ایران به هیات پارلمان اروپا ویزا نداد

ایران به هیات پارلمان اروپا ویزا نداد

رئیس هیات پارلمان اروپا اعلام کرد با خودداری تهران از ارائه ویزا، سفر این هیات به ایران لغو شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، خانم"تارگا کورنبرگ" رئیس هیات 5 نفره از نمایندگان پارلمان اروپا گفت که مقامات ایران با صدور ویزا برای این هیات مخالفت کرده اند.

این هیات از نمایندگان پارلمان اروپا قرار بود در تاریخ 31 اکتبر تا 4 فوریه آینده (9 تا 13 آبان) به ایران سفر کند.

کورنبرگ روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: این تصمیم تهران به این معنی است که برنامه سفر هیات پارلمان اروپا به ایران به رغم تلاش ها و اقدامات بزرگ و برنامه ریزی های قبلی، به صورت نهایی، لغو می شود. ایران دلایل شفافی را برای ویزا ندادن اعلام نکرده است و این تصمیم ، برخلاف پیش بینی بود.

وی ادامه داد: هیات پارلمان اروپا آمادگی داشت تا گفت وگوی سازنده ای را با نمایندگان مجلس، مقامات دولتی و نمایندگان جامعه مدنی ایران درباره موضوعات مختلف از جمله برنامه هسته ای ایران، حقوق بشر، انرژی، محیط زیست، امنیت ملی و انتخابات پارلمانی آینده ایران آغاز کند.

در این بیانیه هیات پارلمان اروپا از این تصمیم مقامات ایرانی برای لغو این فرصت گفتگو در زمان مناسب فعلی، اظهار تاسف شده است.

این هیات اروپایی شامل 5 نماینده پارلمان اروپا یعنی تارگا کورنبرگ (از فنلاند)، کورت لیشنر و کورنیلا ارنست (از آلمان)، کاثلین بان برمبت (از بلژیک) و ماریتگی شاکیه (از هلند)به نمایندگی از مهمترین بخش های این نهاد بود.

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
زنده باد...! این رو خوب اومدین! مردم از خنده.. حال کردم.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

avicenna - انگلیس - لندن
خوشم اومد ای ول افرین
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

ali1111 - ایران - تهران
. خاک بر سرتون که ابرو ندارید. شما با این نادانی که دارید سیلی تو گوش خود میزنید.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

romano - ایران - تهران
جوجه لات که تازه چهارتا کرک تو صورتش سبز شده داره عر می‌کشه لوطی محل دست به سیبیلش می‌کشه می گه حالا تو سر چهار سوق عر و تیز کن تا موقش حالیت کنم قداره چطوری از تنت می‌گذره. حالا قضیه جمهوری اسلامیه. از خودتون سوال نکردین چطور وزیر خارجه آمریکا یکشبه تصمیم می‌گیره با مردم ایران توی بی بی سی مصاحبه کنه یا بی بی سی توی برنامش در یک برنامه شرح حال خامنه‌ای رو مثل پته می‌ریزه رو آب با پسر خالش مصاحبه می‌کنه سفیر عربستان تو مرز مکزیک ترور قراره شه. عزیزان اینقدر قضایا رو ساده نگاه نکنین همه اینها برای ساختن یک دراکولای جهانی بنام جمهوری ولایت فقیه واقعا اینقدر مجلس اروپا ساده لوحه که ندونه با یک حکومت دیکتاتور پیر نمی‌شه از این قرار مدارها گذاشت (اونهم با اون مشاورهاشون یکیش همین نوری زاده خودمونه). خامنه‌ای هم که فکر تاج گذاریه ببنید چطوری این جقله‌ها رو تو شب تاریک دشنه بزنن که نفهمن از کجا خوردن اروپاییها آنقدر سر همدیگر تو جنگ جهانی اول و دوم خوردن که همه گرگ بارون شده‌اند. وای بحال دیگه خامنه‌ای و صدام و مبارک که یک لقمشونن. ادامه ...
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Sir.amir - انگلستان - منچستر
حالا باید قاچاق وارد شوید خوبه لول لول براستی احمقتر از حکومتهای اسلامی نمیتوان پیدا کرد
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

romano - ایران - تهران
ادامه .. اتحاد جماهیر شوروی رو با اون بازی اقتصادی در جنگ سرد به راهتی پاشوندن بعد هم با دامن کوتاه بر منچوری رو گربه ساختن که الان یک دختر با فوق لیسانس تو مسکو روسپی 10 دلاریه برای توریستهای آلمانی. نمی گم ملتها اگر اراده نکنن قدرتی ندارن و تو توهم قدرت مطلق اروپا و امریکا زندگی کنم ولی مشکل اینه که خامنه‌ای و امثالهم عمو صدام مثل جوجه لات تازه خونه پدر ترک کرده‌اند و وقتی با لاتهای کهنه کار اروپا درگیر بشن راهی به جایی ندارن نه خونه پدر نه حریف 10 گنده لات تو شب تار. خلاصه دنیا سخت بگیرد بر امثال مقام عظمای ولایت ماهم در ان موقع حالی کنیم. دو روز پیش یادتون میاد فیلم چاقو به ماتحت قذافی لطف بفرمایید جنازه موسیلینی و معشوقش کچاپتی رو سرچ بفرمایید قذافی خیلی خوش شانس بود مثل اون نمرد این بهش میگن مزرعه نفرت میکاریش محصول خوبی هم بر می‌داری ربطی هم به وحشی بودن مردم نداره چون خودت کاشتیشون.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
leila leila سوئد.افرین بتو.عزیز. بشکن این تابوهارا.مردانه لگدکوب کن.تادیگرانهم جرئت پیداکنند.حرف دلشانرابزنند.مرسی .
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
تصور اینها از ایران و ایرانی، مردمانی سوار بر شتر است که در صحرا پرسه می زنند. این تو دهنی بزرگی بود.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
بعد بگید دولت ومجلس منتخب ایران بده?شاه وباباش که دستنشانده همین اروپائیها بودن کی وکجا جرات ابراز وجود در برابر "چشم ابی ها"داشتن.
جمعه 6 آبان 1390

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
تاریخ 31 اکتبر تا 4 فوریه ؟؟!! این میشه 95 روز :) شاید از اینش ترسیدن ویزا ندادن :)))
جمعه 6 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
vahid.sharifi - کانادا - ونکوور. avicenna - انگلیس - لندن . شاید این طریقه دیپلماسی ملایان برای شما دلیلی شهامت ابلهانه آنها باشد اما در تمام ممالک از نظر دیپلماسی کشور های متکی بر سیاست های درست هرگز از گفتگو و بر رسی کار های خود شرمنده نبوده اند که از گفتگو در باره آن وحشت داشته باشند. و این کار ملایان خیلی شبیه در باز نکردن صاحبخانه بروی میهمانانی است که از قبل دعوت شده اند!. آیا این آبرو ریزی نیست وو ترس از روشدن درهم ریختگی و عدم تعادل روحی صاحبخانه نیست؟
جمعه 6 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
خود احمدی‌نژاد گفت ما حاضریم با اروپا صحبت کنیم و سخنگی وزارت خارجه هم صحبتهأی کرد حالا راهشون ندادن!احتمالا آقا مخالف بوده.هاها مسخرها.شاه و باباش هر چی‌ بودند شرفش و انسانیتشون از این حکومت آخوندی دزد،ریاکار بیشتر بود.
جمعه 6 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.