کاریکاتور جدید خانواده درگیر - مسیر دموکراسی

کاریکاتور جدید خانواده درگیر - مسیر دموکراسی

خانواده درگیر ۲۲۹ - مسیر دموکراسی

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
جالب اینجاست که روشنفکران ما وقتی خلخالی دسته دسته افراد عمدتا بی گناه و وطن دوست را پای جوخه آتش می فرستاد داشتند حال می کردند اما حالا برای قذافی وحشی دارند اشک می ریزند.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

onsore ahriman - فرانسه - مارسی
دمت گرم .
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
5 درصد جمعیت ایران, با ایمان صد در صدی به سیستم جمهوری اسلامی وفادار هستند و تا خرخره به اسلحه و فنون جنگی اشنایی کامل دارند و دارای اسلحه های مرگباری چون اسلحه سرد و یا دارای سلاحهای جنگی, که " اگر " این 5% جمعیت فقط " یک گلوله " شلیک کنند, باعث کشته شدن 4.000.000 هموطن ایرانی خواهد شد ! ایا یک دمکراسی " توان " مقاومت و ایستادگی در مقابل اینهمه خشونت را دارد ?! تنها مصلحت دمکراسی, روح و ذات دمکراسی میباشد که در کنار هم ( حزب الهی, مجاهد, فدایی, کافر, مسلمان, یهود, بهایی و سلطنت طلب ) به ارای " اکثریت " مردم احترام گذاشته و " اجازه فعالیت " به همه مردم با هر مرام و خواسته و ایده ای بدهیم, وگرنه هیچ فایده ای ندارد که از " واژه " خنجر دمکراسی استفاده کنیم, زیرا دمکراسی " فاقد " خنجر است, بلکه حاوی " فهم و شعور " است, و استفاده کردن از این واژه خنجر ! مرا بیاد واژه ملموس اخوندها میاندازد که با کوچکترین سوال و کنکاش, از این جمله استفاده میکردند :
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): اسلام در خطر است, پس خفه شو ! و یا بیاد ازدواج رجوی با دختر بنی صدر میافتم که به ان " ازدواج مصلحتی " میگفتند, پس یک دین با یک سوال به خطر نمی افتد و یا ازدواج, مصلحتی نمیتواند باشد, پس از الان سعی کنیم در این دنیای مجازی, از " روح و ذات " دمکراسی استفاده کنیم و نه از خنجر دمکراسی, که باز همانند واژه " جمهوری اسلامی " یک واژه عجیب و غریب, من در اوردی و غیرممکن است, پس همواره شاد و باهم باشیم برای ایران ازاد و شاد و دمکراسی !
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

sheyvar - ایران - ارسباران
دقیقا مسیر دموکراسی تو کشورهای جهان سوم اونجاست.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
آفرین جالب بود.من دلم واسه هیچ ظالمی نمیسوزه .امثال خامنه ای و خمینی جلاد و این سرهنگ دیوانه باید قبل از مرگ خیلی چیزا رو مزه کنن.ترو خدا یه عده نیان بگن انسانی نیست.چون ما از انسان حرف نمیزنیم.اینا یه مشت جانور درنده اند.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ariobarzan - انگلستان - اکسفورد
خوش باور جان. داداش مثل اینکه مطلبو نگرفتی. منظور اینجا اون خنجری بود که کردن تو معقد قذافی بعد از دستگیریش
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
ariobarzan - : مرسی از راهنمایی تان که تازه متوجه شدم (2 زاری افتاد ) ! ولی, یکی از ویژگیهای من در این میباشد که در اینجا صحبت از خنجر دمکراسی بود, که با کمک از واژههای تاپیک, مفهوم و درک و ارمانم را با دوستانی شما در میان بگذارم, پس همواره شاد و راهنما باشیم !
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

ariobarzan - انگلستان - اکسفورد
مرسی داداش جان. نظراتتو همیشه میخونم. موفق باشی
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
برادر عزیز و گرامی ariobarzan, شما واقعا لطف دارید و این لطفهاست که منو ارام نمیگذاره که شام و نهار نخورده در خدمتتان هستم, پس با اجازه ات بفرما نهار و شام !
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
ariobarzan - انگلستان - اکسفورد. دوست عزیز ایشان معمولا کاری به مطلب و موضوع ندارند! یک نواری است که مرتب تکرار میشود! خود رهبر خود است و بعضی‌ وقتها دستور حمله هم میدهد! زیاد جدی نگیرید ;-)
جمعه 6 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.