یک ایرانی دومین گلزن برتر لیگ بلژیک - گلزنی گوچی در حضور کی روش

یک ایرانی دومین گلزن برتر لیگ بلژیک 

  گلزنی گوچی در حضور کی روش

سایت گل- رضا قوچان نژاد بازیکن دورگه ایرانی هلندی تیم سنت ترویدن بلژیک با 8 گل زده دومین گلزن برتر لیگ بلژیک است که در آخرین بازی تیمش نیز گلزنی کرد.  کارلوس کی روش در سفر اروپایی خود این بازیکن را زیر نظر گرفته و شنبه شب شب نیز از نزدیک بازی این بازیکن را در لیگ بلژیک تماشا کرده است که با گلزنی او به تیم لیرس همراه بود. قوچان نژاد که بیشتر با اسم مستعارش"گوچی" شناخته می شود، در این فصل  با قرارداد 3 ساله از تیم چامبور هلند به این تیم بلژیکی پیوسته است و در 11 هفته سپری شده از لیگ بلژیک با 8 گل زده نفر دوم جدول گلزنان است. این بازیکن 3 پاس گل نیز داده و در جام حذفی نیز طی 2 بازی یک گل به ثمر رسانده است. قوچی در بازی دیشب تیمش در جام حذفی نیز در ترکیب اصلی سنت ترویدن قرار داشت، اما این تیم با شکست 1- صفر مقابل کورتریک از گردونه مسابقات حذف شد.
قوچان نژاد 24 ساله متولد مشهد است و فوتبال حرفه ای خود را با تیم هیرنوین هلند اغاز کرده است ودر دو فصل اخیر نیز در لیگ دسته دوم هلند طی 47 بازی 21 گل به ثمر رسانده است. پست تخصصی این بازیکن راست پا فورواد است .

jamshid arya - ایران - تهران
این که شکل هندی هاست حتی شبیه ایرانی هاهم نیست چه برسه به دو رگه!!
جمعه 6 آبان 1390

KamalSecular - ایران - اهواز
jamshid arya - ایران - تهران . آقای محترم جناب .. بس فکر کردی ایرانی ها شبیه فرانسوی ها یا ایتالیایی ها هستند !؟ اصلیت واقعی ایرانی ها از هندوستان هست سرزمین اولی آریایی ها هندوستان هست و بیشتر غربی ها ایرانی ها را شبیه عربها و هندی ها و باکستانی ها میدونند و در واقع اینها از نظر رنگ پوست و چشم شبیه هم هستند
جمعه 6 آبان 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
jamshid arya - ایران - تهران جان شاید درست گفته باشی ولی دلیلی هم نداره که هر کسی ته اسمش اریا داشته باشه و تو تهران زندگی کنه بچه ناف تهرون هم باشه !! شاد و بی پیشداوری منفی باشیم .
جمعه 6 آبان 1390

lucas71 - سوئد - اوپسالا
سایت گل- رضا قوچان نژاد بازیکن دورگه ایرانی هلندی تیم سنت ترویدن بلژیک.........قوچان نژاد 24 ساله متولد مشهد است.....جور در نمیاد.........
جمعه 6 آبان 1390

liliskh - هلند - ارنهم
رضا قوچان نژاد یک ایرانئ هلندی تبار هستند. ایشون دو رگه نیستند.
شنبه 7 آبان 1390

sam.sam - بلژیک - بروکسل
اتفاقا خیلی هم بازیکن خوبی هستش. من بازی هاش را دیدم و به نظر من خیلی مهاجم موقعیت سنج و فرصت طلبی هست. امیدوارم که تو تیم ملی ایران بازی کنه.
شنبه 7 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.