشته است. تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

Royan - المان - بوخوم
مرتیکه رذل روانی! بعضی ها واقعا چقدر بد شانس هستند و گیر چه حیوونهایی می افتن
یکشنبه 8 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
ای بابا این ملت قاطی کردند جون مادرم. حالا نوبت به شهرستانیها رسید. آقایون مد کردند میرن شهرستان زن میگیرند و میگن دختر خوب و سالم دیگه توی تهران نیست ,که تا حدودی هم حق دارند, اونوقت این بلاها را سر آنها میارن.
یکشنبه 8 آبان 1390

saljog - سوئد استکهلم - سوئد استکهلم
.. به نظرمن بهترین مجازات نقض عضو کردن این قبیل اشخاص است . مثل موش نحیف اب افتاده ..بدون هیچ رحمی بایداین قبیل سرنوشتها را نسبت به این بی شرفها اعمال کرد.
دوشنبه 9 آبان 1390

Royan - آلمان - بوخوم
a.ahooraei - المان - کلن/ چطوری بخودت اجازه میدی راجع به دختران مردم به این راحتی قضاوت کنی, دختران ایرانی و تهرانی هیچ تفاوتی با دیگر دختران در اقصا؛ نفاط دنیا ندارند دوست داشتن و دوست داشته شدن حق مسلم هر انسانی اگر یک دختر به پسری علاقمند شد و دوست پسر داشت دلیل بر بد بودن آن دختر نیست واقعیت را بخواهی اغلب پسرها هستند که با علاقمند کردن دخترا به خودشان از آنها سو؛ استفاده میکنند. حداقل اون اسم اهورائی را عوض کن.
دوشنبه 9 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.