کناره گیری آقاتهرانی از انتخابات مجلس پس از ماجرای گرین کارت؟!

کناره گیری آقاتهرانی از انتخابات مجلس

پس از ماجرای گرین کارت؟!

نسیم آنلاین نوشت:آقا تهرانی در نشست تشکل جبهه پایداری در اصفهان با بیان این مطلب که جبهه پایداری انقلاب اسلامی یک جبهه است نه حزب، افزود: قوام آن بر افراد نیست بلکه تشکل محور است.

وی ادامه داد: ما در انتخاب جمع خواص و شورای مرکزی‌مان سوء ظن داریم و هرکس را در آن راه نمی دهیم اما همه می توانند در جبهه پایداری حضور داشته باشند.

آقا تهرانی در پاسخ به یکی از حاضران ابراز نگرانی‌اش از مصادره شدن حرکت جبهه پایداری توسط برخی نمایندگان حاضر به منظور مسائل انتخابات گفت: نگران مصادره شدن توسط نمایندگان و کاندیدای احتمالی برای تبلیغات احتمالی نباشید.

وی ادامه داد: همانطور که بارها در رسانه‌ها گفته‌ام قصد حضور در انتخابات را ندارم اما به تکلیف عمل می کنم و با نمایندگانی که قصد مصادره کردن جبهه پایداری را داشته باشند برخورد خواهیم کرد.

وی ادامه داد: روز اول با دوستان شورای مرکزی قرار گذاشتیم که هیچ کدام کاندیدا برای انتخابات آتی نشویم.

به گزارش آینده، در روزهای اخیر ماجرای برخورداری آقاتهرانی از گرین کارت که با قسم خوردن برای حفاظت منافع آمریکا اهداء می شود رسانه ای شده و جالب آنکه پس از انتشار این مسئله، خبر از کناره گیری احتمالی آقاتهرانی از انتخابات جدی تر از قبل به گوش می رسد؛ به امید اینکه سایر دارندگان گرین کارت نیز از حضور در مناصب اجرایی و قانون گذاری صرف نظر کنند! آینده در گزارشی به ابعاد این اتفاق تلخ خواهد پرداخت.

Royan - المان - بوخوم
کی گفته که برای گرفتن گرین کارت باید برای حفاظت منافع آمریکا قسم بخوری من که گرین کارت گرفتم و هیچ قسمی هم در کار نبود احتمالا آقا سیتی زن -شیپ دارند و هنوز لو نرفته.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
چگونه است.این دشمنان امریکاواقازاده هاشان همه گرین کارت دارند.امادیگران جاسوسند??ایادولت ایران به دشمنانش اجازه ورودبه ایرانرامیدهد??احمدینژاد,اری,,لعنت برپدردروغگو.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
دوستانی که در ایران زندگی میکنند! من یک سؤل دارم و اصلاً شوخی و یا کنایه نیست. تو رو به اون جدتون و یا چیزی که براتون مهم هست، قسم میدم ! این نمایندگان کنونی و یا قبلی در مجلس ، آیا اینها همه انتصابی هستند و یا ملت واقعاً رفتند و به اینها رأی دادند؟ اگه ملت ما به اینها رأی میدن و یا دادند، که باید بگم متأسفانه این رژیم حق اون عده ای هست که رفتند و انتخاب کردند و تعداد غلیلی بخاطر ندونم کاری دیگران باهاشون تلف میشن. من که دیدم و شنیدم که توی ایران ، اکثره قرین باتفاق از اینها ناراضی اند و همچین دم از روشنفکری و مدرن بودن میزنند که آدم شرمش میشه که چرا این شیپیشوها بهشون حکومت میکنند. چطور ممکنه که ؛کسی که قدری آگاهی شخصی و تاریخی و اجتماعی داره، بره و یک ملا و یا یک ریشوی پشمالو و یا یک چهره ناهنجار و خبیث را انتخاب بکنه و بعنوان نمایندش معرفی بکنه. مگر نه اینکه این از آنجایی آب میخوره که اغلب ملت ما دو شخصیتی و دو رو و نون به نرخ روز خور شده اند؟ وای بحال ما و این سرزمین از دست داده.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
گرین کارت ! کاش میآمدید در نروژ و سوئد میدیدید که چه قدر اقا زاده و بچه های دولتی این درس میخانند و حال میکنند! ان هم از آخوند که گرین کارت امریکا را گرفته و به وقتش دیگه لازم نیست پناهنده بشه به نجف و کربلا بلکه مستقیم امریکا و ویلایی و ماشینی و بیزینسی و ریش و سبیل صاف و سوف کرده و بعدش هم به ریش بدر پدر سوخته ایرانی های احمق میخنده و میگه تا شد منه آخوند تو مجلس بودم و پولهام رو ذخیره کردم و حالا هم که تو آمریکام و فارسی داره یادم میره .
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

پریستوک - ایران - تهران
a.ahooraei - المان - کلن به جدم قسم اینا رو ما انتخاب نمی کنیم، انتصابین! آخه این چه سوالیه. کدوم و ما انتخاب کردیم که اینا دومیش باشن!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

Rahesheiry - انگلیس - لندن
هردم از این باغ بری میرسد.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.