پروین: فردوسی پور را کتک می زنیم!

پروین: فردوسی پور را کتک می زنیم!

عصر ایران: علی پروین بدون تردید یکی از جذاب ترین شخصیت های فوتبال ایران است. نقل قول ها و مصاحبه های وی همیشه انعکاس زیادی در مطبوعات و رسانه ها داشته و حالا بار دیگر پروین و سخنانش باعث جلب توجه شده است. او اینبار عادل فردوسی پور مجری برنامه 90 را تهدید کرده است.

روز گذشته علی پروین بعد از اینکه مصاحبه با برنامه نود را رد کرد رو به گزارشگر نود گفت :"برو به عادل بگو ما اهل شکایت نیستیم دو نفر می فرستیم تا می خوره بزننش!"

پروین این حرف ها را در حالی زده که سوال پیامک هفته پیش برنامه نود میزان تاثیر حضور پروین در پرسپولیس بود که 60 درصد مخاطبان برنامه نود به موثر نبودن او رای داده بودند.

همین مساله سبب شده که پروین ناراحت شود او روز گذشته جواب گزارشگر نود را نداد و البته اصرار داشت که پیغام به فردوسی پور برسد اما بعد از اینکه نزدیکانش به او خبر دادند که روزنامه ها در جریان تهدید پروین قرار گرفته اند او به یکی از خبرنگاران گفته :" خودت یه جور جمعش کن بگو شوخی کردم!"

پروین قبل از این هم سابقه تهدید کردن رسانه ها را دارد او نزدیک به 10 سال قبل با ادبیاتی مشابه روزنامه جهان فوتبال را با جمله هایی مشابه تهدید کرده بود :" یه روز بعداز ظهر ساعت 5 می ریزیم روزنامه تون .."

گفتنی است که در دهه 70 نیز طرفداران پر و پا قرص سلطان به نشانه اعتراض به مقاله حمیدرضا صدر درباره علی پروین شیشه های منزل این مفسر فوتبال را خرد کردند!

با توجه به آن اتفاقات باید دید که آیا اتفاق خاصی برای عادل فردوسی پور رخ خواهد داد یا خیر؟ البته باید این را هم اضافه کرد که دیگر پروین همان سلطان قدیم نیست و شاید هم به همین دلیل است که به آن خبرنگار گفته است که بگو شوخی کردم؛ ولی باز هم نمی شود منکر محبوبیت وی شد. او همیشه فدایی های خود را داشته است و برخی اوقات این فدایی ها در فوتبال ما کارهای عجیبی انجام می دهند!

a.ahooraei - المان - کلن
واقعاً که!!!!!!!!!!!!!!!! چی میشه گفت که این سیستم نتونست حتی اسطوره ها را با اخلاق نگهداره. هیچی دیگه، یعنی از پیش کسوتها هم دیگه نباید انتظاری داشت.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
سلطان و شبان این اقا بره همون ماشین بفروشه یا مثل مرحوم حجازی اسطوره بشه. کاری داره می کنه که اعتبار چندین ساله خودش را نابود کنه. حتی با کریمی هم نمی سازه.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

iranking - المان - مونیخ
پروین مثل خیلیها تو این مملکت دچار خطای محاسباتی شده ....چون هیچ بینشی نسبت به میزان محبوبیت خودش در مقابل فروسی پور نداره .....در این مملکت انگار اکثرا فکر میکنند مردی و مردونگی یعنی لات بازی و اوباشگری و پهلوان پنبه بازی ....هر کی هم با شعور و مودب باشه میشه بیغیرت و ترسو ....
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
زمانیکه مربیان تیمهای لرستان و آذربایجان شرقی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بر سر برنده و بازنده بودن با یکدیگر درگیر میشوند :) آقای پروین نیز از فرزانگی و مردانگیش اینگونه استفاده کرده و خط و نشان میکشد . لازم به یادآوریست که ایشون اهل شکایت هم نیستند فقط عکس شخص معترض را تقدیم کرده در اسرع وقت جنازه تحویل بگیرید ! اینگونه با ورزش خویشتن را با ارزش میکنند !!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

قزوینی - ایران - قزوین
شعبون بی مخ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫مردک خیال میکنه که هنوز توی دهه ۳۰ و ۴۰ زندگی میکند،جرم تهدید کمتر از ارتکاب همان جرم مجازات ندارد، ایشان خانواده ورزشی را با چاله میدان اشتباه گرفته.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
با اینکه پروین را در زمان خودش قبول داشتم ولی این شعار را بیشتر قبول داشتم و دارم که میگه, ای لنگی وحشی!!!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
irankingالمان.خیلی عالی بود.کاملاواقعیت دارد.هشتاددرصدمدعیان مااینگونه اند.مارابه قانونمندی راهنمایی نکرده اند.....,درحقیقت من خودم هم همینگونه بودم.خلاف نمیکردم که درجامعه امتیازازدست بدهم.ولی دربرابرمدعی حال وحوصله رفتن وامدن به دادگستری رانداشتم.خودم حکم میدادم واجرامیکردم..فرهنگ بدجامعه ماست...ایام بکام.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
پروین غلط کرد.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

aref1370 - مالزی - کوالالامپور
دیگه چیییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

parviz1 - انگلستان - کترینگ
بچه پررو یعنی این.مردک بجای اینکه تهدید و لات بازی در بیاری بهتر بود با تدبیر و تلاش بیشتر فکری برای تیم میکردی تا از این بدبختی نجات پیدا میکردی و هم احترام و لیاقت لغب سلطان و محبوبیت و اثر مثبت خود را در تیم به اثباط میرساندی. نه اینکه با این سن و سال ثابت کنی چقدر احمق و بدبختی.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
من عادل فردوسی پور رو خیلی دوست دارم ولی بعضی وقتها ضعیف کشی میکنه مثل حمله به استیلی و این بابا اصلا حرفه ای عمل نکرد و نگذاشت استیلی حرفشو بزنه من طرفداری استیلی رو نمیکنم و بعنوان مربی قبولش ندارم ولی از لحاظ شخصیتی فوق العادس ولی عادل وقتی با دایی و یا با واعظ اشتیانی مصاحبه میکرد تن و بدن و صداش یلرزید ولی ضعیفها رو له میکنه مثل کفاشیان بهرحال این اقا باید با همه یکسان صحبت کنه . پروین هم در دهه 60 و 70 سلطان بلامنازع ایران بود ولی الان دیگه بازیکن سالاری بحدی شده که دیگه ترس و برش معنا نداره و بازیکنها مدیر و مربی تغییر میدن.در ضمن ده روز دیگه این خبر رو کاربران عزیز میگذاشتن این خبر سه روز پیش بود
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

shayanaziz - ایران - آزاد
دوست دارم اما حرف گنده تر از خودت زدی پیشنهاد می کنم عذر خواهی کن وگر نه میشی خامنه ای که رای مردم را قبول نکرد
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

chatoli - ایران - تهران
من هر وقت ادبیات گفتاری این مردک رو می شنوم یاد لحن صحبت کردن شعبون استخونی در سریال هزار دستان می افتم . یکی مثل مرحوم ناصر حجازی که تا دنیا دنیاست یاد و خاطرش همیشه همراه با احترام خواهد بود یکی هم مثل این آدم معلوم الحال!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
اینم از اسطوره لنگی ها:)سلطان هم سلطان های قدیم
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

rahashodeh - سوئد - اوپسالا
از داماد اقای نیری (عامل کشتار سال 67 )بیشتر از این انتظار نمی ره.این مردک دنیاش همون چاله میدونیه که توش بدنیا اومده و بزرگ شده .بدا به حال مردمی که اسظوره ای این چنین دارند.ولی نام نویسنده و شاعر و دانشمند معاصرخود را حتی نشنیده اند.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Masoud K - آمریکا - اورنج کانتی
.. ای استفراغی های ... حالا که بخاطر ضعف مدیریت و ضعف کادر فنی , ' پرسپولیس همیشه محبوب , فعلا مثل قهرمانی که به خاک افتاده باشد در اوضاع نابسامانی به سر می برد .. شماها کرکس وار و لاشخور گونه ازاوضاع این پهلوان کم توان ارتزاق می کنید. مغز حقیر و کبک وزنتان فراموش کرده که پرسپولیس در اوج , استفراغ در اوج را شش بر صفر در هم شکست و داغ حقارت را چنان بر پیشانی حقیرتان کوبید که تا ابد لایق صفت " شش تائیها " شدین و این داغ با صدتا قهرمانی جهان هم زدوده نخواهدشد...روزی نه چندان دور پرسپولیس همیشه سرور دوباره سر بلند خواهد کرد و چنان بر تیم استفراغیتان بتازد که رنگ آبی تغییر پیدا کند و بشود صورتی دخترانه...
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
Masoud k اورنج کانتی. شتر در خواب بیند پنبه دانه شما فعلاً خودتان را در لیگ برتر نگه دارید تا بعد بیا بالا قد قد کن.این هم بدان نه سلطان نه جادوگر دیگه نمی توانند کاری بکنند و علتش هم تو مغز کوچکت نمی گنجه .حالا برو به هوای ٦٠ سال پیش خودت بکش لنگستان
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

soheil rad - ایران - بابل
سوزش رو میتونید تو اعماق کامنت این لنگی Masoud K - آمریکا - اورنج کانتی مشاهده کنید هه هه هه یه پیشنهاد برات دارم برو سر یخچال یه پارچ اب خنک وردار بریز روت سوزشت کمتر بشه هه هه هه هه . راستی محض یاد آوری کل تاریخ لنگ و هوادارش دنبال فرهاد بدو ای بدو آی بدو هه هه هه . بزرگترین افتخار یک تیم کوچیک و حقیر شکست دادن یک تیم بزرگه تنها دلخوشی لنگیها نتیجه یک مسابقه هست که نه فیلمی ازش موجوده نه عکسی بیچاره های مفلوک هه هه هه
جمعه 6 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.