محققان از ارتباط آسپرین و سرطان معده می‌گویند

محققان از ارتباط آسپرین و سرطان معده می‌گویند

بی بی سی : آسپیرین، یک بار دیگر خبرساز شد! یک تحقیق جامع بین المللی نشان داده استفاده روزانه از آسپیرین، می تواند مانع از بروز بعضی سرطانهای ارثی شود. به طور مشخص، احتمال ابتلا به سرطان معده، در گروهی که در خانواده شان، مواردی از ابتلا به این بیماری وجود داشته، تا شصت درصد کاهش پیدا کرد. محققان معتقدند در صورت استفاده از این روش پیشگیری، می توان در سه دهه آینده جلوی بروز سی هزار سرطان را گرفت.

دامنیک هیوز، بی بی سی، گزارش می دهد.

لینک دانلود مدیافایر

katrina - بریتانیا - لندن
ممنونم ازاینکه اون لینک وحشتناک رو دیلت کردید ..
یکشنبه 8 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
katrina / خیلی خوب که من ندیدم وگرنه که تا چندین وقت زندگی عادی نمیتونستم داشته باشم :( ولی واقعا این کلیپ های منقلب کننده و رعشه آور را به هیچ عنوان نباید پخش کنند ! من که اصلا تحمل و طاقت دیدنِ این صحنه ها را ندارم و بهمین خاطر ذهنیت افرادی که برای تماشای حلق آویز کردن شخصی صف میکشند را مطلقا نمیتوانم بفهمم ، حتی تماشای عکسها حالت تهوع به آدمی میدهد چه رسد به حاضر بودن در صحنۀ اعدام واااااااای !!!
یکشنبه 8 آبان 1390

uuu.2010 - ایران - تبریز
ممنون از این خبر علمی‌، تشکر بیشتر به خاطر اینکه لطف می‌کنید و این اخبار را با ذکر منبع اعلام می‌کنید.
یکشنبه 8 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. feminism - انگلستان - لندن-درود گلم ,همون بهتر که ندیدی باور کن ازوقتی دیدم ارامشم بهم ریخته !!ای کاش نگاه نمیکردم ..:(
دوشنبه 9 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
katrina / عزیزم هرگز این صحنه ها را تماشا نکن چرا که اثر منفی بسیار بدی در روحیۀ انسان بافی میذاره . خود من وقتی عکسهای فرو کردن شمشیر اسلام در باسن قذافی را دیدم عملا حالم بهم خورد و دگرگون شدم کاری هم به فرد ندارم که چگونه بوده ولی این عمل و عکسبرداری از آن نهایت وحشی گری و رذالت یک جونور را میرساند :( بهمین علت من هرگز و هرگز این کلیپ ها رو نمیبینم حتی زمانیکه دوستانم برام کلیپی را میفرستند از آنها اول سؤال میکنم که اگر صحنۀ منقلب کننده است من نبینم . تا بعد عزیزم.
دوشنبه 9 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
حالا از فردا بعضی‌ها صبحانه، ناهار و شام میرند آسپرین میخورند. خورشت آسپرین، آسپرین پلو، قلیه آسپرین، آسپرین کباب، کوفته آسپرین.. نخور آقا، نخور خانم زیادیش به خدا خوب نیست!
دوشنبه 9 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. feminism - گلم ,دیگه نگاه نمیکنم .فقط برام سوال هست بعضی هاچطور صحنه اعدام روازنزدیک میروند تماشا میکنند .omg.!!!من هم تصاویر قذافی رونتونستم فراموش کنم .:(( با شمشیراسلام :)چه جنایت های کثیفی که انجام ندادند ازگردن زنی تا .. /
سه‌شنبه 10 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.