سیف الاسلام قذافی: جوی خون در لیبی به راه می اندازم

سیف الاسلام قذافی: جوی خون در لیبی به راه می اندازم

فرزند دیکتاتور معدوم لیبی در دومین پیام خود پس از مرگ پدرش تهدید کرد که جوی خون در لیبی به راه میاندازد و فرودگاه‌ها و چاههای نفت لیبی را به آتش می‌کشد .

به گزارش فارس به نقل از مفکرة الاسلام، ‌سیف الاسلام قذافی فرزند دیکتاتور معدوم لیبی در پیام جدید خود تهدیدات شدیداللحنی علیه ناتو و نیروهای انقلابی لیبی مطرح کرده و گفت که جوی خون در لیبی به راه خواهد انداخت، او گفت که عزاداری برای پدر و برادرش را نیز تا پایان مأموریتش به تعویق خواهد انداخت، حتی اگر این روند ۵۰ سال طول بکشد.

سیف الاسلام قذافی که منابع اطلاعاتی اعلام کرده‌اند برای فرار از لیبی به مرزهای نیجریه رفته است، در پیامی به خبرگزاری seven days"" گفت: من به خانواده، ‌مادر و برادرانمان اطمینان می‌دهم که حالم خوب است و همان طور که می دانید هرگز به سفارشهای پدرم خیانت نکرده‌ام، چه برسد به اینکه وی مرده باشد و وصیت کرده باشد.

وی در این پیام افزود: برخی خیال می‌کنند که همه چیز به پایان رسیده است، اما حقیقت این است که همه چیز الان شروع شده، من به دفاع از لیبی و انتقام از دشمنان آن اعتقاد دارم و حتی اگر این عقیده را نیز نداشته باشم، باز هم روند حوادث به طوری است که در این راه گام بر خواهم داشت. وی تهدید کرد که زندگی را برای انقلابیون به جهنم تبدیل می‌کند و مرگ را برای آنان رقم می‌زند.

وی با این ادعا که افراد زیادی هستند که در غم از دست دادن قذافی با وی شریک هستند، از آنها خواست تا برای انتقام از خون قذافی قیام کرده و شرافت از دست رفته! لیبی را به آن بازگردانند.

سیف الاسلام دومین فرزند معمر القذافی از همسر دوم وی است که بعد از قذافی قدرت زیادی در خانواده وی داشت و کارشناسان از وی به عنوان جانشین قذافی نام می‌بردند. وی در زمان آغاز انقلاب لیبی نیز تهدیدات شدید اللحنی را علیه انقلابیون و نیروهای ناتو مطرح کرده بود.

وی همچنین با این ادعا که قذافی در مقابل خواسته وی در تخریب چاههای نفت و فرودگاه‌ها مقاومت کرده بود، گفت که الان دیگر کسی نیست که در برابر این تصمیم‌های وی مقاومت کند و به مردم رحم کند! او تهدید کرد که این مراکز را به آتش خواهد کشید تا صفیه فرکش مادرش از دست وی راضی گردد و لبخند بزند!

این در حالی است که گزارش‌های اطلاعاتی حاکی از آن است که سیف‌الاسلام به مرزهای لیبی با نیجریه رفته و خود را برای عبور از مرزها و رفتن به نیجریه آماده می‌کند، این گزارشها تاکید دارند که وی هنوز از مرز عبور نکرده است. گفته می‌شود عبدالله السنوسی رئیس دستگاه جاسوسی سابق لیبی با هم هستند.

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
بابات هم از این سخنان زیاد می کرد.برو بشین بغل دست شاه علی خامنه ای. تریاک بگش و بگو من همانم گه پدرش رستم بود.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
من به درست یا نادرست بودن قضیه کار ندارم ولی هر چی هست دردش بخوره توی سر رضا پهلوی که هیچ غلطی برای ایران نکرده!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

ben 15 münchen - المان - مونیخ
تا انجاکه من تو اخبار متوجه شدم میخواد خودرا تحویل دادگاه بین المللی بدهد. در هر صورت شیر بیدندون وتنها کاری نمیتوند بکند.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

ari jojeh - ایران - تهران
مردک اراذل تا تو را هم مثل پدرت چاقو در باسن ات نکرده اند فرار کن و زر زیادی نزن.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
عجب خانواده جنایتکار و تروریستی هستند این قذافیها! مردک روانی جنایتکار هنوز فکر می کنه ولیعهد لیبیه. باید این دیوانه آدمکش رو به زندان انداخت وگرنه مثل پدرش دست به اقدامات تروریستی نه تنها در لیبی بلکه در کشورهای دیگر هم خواهد زد.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Behnam1978 - المان - شتوتگارت
جوی خون که چه عرض کنم...جوی اب هم نمی تونی راه بندازی LOOOOL
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

سیامک - المان - وپرتال
برو بابا خدا شفات بده. واقعا که براى بعضى ها خیلى سخته تحمل و قبول شکست و حاضرند حتى تا مرز جنون هم پیش بروند که مجبور نشوند اعتراف به شکست بکنند.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

seven11 - مجارستان - بوداپست
چه دل خوشی داره !! با کدام نیرو و توان میخواد تهدیداتش رو عملی کنه؟ دیگه چیزی از اینها باقی نمونده.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

morid - ایران - بوشهر
اقای سیف تو باید فقط خود کشی کنی. مثل پسر و دختر شاه ایران. رضا پهلوی هم شاهزاده خودکشی بعد از اینه.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

sobat - ایران - تهران
اینم مثل باباش دیوونه شده....بابای نفهمش هم همراه رئیس جمهورها هر جا میرفت یک مدل خاص میرفت همه عادی بودند قذافی عقده ای با شتر میرفت به کشور اروپایی با اون لباسهای درازش، مثل احمدی نژاد عقده ای بود....خوب انقلابیون به درک واصلش کردن.......
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Royan - آلمان - بوخوم
فضول میرزا - سوئد - استکهلم دردو بلاش از سرش جدا نشد , واقعا که چه خودخواهانه توقع داری که رضا پهلوی خودش و فدای نمک نشناسی ملت ایران بکنه مگه همین شماها نبودید که انداختینشون بیرون خوب رفتنتد اگر ایستاده بودنند و ملت را کشته بودنند که بهشون میگفتید جنایتکار آدم کش مثل قذافی و بشار اسد حالا هم که راحت و بی دغدغه کشور راترک کردنند و شما ها تقدیم آخوندا کردید باز هم ناراضی هستید اینها باید به چه سازی برقصند که شماها راضی بشوید پس برای آخوندا چرا آنقدر دور برنمیدارید. نه اینکه فکر کنی قصدم سلطنت طلبی هست از انصاف حرف میزنم.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
اگرمیکشی این حرفهاست!!اگرنمیکشی ان حرفهاست!چطوره به رفراندم بگزارند.?royan المان.ازکجابه ذهنت رسید?سلطنت طلب که هستی.خواستم بدونی که میشناسمت.منهم همیطور.یعنی اخون نباشه.رضاپهلوی یاهرکس دیگری باشه مهم نیست.مرسی
جمعه 6 آبان 1390

Pezhman - اتریش - وین
دیوانه احمق.خودت رابکشی بهتره تا یک عده مردم را که نمیخواهند تو رئیسشان باشی مگر زوره ؟ناراحت شدم چاقو به ماتحت بابات فرو کردن. ولی گویا زبان شما همین است.وحتما"مردم لیبی بتو این بار شمشیر دوسر فروخواهند کرد.ومثل سگ میکشندت.زرت وپرت بعداز دعوا فایده ندارد.خدا رحمتت کنه.اسرار در برابر ملت شجاعت ومردانگی نیست.خریت محض است.
جمعه 6 آبان 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
Royan - آلمان - بوخوم / دوست گرامی اگه به کامنتهای مختلف من در همین سایت مراجعه کنی خواهی دید که من دشمن سرسخت این پدر سوخته های کلم بر سر که کشور اهورامزدائی ما رو به گند کشیدن هستم. با توجه به وجهه رضا پهلوی و سرشناس بودنش نزد ملت ایران، این کاملا طبیعیه که اگه ایشون بعنوان یه ایرانی حرکتی میکرد بالطبع مردم زیادی دنبالش راه میفتادند و حرفش بیشتر خریدار داشت تا مثلا من و شما. در این 32 سال و مخصوصا در این 5 سال اخیر به مراتب موقعیتهای خوبی درست شده که اگه ایشون نمی ترسید و مبارزه ای رو شروع میکرد، حتما تا بحال ملت ایران تونسته بود این کثافتها رو از مملکت بندازه بیرون. فراموش نکن که ملت آماده اند، ما فقط رهبر نداریم. کسی هم نگفته که ایشون بیاد و پادشاه بشه بلکه پس از آزادی ایران ایشون هم میتونه بعنوان یه شهروند حزبی واسه خودش درست کنه و حتی برای نظام سلطنتی تبلیغ کنه!
جمعه 6 آبان 1390

ari jojeh - ایران - تهران
morid - ایران - بوشهر. گور پدر شاه و شاهدوست و شاهنشاه ....و گور پدر رهبرت و ابا و اجدادش و تمام مریدانش. سرنوشت علی فاضلاب و پسرانش کمتر از قذافی و پسران گل گلابش نخواهد بود. مطمئن باش چاقوی بعدی در باسن بشار درازه و بعد از ان رهبر نازنینت و عمال اش خواهد بود. حرفهای تو هم خیلی شبیه سعید الصحاف است. حالا با پول این ملت مفلوک چند صباحی خوش باش تا اسیاب نوبت شماها هم میرسد.
جمعه 6 آبان 1390

mohsen_anti - اکراین - کیف
با سلام دوست عزیزroyan_المان_بوخوم.کاملا حق با شماست خوب گفتی افرین
جمعه 6 آبان 1390

mashady - انگلیس - منچستر
فضول میرزا - سوئد - استکهلم به چه نکته قشنگی اشاره کردی . رضا پهلوی بی عرضه حالا حالاها جیبش از پولهای این ملت پره . خدا نیامرزه ممد دماغ پهلوی رو که تا میتونست کشت و بعد پولهای این مملکتو دزدید و زد به چاک
جمعه 6 آبان 1390

nader46 - انگلیس - لندن
بدبخت دوتاپاداری چندتادیگه هم قرض کن وتوصحرا یایه جایی خودتو,گم وگورکن البته بهتره خودتو به نیروهای ناتو تسلیم کن.من شنیدم میخان به روش علی وبا شمشیرذوالفقار واونهم به خاطرثواب ورضایت علی ماتحت خودت راهم با یادالله والله اکبر گویان ودر مسجد بشکافند.البته حیف که در مسجدکوفه اینصواب الهی راانجام نمیدن که هم الله عرب وشیرعرب!!(مشت علی)خوشنود شوند
جمعه 6 آبان 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
زندگی در توهم. همه شان مغز داغان و مالیخولیایی و اندیشه های آشفته و بهم ریخته و روانی پدرشان را به ارث برده اند.
جمعه 6 آبان 1390

alexxx - اتریش - وین
ari jojeh-ایران-تهران با سلام دوست عزیز, دقیقا" حرف دل بسیاری رو زدی. در ضمن راجع به این مفلس اغفال شده morid این پاچه لیس اربابان روسیاهشه, به حرفاش نباید اهمیت داد اینا سعی میکنن ناامید نشن و به خوشون وعده وعیدهای دلخوش کننده میدن. همواره برقرار باشید
جمعه 6 آبان 1390

Mona25 - انگلند - لندن
امیدوارم نوک تیزه ذوالفقار هر دو چشم کور شده ‌ات را از حدقه در بیاوردهر حیوانی که روی دو پا راهمیرود نامش انسان نیست جای امثال تو در طبقه ۷ جهنم است بی‌چاره بترس از قهر و غضب خداوند خدا از حق خود میگذارد ولی‌ از حق بندگان برگزیده وصادق پاکش نمیگذرد نفرین ابدی بر تو باد باز هم تکرار می‌کنم هر چی‌ زوتر توبه و استغفار کن و از خشم خداوند بترس
شنبه 7 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
h.k - دانمارک - اودا معلومه که هستم تمام عمرم بودم و بهش افتخار هم میکنم ولی در این یک مورد فقط از انصاف حرف زدم , درضمن نظام شاهنشاهی پارلمانی بیشتر برازنده ایران است که 2500 سال تاریخ شاهنشاهی دارد جمهوری آن را هم تجربه کردیم هر 4 سال یک بار یه عده میخواهند بیاید روی کار و جیبهای فک وفامیلشون پر کنند و آینده 7 نسل خودشون را تامین کنند و بگویند خدا حافظ.
شنبه 7 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
/فضول میرزا - سوئد - استکهلم مسئله ضرب مثل طرف تو سوراخ نمی رفت جارو به دمش می بست است , خودت بذار جای رضا پهلوی آیا میتونی بعد از اینکه انداختنت بیرون آنقدر مطمئن باشی که مورد قبول اکثریت ملت هستی که بخواهی بپری وسط و خودت را ضایع نکنی یا بهت جواب منفی میدهند, چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی , هر وقت ملت فریاد زنند رضا شاه دوم ایشون با اطمینان جلو خواهند آمد.
شنبه 7 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.