میلیونر زاغه نشین؛ داستانی که به واقعیت پیوست

میلیونر زاغه نشین؛ داستانی که به واقعیت پیوست

فیلم میلیونر زاغه نشین ، سه سال پیش، محبوبیت جهانی پیدا کرد. فیلمی که در آن زاغه نشینی در هند موفق شد با شرکت در مسابقه ای تلویزیونی یک میلیون دلار ببرد. حالا در عالم واقعیت هم چنین شده است.

رعنا رحیم پور، بی بی سی، گزارش می دهد.

لینک دانلود مدیافایر

Royan - آلمان - بوخوم
آخیه چه جوان هم هست امیدوارم که لذتش راببری
شنبه 7 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
قربون کرامت خداکه اگر بخواهد یکشبه گدائی را شاه و شاهی را گدا کند.شاید هزاران نفر روزانه از خود و خدای خود بپرسند چرا خداوند به عده ای این همه پول داده ای و تعدادی بسیار فقیرند?چرا تعدادی پا یا چشم یا....دارند و تعدادی ندارند?حال پاسخ را با سئوالی میدهم.اگر توازن در دنیا نبود میدانید چه اتفاقی می افتاد?مثلا همیشه هوا گرم بود.یاهمیشه باران میبارید.یا همیشه درختان خشک بودند.یا همه پولدار بودند میدونید چی میشد?زندگی کردن غیر ممکن میشد.دیگه نه نانوائی.نه کارگری.نه دکتر و مهندس و نه بقالی نه کشاورزی و....وجود نداشت چرا که همگی پولدار بودند.نانوا میگفت شما نان درست کنید من میخرم چراکه منم پولدارم و کشاورز.کارگر و غیره همین جمله را میگفتند.و راست هم میگفتند چرا که انها پولدارشده بودند.حال میبینیم که حکمت و دانایی خداوند هرگز برای انسانها قابل درک نخواهد بود.
شنبه 7 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
ادامه متاسفانه بعضی اوقات انسانهای بد خطاها و ظلمهائی را میکنند و نام خداوند را می اورند و تعداد دیگری که مشاهده میکنند گناههای این ادمهای پست را پیای خداوند میذارند مانند فرد وحشی که سر میبرد و الله اکبر میگوید.نهایت جنایت را انجام میدهد با نام خداوند این هیچ دخلی بخداوند ندارد و مطمئنا ان فرد هرگز بنده خوب خداوند نخواهد بود چراکه خدا خدای بخشندگی و مهربانیست.در اخر...با خدا باش و پادشاهی کن....بی خدا باش هر چه خواهی کن.
شنبه 7 آبان 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
البته زاغه نشین میلیونر/ اولش جا خوردم که چه میلیونر بدبختی که زاغه نشین شده!!
شنبه 7 آبان 1390

roxana_110 - ایران - تهران
مبارکت باشه نوش جونت برو حالشو ببر
شنبه 7 آبان 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
چه جالب مبارکش باشه . این که می گن بعضی وقتها فیلم واقعی میشه .وای آمیتا باچان و فیلم هندی منو به یاد ویدنو قا چاق این فیلم و بده اونو بگیر و زمان مدرسه انداخت .
شنبه 7 آبان 1390

dler - فنلند - لاهتی
مبارکش باشه.
شنبه 7 آبان 1390

sweetboy - دانمارک - البورگ
این امیتا چاخان هنوز زنده ست...
شنبه 7 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
افرین و نوش جانت :-)
شنبه 7 آبان 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
من هم برای اولین بار در عمرم برنده گرین کارت شدم !!!!!!!
یکشنبه 8 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.