توهین جدید سلحشور : لجنزار سینما ریزه خوره دستورالعمل‌های صهیونیستی است

توهین های جدید سلحشور به سینمای ایران:

لجنزار سینما ریزه خوره دستورالعمل‌های صهیونیستی است

جرس: فرج الله سلحشور، کارگردان همسو با حکومت و حامی احمدی‌نژاد در اظهارنظری جدید، بار دیگر سینمای ایران را هدف سخنان توهین آمیز خود قرار داد.
 
به گزارش شیعه آنلاین، فرج الله سلحشور، کارگردان فیلم سینمایی حضرت یوسف، با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم رویش در مشهد، گفت: دبیران جشنواره به صراحت گفته‌اند که سینمای مذهبی یعنی چه و سینمای دینی را قبول ندارند.
 
سلحشور با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم دینی رویش که حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی مسئولیت برگزاری آن را بر عهده دارد، گفت: الان جشنواره فیلم رویش گذاشته‌اند. آقایی بنام «صانعی» و «بیگلری» به صراحت می‌گویند سینما مذهبی و این مسخره بازی‌ها یعنی چه، سینما سینما است و حرف آن یکی است و سینمای اسلامی را اصلا قبول ندارند آن هم جایی مثل حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی.
 
 
وی همچنین گفت:  در یک حوض لجن، نمی‌توان دنبال سیب، گلابی و انار تمیز گشت و این یک حماقت است. در یک لجنزاری به نام سینما که ریزه خوره دستورالعمل‌های صهیونیستی است نمی‌توان حرف اسلام را زد.
 
سلحشور در پایان گفت: در این سینما که در دستان صهیونیست‌ها است نمی‌شود حرف اسلامی زد و مثل آن است که به یک دزد بگویی چرا مال حرام می‌خوری، به سینمایی که ماهیت صهیونیستی دارد نمی‌توان نام اسلامی داد.
 
 
اظهارات جدید سلحشور در حالی بیان می شود که این نویسنده و کارگردان «یوسف پیامبر» که سال گذشته در پی اثبات سرقت فیلمنامه این مجموعه از یکی از نویسندگان کشور، مورد محکومیت قرار گرفته بود، دو هفته پیش در مصاحبه با خبرگزاری پانا گفته بود: "هنرپیشه‌های زن ایران خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند و سینمای ایران باید هم برای ادامه فعالیت خود فاحشه بین‌المللی بیاورد. سینمای ایران فاحشه‌خانه است، مگر صبح تا شب عکس های هنرمندان چاپ نمی‌شود؟ وقتی زن‌های ما افتخارشان این است که عکس‌های خود را به صورت نیمه‌عریان در اینترنت بگذارند، یعنی خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند...سینمای ما ماهیتی غربی، صهیونیستی و اومانیستی دارد و باید اسلامی شود..."
 
سخنان وی موجی از انتقاد میان اهالی هنر و سینما ایجاد کرد؛ عزت الله انتظامی، کیومرث پوراحمد، تهمینه میلانی، علیرضا افتخاری، ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، نگار جواهریان، هانیه توسلی و باران کوثری ازجمله هنرمندان و بازیگران و کارگردانانی بودند که به اظهارات او واکنشی انتقادی  نشان دادند.
 

بی دین - ایرن - تهران
نمیدون چی بگم .فقط می تونم احساسم رو بگم که وقتی قیافه و حرفای این نکبت رو میبینم و میشنوم حالت تحوع + استفراغ بهم دست میده.فکرش را بکنید کارگردانی با این مغز فسیل فیلمش چی از کار ر بیاد چه هزینهایی صرف این باصطلاح کارگردان میشه!!!?? واقعا مملکت ما رو!!!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
اگر همه هنرپیشه ها تحریمش کنند و کسی در فیلمهایش بازی نکند، اونوقت ببینم آیا ننه ش میاد واسش فیلم بازی کنه؟!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
تف به شرف بازیگری که خودش را بفروشد و در فیلمهای این مردتیکه بسیجی یک ریالی بازی کنه .کارگردانی که فیلمنامه دزدی میکند و محکوم هم میشود و جریمه هم میپردازد همان بهتر که خفه خان بگیره ..تو برو به عیال والده سرکشی کن.سینما بی صاحب که میگن یعنی این یکی مثل این یکی مثل ده نمکی میشوند کارگردان بیخود نیست سینما ایران مثل سینما هند روزی یک فیلم اب دوغ خیاری از توش میاد بیرون
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

toloo-khorshid - ایران - تهران
کوته فکری همچون آقای سلحشور و همفکران او نه تنها ذره‌ای از خود خواهی‌ خود نمیکاهند بلکه همه و همه کس را دشمن وابسته به اسرائیل و آمریکا می‌نامند و خود را صاحب و اختیار بر زندگی‌ مردم که این هم از ضعف و کمبود‌های شخصیتی آنهاست. حال فرض را بر این بگزاریم که همه و همه ادامها بد و فاسد، شما که ادعای ایمان میکنی‌ ادعای وجدان و شرف میکنی‌ چرا با بی‌شرمی تمام کلمات ناه شایست و ناروا نثار مردم میکنی‌، در کجای دین توصیه کرده که تهمت ناروا به انسانها وارد است پس تو سنگ دین را به سینه نمی‌زنی سنگ پول را به سینه می‌زنی که فعلا دزدان و فاسدان از دوستان و نزدیکان شما هستند، اگر خیلی‌ ناراحت هستی‌ از دیدن چهره‌های زیبای خانمها چشمان ناپاکت را ببند تا دهان ناپاکتر از چشمانت به مردم تهمت نزند.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
آقای سلحشور شما حتا سناریو دزد خوبی هم نیستید ! فیلم هایتان خوب نیست و کارتان ابکیست و خودتان هم این را چون میدانید قات زده اید. کاش گارگردان و هنرمند خوبی بودید که میگفتیم اگر توهین هم میکند حتما یه دلیل دارد و این را پای هنر و عقل ات میگذاشتیم .
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

desert-wolf - المارات - دبی
اخه مردتیکه نفهم خفه شو مگه ناموستن? به تو چه اصلا حالا دیگه ویل وصی مردمم شدی بیشرف ?
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

Sir.amir - انگلستان - منچستر
از این ولد عرب چه توقعی میتوان داشت اخه خاک بر سر انهایکه بداستان ابله هانه یوسف گوش میدهند اخر عقل اگر داشته باشند هیچ وقت باور نخواهند کرد این اراجیف تازی نامه را اگر شک دارید به این نوشته بگوید چرا در کتاب سینوهه پژشک فرعون چرا اندکی از این عزیز مصر ننوشته یا بر روی سنگ نوشته های مصر لابد میخواهید بگید حتی در انزمان هم با اسلامی که هزاران سال بعد میاد مخالف بودن لول بسه دیگه اخه تا کی میخواهید سرتون را زیر برف نگه دارید هموطن داستان یوسف از افسانه یونانی ها بود و این وطن فروش سلمان فارسی به محمد میده شوربختانه هموطنانمان همه به به چه چه کردن با این سریال دوروغی که نتیجه اش هم این میشه این مردک تازی به سینمای ما توهین میکنه بیشرف
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
برو مردکه لجن اون لجنزار محیطی بوده که تو ازش اومدی و درش زندگی میکنی !
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

Rahesheiry - انگلیس - لندن
این روزها برای پیشرفت و اجازه کار داشتن باید اینها رو بگه و در غیره این صورت به حساب نمیاد.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

kambizian - ایران - تهران
خودش که داره از این لجنزار نون میخوره
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

Sappho - ایران - اصفهان
یادش به خیر دوم دبیرستان بودم که سریال یوسف پخش می شد ! چه تنفر شدیدی هم که من ازش داشتم ! چقدرم ناراحت و متاسف بودم از پرطرفدار بودن این سریالای مذهبی مبلغ خرافات و خشونت و...! در حدی که یادمه روز شنبه که شب قبلش این سریال پخش می شد درد دل گونه به دبیر اجتماعی گفتم که من موقع همراهی تماشای این سریال از شدت حرص خوردن چه ها که نمی کنم ! بهم گفت تو مگه مازوخیسم داری اینا رو میبینی خودتو اذیت کنی ! خوشحالم که جناب سلحشور بدنام شد ! امیدوارم این اتفاق برای تماااااامی دست اندرکاران پروپاگاندای جمهوری اسلامی بیفته ! هر چند من مطمئن نیستم این حرفا عقاید واقعی خودش هست یا نه !!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
از کوزه همان برون تراود که در اوست!. از یک فیلمساز حکومتی بی‌ سواد و بی‌ فرهنگ انتظاری جز این نمیره!حوض لجن آقای سلحشور، ذهن تنگ نظر، بسته، جزم اندیش، فاسد، و عقب افتاده شماست، که از دین فقط حساسیت روی بدن زن رو میفهمه. برای شما و امثال شما سینما فقط یک ابزاری است برای شعار، فیلمنامه دزدی و پول به جیب زدن، پارتی بازی و زد و بند و خوردن حق دیگران! اگر اون سینما به خاطر وجود امثال تو فاسد نبود، امثال تو به عنوان یک دستار تدارکات نهایتا میتونستید کار کنید نه کارگردان! درست مثل رئیس جمهور محبوب که نهایتا میتونست مدیر و مسئول توالت های یک مسجد باشه!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

m18 - ایران - مشهد
سلحشور فکر کرده همه مثل .... خودشن
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
اینجاست که میگویند مـــرده چیِِِِزید!!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

طالب حق - ایران - تهران
چه جالب، آخه من نمیدونستم که سریال مزخرف ایشون با ترکیبی از فاحشه ها ساخته شده . یه درس میشه از این مطلب گرفت و اون این که حتی فاحشه ها هم برای بازی در فیلم های مذهبی و فیلم هایی که بیوگرافی پیامبران هستند مناسب و بدون اشکال است. مهم نیته . و یه درس دیگه اینه که اگر چه سینما فاحشه خانه است ولی ایشون که با فاحشه ها و فاحشه خانه ها مشکلی ندارن. دارن؟
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

yalda1989 - ایران - تهران
درسته که حرفش خیلی بی ادبانه بوده ولی همچینم بیراه نگفته سینمای ایران واقعا فاسده البته باید میگفت کارگردانای مرد خیلی فاسدن که از بازیگرای زنشون سو استفاده میکنن اصلا کلا محیط بازیگری فاسده چه سینما چه تاتر چه ...دوست من بازیگر تاتر بود میگفت محیطش خیلی بده و کارگردانه بهش پیشنهادای بد میداده برای همین بیخیال بازیگری شد فقط موندم این خودش که انقدر ادعاش میشه چرا تو این محیط وارد شد؟!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.