شما خلاف میکنید...

شما خلاف میکنید...

امریکا: شما خلاف می‌کنید.پلیس شما را دستگیر میکند.احیاناً آن وسط مقادیری مشت و لگد توسط افسر پلیس دریافت میدارید. یک نفر از این صحنه فیلم میگیرید و در اینترنت پخش می‌کند. صحنه ضرب و شتم شما از 222 کانال خبری و سیاسی پخش می‌شود. پلیس رسوا می‌شود.پلیس از مردم امریکا عذرخواهی می‌کند.پلیس 15 میلیون دلار به شما غرامت می‌دهد.شما نیز به خاطر جرمی‌که مرتکب شده اید مجازات می‌شوید.

ایتالیا: شما خلاف می‌کنید. پلیس شما را دستگیر می‌کند. شما به پلیس رشوه می‌دهید. شما آزاد می‌شوید!

فرانسه: شما خلاف می کنید اما پلیس شما را دستگیر نمی‌کند چون فعلاً به خاطر حقوق پایینش در حال اعتصاب است.

انگلیس: شما خلاف می‌کنید و پلیس یک مسلمان سیاه پوست عرب را به جای شما دستگیر می‌کند.

آلمان: شما خلاف می‌کنید و سگ‌های پلیس ردتان را پیدا می‌کنند و شما را دستگیر می‌کنند.

سوئیس: شما خلاف نمی‌کنید .پس نیازی به حضور پلیس نیست.

چین: شما خلاف می کنید.شما اعدام می‌شوید!

هندوستان: شما خلاف می‌کنید. پلیس شما را دستگیر می‌کند و شما عاشق دختر رییس پلیس می‌شوید و توسط اون دختر از زندان فرار می‌کنید و در حالیکه دو تایی آواز میخوانید و دور درخت می‌چرخید و روسری دورگردن معشوقه تان می‌پیچید و هی دستش را می‌گیرید و می‌کشید و ول میکنید به دوردست‌ها فرار می‌کنید.

روسیه: شما خلاف می‌کنید اما قبل از آنکه توسط پلیس دستگیر شوید توسط گروه‌های رقیب کشته می‌شوید.

ایران: شما در خیابان راه میروید. شما اعدام میشوید !
khosh bavar - ایران - یزد
من عاشق خلاف " هندوستانی " هستم !
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

mo.miyai - نروژ - اسلو
خیییییییییییلی جالب بود مرسی . و یه پیشنهاد کاشکی میشد از ادمکهایه یاهو تو اینجا استفاده کردبه نظر من خیلی جالب میشد امید وارم بقیه دوستان با من موافق باشن
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ali51reza - سوئد - وستروس
شاید در مورد ایران کمدی و خنده دار باشد ولی حقیقت است هدف شیطان مرگ فرزندان خداست و امروز میبینیم که چقدر شیطان در ایران به فرزندان خدا نزدیک است و خدا در دور دستها!!!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

مهدیار - ایران - تهران
قشنگ بود اما ایرانش دیگه خیلی اغراق داشت
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

YAS ABI - بلز - برسل
Azadikhah - هلند - تکسل همینکه خود شما نسبت به کشور حساس هستید شرایط موجود را قبول ندارید اخبار را پیگیری میکنید یعنی زنده اید اینهادرمسیر تکامل فردی شماست. جامعه هم حساس است مطالبات دارد اما درعمده کشورها مردم خوابند. ایران هم فراز ونشیب دارد این دو سال در نشیب بود اما مجموعا رو به جلو است. تجربه حکومتهای متنوع دارد سی سال دموکراسی ولو بومی. اینها چیز کمی نیست.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

YAS ABI - بلزب - رسل
غیر از اخری که بیمزه و بیربط بود بقیه جالب بود.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ali1111 - ایران - تهران
خوبه از زبان چرچیل یا ناپلون ننوشتید.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

az mast ke bar mast ! - نروژ - سرد
و اما اینجا در نروژ : شما خلاف می کنید, سپس در اوج لطافت و متانت دستگیر میشوید, در اداره پلیس حق انتخاب هر شخص یا وکیل را برای شما ازاد میگذارن , اگر به مشاوره یا مددکار اجتماعی لازم باشد لازم نیست پولی بپردازید , در بررسی پرونده تان انسانهایی " کاملا " بی طرف و عادل مشکل را پیگیری خواهند کرد و در نهایت اگر جرمی کرده باشید مجازات قانونی و منصفانه ای دریافت میکنید , در طول مدت بررسی پرونده هم همه جور همکاری وجود داره تا شما بتونید دفاع کاملی از خودتون بکنین !
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

آینه - انگلیس - لندن
نه مال ایران کامل نبود. شما در خیابان راه میروید از کیف شما کارت دانشجوی نخبه ایران بودن شمارا بیرون می اورند اما نگران نباشید چون به اندازه ذره ای ارزش ندارد وای خدای من از کیف شما اسکناسی پیدا می کنند که برای عکس اقا شاخ گذاشتند شما احتیاج به دادگاه و وکیل ندارید شما مرتد شناخته میشوید و بدلیل پیدا کردن کلمات انگلیسی (Norton Virus Software ) در کاغذی شما یکی از جاسوسان غرب شناخته میشوید اما همان روز اعدام نمیشوید و همان شب زمان و مکان اعدام شما از رادیو و تلویزیون پخش میشود شما روز بعد در مقابل هزاران سادیسمی اعدام میشوید.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

پدرام-اهواز - ایران - اهواز
یه راست بگو آمریکا مدینه فاضله هم خیال خودت وما را راحت کن
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
پدرام-اهواز - ایران - اهواز بله دوست عزیز آمریکا مدینه فاضله است البته هر کشوری نقاط ضعف و قوت خودش را دارد در مقایسه با سایر کشورها آمریکا برای زندگی ایده ال است. من اینو میگیم براین اینکه هم تو ایران زندگی کردم هم اروپا و هم آمریکا.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.