مرد پولدار با نخریدن ماشین به دادن هزار شاخه گل رز محکوم شد

مرد پولدار با نخریدن ماشین به دادن

هزار شاخه گل رز محکوم شد


زنی با بیان اینکه وضع مالی شوهرم بسیار مناسب است، در دادگاه خانواده گفت: اگر شوهرم برای من یک ماشین می‌خرید هیچ‌گاه مجبور به درخواست هزار شاخه گل رز مهریه‌ام نمی‌شدم.

به گزارش  فارس ، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست مهریه خود را به قاضی شعبه 254 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.
 
* مهریه‌ام هزار شاخه گل رز است
 
زن در برابر قاضی این پرونده با بیان اینکه مهریه‌ام هزار شاخه گل رز است، اظهار داشت: شوهرم یک شرکت حمل و نقل دارد و وضع مالی مناسبی داشته و به راحتی می‌تواند مهریه‌ام را پرداخت کند.
 
وی با اشاره به اینکه حدود 6 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد و یک فرزند 3 ساله داریم، افزود: مهریه‌ حق من است و چنانچه آن را دریافت نکنم خانواده‌ام به من می‌گویند که عُرضه ندارم.
 
*من ابتدا تنها می‌خواستم مهریه‌ام یک سکه باشد
 
زن با اشاره به اینکه در ابتدای خواستگاری می‌خواستم که مهریه‌ام یک سکه باشد ولی به اصرار شوهرم مهریه‌ام هزار شاخه گل رز شد، گفت: شوهرم باید مهریه‌ام را بپردازد و از این امر امنتاع نکند چرا که نپرداختن مهریه باعث ایجاد کینه در زندگی مشترکمان می‌شود.
 
وی ادامه داد: من و شوهرم در یک مهمانی خانوادگی با یکدیگر آشنا شدیم و بعد از یک ماه شوهرم به خواستگاری من آمد و تصمیم به ازدواج گرفتیم.
 
* داغ بودم، هزار شاخه گل رز مهر زنم کردم
 
مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان اینکه در زمان خواستگاری داغ بودم که هزار شاخه گل رز مهریه همسرم کردم، عنوان کرد: همسرم بسیار خودخواه است چرا که می‌داند من نمی‌توانم مهریه‌اش را بپردازم.
 
وی ادامه داد: به خاطر عشقی که به همسرم داشتم این میزان  را مهر همسرم کردم و هیچ‌گاه فکر نمی‌کردم او این میزان مهریه را درخواست کند.
 
* وضع مالی مناسب شوهرم و اجبار برای پرداخت مهریه 
 
زن با بیان اینکه وضع مالی شوهرم مناسب است و این نشانه‌ای برای توان پرداخت مهریه من است، گفت: اگر شوهرم مهریه‌ام را نپردازد، به این دلیل است که پدر و مادرش مانع او شده‌اند.
 
وی بیان کرد: با دریافت مهریه‌ام می‌‌خواهم یک ماشین بخرم و پس انداز مناسب داشته باشم؛ در حقیقت شوهرم به جای پرداخت مهریه می‌توانست برایم ماشین بخرد تا من مجبور به دریافت مهریه نشوم.
 
زن عنوان کرد: در حال حاضر نمی‌توانم از درخواستم منصرف شوم چرا که در مقابل اقوامم آبرو دارم و در صورت انصراف از درخواستم، تحقیر می‌شوم.
 
* تقدیم هزار شاخه گل رز به زن
 
قاضی این پرونده بعد از شنیدن اظهارات طرفین و با وجود مدارک لازم در خصوص اموال مرد، او را به پرداخت مهریه زن محکوم کرد.
 

asir@.P - فرانسه - پاریس
اینها هنوز باید خاله خاله بازی میکردن!!
جمعه 6 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
خوب مرد تو که پول داری یه ماشین واسه زنت بخر دیگه حتما باید کار به اینجا ها بکشه که پول خرج کنی, داغ بودم که نشد حرف که. هرکه خربزه میخوره پا لرزش هم میشنه.
جمعه 6 آبان 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
از این داستان مسخره تر دیگه نمیشه.
جمعه 6 آبان 1390

شاباجی - ایران - تهران
اگه من جای مرده بودم پول گلها رو نمی دادم. روزی 20-30 شاخه گل رز ارزون می خریدم می دادم به زنم.
جمعه 6 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫قیمت هر شاخه گل رز چند است ؟بازهم فکر نکنم که بتوان با این پول ماشینی حاج خانم برای خودش بخرد.
جمعه 6 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
واقعا این رسومات مسخره هست.
جمعه 6 آبان 1390

shabparast - ایران - شمال
یکی نیست به این ای کیو بگه مگه با پول 1000 تا گل رز میشه ماشین خرید . بعدشم رویا جان قرار نیست زن هرچی گفت ادم بگیره تو فقط پول مرد میبینی ولی هرچیزی حساب کتابی داره مخصوصا با این زنی که اهل چشم و هم چشمی و کم نیاوردنه
جمعه 6 آبان 1390

Big_bang - المان - درتموند
ادم حرفهای این خانم رو که میخونه خجالت میکشه از ایرانی بودنش, ادم جوابهای شوهرش رو که میخونه خجالت میکشه از ایرانی بودنش, ادم علافیه این قاضی رو که میبینه که سر چه پرونده ای وقت میذاره و رای صادر میکنه, خجالت میکشه از ایرانی بودنش. واقعا چه کسی جز احمدی و این پشمیها میتونند مشکلات این ملت رو حل کنند? ?? هیچ کس جز همین اشغال پشمیها. هرکس به اندازه لیاقتش زندگی میکنه و لیاقت چنین ملتی بیشتر از اینها نیست.
جمعه 6 آبان 1390

roxana_110 - ایران - تهران
بعد میگیم چرا اینقدر ترافیک سنگینه تو تهران وا مگه میشه سکینه با ماشینش بره سر کوچه سبزی بخره ولی رقیه ماشین نداشته باشه خلاصه هیچ وقت نمیخوایم ما دست از حسادت و چشم همچشمی برداریم از ماست که بر ماست
شنبه 7 آبان 1390

مهرداد2538 - ایران - تهران
واقعاً که عقل اکثر زنها ناقص است.
شنبه 7 آبان 1390

maryamf - بلژیک - لی یژ
چه زن احمقی حالا اینهمه گل میخواد چه کار کند؟ با چنین زنان و مردان کم شعوری که ما داریم چه انتظاری میتوان داشت که رژیم عوض شود؟
شنبه 7 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.