منتخبی از عکس های بامزه

منتخبی از عکس های بامزه

لباسشویی هم مگه گم می شه ؟


آموزش رفتن به دستشویی

ایران در سال 1404


ورود با موهای سیخ به دانشگاه ممنوع


یک دوش برای دو نفر


عجب حجابی

تغییر لوگو به مناسبت اختلاس


مرز بین واقعیت وخیال


کاربرد ماهواره


تفاوت وزیر جوانان در ایران و بریتانیا


بدون شرح !


حذف اطلاعات تاریخ ایران از کتب درسی


ملکه زیبایی عربستان


سانس هم زمان آقایان و بانوان


تبلیغ برای سی دی عبور از برزخ


نهایت استفاده از تکنولوژی


talae sabz - ایران - رفسنجان
فکر کنم عکس 8 همون دستگاه پارازیت انداز سیار که از روسیه خریدن
یکشنبه 8 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
من کاملا متوجه نشدم با سی دی عبور از برزخ. ان چه مشکلی داره.؟کجاش خندهداره یا بامزه ؟؟من فکر میکنم این سایت یه خورده داره بی احترامی میکنه..
یکشنبه 8 آبان 1390

majid63 - فرانسه - پاریس
ما که میدونستیم کسانی که برای این دولت اخوندی بیسواد کار کنه بیسوادترست.!
یکشنبه 8 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
" تبلیغ برای سی دی عبور از برزخ " ! وقتیکه 8 - 6 ساله بودم, بچه های مسلمان همسایه ام بمن میبالیدند که بترتیب " اسامی " 12 امام را میدانند که این سوال " مهم و حیاتی " یکی از سوالهای بعد از مرگ میباشد که باید به ان جواب داد تا به دروازه بهشت نزدیک بشویم که منم سعی میکردم اسامی را خوب حفظ کنم که موفق نمیشدم زیرا امام حسن و حسین را اشتباه میکردم و چقدر غصه و ناراحت بودم که مانند دوستهایم بهشتی نمیشوم و از حرارت داغ جهنم وحشت داشتم, زیرا قدرت داغی اتش را هر روز بهنگام غذا درستن مادرم شاهدش بودم میدانستم و و و ! میدانم مرا جدی نمیگیرید ولی این عین واقعیت است که روح پاک و خوش باورم به این چرندیات باور داشت و زجر میکشید ! واقعا بی فرهنگ و بیسواد و خوش باوریم !
یکشنبه 8 آبان 1390

mnm - کره - اینچن
یکی نیست به اون زن که داره دوش میگیره بگه .زنک مجبوری با مانتو بری کنار دریا .حالا نمرفتی .اسمون به زمین میامد...وعکس 2تا به اخری در قم فروان .وملت ساده
یکشنبه 8 آبان 1390

morid - ایران - بوشهر
وزیر ورزش ایتالیا واقعا جالبه - البته اگه از دست برلوس کونی جیزی ازش باقی بمونه برای جوانان بیچاره ی ایتالیایی.
یکشنبه 8 آبان 1390

آرتان - ایران - ایران
سلام . حالا این عکس از وزیر جوانان ایتالیا که جلد مجله ماکسیم هست رو هم ببینید خالی از لطف نیست .. https://stylemens.typepad.com/photos/uncategorized/2008/05/09/maxim_v.jpg . منبع : ویکی پدیا
یکشنبه 8 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
سی دی عبور از برزخ :)))) واقعا که دانش و دانائی از تک تک سوراخها ، منفذها و شکافهاشون در حال فوران کردنه !!! سانس همزمان آقایان و بانوان ! در استخری در شهر قم :))) مدیر برگزاری این مراسم روح افزااااا و پُرشوووور حجت الاسلام " نیک اندیش " میباشد ، آقای مدیریت یه تبارک الله به گوشۀ جمالت
یکشنبه 8 آبان 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
عجب حجابی . ! هاهاهاها لنگ مهم نیست موی سر مهم است . . شاید اسلامیان اونجا به دیدن لنگ و ران و..... هوایی نمیشن اما با دیدن یک تار مو فقط یک تار از راه بدر می شن. خدا به داد این اسلام برسه .
یکشنبه 8 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
مثل همیشه زیبا و دیدنیه ..ممنونم
یکشنبه 8 آبان 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
بعضیاش فتوشاپه.
یکشنبه 8 آبان 1390

Kourosh_e_Bozorg2536 - ایران - تهران
Dara va sara - استرالیا - پرت cd عبور از برزخ به نظرت جالب نیست؟؟؟ آخه کی رفته اون طرف و برگشته که بخواد تعریف کنه؟؟؟ تا کی میخوایم اسیر ایم خرافات باشیم؟؟؟ به نظر من که کاملا خنده داره اما متاسفانه خنده ای که از گریه غم انگیز تر است. امیدوارم ما روزی دست از این خرافات برداریم و مثل یک انسان زندگی کنیم
یکشنبه 8 آبان 1390

silencio - فرانسه - پاریس
مرز بین واقعیت وخیال...... خیلی‌ عالی‌ بود!
یکشنبه 8 آبان 1390

golly47 - المان - فوکشتاد
اینها میخواهند چیرا ثابت کنند که تمام گذشته ایران را دارند نابود میکنند لابد میخواهند بگن هزاران سال پیش اخوندها این سرزمین را بنیاد گذاشته اند
یکشنبه 8 آبان 1390

ghoor ghoori - امارات - دبی
کره اینچن عزیز این حرفی که میزنی؟ چه اشکالی داره یکی دلش می خواد لخت باشه یکی دلش نمی خواد.چه اشکالی داره ؟مگه اون خانم آدم نیست ؟اون هم دلش می خواد با حفظ حریم خصوصی خودش تفریح کنه دلیل نداره چون به هر دلیلی هر اعتقادی داره خودش را توی پستو زندانی کنه.
یکشنبه 8 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Kourohs_e_Bozorg2536 / هموطن , این دوست عزیز Dara va sara شوخی و مزاح فرمودند ایشون خود یکی از مخالفین افکار خرافی و موهوم پرستیست ولی به دلیل اینکه در برخی از موارد تا صحبتی از دعانویسی ، رمالی و جادوگری میشود, افرادی میآیند و میگویند که ای بی دینان اعتقادات ما را اعدام نکنید :)) و همین باعث شده که او این شوخی را انجام دهد. موفق باشید .
یکشنبه 8 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
الف. "قبض روح شدن میت" ای بابا مگه قراره چند بار قبض روح بشیم؟ یه بار که میمیریم یعنی‌ دوباره هم قبض روح میشیم؟ گناه کردیم به دنیا امدیم؟ یعنی‌ خودمون برای این کار تصمیم گرفته بودیم که حالا تازه بعد از مردن باز اول بدبختی شروع می‌شه؟ اینجا بدبختی اونجا هم بدبختی؟ عجب! "حمله حیوانات وحشی در قبر" این آخوندها جدا چی فکر کردند اون پائین چه خبره، هالیوود و استودیو برادران والتر مشغول کاره؟ ب. آموزش بچه برای رفتن به دشتشویی بسیار فکر خوبیست ادامه دهید! چون تو بعضی‌ از توالت‌های ایرانی‌ بچه رو اگه تنها و بدون آموزش قبلی‌ ول کنی‌ بره، یهو دیدی سر از توالت همسایه در آورد (سوراخ توالت اینقدر بزرگه که آدم بزرگ هم از توش رد می‌شه). پ. ملکه زیبایی عربستان هم خیلی‌ زیبا بود.‌ ت. اون سانس همزمان آقایان و بانوان منو کشته یعنی‌ اون سانس دیگه لب تو لبه! ث. ای خدا یعنی‌ می‌شه ما هم یه روز مثل ایتالیا بشیم ;-)
یکشنبه 8 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
feminism - انگلستان - لندن.. دوست گرامی . در ابتدا تشکر . در ضمن. بیشتر مسلمانان اتفاقا به این موضوع میخندن و خود باورهای خود را به تمسخر میگیرند.ولی در عمل تمام ان مسائلها را انجام میدهند. بطور مثال. برای دیدن مردگان حتما روزها پنجشنبه به سر قبر میروند و شروع به خیرات میکنند.. سری قبل که ایران رفته بودم. سر قبر پدرم رفتم.همچنان که نشسته بودم و در خاطرات با او بودم. یکباره آقای نشست پیشم و ور ور شروع به قران خواندن کرد. و با تکه سنگی هی به قبر میزد.از رویای خودم خارج شدم و من نیز ور ور به او نگاه کردم. به یکباره از خواندن باز ایستاد. به او گفتم که اگر یک کلمه دیگر از دهنت چیزی در اید. با همان کتابی که در دست داری کتکت میزنم...گفت دارم آیه قران میخوانم. گفتم" که غلط میکنی..با کمی ترس و تغجب مرا ترک کرد. بعدها خیلی به خود خندیدم.
دوشنبه 9 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Dara va sara / یاد و نام پدر گرامیتان خوش و شاد باشد . عزیزم اینگونه رفتار در ایران که فران خوانان بدون دعوت بر سر مزار فرد ناشناس بیایند و شروع به عربی خواندن بکنند ، نه تنها عادیست بلکه بسیار پسندیده بنظر میآید و فراموش نکنیم که این هم شغلیست و راه نون دانی آنها میباشد . توجه کن مردمی که برای انجام دادن کاری از هوائی که از دماغشان بیرون میآید (عطسه ) کمک میگیرند وای به روزگار آن مملکت ، حالا اسلامیون و مذهبیون میآیند و نعره میکشند که ای فمینیسم لامذهب چرا به این مزخرفات و حماقت گرائیها احترام نمیگذاری :) . روزگارت خوش دوست من .
دوشنبه 9 آبان 1390

violaa - ایتالیا - رم
Dara va sara - استرالیا - پرت ببخشید شما از این سیدی ها می خرید? بی احترامی!!!!! ههههههههه
سه‌شنبه 10 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.