انتقاد همسر احمدی نژاد از وضعیت حجاب: شرایط طبیعی نیست


انتقاد همسر احمدی نژاد از وضعیت حجاب: شرایط طبیعی نیست

خبر گزاری فارس : همسر رئیس جمهور با تاکید بر گسترش فرهنگ حجاب و عفاف گفت: روند حجاب و عفاف در کشور طبیعی نیست.

به گزارش فارس از بیرجند، اعظم السادات فراهی پیش از ظهر امروز در نشست مشاوران و رابطان بانوان دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی، زنان خراسان جنوبی را زنانی متعهد و دلسوز توصیف کرد و اظهار داشت: زنان این استان تا کنون در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی افتخارات زیادی را آفریدند.

وی با بیان اینکه تغییر در متون رشته‌های علوم انسانی یکی از خواسته‌های مقام معظم رهبری است، افزود: متون رشته‌های علوم انسانی باید بر طبق فرهنگ و اصول دینی اسلام تغییر پیدا کند.

همسر رئیس جمهور از تدوین دو بسته اصلی در شورای عالی انقلاب کشور خبر داد و اظهار داشت: یکی از این بسته‌ها برنامه جامع علمی کشور است که به اتمام رسیده است و در این غالب سیاست‌های کلی مشخص شده و باید وزراتخانه‌ها برنامه‌های خود را برای اجرای شدن این بسته‌ها ارائه کنند.

وی شرایط داشتن جامعه ایده‌آل را گسترش فرهنگ حجاب و عفاف عنوان کرد و گفت: زنان جامعه ما می‌توانند با حفظ موازین اسلام در برنامه‌های کلان کشور شرکت کنند.

فراهی ادامه داد: عفاف در جامعه ما وجود دارد چراکه فرزندان ما در این جامعه رشد پیدا کرده‌اند و در معرض تربیت اسلامی بوده‌اند و باید این مسائل گسترش بیشتری پیدا کند.

وی اظهار داشت: پیش از انقلاب حفظ حجاب و عفاف با ارتباط محکم خانواده و فرزند محقق می‌شد و این مفاهیم اسلامی را منتقل می‌کردند ولی با پیروزی انقلاب اسلامی حاکمیت نیز برای انتقال این مفاهیم اسلامی وارد شد و تحولی در این ارتباط به وجود آمد.

همسر رئیس جمهور با اشاره به برنامه‌های کلان صورت گرفته در حوزه زنان گفت: یکی از این برنامه‌ها طرح جامع سلامت زنان است که برنامه‌های زیادی در این بخش پیش‌بینی شده است.

فراهی حجاب را نماد اصلی زنان مسلمان عنوان کرد و افزود: کشورهای غربی از این نماد وحشت دارند و برای همین در برخی از کشورهای از جمله فرانسه قانون منع حجاب تصویب شده است.

khosh bavar - ایران - یزد
فقیر السادات First Lady جمهوری اسلامی, نه تنها سارگوزی و غرب ترس از حجاب دارند, بلکه دختران ایرانی هم, که از مادران حجابدار متولد شدند, ترس از حجاب اجباری و ترسناک جمهوری اسلامی دارند که حتی در روز روشن, دختر به اصطلاح بدحجاب را که با مادرش بهنگام خرید, ربوده تا در بازداشتگاه طریقه حجاب را به او یاد دهند ! و چرا اصلا باید حجاب سیاه باشد, ایا حجاب با چادر صورتی و رنگهای شاد حجاب نیستند !?
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

رستگار501 - سوئیس - برن
خانم انتری نژاد از هر دیوانه ای مثل شما آشغالها باید ترسد و این چادرو چاقچور هم از این مغز مریض شما روانی ها است که اون مغز پوکتون را باید سفت بپوشانید. به امید آزادی از هر دینی . حماقت دین را آفرید و دین آن را جاودانی کرد.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

compatriot - کانادا - تورنتو
تو یکی خفه شو. کسی نظر تو را نخواست. برای ما بایدها و نباید ها تعریف میکنه، ابله! شما هستید که از بی حجابی وحشت دارید نه غربی ها از حجاب. زنان ایران شده اند گونی زغال متحرک.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
اون احمقهائی رو بگو که نشسته اند و به حرفهای این فاطمه کوماندو گوش دادن!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

saeid.j - انگلستان - کاونتری
شما مثل اینکه به روح اعتقاد داری فکر خواهر مادر و عمه ی آقا محمد هم نیستی. خدا می دونه خودت پشت اون چادر چه کاره ای!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

timeless miracle - کانادا - تورنتو
باز این اعظم دماغ خودش رو انداخت وسط
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

قلندر - المان - کلن
دو کلمه هم از مادر عروس بشنویم.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

alirezaperspolisi - ایران - بندرعباس
گمشو اشغال امریکا پول بیت المال رو بردید امریکا خانوادگی استرحت طبیعی بود حجاب تو نکبت غیر طبیعیه کفتار
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
تو یکی از مقوله''طبیعی''بودن حرف نزن ابجی اعظم,ما فکر کرده بودیم فقط دماغ داری,نگو زبون هم داری!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
آنوقت دوستان گله میکنند که چرا اینجا به اعتقاد و ایمان مردم توهین میشه ! ببینید این زنیکه بی سواد(بلا نسبت بانوی اول ایران ) چطوری به شعور مردم توهین میکنه با این حرفای چاپلوسانه و تکراری ! هنوز ۳ میلیارد دلار دزدی دیروز دار و دسته شوهرش رو زمین مانده امروز این ابله آمده از حجاب پرت و پلا میگه ! تا این توهین ها به شعور مردم هست ایمان هیچ گنبد زاده ای ارزش پاس داشتن ندارد. من تقریبا بیشتر کامنت های دوستان مذهبی انقلابی خودم رو از زمانی که ۳ میلیارد دلار مردم رو دزدیدند تو این سایت رو دنبال میکردم ببینم کدامشان حرفی ،نظری ، انتقادی بر نظام و حکومت داشته باشند ولی تا امروز هیچ ندیدم، آنوقت میآیند از سوراخ جمکران و مهدی نا مرئی فیلم تعریف میکنند!! شما حقتان امثال همین زنیکه و مرتیکه متوهم هست که در آتش جنگ با غرب دوچارتان کنند و تکبیر گویان نفله شوید و صحنه های قذافی را تجربه کنید و خبری هم از منجی اتان نباشد.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

ariobarzan - انگلستان - اکسفورد
غیب میگی؟ خب معلومه شرایط طبیعی نیست. وگرنه چرخ لبویی رو هم به تو و اون شوهر چلمبرت نمیدادن که هل بده
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
زنک شله زرد پز بیسواد حالا شده سخنگو/ حکومت قبل هر اشکالی که داشت بانوی اول مملکت فارغ التحصیل ارشیتکت یکی از بهترین دانشگاههای فرانسه بود حال این ابجی زینب دوزاری شده بلبل درخت نارگیل / ننگتان باد با امام امامتان که چه بروز ایران اوردید/
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

pelle - سوئد - استکهلم
تو یکی دیگه دهنت را ببند!!! .چون خود اکبیریش مجبوره بخاطر موقعیتی که دارند در کفن سیاه هیکل زشتش را پنهان کند از حسادت تحمل دیدن بقیه زنان زیبا را بدون پوشیدن چادر سیاه چرک و کثیف ندارد .تو فعلا برو پولهای نفتی که شوهرت مموتی دزدیده ,در اون چادر سیاه یدکی که داری قایم کن ودر کار دیگران دخالت نکن .
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
زن احمدی عنتری نژاد به شوهرش داره میگه آخ ..واه داره حسودیم میشه ...تو که قیافت با صد جراحی زیبائی و گریم کردن و پودر و ماساژ هنوز بدرد رفع یبوست می خوره ...منم اگر تنهائی با این چادر تازی تو هز مغازه و دکانی وارد بشم مغازه داره میگه ....نداریم خانم ...نه نداریم ...صدقه نمی دیم یا میگن باز دوباره زنیکه گدا اومده ..نه دستمال کاغذی نمی خوایم یالله از مغازه برو بیرون ...بامیگن باز زنیکه دماغ درازه اومده ...در گرمای چهل درجه زیز چادر سیاه تازیم هفتاد درجه گرماست و از همه سوراخ بدنم هم عرق بابوی گند آمونیاک میزنه بیرون ...مسلمه که به زن های و دخترهای اصیل ایرانی بدون چادر حسودیم میشه ....عنتری نژاد میگه غمت نباشه من از ایزانی ها چندین میلیون دلار دزدیم و به حسابت بانکیت ریختم !!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
به به خاله سوسکه هم سیاست مدار شده !!!! برو گومشو هنوز با دمپایی نزدم تو سرت سوسک سیاه اشغال
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

IRANI AZAD-1361 - ایران - اصفهان
تو اگه حرف نزنی کسی بهت نمیگه لالی. بذار حرفهاییو که شوهرت تا حالا زده با یه تریلی ببریم موزه بعد تو زبونت بجنبه. حالا دیگه این امل عقب افتاده روانی مثل شوهرش برا ما دم در آورده.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

IRANI AZAD-1361 - ایران - اصفهان
تو اول برو یه ریش تراش بخر برای شوهرت و یه مو کن بخر برای خودت سبیلوووووووو فکر کرده حالا که جلوی دهنشو گرفته کسی نمیدونه که این سبیل داره.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Herzl - هلند - ارنهم
اره احمدى نژاد کم بود حالا خانم احمدى نژاد ا اظهار نظر میکنه.بابا مثل کشور عربی به پا خیذید نشستید چی چرند گوش میدید
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Coco - کانادا - تورنتو
باز تو ز‌رِ مفت زدی فاطمه؟؟ هر کی‌ میگه پنیر ...تو سرت و بزار و بمیر
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
انگار یه بشکه قیر نشسته رو صندلی زنیکه از پای تشت رختشوئی پا نشده داره سیاستمدار میشه, اشغال تو باید موافق چادر باشی برای اینکه اون هیکل مثل فوک ات را و اون ....را که با مال مفت مردم گنده کردی یه طوری مخفی کنی صورتت هم که مثل نون تافتون پت و پهن است باید پوشیه بندازی. .
جمعه 6 آبان 1390

alexxx - اتریش - وین
نه که خودشون قیافه ادم حسابی ندارن, چشم دیدن ادمهای خوشگل و زیبا رو هم ندارن. میگن حالا که ما قشنگ نیستیم , قشنگ دیگری هم نباید باشه.
شنبه 7 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.