محمد خوش‌چهره خبر داد: خروج اسناد وزارت اطلاعات توسط طیف دولتی ها

محمد خوش‌چهره خبر داد:

خروج اسناد وزارت اطلاعات توسط طیف دولتی ها

جـــرس: در حالیکه چالش میان اصولگرایان حامی رهبر جمهوری اسلامی و طیف دولتی ها همچنان ادامه دارد، یک نماینده مجلس هفتم می گوید: "تیم احمدی‌نژاد پرونده‌های ویژه‌ مقام‌های جمهوری اسلامی را از وزارت اطلاعات خارج کرده و باید در آینده منتظر سناریوهای افشاگری عباس پالیزدار ۲ و ۳ تحت عنوان افشاگری‌های جدید بود."
 

به گزارش روزنامه «ملت» چاپ تهران، محمد خوش‌چهره در گفتگو با شماره روز شنبه (۳۰ مهر) این روزنامه اعلام کرد که تیم احمدی‌نژاد "با خروج پرونده‌های ویژه از وزارت اطلاعات در یک دوره‌ای که به دوره برزخ معروف شده" از اطلاعات محرمانه این وزارت‌خانه سوء‌استفاده می‌کند.
 

به گفته این نماینده سابق مجلس، در پرونده‌های خارج شده از وزارت اطلاعات "اسامی بسیاری از مقامات و مسئولان کشور" وجود دارد و "خیلی از گزارش‌هایی که در این پرونده‌ها وجود دارد، تایید نشده است."
 
خوش‌چهره افزوده است: "دسترسی به این مدارک از‌‌ همان ابتدا نه برای اصلاح امور که برای سوء‌استفاده و ساختن فرصت برای زدن رقبا بوده است."

وی اظهار داشت: "باید در این جریان های دنبال هزار دستان گشت. چه کسانی این‌ها را هدایت و مدیریت می‌کنند که این مسئله بسیار مهم‌تری است."
 
به گفته وی "عباس پالیزدار شروع یک جریان بزرگ‌تر است. متد‌شناسی این جریانی که از این فرهنگ سوء‌استفاده می‌کند خیلی مهم‌تر است" و "باید جریانی که از امثال پالیزدار سوء‌استفاده می‌کند را در معرض دید افکار عمومی گذاشت."
 
عباس پالیزدار، عضو کمیسیون تحقیق و تفحص مجلس، سه سال پیش به واسطۀ افشای فساد مالی و اقتصادی برخی رهبران نظام، دستگیر و روانه زندان شده بود. 
 
خوش چهره همچنین می گوید: "تیم احمدی‌نژاد پیش‌تر اعلام کرده بود ۱۴۰ هزار سند از ۳۱۴ مقام جمهوری اسلامی در اختیار که در صورت لزوم آن‌ها را منتشر خواهد کرد."

تنش‌ها میان حامیان علی خامنه‌ای و نزدیکان احمدی‌نژاد پس از علنی شدن اختلاف‌ها میان این دو مقام جمهوری اسلامی به اوج خود رسیده است.
 
حامیان رهبر جمهوری اسلامی از نزدیکان احمدی‌نژاد با عنوان "جریان انحرافی" یاد می‌کنند و معتقدند این جریان دارای "فساد" اخلاقی٬ مالی و سیاسی بوده و برای حذف روحانیت از قدرت تلاش می‌کند.

در همین راستا، تعدادی از حامیان و اعضای طیف دولت، توسط نهادهای نظامی و امنیتی حامی رهبر جمهوری اسلامی بازداشت و مورد تعقیب قرار گرفته اند.
 

h.k - دانمارک - اودا
دراین کشور,,امام زمانی ,,چه خبراست?ایاامام زمان میشودکمک کند.واین ماتمکده ازادشود??ببینیم سوئاستفاده کنندگان ازاسلام,,,اسلام رانابودمیکنندد.یااسلام تشیع انهارا.بایدمنتظرماند.تشیع میماند یاحاکمان??تکلیف مشخص بشود..که ملت ایران دین راکنارمیگذارندیااعتقادشان بیشترمیشود.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
140 هزار سند از 314 مقام جمهوری اسلامی یعنی این 314 نفر هر کاری که کردن فساد مالی واقتصادی در آن وجود داشته و اینها آنقدر وقیح هستند که ناراحت از این کارهائی که کردن نیستند بکله نگران هستند که لو بره دیگه احتیاجی به لو دادن نیست چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است, وای بر ملت ایران که به چه کسانی اعتماد کردن و کشور را دو دستی توی سینی طلائی تقدیم این دزدها و جنایتکاران کردنند.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

بابک - ایران - سبزوار
سگ های دزد افتاده اند به جان هم.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

alexxx - اتریش - وین
ملت هنوز داره چوب این اشتباه بزرگش رو میخوره. ولی این چوب تا کی ادامه خواهد داشت فقط خدا میدونه.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.