ماشین پرنده دوکی شکل با قدرت مانور بسیار ساخته شده توسط وزارت دفاع ژاپن

ماشین پرنده دوکی شکل با قدرت مانور بسیار

ساخته شده توسط وزارت دفاع ژاپن


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=pF0uLnMoQZA

لینک دانلود مدیافایر

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
قربونتون برم، اینو کمی بزرگتر بسازین بفرستین رو شهرها ، مردمو بترسونین بگین بشقاب پرنده بود
جمعه 6 آبان 1390

آشی - انگلیس - لندن
شاید شعبده بازی باشه.
جمعه 6 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
مردمانِ پُرکار و نیکو کردار ژاپن موفقیتشان را با کسبِ علم و دانش به نمایش میگذارند ، درحالیکه برخی از ایرانیان موهوم پرست بر این باورند که حمل استخوان الاغ و تکه کاغذی با نوشته های عربی برایشان موفقیت میآورد !!!
جمعه 6 آبان 1390

pelle - سوئد - استکهلم
. feminism - انگلستان - لندن - گل گفتی .
شنبه 7 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
pele - سوئد / و گُلی هم تقدیم به شما پله جان . متشکرم از لطفت .
شنبه 7 آبان 1390

aghakian - ایران - تهران
این یارو عقده دین داره حالاهردینی باشه.ومطمئنم تو زندگیش بحران هویت داره حاضرم شرط ببندم. منظورم این کاربره است که همه جا خزعلباتش هست.مردم ژاپن ازدقت و کار زیاد ونظمشون موفق هستند.
شنبه 7 آبان 1390

afshin7174 - ایران - تهران
مردم بیچاره ژاپن فکر میکنن که پیشرفت علمی میکنن درحالی که طرح اصلی فقط و فقط از آمریکا میاد و اینا دارن مونتاژ میکنن و در حقیقت توی اجرای پروژه های آمریکا کارگری پروژه نصیبشون میشه تا بتونن ارزون تولید کنن و به خود آمریکا ارزون بفروشن. این کار رو شرکتهای چینی و کره ای ( مثل سامسونگ و ال جی و ...) هم دارن انجام میدن. اما یک کشوری مثل ایران تا میاد تکون بخوره و خودش طرح علمی بده سریع باید توش انقلاب بشه یا تروریست خونده بشه. نه دوستان ما ایرانی هستیم و نمیتونیم مثل این ژاپنیها خودمون رو گول بزنیم و مغزمون رو از کار بندازیم و فقط تولید کننده آمریکایی ها باشیم.
شنبه 7 آبان 1390

garfield - ایران - تهران
feminism - انگلستان - لندن آخ گفتی!!! حرف دل منو زدی. آخه این دردو آدم کجا ببره؟ زندگی در ایران دقیقا با زندگی در طویله برابر است.
شنبه 7 آبان 1390

romano - ایران - تهران
feminism - انگلستان - لندن عزیز چند بار خواستم جوابت را بدهم گفتم نه ولی اینبار می‌نویسم. عرضم به حضور عزیزم شما که نمی‌توانی نه چیزی به کسی یاد بدهی نه مشکلی از کسی حل کنی لطف بفرما تحقیر نکن دیگر تحقیر و تبعیض بس برای همه بس. ما اتفاقا با همان گل قالی و خر الاغ و استخوان و نوشته عربی حافظ را می‌دهیم خدمتتان فیروز نادری را می‌دهیم خدمتتان که جرات کنید بگویید ما از ایرانیم و یکم کله تان را بالا بگیرید می‌شود شما که به الاغ و کلام عربی و دین کثافت اسلام علاقه ندارید چیزی بفرمایید از دار و دستتان که ما برای ابد خفه شویم یکنفر یک شعر یک خط شعر یک جمله یک کلمه بابا حتی یک نقاشی برای شما که فرهیخته‌اید و الان ایفون در دستانتان شلتاق می‌زند که کاری ندارد یکنفر را ارائه بفرمایید ماشالله پر مغز و دانشمندید. ما از خودمان مصدق ، حافظ ، فیروز نادری، نیوتن و .. (چندتا بشمرم عزیزم) مثال می‌زنیم شما 1 نفر بگو ادامه ...
شنبه 7 آبان 1390

romano - ایران - تهران
ادامه .. نه زبور و خاخام نماینده یهودیت است نه قرآن و آخوند نه انجیل و پاپ. ایمان مسلک و راه عاشقیست قوانینش زمانی آمده که پدر بزرگت خودت چوپان بوده (شاید لباس هم تنشون نبوده) برای نه محمد سود داشته نه برای مسیح و زرتشت عارف. پیامبران زمانی آمدند که انسانها در توحش بسر می‌بردند نه ابوذر با لپتاپ کار می‌کرد نه عمر و قوانینشان در زمان خودشان بسیار پیشرفته بود ولی مشکل این است که عده‌ای چهارده قرن پس از آن می‌خواهند این قوانین را قوانین روز پنداشته و عده‌ای دیگر به صرف اینکه این قوانین بربریت است قانون تحقیر و تنبیه و تبعیض بتراشند یعنی مثل شما (البته بخاطر افراط تا حدی حق می‌دهم). زیاد با دین نجنگ که یا می‌شی ماکیاول یا می‌شی پاپ و خامنه‌ای تو قصر واتیکان و بیت. درد در این است که عده‌ای همیشه در این مملکت افراطیند یکزمان عکس آقا در ماه می‌بینند و شاه بیرون می‌اندازند و زمان دیگر عامل را دین کثیف اسلام می‌دانند (به اندازه بی بی بیسوادهای پای سجاده نشین قدیمیشون هم از اخلاق بهره نبردن) و چراغ به دست دنبال شاه می‌گردند ادامه ...
شنبه 7 آبان 1390

romano - ایران - تهران
ادامه. 1000 حرف سایت iranuk را دوبار تمام کردم اما نتوانستم یک خط مثل بچه مسلمانی بنام مولوی بگویم در نیابد حال پخته هیچ خام******* پس سخن کوتاه باید والسلام. خوش باشی دنیا را سخت نگیر دو روز است.
شنبه 7 آبان 1390

romano - ایران - تهران
ادامه. 1000 حرف سایت iranuk را دوبار تمام کردم اما نتوانستم یک خط مثل بچه مسلمانی بنام مولوی بگویم در نیابد حال پخته هیچ خام******* پس سخن کوتاه باید والسلام. خوش باشی دنیا را سخت نگیر دو روز است.
شنبه 7 آبان 1390

romano - ایران - تهران
در ضمن دوستان این زیاد چیز پیچیده‌ای هم از لحاظ تکنیکی نیست ایده جدیدی هم نداره اگر کسی توضیح خواست می‌تونم بصورت پیغام خصوصی توضیح کامل بدهم.
شنبه 7 آبان 1390

alinader - ایران - تهران
afshin7174 - ایران - تهران من بدلیل مشغله کاری ;کمتر کامنت میدم ولی واقعا از وارونه ودروغ غرضورزئ در کامنتهای تو نفرتم میگیره ا
شنبه 7 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
aghakian - حق با شماست در مورد ان کاربر. البته متاسفانه کم نیستند معتقدین به خرافات و جادو و جمبل در کشورمان. .
شنبه 7 آبان 1390

seven11 - مجارستان - بوداپست
اگر کسی تونست یک چیزی اختراع کنه که آلودگی محیط زیست رو کم کنه اونوقت باید مجسمه اش را از الماس بسازند چون خود ژاپونیها هم به شدت با این مشکل بزرگ درگیرند ولی نمیتونند حلش کنند.
شنبه 7 آبان 1390

آینه - انگلیس - لندن
afshin7174 - ایران - تهران هموطن عزیز حتما یک سفر به ژاپن برید مطمئنم نظرتون عوض میشه.
شنبه 7 آبان 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
afshin7174 - ایران - تهران . قیقت!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ شوخی میکنی!!!؟؟؟ من تا الان فکر میکردم اینها پیشتاز تکنولوژی هستن و اقتصاد امریکا به قدری بهشون وابسته شده که با وجود حضور چین تمام محصولاتشون رو چشم بسته میخره و همچنان پیشرفته ترین محصولات الکتریکی رو تولید میکن و . ولی نگو اینها باز زیر سره امریکاست!! ای لعنت خدا بر حماقتشون؟ نه!؟
شنبه 7 آبان 1390

فراوانی - انگلستان - منچستر
آقا جان این کجاش شبیح دوکه آخه اینکه کُره است نه دوک لطفا اصلاح کنید مرسی ولی جالب بود
شنبه 7 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
garfiled / هموطن امیدوارم که به آرزوها و اهدافت برسی ، من فقط این را میدانم که سرزمین ایران ماتمسرا و شکنجه گاهیست که ساکنینش اندوه نشینان و دردمندان آن هستند . سرمایه داران و جیره خوارانِ منبر روزگار به کامشان است ولی آزادخویان و حق طلبان در حبس و تاریکی روز و شب خود را سپری میکنند . البته مردم عادی و معمولی نیز با افکاری بهم ریخته و آشفته تمام تلاش خود را کرده تا نخست اجاره خانۀ خود را تهیه کنند و از ته ماندۀ آن مخارج زندگی را برسانند !! به هر حال از لطف و توجهت متشکرم .
شنبه 7 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
romano / خُرسندم که این من کامنت باعث شد شما رساله اتان را برای من درج بفرمائید !! به عقیدۀ من خدای خیالی نیز ساختۀ ذهن ناتوان و نیازمند انسان است ، و این تنها نظر و عقیدۀ من است . در زندگیم موفقیت ها و پیشترفتهایم را از زحمات و سعی خود دانسته و ناموفق بودنم را نیز از کم کاری ام ، بنابراین با هرگونه خرافه و موهوم پرستی نیز بیگانه بوده ام !! می خوردن و شاد بودن آیین منست --- فارغ بودن ز کفر و دین دین منست )( گفتم به عروس دهر کابین تو چیست --- گفتا دل خرم تو کابین منست . شاد باشید .
شنبه 7 آبان 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
aeshin7174 -ایران-تهران/برات متاسفم که... پیشت پرفسوره, صحبت تکنولوژی رو میکنی...!!! تو ایی که نمیدونی خروس کجا تخم میزاره?!
شنبه 7 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
afshin7174 - ایران - تهران. کامنتاتم مثل خودت و اربابت آبکیه..
شنبه 7 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
feminism - انگلستان - لندن. خوشحالم که دوباره نوشتار صریح و گویای شما که خالی از هر کونه کلاش بازی و دورنگ بازیست میبینم. سخنانی که همه درد واقعی کشورمان میباشند . سخنانی که قرنها زیر تازیانه جهل خفه شده بود . دگر بار از اندیشه و گلوی شیر زن ایرانی خارج شده و پرده تاریکی و نادانی دریده و با پتکی محکم بر سنگ مغزان جاهل زده. درود یک ایران به شما. درود ازاد اندیشان به شما.
شنبه 7 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
romano - ایران - تهران...باز دوباره کلام نو اندیشان. منبر ملا جماعت را به لرزه انداخته و با شعار احترام به عقاید. تحقیر و و اسلام این است . عقیده ان است . به جنگ امده اید ؟؟اولا این خانم به خاک ایران زمین توهینی نکرده که رگ شما ملا جماعت بخواد ورم کنه و شروع به عنوان عناوین ایرانی کنید. دوما. بی دلیل حرف نزده..جماعت تحصیل کرده در حال خرید و فروش استخوان و یا مهره مار هستند که شانس بیاورن. شاید حضرت عالی چندتایش هم تو جیبتان هست. سوما. این خبر مربوط به فناوری هست. خواهشن لطف بفرمائید چندتا از فناوریهای انجام شده چاه جمکران را بنویسید شاید مغز من به حرکت اید و شاید هم دست امام زمان از ایرانیان کوتاه شده و رفته پیش ژاپونیها..چهارما.از کی تا به حال مولوی شده بچه مسلمون؟؟ هم کلاس بودی یاهاش ؟؟یا به خاطر عمامش میگی؟؟.
شنبه 7 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
پنجما. فرموده اید. پیمبران زمانی امده اند که انسان در توحش بوده. خوب حالا تکلیف ما این وسط چیه؟؟؟؟به همون توهش ادامه بدیم یا مبارزه کنیم ؟؟؟؟؟؟بنده شخصا دشمن قسم خوره دین هستم و مثل شما از دوجا نمیخورم. ما دشمن نداریم. خائن به وطن تا دلتان بخواهد داریم. حقا که خمیبی از سرمان نیز زیاد بوده...
شنبه 7 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
aghakian - ایران - تهران.. نمیدونم که چه مرام و مسلکی داری. ولی هر چه داری بریز سطل اشغالی . که حتی توان مشاجره و یک بحث هوشیارانه و عاقلانه و بالغانه را هم نداری. نگاه به کامنت خودت کن ؟؟؟؟؟ شما یک کامنت کاملا بی ادابانه و کاملا توهین امیز را عنوان کردی. بعد طلب ادب میکنی؟؟؟ شما مسئله را کاملا شخصی کرده اید..؟؟؟؟ و به شخص توهین میکنید ؟؟ اگه علم شو داری . اگه آگاهیشو داری. عقیده ایشون را ببر زیر سوال ؟؟؟حقا که خمینی از سرت زیادی...
شنبه 7 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
romano ایران.هموطن عزیز.ماوقتی حرفی برای گفتن.وچیزی برای نوشتن نداریم.وقت اضافه هم تادلت بخواهد داریم.چه بکنیم?جزاینکه ازخودمان واجدادمان تعریف کنیم.یابه دیگران توهین بنویسیم.که چرامثل من دینتانراعوض نمیکنید.خوش باشید.
شنبه 7 آبان 1390

golly47 - المان - فوکشتاد
همین هم بهتر از دزدی و تجاوز و اعدام و دروغ و .....هزاران کار کثافت دیگست
شنبه 7 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
h.k / آقای مروج صیغه و طرفدار قرائتی ، جناب عالی آنقدر وقت اضافه و باطل داری که فقط نقطه چینی و ویرگول بازی میکنی مخصوصآ در درج کامنتها و نظریه های نجومی و آسمانیت ..............................................................................
شنبه 7 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Dara va sara / عزیزم ، من همیشه قدردانِ لطف و مهربانی شما و دیگر دوستان هم اندیشم در این سایت هستم . من هرگز در مقابل این اعتراضات و دلایل من درآوردی که چون احادیثِ آبکی میباشد نه تنها سر خم نکرده بلکه مقاوم تر و استوارتر از گذشته به اهدافم ادامه میدهم ! در انگلیس نیز برای برطرف کردن و زدودن تصویب قانون شرعی اسلامی، در کنار دیگر دوستان هم اندیشم تلاش و مبارزه میکنم . یقینأ این موضوع را در این صفحه متوجه شده ای که افرادی به دنبال حرف دیگری چون رمۀ گوسفندان که بدون مسیر و هدف دنبال میکنند ، در حرکتند ، اینها فقط به سبب اینکه فردی با من مخالفت کرده دیگری نیز به دلیل کینه ، بغض و عقده ای که دارد، او را تعقیب میکند !! ولی حیف از نام و وجود ...که با این کورسوادان مقایسه شود ! درود بیکران بر شمای آزاد اندیش .
یکشنبه 8 آبان 1390

romano - ایران - تهران
feminism - انگلستان - لندن جالبه یک آخوند در ایران داشت تو تلویزیون بد مولوی رو می‌گفت و جالبه می‌گفت مولانا (مولای ما هه هه) بعد هم جالبه یک شعر از طایفه افراد نادان مسلمان زاده‌ای مانند حافظ در تایید حرفش خوند مانند شما که در بالا گفتی: می خوردن و شاد بودن آیین منست --- فارغ بودن ز کفر و دین دین منست … من نه به امام زمان اعتقاد دارم نه نئوملاییسم هستم اما این را می‌دانم توهین به هر منظر فکری از همان بزرگانی که در تاریخ از آبشخور آنها جواب شما را می‌دهم جهل و خرافه‌ای سیاهتر از سیاه است.خانم عزیز خدای ذهنمان خدای سیاهی و جهل خرافه نیست داریم آنرا مکاشفه می‌کنیم و بهتر می‌شناسیم شایدم در آینده تبدیل به یک نقطه انرژی مادر درجهان شود شایدم هیچی نباشد همانطور که شما می‌گویی ولی مراحل درکش را طی می‌کنیم ما نه مطلق نه چیزی را می‌پذیریم نه رد می‌کنیم. تبعیض ، تحقیر بس برای همه بس نظر هرکی برای خودش محترم است خامنه ای و همپالگیهایش نماینده همه طیفهای مسلمان نیستند همانطور که قصر واتیکان نیست. من هنوز خواهش خودم را دارم یک خط شعر از همفکرهای خود بگویید.
یکشنبه 8 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
ابتکار جالب و پرغرور دیگر از ژاپن.لیاقتشو دارن.آفرین feminism - انگلستان - لندندقیقا درست گفتید و خوب این حقیقت به مذاق بعضی‌ها از جمله بسیجی‌ سایت تلخ هست.پیروز باشید
یکشنبه 8 آبان 1390

homa--ir - المان - هامبورگ
feminism - انگلستان - لندن . . دوست عزیز / چه جالب و صادقانه بیان کردید . درود برشما . عین نوشتار. زیبایت را کپی کردم ومجددا در زیرقراردادم . شما را با حرافان کاری نباشد. که هنوز بعد از 14 قرن در خواب حرگوشی بسر میبرند .عین نوشته شما. بنابراین با هرگونه خرافه و موهوم پرستی نیز بیگانه بوده ام !! می خوردن و شاد بودن آیین منست --- فارغ بودن ز کفر و دین دین منست )( گفتم به عروس دهر کابین تو چیست --- گفتا دل خرم تو کابین منست . شاد باشید .
یکشنبه 8 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
چی شده؟ حالا ژاپنی ها باعث تفرقه بین دوستان شدند؟ بابا منکه ترسیدم چیزی بگم.
یکشنبه 8 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Azadikhah / و صد آفرین بر شما که اینگونه میاندیشید . متشکرم از شما دوست آزادیخواه من .
یکشنبه 8 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
Romano- اگر حافظ و سعدی و مولانایی وجود داشتند، آنهم از صدقه آزادی نسبی بود که اونموقع وجود داشت و مردم اینطور زیر کنترل رژیم نبودند و شیعه گری وجود نداشت و همون موقع افرادی مثل خیام و ذکریای رازی و ابن سینا هم وجود داشتند و بدست همون اصولگرایان وقت تحت پیگرد قرار گرفته و مانندش را ذکریای رازی میگم که خلیفه وقت اینقدر با کتابهاش توی سرش زد که خونریزی مغزی کرد و مرد. برید خجالت بکشید که شماها و امثال شماها ریشه ایرانی ندارید و من اینرا مطمئنم. Feminism حرف شما عین واقعیت هست و ما هر چه بدبختی داریم از همین دین عصر حجری هست که قابل تغییر و بهتر شدن هم نیست و دینی است که سراسر مملو از دریچه هایی است که از اون دریچه ها مشتی دو رو و شارلاتان نونشان را به نرخ روز میخورند. اگر دین کاملی میبود ده ها شعبه ازش نمیزدند و هرکه به نفع خود و اطرافیانش تفسیری جدید بیاره و بگه منظور این هست.
یکشنبه 8 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
romana / در پاسخ به خواهشتان ، آی مخلوق من خدایی دارم خانه اش در همه ذرّاتِ گلستانۀ دل -- جنسش از مخمل نور و سکوتش رنگِ پلوارۀ عشق -- نفسش حرکتِ گهوارۀ مِهر که زلالِ آبیِ احساسش صافیِ آینۀ قلبِ من است )( تو خدایی داری گمشده در خاکِ کویر زیر یک سنگ سیاه مخفی از چشم دلِ بیخبران -- که بهشت و دوزخی ساخته است -- و سرانجام به آتش تن من خواهد داد و گناهان ِترا یکشبه خواهد بخشید.
یکشنبه 8 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
homa.ir / هما جان مرا با حرافان کاری نیست ولی با بیجاگویان چرا :)) افرادی که چشم خود را بسته و دهان به یاوه گوئی باز میکنند را باید خاموش کرد . فقط شانس آوردم که آخر هفته است، کاری ندارم و میتوانم با خیال آسوده و راحت گفتگو کنم . موفق باشی عزیز .
یکشنبه 8 آبان 1390

nader46 - انگلیس - لندن
Geelongcat - استرالیا - سیدنی:حیف و صدها حیف که همون کاربری که جرأت اسم بردنشو نداری،به دوستان کاربر گفته که واسه تو وقت و کامنت نذاریم،،،منهم به احترام اون عزیز چیزی نمیگم،،،اما اگر باز تکرار شد،،جوابی‌ برات بنویسم که زمین را دندون بگیریlt;<در ضمن این چندمین بار هست که من این کامنت را مینوسم اما درج نشدهgt;> پدر بزرگ تو بهتره با نوه و نتیجه‌هات مشغول باشی‌
یکشنبه 8 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
a.ahooraei / هموطن من ، اکثریت ساکنین ماتمسرای ایران برای رفتن ، ماندن و انجام دادن کاری از هوائی که از دماغشان خارج میگردد ( عطسه) کمک میگیرند که تنی چند از آنها هم در این سایت فعالیت دارند و هر روزه برای خودشان هم اسپند در آتش میریزند که من و شما به افکار منجمد شده اشان "نظر" نکنیم :)) واقعیت های تلخ و چندش آوری در این جماعت میتوان دید که چانۀ آدمی را به پائین آویزان میکند ، رمالی که به خانۀ خانمی رفته تا ارواح شیاطین را که در چند قدمی آنها بودند را دور کند و برای اینکار به آنها گفته که باید دست و پا و چشمانتان برای 5 ساعت بسته و بیحرکت باشد تا من این کار را انجام دهد و این زن که حماقتش بیکران بوده به رمال این اجازه را میدهد و رمال بعد از بستن چشم و دست و پای مادر و دختر ، مبلغ زیادی را از گاوصندوق خانه اشان میرباید !!! و من میگویم آن زن لیاقت و شایستگی این خفت را داشته.
یکشنبه 8 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
زین کینه به دین شعر گفتن او --- ز طوفان است در عمق سیه چال . وجودش.
یکشنبه 8 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
@ به همه روشنفکران: اعتقاد و مذهب یک موضوع شخصی است که باید به عقیده همدیگر " احترام " گذاشت زیرا وقتیکه کسیکه به عقیده دیگران احترام نگذارد و به باد تمسخر گیرد, بویی از دمکراسی و تمدن نبرده است و همه فرهنگها و ملتها به پروردگار معتقدند که یکی انرا الله مینامد و دیگری گاو و دیگری ابراهیم و دیگری بودا و و و, و این اهانتها کمکی به درد ما نمیکند که همان اتحاد کردن انرژی و تصمیم مان بر علیه سیستم اخوندی میباشد, پس همواره شاد و هوشیار باشیم .
دوشنبه 9 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
زین کینه به دین شعر گفتن او --- ز طوفان است در عمق سیه چال وجودش.
دوشنبه 9 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
nader46 . از اینکه کامنت هایت درج نمیشه (به اعتراف خودت) متاسفم. البته معمولا کامنت های نامربوط و بی ارزش از فیلتر رد نمیشن. . جون فمینیسم عزیزت جواب دندون گیریت رانگه دار که که کاربرها را خیلی ترسوندی. !!!. از اینکه ارزوی طول عمر برای من داری تا یک روز پدر بزرگ بشم متشکرم.
دوشنبه 9 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
زین اتش نفرت درین عالم او --- یقین دان کشف بحران هویت .
دوشنبه 9 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
khosh bavar - ایران - یزد.. این یکی از ان کامنتهاست که سر در نمیارم. اولا . چرا هر وقت ما حرف میزنیم مذهب یکدفعه شخصی میشه. و هر بار که شماها میرین بالا منبر .همه باید مطیع باشند و به حرفهای شما بی احترامی نکنن؟ دوما. این عقیده و یا خدای که شما دارین. عین همینو منم دارم. و من دوست دارم در رابطه با خدای خودم حرف بزنم و حالا من چیکار کنم که خدای تو شبیه خدای منه ؟پس این خدای و این مذهب که تو و امثال شما دارن. متعلق به شما نیست و ما نیز حق نظر داریم. بنده و دیگر کاربران این سایت. زمانی مسلمان بودن. پس ما هم حق داریم که نظر دهیم..ضمنن. احترام به عقاید. یک سفسطه ای هست که دیگه کهنه و پوچ شده. به فکر جواب این کافران باشید.
دوشنبه 9 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
Dara va sara - : در زمان شاه روانشاد, تعدادی " روشنفکر " , خوش باوران ایرانی را فریب دادند و شاه را بانی هر بلا و بدبختی میدانستند که مردم خوش باور گوسفندوار بدنبال انان رفتند که نتیجه این روشنفکری را میبینیم و حالا نوبت بچه های این روشنفکران شده که بانی هر بلا و بدبختی را " خدا " دانسته و قصد دارند, ما را بیخدا کنند که من خوش باور مارگزیده, حواسم جمع است و عقیده و نظر خوش باوری خودم را مانند نظرات شما و دیگران به نمایش میگذارم ( ازادی بیان ) ! زیرا در همان جهان اولی که هستید, مردم به عقاید هم احترام میگذارنند و در 2 ماه دیگر, بخاطر تولد عیسی جشنها میگیرنند, و من بسیار ناراحت میشوم که بخاطر سیاست و شعور غلط اخوندها و تعدادی کاربر روشنفکر جرات بیان داشتن خدا را نداشته باشم ولی یک یهودی, بهایی, مسیحی دارای خدا و جشن و اعتقاد خود ! شاد و tolerant باشیم.
دوشنبه 9 آبان 1390

برجعلی - المان - کلن
این چیز جدیدی نیست . تو Ebay الان میشه با 700 تا 800 یورو کیت اون رو تهیه کرد
دوشنبه 9 آبان 1390

romano - ایران - تهران
feminism - انگلستان - لندن عزیز تشکر از نوشته زیبایی که نوشتی آن نور و ذرات و دل را که گفتی همه در زبور انجیل ، قر آن و اوستا به شکلی وجود دارند نه با عقل امروز تو با زبان مردم آن زمان و با میزان زیادی تحریف. زمانی گفته شده‌اند که مردم میانگین عمرشان 30 سال بود پس اخلاقیات مزاحی بی نمک می‌نمود. دوم متاسفم که می‌بینم بعد از قرنها هنوز که تا هنوزه وقتی کسی نامی از یک خدای احتمالی میاورد با یک ملا منبری تشنه سکس مقایسه می‌شود پس چه توقع از مردم زمان منصور حلاج و پوست کنی‌اش. حرف ما ایجاد نسخه جدید اسلام نیست که بخور بخور کند گفته می‌شود که حرمت نگه دارید در اوج جهل ملت هند از گاندی پرسیدند تو چه دینی داری او گفت من یک یهودی هندو مسلمان پارسی و .. هستم مانند تو! بیشک خون را با خون شستن محال است و توهین را باتوهین. من نه مسلمانم نه زرتشتی نه مسیحی ولی همه اینها هم هستم با تمام وجود چرا چون انسانم و انسان فکرش به زمان خودش وابسته است پس خدایش یا بی خداییش نیز با زمان ترقی پیدا می‌کند. ادامه ...
دوشنبه 9 آبان 1390

romano - ایران - تهران
ادامه .. بحث بر سر این نیست که چه کسی راست می گوید چه کسی نه که این اصلا مبحث جدیدی نیست بلکه بی پایانو قدیمیست. بحث بر سر این است که توهین نکنید و حق طرف مقابل را ولو اینکه اسلام در این سالها جنایت کرده باشد محترم بشمارید که این اولین و بدیهی ترین اصل برای یک مباحثه است (مخصوصا ما که ادعای اصلاح داریم). فحاشی دین کثیف اسلام تازی صفتان، استفراغ افکار محمد وحشی، مسلمانان کوته نظر کلماتی هستند که بوضوح در واژه‌گان دوستان استفاده می‌شود و تازه بعد هم ژست متفکر مابی و تایید گروهی افراد پشت سرش که بقول عوام روی طرف اساسی کمشه! khosh bavar - ایران - یزد در حرفش کلام خوبی را گفت تیغ شما باید برای کس دیگر تیز باشد که این بلا از سر تنها دین نیست و Dara va sara - استرالیا - پرت هم گفت چرا تا ما از خدایمان می‌خواهیم بگوییم باید ساکت شویم مشکل همه ما این است که اصلا نمی‌توانیم حرف بزنیم ایا شما کامنت نویسی را حرف زدن واقعی می‌دانی؟ ادامه ..
دوشنبه 9 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Dara va sara / عزیز من این خودباور روضه خوان نخست باید هویت هزارچهرۀ خود را زیر سؤال ببرد که در آلمان نشسته ، آی دی ایرانی انتخاب کرده و منبرداری میکند ، عقده گشائیهم بدلیل اینست که من و دیگر دوستان دست .. را باز کرده اند :)) دوست من اصلا به سخنان صد من یه غاز ایشون بهائی قائل نشو این قبیل بی هویتان و سرگردانان فقط و فقط بدلیل کینۀ شخصی که با طرف مقابل دارند ، فردی را که به من توهین کرده چون رمۀ گوسفندان یکدیگر را بدون هدف و مسیر دنبال میکنند .نتیجتا حماقت تا مغز استخوان پیرشان جا گرفته :) شاد باشی دوست من.
دوشنبه 9 آبان 1390

romano - ایران - تهران
ادامه .. و من اینجا با نظر خوشباور موافقم که فصلی نو نیاز است این دور باطل باید تمام شود اتفاقا من همان عقیده‌ای را که قبول ندارم می پذیرم چون اگر در منظر فکری او بودم صحیح می‌نمود اما با یک اصل توهین و تبعیض برای همه بس. در میان دعوای ما کس دیگری دارد سود می‌برد اصلا موضوع اسلام نیست موضوع این است که وقتی کسی بر سر یک ایدولوژی سوار خر مراد می‌شود پوست بقیه را می‌کند حال یا هیتلر است یا استالین و کمونیزم و اسلام فقاهت الهی اصل خمینکی. ملتهای بزرگ زمانی زاییده می‌شوند که اختلاف را کنار می گذارند اتفاقا اینجا محل خوبی است نگویید که ای بابا این یک گروه کوچک است امروز اینترنت انقلاب می‌کند و در هر ملتی جمع زیادی تابع و سیاهی لشکر هستند بروید تاریخ آمریکا ، روسیه فرانسه المان ژاپن و ...همه را بخوانید همه مثل ما بودند. بنا را بر این بگذارید که هر کسی حق دارد و تحملش کنید اما اگر کسی شروع به فحاشی کرد متوقفش کنید. ادامه ..
دوشنبه 9 آبان 1390

romano - ایران - تهران
ادامه.. خانمی با نام ARTEMIS در این سایت هست من اصلا نوشته‌های ایشان را نمی‌خوانم چون همیشه فحاشی می‌کند در حین اینکه می‌دانم درد و غصه وطنش را دارد. دزد حق، فکر، آبرو، دین، بی دینی و . همه چیز شما کس دیگری است به او فکر کنید دعوای شما بهترین نعمت اوست. اگر دقت کنید بیشتر اوقات من هجوم حرفی به کسی می برم که فحاشی می‌کند متاسفانه امروزه در میان منتقدین دین بیشتر شده (واقعا عجیب است ولی تا حدی هم برای جوانان می‌توان حقی را قائل شد چون رنج بسیار کشیده‌اند و دارند می‌کشند). عمر کوتاه است و آفتاب تموز و دعوای ما اجازه می‌دهد قرائتی ، مجتبی خامنه‌ای، لنین و هیتلر بریش ما بخندند چون اینها حاکم دینی یا ایدولوژی نیستند اینها حاکم جهل هستند و بزرگترین خدمتکار و ایدولوژی اینها ایدولوژی جهل و خرافه است. خودتان می‌دانید که در میان مسلمانان افرادی وجود دارند که اگر از چاه جمکران و ...بگویید قاه قاه می‌خندند پس عادل باشید صدا را یکسان کنید تیغ را برای کس دیگری بردارید و این حرکت قابل انجام است و بسیار دشمن مارا حیرت زده خواهد کرد.
دوشنبه 9 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Dara va sara / دوست من به دلیل اینکه سایت کلماتی چند از کامنت اول مرا در رابطه با " خودباور اروپا نشین " حذف کرده نتیجتا ( { عقده گشائی او هم } بصورت عقده گشائیهم چاپ شده البته اگر این کامنت مرا درج کنند !! تا بعد .
دوشنبه 9 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
romano - ایران - تهران . افرین و زنده باد به کلمات شما.تبریک میگم به این ذهن روشن.از خیلی حرفهایتان لذت بردم - مخصوصا عبارت زیر:---. "انسان فکرش به زمان خودش وابسته است پس خدایش یا بی خداییش نیز با زمان ترقی پیدا می‌کند."---.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
شاباجی خانم ,در زیر هوای ابر الود ---- رسوا گشت و ز هیچ پند ناموخت ... ( هوای ابر الود = کنایه از لندن ).
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
khosh bavar - ایران - یزد از یکطرف ادای روشنفکران داخل ایران را در می‌‌آوری (هر چند در اروپا هستی‌) از طرف دیگر خارج کشور نشستی و دموکراسی اسلامی را پشتیبانی‌ میکنی‌، از یکطرف بعضی‌ از دوستان فکر میکنند که یزدی هستی‌ در حالی‌ که شمالی هستی‌ و با اسم مستعار فرهاد داری مانور میدی. کارت شده فقط خراب کردن فرهنگ ایران و ایرانی‌! من به شما توصیه می‌کنم به عنوان یک دوست که اول تکلیف خودت را با خودت روشن کنی‌ و خودت را پیدا کنی‌ چون اگر از دمکراسی میخواهی‌ دم بزنی‌، دموکراسی و دروغ با هم در تضاد است هموطن. نمی‌دانم چرا بقیه دوستان را در این سایت شوت فرض کردی ولی‌ دوستان عزیز که در این سایت قدیمی‌ هستند، می‌دانند که پریشان می‌زنی و خط و مشی‌ ایرانی‌ نداری. به شما هموطن گرامی‌ که راه خود را گم کرده توصیه می‌کنم اول تکلیف خودت را با خودت مشخص کنی‌ بعد وارد مقوله دموکراسی و حرفهای قشنگ بشی‌. موفّق باشید دوست پریشان و چند شخصیتی سایت! این یک توصیه است و هیچ اجباری در آن نیست، شما میتوانید به خط و مشی‌ گیج خود ادامه دهید ولی ماه همیشه پشت ابر نمی ماند!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
khosh bavar - ایران - یزد. و اما نه در مورد خود شما و شخصیت چند بعدی شما بلکه در مورد طرز فکر شما.. چطور است که شما به داریوش اقبالی، فرهاد، بهروز وثوقی و دیگر هنرمندان ایرانی‌ که خیلی‌ از هموطنان آنان را دوست دارند توهین و بی‌ احترامی میکنی‌ و این کار را مکرراً تکرار میکنی‌ و ادعا میکنی‌ حق من است و این یعنی‌ دموکراسی ولی‌ اگر کسی‌ دین و مذهب را زیر سوال برد دم از احترام می‌زنی؟ معلوم جنابعالی هم درد دین داری چون انسانیت مهمتر از دین است! فرض کنیم کسی‌ هم خدا را قبول ندارد شما که دم از دموکراسی می‌زنی، ایشان این حق را دارند یا نه؟ چطور این حق را به خودت میدهی‌ که به هنرمندان عزیز ایرانی‌ که فرهنگ این مرز و بوم هستند توهین کنی، ولی‌ اگر کسی‌ از دین، مذهب و یا خدا که یه مقوله شخصی‌ است ایراد گرفت دم از احترام می‌زنی؟ فراموش نکن که هیچ دین و مذهبی‌ به وجود نمی‌آید مگر اینکه اول بذر آن که خدای آن دین باشد پاشیده شود! اگر شما از احترام به خدا و ادیان صحبت میکنی‌ سعی‌ کن اول به انسان و انسانیت و هنرمندان ایرانی‌ احترام بگذاری و خودت را دایی مهربان تر از مادر جا نزنی‌!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
afshin7174 - ایران - تهران. شما لطفا برو فعلا کشکتو بساب! اصلا میدونی ژاپن در کدوم قسمت استان رضوی قرار داره؟
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
romano - ایران - تهران. هموطن معلومه دلم پری داری! از همه جا سخن گفتید و همه چیز را به همه چیز ربط دادید! حرفهای شما متین ولی‌ من نویی نگرفتم ۱. فمینیسم به چی‌ و کی‌ توهین کرد که شما یک مقاله در این مورد نوشتید و زمین و زمان را به هم بافتید. ۲. شما اگر به یک بچه مسلمانی مثل مولوی افتخار می‌کنید من هم افتخار می‌کنم ولی‌ نه چون مسلمان بوده چون عالم بوده و اشعار زیبا گفته. لطفا بفرمایید در عصر حاضر در کشورتان به کدام مسلمان افتخار می‌کنید؟ ۳.بهتر نیست به جای مسلمان نامیدن دانشمندان ایرانی‌ و مسلمان خواندن آنان به ایرانی‌ بودن آنان افتخار کنید؟ ۴.فکر می‌کنید ما ایرانیها برای متحد شدن باید به مسلمان بودنمان بیشتر اهمیت بدهیم یا ایرانی‌ بودنمان؟ ۵. "به قول خوش باور تیغ شما باید برای کس دیگر تیز باشد" بفرمایید منظورتان چه کسانی‌ است؟ ۶. دوست عزیز من هم با فحاشی مخالفم، لطفا لینک فحاشی ایشان را بگذارید که بقیه هم بدانند منظورتان دقیقا از فحاشی چیست.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
romano - ایران - تهران. ۷. فکر نمیکنید که به دلیل در به در شدن میلیونها ایرانی‌ در سراسر دنیا، از دست دادن بچه‌های رشید ایرانی‌ در ۸ سال جنگ، معلول شدن ۱ میلیون ایرانی‌، در حبس بودن هزاران فعال سیاسی، نویسنده، اعدامها در ملأ عام ووو...، بعضی‌ وقتها به قدری فشار روحی‌ به انسان میاورد که انسان میتواند کنترل خود را از دست بدهد و شاید گه گاهی چیزی بگوید که به نظر شما شاید ناخوشایند بیاید؟ البته شما اگر فکر می‌کنید تیغ را برای کس دیگر باید تیز کرد چرا تیغ را به طرف ایشان گرفتید اگر واقعا در یک جبهه هستید؟ در آخر من فکر می‌کنم که به جای تفرقه اگر واقعا در یک جبهه هستید دست دوستی‌ به سو‌ی هم دراز کنید و در یک جبهه بر علیه دشمن مشترک دست در دست هم و متحد بر علیه آخوند بجنگید من و بقیه دوستان هم در کنار شما خواهیم بود. به امید دوستی و اتحاد
سه‌شنبه 10 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
romano / جناب استاد شما اگر یک آدم دروغگو ، چند شخصیت و مکّاری چون خود باور را الگوی خود ساخته و سخنان صد من یه غاز او را سرمشقتان قرار داده اید پس وای به حال شما و روزگارتان !!!!!! و اگر غّرش و اعتراض ایشون را میبینید نه به خاطر اینست که با شما هنمواست ، خیر بدلیل کینه و دشمنیست که با افرادی که دست او را رو کرده اند ، میباشد !! سرمایۀ او دروغ ا ست و بس -- سوی راستی نیستش دسترس .
سه‌شنبه 10 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.