قاتل،شاهد ۱۴ ساله را کشت تا رازش فاش نشود

قاتل،شاهد 14 ساله را کشت تا رازش فاش نشود

جوانی برای سرپوش گذاشتن بر جنایتی که یک سال پیش مرتکب شده بود، نوجوان 14 ساله‌ای را که شاهد جنایت بود ، به قتل رساند.

 
به گزارش «جام‌جم»، در یکی از روزهای تیرماه والدین نوجوان 14 ساله‌ای با حضور در پاسگاه انتظامی شهرستان سرعین از توابع استان اردبیل، مفقود شدن فرزندشان را به پلیس گزارش کردند.

با تشکیل پرونده‌ای در این ارتباط، موضوع با دستور قضایی برای پیگیری و تحقیق به پلیس آگاهی اردبیل ارسال شد.
 
با شروع تحقیقات از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی، معلوم شد، نوجوان 14 ساله به نام موسی از اهالی یکی از روستاهای اطراف است که به طرز مرموزی ناپدید شده و تاکنون چندین پیامک از تلفن همراهش ارسال شده که در آن عنوان نموده در تهران یا مشهد مشغول به کار است.
 
با ظنین شدن کارآگاهان پلیس آگاهی به پیامک‌های ارسالی و در تحقیق از اهالی روستا معلوم شد، نوجوان گمشده آخرین بار به همراه یکی از بستگانش به نام عیسی مشاهده شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و تحقیقات غیرمحسوس، معلوم شد، عیسی جوان 22 ساله‌ای که کارگر نانوایی است از چندی پیش با اعضای خانواده‌اش اختلاف داشته و یکی از برادران وی نیز به نام کمال از یک سال پیش مفقود شده و در این مدت تلاش‌ها برای یافتن جوان گمشده بی‌نتیجه مانده است.

با جمع‌بندی این اطلاعات، یکی از افسران پلیس با حضور در محل سکونت جوان مظنون (عیسی)‌ و تحقیق از وی متوجه شد بخشی از حیاط خانه روستایی آنها اخیرا حفر و سپس با خاک نرم پوشانده شده است.

ساعتی بعد افسر پلیس که به موضوع ظنین شده بود، موضوع را به قاضی پرونده گزارش داد و با دستور قضایی و ورود پلیس به محل با کنار زدن خاک آنها با جسد 2 نفر از جمله نوجوان 14 ساله که از 4 ماه پیش مفقود شده بود روبه‌رو شدند.
 
با دستگیری عیسی به عنوان متهم پرونده، وی در تحقیقات ابتدا منکر اطلاع از نحوه قتل و دفن اجساد شد، اما در ادامه اعتراف کرد او مرتکب هر دو فقره جنایت شده است.

متهم گفت: سال گذشته و پس از آن که به دختری از اهالی روستا علاقه‌مند شدم، قصد خواستگاری داشتم که والدین دختر عنوان کردند، من برادر بزر‌گ‌تر دارم و باید بعد از او به فکر ازدواج باشم به همین دلیل تصمیم به قتل برادرم گرفتم. عامل جنایت افزود: پس از قتل برادرم او را در گوشه‌ای از حیاط خانه دفن کردم و تصور می‌کردم هیچ‌گاه راز این جنایت فاش نخواهد شد.
 
متهم اضافه کرد: چند روز پس از قتل متوجه شدم، پسر دایی 14 ساله‌ام (موسی)‌ شاهد جنایت بوده است، در این مدت مدام سعی می‌کردم او را وادار به سکوت کنم تا این که چهار ماه پیش پس از آن که او مرا تهدید کرد راز جنایت را فاش خواهد کرد، او را به قتل رسانده و پس از قرار دادن جسد در گونی، او را نیز در کنار برادرم دفن کرده و سپس با استفاده از تلفن همراهش برای والدین او پیام می‌فرستادم که در شهرهای مختلف مشغول به کار هستم و... .

در پی این اعترافات، قاضی پرونده دستور انتقال بقایای اجساد به پزشکی قانونی را صادر کرد و متهم نیز با دستور قرار بازداشت موقت در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت تا صحنه جنایت را بازسازی کند.

ARTEMIS-SW - فرانسه - /پاریس
ایران بیمار است و حکومت عنقلابیون دیوانه جنون را به مردم عادی منتقل کرده ننگتان باد با امام امام کردنتان در 57 کوفتی که هنوز انرا شکوهمند می دانید اگر پشیمان نیستید در تک تک این جنایات و اعدامها سهیم هستید و بهانه نیاورید عنقلابمان دزدیده شد
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

saljog - سوئد استکهلم - سوئد استکهلم
تف به ان طرز تفکرت . حیوان بی شعور.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

mashady - انگلیس - منچستر
( والدین دختر عنوان کردند، من برادر بزر‌گ‌تر دارم و باید بعد از او به فکر ازدواج باشم به همین دلیل تصمیم به قتل برادرم گرفتم)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?? عجب خریه?!!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫این احمق نفهمیده که والدین دختره جلوی پایش سنگ انداختند و داماد شدن برادر بزرگتر را بهانه کردند،لااقل سعی میکرد که در زودتر داماد شدن برادرش کمکش میکرد تا خواسته خانواده دختر را برآورده میکرد،نه اینکه تنها راه را برداشتن برادر نگونبختش بداند.مردم به عقل کل دخو مراجعه میکنند و چگونگی بیرون آوردن سر گاوی که در خمی گیر کرده بود مپرسند،دخو پیشنهاد میکنه که سر گاو را ببُرید،مردم چنین میکنند و سر گاو توی خم میاُفتد و در نمیاد،مجددا رجوع کرده و چاره میخواهند،اینبار جناب دخو میگوید که خم را شکسته و سر گاو را در آورید. نتیجه:گاو کشته شد،خم شکست،حالا نه خم دارند و نه گاوی،اگر همان اول خم را میشکستند،فقط خم را از دست میدادند ،نه اینکه...این احمق به عقل کُل جناب دخو گفته زکی.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

roxana_110 - ایران - تهران
آنکس که نداند و نداند که نداند همان بهتر این حیوان احمق زنده نماند
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
آنوقت بعضیا میگویند در ایران نباید اعدام باشد! آهای کسی که این حرف رو میزنی، بگو باید با این گوساله چکار کنن؟
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
فضول میرزا - سوئد - استکهلم . من می گویم میدانی چرا?????چرا امثال این جنایتها قبل از 1357 نبود???چون جنایتکارانی چون ملایان مروج حجاب/جداسازی دختران و پسران در مدرسه.شستشوی مغزی اسلامی و رواج فحشا و اعتیاد نجومی نبود اگر موافق اعدام هستید باید عاملان گسترش جرائم//ملایان// را اعدام کنید نه معلول حکومت 33 ساله ی جنایتکاران اسلامی را!!!!!امثال این مرد دیوانه!!!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.