قذافی آخرین روزهاکجا مخفی شده بود؟

قذافی آخرین روزهاکجا مخفی شده بود؟

به گزارش «آینده» پس از تصرف شهر طرابلس توسط انقلابیون لیبی در آخرین روز مرداد ماه و پس از آنکه اثری از معمر قذافی و خانواده‌اش در منطقه باب‌العزیزیه ـ محل سکونت و مقر رهبری وی بر لیبی ـ پیدا نشد، تصور غالب این بود که او به زادگاهش یعنی شهر سرت رفته است. حالا مشخص شده که معمر قذافی در دو ماه گذشته و پیش از مرگش در این شهر ساکن بوده و چند پیام صوتی خود را از همین مکان فرستاده است. تصاویر زیر توسط خبرگزاری شینهوا و با عنوان محل اختفای قذافی در شهر سرت منتشر شده است.

دنیای وحشی - ایران - تهران
والله به پیر به پیغمبر به انبیاو اولیا قسم دنیا به هیچ کس وفا نخواهد داشت و ماندنی هم نیست .زودتراز آنچه که تصورش را بکنیم وقتمان سپری شده و می بایست به سوی دیار عدم رهسپار شد .پس چرا عبرت نمی گیریم؟؟؟!!مروری برتاریخ وزندگی گذشتگان میتواند بهترین سرمشق زندگی و عبرت گرفتن ما باشد که این دو روز دنیا را سخت نگیریم .و دست از حرص و طمع بیخودی برداریم .
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

roya25 - انگلیس - لندن
چرا کشورها عضو ناتو انگلیس به پسر خامنه ای دیکتاتور تجهیزات وتکنولوژی مدرن سرکوب میفروشد. چرا کشورها عضو ناتو عربستان سعودی که زنان هیچ حقی ندارند .حتی حق رانندگی کاری انجام نمی دهد وتجهیزات میفروشد . دیکتاتور جهانی کیست و درجای دیگر از جنایتکاران وحشی حمایت میکند.انگلیس لندن
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

kami22 - امریکا - سانفرانسیسکو
امیدوارم رهبران ایران و سوریه هم این تصاویر و تصاویر دیگر قذافی و همینطور آخرین روزهای زندگی بقیه حاکمان ظالم را که بخاطر داشته باشند و بخود آمده و حکومت ها را رها کرده و از کشور خارج شده و چند روز بیشتر به زندگی ننگین خود ادامه داده تا مردم نوع حکومت جدید را بدون خونریزی و کشت و کشتار بیشتر انتخاب کنند. این دو حاکم ظالم و دولتمردان گناهکارشان در هر کجا باشند عاقبت در دادگاههای مردمی محاکمه خواهند شد
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

sara83 - بلژیک - کرترگ
یه روزی هم نوبت علی یه دست قاتل میشه!!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

habibollah - ایران - تهران
roya25 - انگلیس - لندن. شایدباورتون نشه اما همین انگلیس وفرانسه وآلمان الکی وتوظاهرازآمریکاطرفداری میکنن ودرموردتحریم های ایران اصلاجدی نیستن. چون مایه ای که ازکناراین تحریم هانصیبشون میشه مایه کلانی هست واجناس روچندبرابرقیمت اصلیش به ایران میفروشن.خدایی سگ آمریکامی ارزه به این اروپای کثیف.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

golly47 - المان - فوکشتاد
کشورهای مترقی یا سازمانهیشان مثل ناتو دیکتاتور نیستند بلکه دیکتاتور ساز هستند
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

sobat - ایران - تهران
قذافی وشاه وصدام دارن تو دروازۀ جهنم شیلنگ و تخته میندازن...سه تاشون جهنمی اند...به جرم جنایت وخیانت به مردم کشورشون.....بروید به درک.....دیدید دنیا بهتون وفا نکرد....حالا اون دنیا عدالت الهی رو ببینید.....
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

parviz1 - انگلستان - کترینگ
اسیاب به نوبت.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

ali1111 - ایران - تهران
roya25 - انگلیس - لندن. ببخشید من در جریان نیستم, چه تجحیزاتی به پسر خامنه ای فروختند واقعا ممنون میشوم لینک خبری اش و یا منبع خبری ان را برای اگاهی بیشتر در اختیار بگذارید. با سپاس.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Sattar Ca - کانادا - اتاوا
سلام بعد از مدتها بخت یار شد سری به دوستان بزنم امیدوارم حال همگی دوستان خوب باشه چه دوستان قدیمی وچه دوستانی که جدید به ما پیوستند. واما نظر. ایا میدونید این جناب قذافی در سال 57 برای کمک به خمینی وانقلابش 750 هزار دلار از طریق قطب زاده پول پرداخت میکنه?. مدارکش در کتاب خاطرات محافظ خمینی یعنی شفیع زاده موجود هستش. شادوپیروز باشید . خسته نباشید همکاران گل UKاتاوا
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
گدا علی و یاران هم در حال تمرین هستند تا چون اکیپ قذافی ملعون در ایران غارت شده چنین نقشی را بازی کنند و آخرین شاهکار زندگی ننگین خود را بر صفحه تلویزیون های دنیا به یادگار باقی گذارند. رژیم تازی لعنت بر آغاز گر و لعنت بر تمامی رهروان و عاملان کشتار و غارت شما باد و ننگ بر مظلوم نمایی وعوام فریبی و سواری طولانی مدت شما دجالان..
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
sobat - ایران - تهران. نگران نباش نوبت خامنه‌ای و اراذل و اوباش اطرافش هم میرسه! دیر و زود داره، سوخت و سوز نداره مطمئن باش!
جمعه 6 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.