پیام تسلیت مرگ قدافی به جلال الدین فارسی

پیام تسلیت مرگ قدافی به جلال الدین فارسی

در روزنامه اطلاعات

به گزارش پارسینه در روزنامه اطلاعات دیروز، مورخه دوم آبان 1390 این پیام تسلیت کنایه دار در صفحه آگهی های تسلیت این روزنامه خطاب به جلال الدین فارسی منتشر شده است:

جناب استاد جلال الدین فارسی
فقدان دوست گرامی و محرم و مورد افتخارتان را به شما تسلیت میگویم.
بهمن رضاخانی


جلال‌الدین فارسی (زاده:۱۳۱۲ مشهد -) سیاستمدار، نویسنده و نماینده سابق مجلس در ایران است. وی نخستین نامزد حزب جمهوری اسلامی در اولین انتخابات ریاست جمهوری در ایران بود که پس از مشخص شدن ملیت افغانستانی او به وسیله شیخ علی تهرانی ناچار به کناره گیری شد. او همچنین عضو مجلس خبرگان قانون اساسی، ستاد انقلاب فرهنگی ایران و نماینده دور دوم مجلس شورای اسلامی بوده‌است. در دوران پهلوی از مبارزان فعال بود که در زمینه کارهای تشکیلاتی و نیز نویسندگی، به فعالیت می‌پرداخت.

گفته می‌شود که بهمن رضاخانی برادر شخصی است که توسط جلال‌الدین فارسی به قتل رسیده است.

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
خبرتان ناقص بود. هم باید تصویر روزنامه را می گذاشتید. هم خبری که جلال الدین فارسی به دوستی و محرم بودن این زنجیری افتخار کرده بود.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

رستگار501 - سویئس - برن
پس چرا کسی به سید علی گدا و آن دزد و قاچاقچی اصلحه برادر رفیقدوست که در طول جنگ علیه عراق با قدافی دادو ستد می کردند و عکس هاای زیادی هم در این رابطه موجود است تسلیت نمی گوین؟
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

پریستوک - ایران - تهران
...ادامه: نمی دونم چا به تازگی از 90 درصد مردم ایران و جهان احساس نفرت می کنم یعنی از طبقه عوام و سیاستمدار ها که به قول شما امکان پیشرفت به عوام رو نمی دن و عوامی که مطابق میل سیاست مدارها در توحش و بی سوادی و ... به سر می برن و ما هم قربانی سادگی عوام هستیم و نومنه مثال زدنی این روز ها مردم کشورهای عربی هستند. دولت غرب هر ناحیه رو به شکلی درگیر کرده، عربها رو با برنامه ی 30 سال پیشی که برای ایران تدارک دید و حال معلوم نیست برای دول ایران و سوریه چه خوابی دیده .. ادامه دارد
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

پریستوک - ایران - تهران
...ادامه: از طرفی از این حکومت متنفر و به خونشون تشنم و از طرفی می بینم که غرب هرگز اجازه آزادی و پیشرفت به کشورهای جهان سوم رو نمی ده و هر روز به شکلی جدید استعمار می کنه و به خاطر این سرخوردگی ها اون قشر عوام و نادان جامعه رو مقصر می دونم ، گرچه خودم و بسیاری دوستای این سایت به پا خواسته از همین قشر هستیم ولی اون درصد بالا در برابر آگاهی و تمدن مقاومت می کنند و فکر می کنم به شدت قربانی هستیم. شاید عصبانیتم از این موضوع با ناسزاگویی به مردم لیبی و تونس تخلیه کردم و با وضع پیش آمده برای اونا تو ناامیدی غوطه می خورم و از اصلاح طرز تفکر مردم کشورم خسته شدم ولی با آخرین نیرو مقاومت می کنم!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.