زنان به این جمله‌ها احتیاج دارند

زنان به این جمله‌ها احتیاج دارند


آقایان محترم شاید ندانید که یک جمله ساده چقدر می‌تواند روی زندگی مشترک‌تان تاثیر بگذارد و اعتماد همسرتان به شما و زندگی مشترک‌تان را بیشتر کند. اگر از آن دسته مردهایی هستید که فکر می‌کنند، جملات اهمیتی ندارد و تنها چیزی که مهم است درون شماست، کاملا در اشتباهید. تا زمانی که با این احساسات درونی‌تان جمله‌ای نسازید و همسرتان را از آن‌ها با خبر نکنید، هیچ اتفاق خوبی در زندگی مشترک‌تان نخواهد افتاد. اگر هم از اهمیت این جملات باخبرید اما نمی‌دانید چه بگویید و از کجا شروع کنید، بهتر است از این توصیه‌ها کمک بگیرید و با دنیای زنان آشنا‌تر شوید. باید باور کنید که دنیای ذهنی زنان و مردان تفاوت زیادی دارد و اگر می‌خواهید همسرتان را خوشحال کنید باید به دنیایش وارد شوید و او را به شیوه خودش آرام و شاد کنید.


چقدر زیبایی...

زن‌ها دوست دارند ظاهرشان را ستایش کنید و گاهی به آن‌ها بگویید که چه چهره زیبا یی دارند. حتی اگر همسر شما واقعا به این زیبایی نباشد از این‌که گمان کند در نظر شما این‌طور به‌نظر می‌رسد، احساس غرور خواهد کرد. البته بی‌گدار به آب نزنید و بدون آن‌که برای حرف‌تان دلیلی داشته باشید او را ستایش نکنید. چون درست در زمانی که به همسرتان می‌گویید، چقدر زیبا هستی... او دلیل شما را خواهد پرسید و خواهد گفت از چه‌نظر؟ پس سعی کنید برای این ادعای‌تان جزئیاتی را هم مطرح کنید و به این فکر کنید، چه چیز در او زیباتر است و بعد سراغ تعریف کردن بروید.


تو خیلی خاصی...

این‌که همسر شما بشنود که او فردی بی‌همتاست و هیچ زن دیگری نمی‌توانسته شما را به این اندازه خوشبخت کند، یک حس فوق‌العاده به او می‌دهد. زن‌ها دوست دارند، بدانند که با تمامی گزینه‌های دیگری که شاید همسرشان به آن‌ها برای ازدواج درنظر داشته فرق می‌کنند و آن‌ها ویژگی‌هایی دارند که از نظر شوهرشان در هیچ کدام از زن‌های دور بر هم وجود ندارد. شما باید این خاص بودن را به او گوشزد کنید و بگویید که کدام یک از ویژگی‌های همسرتان بیش از دیگر ویژگی‌ها، شما را تحت‌تاثیر قرار داده. این موضوع نه تنها حس خوب مورد توجه قرار گرفتن و قدردانی شما را به او می‌دهد بلکه باعث می‌شود که او تمرکز بیشتری روی ویژگی‌های مثبتش داشته باشد و برای پررنگ کردن‌شان تلاش کند. زن‌ها دوست دارند از شوهرشان بشنوند که پر از صفات مثبت هستند و این‌که همسرشان به‌دلیل همین صفات به آن‌ها افتخار می‌کند.


با تو بودن بی‌نظیر است...

زن‌ها دوست دارند، همسرشان به رابطه‌ای که دارد افتخار کند و به دلیل آرامشی که در این رابطه دارد هم از آن‌ها قدردانی کند. این قدردانی ممکن است به شکل‌های مختلفی صورت بگیرد. مثلا وقتی مردی زودتر از سر کار می‌آید و به همسرش می‌گوید، دوست داشتم امروز بیشتر کنار تو باشم یا این‌که  دوست دارم وقتم را بیشتر با تو بگذرانم و باقی مانده کارهایم را هم کنار تو انجام دهم می‌تواند یک حس فوق‌العاده را در زنان ایجاد کند. با شنیدن این قدردانی‌ها زن برای بیشتر درک کردن همسرش تلاش خواهد کرد و برای این‌که همسرش در ساعات بیشتری که در خانه است آرامش داشته باشد و این اتفاق را تکرار کند، مصمم‌تر خواهد شد. آن‌ها از این تصور که مردشان دوست دارد ساعتی از روز را تنها کنار او و تنها برای استفاده از وقت 2نفره‌شان مشخص می‌کند بیش از هر چیزی خوشحال می‌شوند.


دوستت دارم...

اگر می‌خواهید همسرتان از این‌که دوستش دارید مطمئن شود چاره‌ای جز گفتن این حرف ندارید اما مهم‌تر از گفتن این حرف‌ها عملکرد شماست. زن‌ها دوست دارند عشق‌تان را با کارهای‌تان نشان دهید. دادن یک شاخه گل، یک هدیه بی‌مناسبت، پیامک‌های احوالپرسی طول روز و خیلی کارهای ساده دیگر می‌تواند تاثیر خاصی روی رابطه شما بگذارد و این زندگی را در چشم همسرتان افتخار‌آمیزتر کند اما ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود، شما باید مراقب تمام حرف‌هایی که میان‌تان رد و بدل می‌شود باشید و فکر نکنید کلمات تاثیر چندانی ندارند. مهم‌تر از همه این‌که باید مراقب قول‌هایی که به همسرتان می‌دهید باشید. گرچه پاسخ مثبت شما به خواسته‌های همسرتان می‌تواند او را خوشحال کند اما عمل نکردن به وعده‌های کوچک و بزرگ‌تان مشکل را چند برابر خواهد کرد و تاثیری منفی روی نگاه همسرتان به شما و رابطه خواهد گذاشت.


متاسفم...

برای زن‌ها مهم‌ترین اتفاقی که می‌تواند بعد از یک دعوا یا دلخوری پیش بیاید، شنیدن عذرخواهی مردشان است. آن‌ها دوست دارند تاسف واقعی شما را  ببینند و بعد از این دلخوری‌ها مورد دلجویی قرار گیرند. غرورتان را کنار بگذارید و اگر اشتباه کرده‌اید قبل از توضیح‌دادن دلایل‌تان از او عذر‌خواهی کنید. این‌که شما بدون گفتن این‌که پشیمانید شروع به توضیح دادن و دلیل تراشی کنید می‌تواند ناراحت کننده‌ترین واکنش بعد از دعوا برای یک زن باشد. پس اگر نمی‌خواهید اوضاع را از این‌که هست خراب‌تر کنید با یک جمله‌ای که از ته دل می‌گویید همه چیز را رو به راه کنید؛ بگویید:  ببخشید و متاسفم!


همه چیز را درست می‌کنم...

حتی اگر یک سوپرمن نباشید باید بتوانید به همسرتان اطمینان دهید که همه چیز تحت کنترل است و تا زمانی که در کنارش هستید نمی‌گذارید زندگی‌تان را چیزی تهدید کند. گرچه شما با رفتارهای‌تان باید این اطمینان را در او ایجاد کنید اما در لحظاتی که او از ته دل غمگین است و احساس اضطراب می‌کند باید این جمله جادویی را به کار ببرید و به او آرامش دهید. اگر فکر می‌کنید فراهم‌کردن امکانات زندگی برای شاد کردن همسرتان کافی است اشتباه می‌کنید. ایجاد احساس آرامش و اطمینان و گاهی بیان کردن این جملات او را بسیار آرام‌تر و اعتمادش به زندگی مشترک‌تان را هم بیشتر خواهد کرد.


بیا صحبت کنیم...

اگر همسرتان مدتی است که ناراحت یا پریشان است اما توضیحی در این مورد به شما نمی‌دهد، باید خودتان پیش قدم شوید. شاید او مشکل بزرگی دارد که گفتنش برایش آسان نیست و شاید هم منتظر جرقه‌ای از طرف شماست. یادتان نرود که هیچ ناراحتی بی‌دلیل نیست و این‌که شما از کنار این پریشانی‌ها بگذرید و آن‌ها را جدی نگیرید، می‌تواند همسرتان را ناراحت‌تر از آنچه هست کند و حتی گاهی زندگی مشترک‌تان را هم زیر سوال ببرد. پس بعد از هر دلخوری که بین‌تان پیش می‌آید یا حتی زمانی که می‌بینید رفتار همسرتان تغییر کرده اما دلیلش را نمی‌دانید، به او پیشنهاد گفت‌وگو دهید و حتی اگر از این گفت‌وگو طفره رفت برایش توضیح دهید که شنیدن حرف‌ها و احساساتش چقدر برای شما اهمیت دارد و چقدر برای بهتر کردن زندگی مشترک‌تان اشتیاق دارید.
sepherdad - استرالیا - سیدنی
دروغگو دشمن خداست!.
شنبه 7 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
مرسی ادمین جان ..صدبارهم این مطالب روتکرارکنید بازهم درگوش بعضی ازاقایون ایرونی نمیرودکه نمیرود..البته گفتم بعضی هاشون ..بعضی هاشون هم بازیگرخیلی ماهری هستند وخوب نقش بازی میکنن :))خب میان این بعضی ها تعداداندکی مرد خوب هم پیدامیشه که اون هم شنیدیم وندیدیم :)) خلاصه اینکه فکرنمیکنم برای بعضی های اول کارسازباشه ...
شنبه 7 آبان 1390

m18 - ایران - مشهد
به قول حمید ماهی صفت : اگه میخواین زنتون خیلی حال کنه و باصطلاح خ.. بشه بهش بگین : چقدر دلم واسه مامانت تنگ شده
شنبه 7 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
katrina / کاترینا جان اول باید دید که خود ادمین این مطالب رو در نظر میگیره یا نه :):) عزیزم از نظر من مردهای مهربان ، خوشدل و بامرام هم کم نیستند ولی باید برای شناخت و مَچ بودن با او وقت و زمان گذاشت ، ارزشهای خود را در نظر داشت ، خوشبین ولی دیرباور بود یعنی همۀ آنچه که میشنوی را نباید مطلق و صحیح بدانی ، درصدد تغییر رفتار و منش او را بخاطر خواسته های خود نباید بود ، مصالحه و سازش را بر سر مسائل گوناگون در پیش روی داشت ، بنظر من آنچه که نمیشود از آن چشم پوشید دروغگوئیست و این فقط عقیدۀ من است . البته گفتنی ها بسیار است ولی تنها هدفم از این گفتگو اینست که خوشبین باشی . شک نکن که خوب و با مرامش هم هست نازنین :) شاد باشی .
شنبه 7 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
m18 / آقا حتما این حمار وحشی ( ماهی صفت) از خاطرات پدر نامیزانش تعریف میکند که با مادرش چنین رفتاری داشته و این دلیلی نمیشود که همه مردان اینگونه رفتار کنند ، خ. کَسیست که دیگری را خ. میداند !
شنبه 7 آبان 1390

Royan - آلمان - بوخوم
katrina - بریتانیا - لندن عزیز مرد خوب تعاریف مختلفی دارد و هر زنی از دیدگاه خودش مرد خوب را ارزیابی میکند, بعضی از خانمها به مردی که در مقابل آنها چون چرا نکند و هرچی که خانم گفتند گوش به فرمان باشه می گویند مرد خوب ولی این مرد زن ذلیل است نه خوب ,به نظر من مرد خوب اونی که با منطق باشد , در مقابل مشکلات زندگی کنترل داشته باشه و کاسه کوزه را سر زن و بچه نشکنه, زبان خوش داشته باشه و خوش خلق باشه, به آزادیهای فردی طرف مقابلش احترام بذاره و آنها را قبول داشته باشد, در حد توانش برای رفاه زندگی کوشا باشه , گذشتها و فداکاریهای همسرش را ارج بدهد همه اینها هم به قدر دانی, گذشت و فداکاری طرف مقابلش نیازمند است اگر زنی این چیزها را درک نکند مرد خوبی وجود ندارد.
شنبه 7 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. feminism - انگلستان - لندن-عزیزمم حالا مطمئنی ادمین مردهست شایدخانوم باشند ;)..درسته گلم البته که مردای خوب هم وجود دارند نمونه ش بابای مهربونم. ولی باورکن حق دارم یکم بدبین باشم ..اتفاقاتی که میبینم یامیشنوم ازاین جنس خشن ناامیدمیشم :)). Royan - آلمان - بوخوم-رویان جان دقیقا ,ولی هنوزندیدم همچین مردخوبی ..
یکشنبه 8 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
katrina - بریتانیا - لندن کاترین عزیز برات آرزوی بدست آوردن یکی از این مردهای خوب را میکنم.
یکشنبه 8 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
katrina / کاترینا جان درست میگی من نمیدانم که ادمین خانم هست یا آقا :) حالا از همین جا ازش سؤال میکنیم که ادمین جان شما چی هستی !؟ اگر آقائی که باید بگم خیلی آقائی :) اگر هم خانمی که خوب تکلیف شبانه ای برای شریک زندگیت نگارش کرده ای ، یعنی از این بهتر نمیشه. ولی کاترینای نازنین ترا به جان نویسندۀ این مقاله که مورد نظر ادمین هم هست بیا و کمی خوشبین شو :) تا بعد عزیزم .
یکشنبه 8 آبان 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
شوهر من بدبخت که نه تنها خست مالی داشت, از به زبان اوردن چند واژه قشنگ هم واهمه داشت. از ان بدتر اینکه هرگز به اشتباهاتش اعتراف نمیکرد. نتیجه اینکه حالا هی مثل مگس دست به سر میکوبه که دیگه خیللللللی دیره. حیف.
یکشنبه 8 آبان 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
katrina - بریتانیا - لندن. کاترین جان زنان به این جملات و ان جملات:)) و ت جملات و چیزهایی دیگر احتیاج دارند!:)) خوب که نگاه کنی می بینی انسان موجودی نیازمند است که هر نیازش که سیراب شود نیاز بعدی اولویت می یابد, درست مانندی تشنه ای که تا اب مینوشد و سیراب میشود یادش میاید گرسنه است و چون شکم سیر گشت, عاشق میشود! ---. گر پرشود چشمی ز اشگ باور نکن!! غوغا شود دنیا ز عشق! باور نکن!!!
یکشنبه 8 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
PARVANE1 - انگلستان - برنموث عزیز از دست دادن یک چنین شوهری که نباید ناراحت کننده باشد , برای چی حیف!؟
یکشنبه 8 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. Royan - المان - بوخوم-ممنونم رویان جان فکرکنم داره میادسوار براسب سپید امیدوارم توترافیک گیرنکنه ;)ازشوخی گذشته عزیزم من هم ارزوی خوشبختی بیش ازین براتون میکنم ../
یکشنبه 8 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. feminism - انگلستان - لندن- اخ چقدرشیطوونی :)) عزیزم به جان حاج اقاویرگولی ازهمین لحظه متحول شدم .;) شادو خوشبین باشیم ..یزد-المان /
دوشنبه 9 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
sepherdad - استرالیا - سیدنی-سپهر جان فرمایش شمامتین .:)ولی عزیزم دقیقا به کدام جملات ?منظورم (ان جملات)هست .;) احتیاج داریم ?!!!
دوشنبه 9 آبان 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
katrina - بریتانیا - لندن. کاترینکم!:))) زندگی خودش اموزگاری توانا است! و هر لحظه که اهنگش تغییر کند یا باید با ان موزیک حرکت کنی یا!!!, اما به رسم مزاح! من معمولا تابلوی لوئی شانزدهم در موزه لوور رو یاداوری میکنم!!:))) در شرایط خطر. تصویر خوئپس! فرعون مومیایی مصر هم یاداوری خوبی هست برای ذهن خواب الوده خانمها:)))
دوشنبه 9 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
katrina / :)) حجت الاسلام ویرگول یکی از فدائیان و جان نثارانِ شاد و چرت و پرت گوی ساکن آلمان است :)) کاترینا جان ، به جان ناقابل حجت الاسلام ویرگول نباشه به مرگ خود باور یزدی ساکن آلمان، مردهای مهربان هم هستند میگی نه از ادمین آقا بپرس :)) . بخند عزیز بخند و زندگی زیاد سخت نگیر البته کمی سخت بگیر ولی زیاد نه !
دوشنبه 9 آبان 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
Royan - المان - بوخوم. مرسی رویان عزیز. درست میگی. ولی من حیفم از زندگی و زمان از دست شده میاد. شاد و سر بلند باشی.
دوشنبه 9 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. feminism - وای هنوز دارم به ( الو سیاه )تاپیک خواستگاری حاج اقا ویرگول میخندم :)) حرف نداری عزیزم بر روی دیده گانم زین پس نیک بین خواهم گشت.:)
سه‌شنبه 10 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. sepherdad - سپهر جان یک کوچولو بدجنسی بود:))) ولی موافقم .!!به هرحال سرنخ زندگی دستم میاد.! امیدوارم این مسیر سرپایینی باشه که تحمل سختی روندارم .مرسی .
سه‌شنبه 10 آبان 1390

tamana_sahi - عراق - اربیل
چقدر خوب می شد اگه همه اقایون اینجوری بودن ولی اینا همش حرفه. مرسی
سه‌شنبه 10 آبان 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
katrina - بریتانیا - لندن. تا مست نباشی نکشی بار غم یار!---اری شتر مست!! کشد بار گران را :)))).
سه‌شنبه 10 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Katrina / کاترینا جان آخه این با زن و بچه آمده در سایت به ما پیشنهاد میده ، کُلی هم خودش رو تحویل میگیره, حالم ازش بهم خورد !! گفتم که بَدا به روزگار اون زنی که با این شیخک روزگار میگذراند ، به جان بچه اش هم قسم میخورد !! خاک ...!! تو هم عزیزی خانم :) تا بعد نازنین .
سه‌شنبه 10 آبان 1390

+0
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.