پاسخ مجتبی واحدی مشاور مهدی کروبی به هیلاری کلینتون

پاسخ مجتبی واحدی مشاور مهدی کروبی  به هیلاری کلینتون

مجتبی واحدی مشاور مهدی کروبی در یک پیام ویدیویی به اظهارات هیلاری کلینتون در مورد کمک به جنبش اعتراضی مردم ایران پاسخ داده است


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=PjWbEJrY4WY

 

لینک دانلود مدیافایر

onsore ahriman - فرانسه - مارسی
حالم از مذهبیون به هم میخوره دیگه. کروبی پشمک.
جمعه 6 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
صحبت های شما چیزجدیدی نبود. چه می خواهید بگویید. تمام ما ایرانی سیاست های چین و روسیه را میدانند. امریکا و انگلیس هم به هیچ بدهکاری به مردم ایران ندارند. و به فکر ملت خود می باشند.مشکل شما هستید. که فکر می کنید. از درون اسلام می شود دمکراسی و ازادی صادر کرد. و هنوز درک نکرده اید. که دولت ولایت وقیع کثیف ترین و الوده ترین سیستم دنیا می باشد. همین اقای کروبی اگر ولایت فقیه شود. در طول 5 سال یک خامنه ای دوم می شود.جدایی دین و سیاست. رد ولایت فقیه.شما از چرچیل عاقل تر نمی باشید. دکترین چرچیل بعد از سرنگونی مصدق این بود. مساجد بسازید. ملا ها را در پشت پرده داشته باشید. برای دوران بعد از شاه. تا اسلام و اخوند وجود دارد. مصدقی دیگر در ایران نخواهد امد.
جمعه 6 آبان 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
مرتیکه شیپیشو تو هنوز لباس پوشیدن بلد نیستی چه جوری مشاور کروبی شدی. با این سرو ریخت بیشتر به گروهک منافقین میخوری تا مشاور کروبی. اگر حدسم درست باشه خودم تیکه تیکت میکنم. تنها چیزی که به من ارامش میده ریختن خون منافقین خائنه.... چون به نامردی هم دست حزب بعث عراق شدید هم مردم بی گناه اسلام اباد غرب رو کشتید هم از اسیران ایران در عراق اعتراف میگرفتید.
جمعه 6 آبان 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
خوب پس دولتهای امریکا و کلا دنیا اگر دخالت کنن که واویلا!! اگر هم نکنن که به ما بدهکارن!.
جمعه 6 آبان 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
cat boy-ژاپن-توکیو.حرص نخور شیرت خشک میشه.عوض هارت و پورت در اینجا بگو 3000 میلیلارد تومان کجا رفته.کروبی و مشاورش هم پیشکش خودتون.جفتشونو میدیم 1 تومان.اگه خریداری بگو بله عروس خانم.
جمعه 6 آبان 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
شکل گیری حکومت ولی وقیح با همکاری آمریکایی ها و اروپایی ها بود و تا به امروز نیز از این حکومت پشتیبانی کرده اند. در اصل کشورهای غربی با دیکتاتورها مشکلی ندارند و از وجود آنها برای سود بیشتر استفاده میکنند. همانطور که آقای واحدی گفت حکومت ولی وقیح برای ادامه حیات ننگینش حاضره تمام سرمایه های کشور رو به نابودی بکشونه. کاری که تا به حال کرده. یه روز آویزون آمریکایی ها و شوروی میشه یه روز چین و ....
جمعه 6 آبان 1390

lucas71 - سوئد - اوپسالا
چه وظیفه یی .......!!!!? . به قل معروف یارو را به ده راه نمی دادند سراغ خونه کدخدا رو می گرفت. این اقا فکر می کند که علی اباد هم شهری است. بابا بس کنید دیکه..... اینم از قماش احمدی نژاد حرف زدن بلد نیست یا فکر می کنه که همه نفهمند ..که به این شکل حرف می زند.. اقای به اصطلاح سبز سرتان را از برف بکشید بیرون عاقلانه حرف به زنید...با بودن شما ها جنبش سبز شده جنبش سبز لجنی...
جمعه 6 آبان 1390

bavaffa - اذربیجان - باکو
خاک بر سر ایران بعد احمدی اینها در قلب واشنگتن رزرو شدن.
جمعه 6 آبان 1390

Sir.amir - انگلستان - منچستر
لطفا خفه شوید کروبی کم جنایت کرد که این مردک هم شده مشاور ببینم شما مشاورش بودید به نامه منتظری اعتراض کردی که چرا به خمینی گجستک نامه نوشته برای جلوگیری از کشتار 67 زندانیان سیاسی بیشرف براستی جنایات شما هیچ وقت پاک شدنی نیست همیشه نام شما به جنایتکاران در تاریخ ایران ثبت خواهد ماند چه موسوی چه احمدی چه کروبی چه کدیور چه رسما جانی چه گنجی چه خامنه ای تازی زاده
جمعه 6 آبان 1390

ekman - ‫ایران شیراز - شیراز
‫تهی مغزانی که به عقیده کسی احترام نمیگذارند و منظور ازین پیام را هم درک نمیکنند و مشاور کروبی را شپشو و .... قلمداد میکنند،ایکاش کلأ بجای توهین به دیگران یاد میگرفتند که میتوانند محترمانه هم با نظر شخصی مخالفت کرد.آقای واحدی آمریکا و دول غرب همیشه منفع ملت خودشان را در نظر میگیرند،حقوق مردم سایر ملل بهانه است.عنقریب همهء آنها مانند لاشخور منابع طبیعی لیبی را لوطی خور خواهند کرد.پیام شما هم اعلام آمادگی برای همکاری با آمریکا است و نشان دادن باغ سبز است،منتهی میخواهید امتیاز کمتری بدهید و حداکثر استفاده را ببرید.آمریکا و غرب هم هر گروهیکه دست و دلبازتر باشند را ترجیح میدهند،اگر همین پیام را سال ۸۸ میدادید،شاید وضع غیر ازین بود.بطور کلی حکومت دینی حکومتی دیکتاتوری خواهد بود،چه خامنه ای ،چه کروبی و سایرین و فعلأ که این دیکتاتورها برای ماندن سبیل همه لاشخورها را چرب میکنند.
جمعه 6 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
cat boy - ژاپن - توکیو . حالا شما استفاده سیاسی نکنید.جنایتکار از شما پیدا نمی شود. چند نفر ایرانی به دست شما و مصدق دوم شما کشته شده اند. این اقا با تمام نظر سیاسی اشتباه یا درست. دستش مثل شما الوده به خون شیر زنان و مردان ملت ایران نیست. باز شما پیدایتان شد.مقاله خارپشت - ۸ شاهکار دولت احمدی نژاد را دیدید. و هنوز این چنین پررو. چرا زبانتان اینجا بند می شود.اگر ما ایرانیامی توانستیم بین جنایتکاران و یک نفر بااین عقیده سیاسی انتخاب کنیم. سه بار می توانید حدس بزنید. چه کسی را انتخاب خواهیم کرد.
شنبه 7 آبان 1390

potatis - سوئد - مالمو
آقای واحدی انسانی منطقی و با تجربه هستند، من به شخصه از ایشان چیزی راجع به دین یا مذهب نشنیدم اما شاید بزرگترین عیب ایشان اینه که مشاور کروبی هستند که ان هم طبیعی هستش و اگر مشاور کروبی نبودند که کسی ایشون رو نمیشناخت و کسی اصلا بهشون محل نمیذاشت، به هر حال من با ایشون موافقم.
شنبه 7 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
cat boy - ژاپن - توکیو . چون اسلامی واقعی هستی روح جنایت و خون در بیشتر کامنتهایت/ مجاهد می کشی سلطنت طلب می کشی و رهبران سبز را/ من هیچکدام از کسانی را که نام بردم قبول ندارم در عین احترام به شاه فقید از سلطنت غیر مشروطه بیزار و اسلام مجاهد و گذشته اش را همینطور رهبران اسلامی سبز را قبول ندارم ولی از///رنگ سرخ خون بیزار و طالب مرگ کسی نیستم جز تروریستهای اسلامت// این فرق من ضد اسلام با توی اسلامیست/ننگت باد/
شنبه 7 آبان 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
کارتری که مورد تائید دولت ایران هست, بییاد ایران و ناظر انتخابات مردم ایران باشه...!!!! خودت فهمیدی چی گفتی? خاک تو سرت کنن مرتیکه الدنگ و نفهم و خائن و بزمچه و دوزاری.........
شنبه 7 آبان 1390

setroos - اکراین - کیف
رفتی تو بغل آمریکاییها میگی چی؟بیان ایران چیکار کنن؟؟بعدش که چی؟؟چی میگن اینا؟بدهی یعنی چی؟؟از آمریکاییهای توی والستریت عزیزتر نیستی که ,هستی؟؟
شنبه 7 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
cat boy - ژاپن - توکیو. از خنده روده بر شدم از کامنتت...اسلام ج جهل و جنون به چه روزی افتاده که بسیجیاش شدن نظرپرداز مد لباس؟؟؟و از لباس مردم ایراد میگیرن؟؟ طرف رو شپشو خطاب میکنن..؟؟؟ من نمیدونم شما بسیجیا چرا اینجوری هستین. از نزدیک که نمیشه با شما حرف زد. از بس که بدن و دهنتون بو میده..نوشتهاتون از دهنتون بیشتر بو میده.. امام گور به گور شده. جونها را در طول 8 سال به کشتن داد. حالا شروع کردین تقصیرها رو میندازین به گردن دیگری. حقا که شبیه جدتون حضرت محمد هستین. هزارتا خراب کاری میکرد بعد مینداخت تقصیر خدا.
شنبه 7 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
بیشرفها این شماها و لیدرهاتون هستند که مسئول پرپر شدن سهرابها و نداها و غیره هستند.چراکه کروبی که 30 سال یکی از خرمهرهای رژیم بود با اینکه میدانست اگر مردم را به خیابان بفرستد همکیشان خودش انها را قتل عام میکنند باز این کار را کرد و تنها تنها بخاطر قدرت طلبیش بود.چراکه درست بعداز انتخاب نشدنش چنین کاری کرد.اخه مردک ابله چرا به شعور مردم توهین میکنی?دست شما رو شده و اصلا دست کمی از دولت و رژیم ندارید.مردکهای ریز مغز 30 سال از سران رژیم بوده اند و دستشان به دهها هزار خون و جنایت در این 30 سال اغشته بوده و بعد یکشبه شیخ شجاع .افشاگر و مردم دوست شد.هاها خجالت بکشید شکنجه گران دیروز و افشاگران امروز مردم باشعورتر از این هستند که به شعورشان توهین کنید.
یکشنبه 8 آبان 1390

احتراز - آلمان - دورف
حرفهاش کاملا منطقیه.
یکشنبه 8 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
جون مادرت یه ذره راجع به آقای کروبی در دوران ریاست مجلس و زمان خمینی بگو. بگو ببینم در تمام طول مدت این زمان , چندبار اسم ملت و مردم را بر زبان آورد و چندبار اسلام و شریعت و خلق مسلمان و مسلمین را تکرار کرد؟ آخ راستی شما همه واسه خلق مسلمان جنبش میکنید. ما که جزو شما نیستیم و جزو خلق ایرانی محسوب میشیم. ایرانیهای مسلمان توجه کنند که یک خمینی دیگه بنام کهروبی و موسوی توی راهند و اومدن مثل خمینی شما ملت مظلومی که موفق نشدید با خامنه ای و رفسنجانی بخورید را یک فرصت تازه بدهند. حتمآ کمکشون کنید شاید ایندفعه شما میلیونرهای ریش و پشمدار بشید.
یکشنبه 8 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.