روسیه پارازیت انداز سیار به ایران می فروشد


روسیه پارازیت انداز سیار به ایران می فروشد

یک مقام روسیه می گوید کشورش چندین دستگاه پارازیت انداز سیار در اختیار ایران گذاشته و در حال مذاکره برای ارسال تجهیزات بیشتری است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، کنستانتین بیریولین، قائم مقام سازمان همکاری نظامی و فنی روسیه اعلام کرد که فروش پارازیت اندازهای کامیونی "آوتوبازا" بخشی از یک معامله بوده که مسکو امیدوار است با وجود تحریم تسلیحاتی سازمان ملل، به ایران بفروشد.

این مقام روسی به خبرگزاری دولتی ریانووستی روسیه گفته است: "این یک سیستم دفاعی است. صحبت از جت و زیردریایی یا موشک اس ۳۰۰ نیست. ما درباره تامین امنیت حکومت ایران صحبت می کنیم."

این مقام روسی نگفت که چند دستگاه پارازیت انداز به ایران فروخته شده و چه موقع

ی این تجهیزات تحویل داده شده است.

او افزود: "ما بر سر فروش فناوری نظامی که مشمول تحریمهای سازمان ملل نمی شود، مدام با ایران در حال مذاکره هستیم."

شورای امنیت سازمان ملل به دلیل برنامه اتمی ایران، فروش تسلیحات و فناوری دارای کاربرد نظامی به این کشور را منع کرده است.

خبر فروش جنگ افزارهای روسیه به ایران در همان روزی اعلام می شود که یک دیپلمات غربی خبر داد روسیه و چین از آژانس بین المللی انرژی اتمی خواسته اند لحن گزارشی درباره جزئیات فعالیتهای ایران برای ساخت جنگ افزار اتمی را تلطیف کند یا حتی این گزارش را منتشر نکند.

ایران بارها گفته است به دنبال ساخت سلاح اتمی نیست.

در سپتامبر ۲۰۱۰ روسیه تحت فشار غرب پذیرفت فروش سیستم موشک ضدهوایی اس ۳۰۰ به ایران را به حالت تعلیق درآورد و از تحریمهای شدیدتر علیه این کشور حمایت کند.

khosh bavar - ایران - یزد
مردم را مریض کنند با این دستگاههای پارازیتی, که مثلا تماشاگران ایرانی شاهد شادی و ازادی مردم دنیا نباشند ! جان مردم بخطر بیافتد, مسئله ای نیست ! فقط اسلام در خطر نباشد که خیلی نازک نارنجی و حساس است که با کوچکترین سوال و شادی دچار تب میشود !
سه‌شنبه 3 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
مرگ بر روسیه
سه‌شنبه 3 آبان 1390

kambizian - ایران - تهران
هم از توبره میخوره هم از آخور. روسیه روسیه تو ...ت عروسیه
سه‌شنبه 3 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
همیشه بزرگترین ضربه هاراما ازاین کشورودولتهای بیناموس روسیه خورده ایم.نه مابلکه همه کشورهای همسایه.ازدوران گذشته تاکنون جزخیانت ماهیچگونه خدمتی ازاین بیشرفهاندیده ایم..همواره ازرژیم بی سروپا,ایران,سوریه,کوبا,کره شمالی وامثال اینهاکه جزپایمال کردن حق مردم کاری ندارند.روسیه سگ صفت طرفدارانهابوده..مردم ایران بایدسفارت,لانه خیانت,راسنگسارکنند.وبه هروسیله انزجارخودراازاین بیشرفهااعلام کنند.ملت خصوصامردم تهران بایدبانوشتن پلاکارد اعلامیه نسبت به این مواردکه دستگاهای کورکننده وپارازیت که همه جهانیان سرطان زابودنش رافهمیده اند.ودسترسی به هیچ منابع تلویزیونی که بتواندسرگرمشان کندندارند.وحال روسیه کمک ملایان امده.همان نوع سرکوب استالینی راروسیه دراختیارملایان میگذاشت. وهرکشوری که ازملایان حمایت کند.وتجهیزات سرکوب دراختیارملایان بگذارد.بایدهشداردریافت کند.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
سیامک - المان - وبرتال . دوست عزیزم من به درد توهم مبتلا نشدم و دچار ان جهلی هم که میگوی نیستم .من با رفتن قذافی مخالف که نیستم خوشحال هم هستم اما واقعیت گرا هستم .ان ازادی که ناتو میخواست برای لیبی بیاورد 34 سال پیش همین هم پیمانان با تیوری خمینی برای ما اوردند و نه از ازادی خبری شد و نه از پول نفت .یازده سال است که عراق دچار خون و خونریزی است که امریکا برایش به ارمغان اورد بماند بچه های معلولی که از بعد ازحمله امریکا به دنیا میایند و زنان ودخترانی از بی همسری و بی درامدی تن به خودفروشی اورده اند..امریکا بعد از 11 سپتامبر یادش افتاد که افغانستان دچار مریضی طالبان است چرا بعد از اینکه روسیه به افغانستان حمله کرد و نیرو فرستاد درصدد پاکسازی افغانستان نیفتاد .چرا با وجود اینکه میداند ایران نیروگاه اتمی دارد و کیک زرد درست کرده به ایران لشکرکشی نکرد و با علم اینکه میدانست عراق هیچ نیروگاه و سلاح اتمی ندارد به انجا حمله کرد درد کشورهای بزرگ درد بی نفتی است وگرنه دل انها برای من وتو نسوخته عزیزم..
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
هموطنان تهرانی,,چون سفارتها,درتهرانند.وازنظربافت جمعیتی نماینده ایران..بوسیله,فیس بوک,یاهروسیله اطلاع رسانی دیگربه اسم ,,ازادی اطلاعات وفناوری,,جوانان دختروپسر ازهمه جوانب ششگانه بانوشتن پلاکاردوپیشاپیش جماعت,,زیادیااندک,,بطرف سفارتهای خائن بامسالمت وارام حرکت کنند.دولت ملایان چه میتواندبکند.,,بالاترازتجاوز,,که کردند.وهمه دنیا هم فهمید.کاردیگرکه نمیتوانند.که تجاوز دربرابرازادی جزننگ دیکتاتور وافتخار برای ازادیخواه چیزی نیست.انشاالله چندهفته اینده به جمعتان خواهم پیوست..تاکنون ضربات رژیم من رادرمبارزاتم جدیترکرده است.تنهادرانزمان هموطنانم اگاهی نداشتند.مثل حالا.انموقع حمایتم که نمیکردند.هیچ.به اداره اطلاعات منطقه گزارشهارامو به مو اطلاع رسانی میکردند.چنانکه باقرائت بازجو شاخ درمیاوردم.حالا تاببینیم...دوستت دارم هموطن.اگربه من خیانت کردی ممکن است ببخشم تورا..ولی خیانت به وطن بخشیدنی نیست..چون من تنهانیستم.پیروزباد ملت ایران.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
- المان - هامبورگ.ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس..golly47 - المان - فوکشتاد ..دوستان من هم از رفتن قذافی خوشحال هستم چون یک دیوانه ایی بود مثل خمینی برنگشته..خود شیفته ایی که میتوانست با پول نفت کشورش با جمعیتی کمی که دارد بهشت شمال افریقا را برای مردمش درست کند اما یک مالیخولیایی بیش نبود یک روز مایکل جکسون بود یک روز محمد پیغمبر یک روز استیوی واندر بود یک روز دیگر یک مانکن ارایش کرده ..اما مسله این است که با دیدن این عکس ان بهشت وازادی که مردمش درانتظارش هستند وهمی بیش نیست همانطور که در شب 21 بهمن با تیمسار دلیر ارتش خسرو داد و سپهبد دلاورمهدی رحیمی رفتار شد ان شب خمینی با اعدام دلاوران ارتشی وضو خون گرفت باید انتظار میرفت که سی سال بعد از او ندا و سهرابها در خیابان کشته شوند ..قذافی که به ایتالیا میرود نخست وزیرش زیباترین مانکنها را برای او دعوت میکند ..انگلیسی که قاتل 128 مسافر را برای او ازاد میکند و امریکایی که وزیر خارجه اش به دیدن او میرود یک دفعه این کشورها مطلحت خواه مردم لیببی میشوند یک دروغ زیبا و فریببنده ..همه سر نفت و اورانیوم و تریاک
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

Siassate-london - انکلستان - لندن
من خیلی از خانواده ها را تو ایران مشناسم که بجه های ناقص(بدون دست و با قلب سوراخ ،نارس .....). بدنیا اوردن خیلیهاشون هم میدونن علتش جیه حتی مسئولین با شرف حکومت. واقعا مرک بر این. جمهوری إسلامی با این سیاستهاش . خدا برای انکلیس نسازه موتور زیان رو کزاشته رو فانتوم.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
من از سیاست های خارجی روسیه و چین بدم میاد وقتی که به سرنوشت ملت ایران مربوط میشه ! بیشتر روسیه !!حتا سیاستهای داخلی اشان هم معلوم الحال است .
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
روس ها ذاتا" از زجر دادن و شکنجه کردن و ضربه زدن و خون دیدن چه در گذشته و چه در حال لذت میبرند ..تجربیات ملت های اروپای شرقی بویژه لهستانی ها و آلمانی ها و افغان ها و در اواخر بوسنی ها از روس ها دارند حکایت از ذات پلید و خونخوارشان دارد که بگفته آلمان ها خیلی از روس های اصیل ریشه یهودی دارند ...!! روس ها حتی برای گرفتن و ربودن "آبنبات از دست بچه ای" حاضرند والدین بچه را زجر کش کنند و یا بکشند ..برای تسخیر منابع ملی از دست حکومت اسلامی علیلی حاضرند که مردم ایران را هم علیل و یا به کشتن بدهند !!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

felora - ایران - تهران
همه از هم میپرسیم چرا مطب دکترها شلوغه ؟ اینهمه مریضی های عجیب وغریب چرا؟ بخش اورژانس بیمارستانها هم همینطور .. واقعامیزان بیش از اندازه سرب در هوادلیل و مسبب هر دردی میتونه باشه وکافیه ! زیر بمباران امواج وسیگنالهای منفی پارازیت" با ما چه کند
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

مشتعل - سوئد - استکهلم
اتفاقاً بد هم نیست بعد ما همین پارازیت اندازهارو میدیم به برادرامون تو چچن و اینگوش تا پدر هرچی روسه در بیارن گور بابای مدودف و پوتین هم کرده
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.