تنظیم خانواده باید حذف شود

تنظیم خانواده باید حذف شود

مهر: معاون امور زنان و خانواده مرکز امور زنان ریاست جمهوری با بیان اینکه کتاب تنظیم خانواده مروج فرهنگ غرب است گفت: ما اصراری نداریم که کتاب شکوه همسرداری در دانشگاهها تدریس شود اما تاکید داریم کتاب تنظیم خانواده از کتابهای دانشگاهی حذف شود.
 
زهرا سجادی در گفتگو با مهر با بیان این که نقد کتاب شکوه همسرداری اتهام به سران نظام است گفت: انتقادی به این کتاب نمی توان وارد کرد و برخی اتهاماتی به این کتاب می زنند که اشتباه و بر خلاف سخنان مقام معظم رهبری است.
 
وی ادامه داد: ما به عنوان یک تکلیف اگر احساس کنیم قرار است مشکلی برای کشور به وجود آید آن را بر طرف می کنیم. همچنین چند سال پیش شورای فرهنگی اجتماعی زنان تدوین چنین کتابی را مصوب کرده بود که به جای تنظیم خانواده تدریس شود و ما نیز بر اساس شرح وظایفمان مسئولیت این کار را پذیرفتیم.
 
سجادی با بیان این که کتابی که تدوین شد کتاب جامع و خوبی است گفت: اراده ای که این کتاب را در دانشگاه ها ندریس کند وجود ندارد و برخی مسئولان همچنان موافق بحث تنظیم خانواده هستند.
 
وی با تاکید بر این که ما اصراری بر تدریس شکوه همسرداری نداریم گفت: اما باید تنظیم خانواده از کتابهای دانشگاهی حذف شود.
 
سجادی با اشاره به رشد منفی جمعیت در کشور گفت: کشور ما چند سال دیگر به مرحله ای می رسد که مجبور است مانند کشورهای اروپایی برای ترغیب به بچه دار شدن سیاست های تشویقی به کار گیرد.
 
وی تبلیغات تک فرزندی را بر گرفته ازارزشهای غربی دانست و گفت: تک فرزندی تبلیغات سوء دشمن است و دوران فرزند کمتر ، زندگی بهتر گذشته است.
 
سجادی در پاسخ به این پرسش که مشکلات اقتصادی چقدر در کاهش تمایل جوانان به داشتن فرزند موثر است گفت: مشکلات اقتصادی بحثی جداگانه است. خوشبختانه ما سرمایه در کشور کم نداریم. خود جوان بهترین سرمایه است. این همه زمین و آب در کشور داریم و نمی توان به این بهانه کاهش جمعیت را ترویج کرد.

moota736 - افغانستان - کابل
ماشاء الشیطان در کشور گاو کم نداریم.. تنظیم خانواده در دنیا در سن دبیرستان تدریس میشه این احمقها سالها لفتش دادن تا ۷۲ در مجلس تصویب شه و بعد ۶ سال مقومت احمقانشون ۷۸ اجرا شه حالا هم می خوان ما رو مثل مصر کنن که به کشتنشون روی بیاریم فکر نمی کنن که جمعیت بیشتر یعنی مخالف بیشتر!!!
شنبه 7 آبان 1390

amoo uk - انگلیس - لیدز
کثافت بیسواد میدونی بیکاری و فقر با این وضعیتی که شما دزدان و فاسدان ایجاد روزانه چند نفر زن و مرد طلاق میگیرن و صدها نفر سقط جنین میکنن فکر کردید از اموال مردم میدزدید میتونید شعور مردم زیر پا بزارید.ایران را از نطفه خفه کردید
شنبه 7 آبان 1390

mehdi6374 - امریکا - واشینکتن
تو یکی دیگه حرف نزن بیایین یه کارکنیم التای مردو زنن هم از غرب اومده بیایی. حذفش کنیم با این کار بیشترمیتونین چرند بگین
شنبه 7 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
اصلا چی تان دارای " نظم و قانون " است تا اینش هم دارای نظم و تنظیم باشد !
شنبه 7 آبان 1390

roxana_110 - ایران - تهران
(ما مشکل اقتصادی نداریم. خود جوان بهترین سرمایه است)پس به این نتیجه میرسیم اگر بچه های عزیز گرسنه ماندند پدر و مادر خود را بخورند . زنیکه عوضی معلوم نیست این حرفا رو از کجاش دراورده تو برو بشین پای تشت رختت واقعامتاسفم که اختیار پایین تنه مون هم افتاده دست اینا
شنبه 7 آبان 1390

Sir.amir - انگلستان - منچستر
اه اه اه با پوزش از تمامی بانوان این نجاست کیه که نظر میده اخه این بیشعور جز صیغه و غسل سواد دیگری هم داره که زر زر میکنه براستی کشورمان دسته چه اوباشی شده یک مشت تازی و تازی پرست شدن همه کاره تفو باد بر تو ای چرخ گردون تفو باد
شنبه 7 آبان 1390

zamanphp - ایران - اصفهان
تکبیر! همین و کم داشتیم!
شنبه 7 آبان 1390

مانفرد - ایران - ایران
شما حکومتی رو سراغ دارید که با این حماقت ملتی رو به سمت نابودی و فلاکت سوق بدند.به قول دایی جان ناپلئون(یا ایرج پزشک زاد عزیز) چیزی که انتهایی نداره خریته خریت که تو ایران به وفور پیدا میشه .
شنبه 7 آبان 1390

marka - ایران - گرگان
اگه راست میگی خود عوضیت یه ده تا بچه ردیف کن بعد بیا مردمو موعطه کن که بچه زیاد بیارن اخه شما عوضی ها دل خوشی نزاشتین که فرزند زیاد تو خانوادها باشه
شنبه 7 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
هر مسئولی که اصرار بر حذف تنظیم خانواده دارد، ابتدا باید در خانواده خود آن را حذف کند و اثرات مطلوب و یا نامطلوب آن را متوجه شود و سپس دیگران را به این امر تشویق نماید. به عبارت دیگر آنچه را بر خود نمی پسندی بر دیگران مپسند !!!
شنبه 7 آبان 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
خااااااااااااااک بر سرت. همین فکرای مفتو میکنید که...استغفرالله. تو اروپا از کودکی ذهن بچه رو یواش یواش رو اسلوب،اونم تو مدرسه آماده میکنن که مثل بچه های ایران نشن که دزدکی تو موبایل یهو صحنه سکسو میبینن و کف میکنن و تا چند ماه فکر پاکشون درگیر میشه و به مامان بابا بدبین میشن و ... اونوقت این زنیکه به دانشگاه گیر داده !!!
شنبه 7 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫این که قیافه اش مثل زهرا بند اندازِ که قدیم توی محل ما راه میاُفتاد و درب خانه ها را میزد که خانم ها را بَزَک کند.اصلأ نمیفهمه که دولت با تولد یک نوزاد وظیفه تأمین بهداشت ،آموزش،تربیت و پرورش آن نوزاد را بعهده دارد و در صورت عدم تأمین هرکدام وضع اسف باری پیش خواهد آمد که متأسفانه ما گوشه ای ازین اوضاع اسفبار را که ارتکاب جرم و جنایات و اعدام های لجام گسیخته است،میبینیم.قدیم توی کتابهای دینی میخواندیم که از پیغمبر اسلام نقل قول کرده بودند که :امت من زود ازدواج کنید و تا میتوانید بچه بدنیا بیاورید که من روز قیامت از زیادی امتم نسبت به بقیه پیامبران،احساس فخر و غرور کنم.این بیسوادان بر همین مبنا دوست دارند که بیخودی ازدیاد جمعیت نمایند.
یکشنبه 8 آبان 1390

sedaye_sokoot1388 - ایران - تهران
اره دیگه از نظر این کثافتهای دینی اشکال نداره هی بچه بندازین نهایتا نتونستین خرجشون رو بدین میفرستید سر چهار راه ها اسفند دود بدن یا بادبادک بفروشن یا فال یا...نمیدونم الانم به لطفشون کم از این بچه های کار نداریم که البته به نظر من تمام دلایل این افکار احمقانه بر میگرده به افکار و عقاید دین 1400 سال پیش . پس...
یکشنبه 8 آبان 1390

yashainiran - ایران - ایران
همین تعداد مردم ایران را نمی تونید مدیریت کنید حالا به فکر ازدیاد جمعیت هم هستید مسخره ها
یکشنبه 8 آبان 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
تنها واحدی بود که دانشجویان جوان و منجمله من را از روابط صحیح و سالم دو جنس مخالف اگاه کرد. اموزش جلوگیری از وسایل ضدحاملگی, انواع بیماریهای روابط جنسی بروز و درمان ان و غیره... حالا تا میتونید از طرفی جوونهارو محدود بار بیارید و از طرفی هم گرگهایی رو تو جامعه پرورش بدید که برای تجاوز 5 دقیقه ای زنان بیگناه ومعصوم را بقتل میرسانند. مرگ بر ان دین و ایینی که از اون اطاعت و پیاده میکنید.
یکشنبه 8 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
خمینی کثافت گفت وسائل جلوگیری ممنوع جمعیت 36 میلیونی شد بالای 70 میلیون/ با دزدیها و بذل و بخشش به کوروکچلهای حماس و حزب الله و کشورهای چپ به طرف اسلام چپ کرده!!! زیر همین جمعیت 8 قلو حامله اید و حتی سزارین راه نجات نیست ---کشور را به گورستان تبدیل کرده اید هنوز دست از تحمیق برنداشته اید با شعار اشغال////هر انکس جان دهد نان دهد// اره ارواح بابای تازیتیتان / یک مشت ماده ی سواری دهنده و نر خر سوار شده اند عامل ترویج خریت و عده ی زیادی هم تنها چیزی را که در زندگیشان اموخته اند بع بع و بدون هین هین سواری دادن/ننگ بر شما
یکشنبه 8 آبان 1390

yalda1989 - ایران - تهران
بیسواد عقب مونده با اون ذهن فسیل شدت
سه‌شنبه 10 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.