اسپرت کردن خودرو بدون مجوز پلیس ممنوع است

اسپرت کردن خودرو بدون مجوز پلیس ممنوع است

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: تغییر در وضعیت ظاهری خودرو یا اسپرت کردن از قبیل تغییر قطعات اصلی، نصب سپر اضافی،‌ تعویض لاستیک و فرمان و... ممنوع است.

سرهنگ 'جمال بذرافشان'روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هرگونه اعمال تغییرات در بدنه یا ظاهر خودرو باید با اطلاع و مجوز لازمه از پلیس صورت پذیرد.

وی تاکیدکرد: خودروی رانندگانی که برخلاف قوانین راهنمایی و رانندگی اقدام به اعمال تغییرات در ظاهر و بدنه خودرو می کنند، توقیف خواهد شد.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: با مشاهده ایجاد تغییر در ظاهر خودرو، مدارک رانندگی رانندگان توسط پلیس اخذ خواهد شد تا خودرو به حالت اولیه بازگردد.

amir58 - ایران - مشهد
خاک برسراین نظام گداگشنه .که به هرطریقی میخوادجیب مردمو خالی کند.!!!!!!!!
سه‌شنبه 3 آبان 1390

جمشید جم - ایران - تهران
آبی دریا قدغن. شوق تماشا قدغن. عشق دو ماهی قدغن. با هم و تنها قدغن. پچ پچ و نجوا قدغن. رقص سایه ها قدغن. کشف بوسه ی بی هوا به وقت رویا قدغن. برای خواب تازه اجازه بی اجازه....
سه‌شنبه 3 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
آنقدر خود روهای خود را برخلاف شان و شئونات اسلامی آرایش نکنید. به خودروهای بدحجاب بنزین نمی دهند.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
بعبارت دیگر: حشری کردن ماشین, بدون اجازه حرام است و باید در خیابان مراعات حال ماشینهای دیگر را کرد که از دیدن ان غش نکنند که باعث تصادف شوند !
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

paltalk - ایران - تهران
amir58 - ایران - مشهد. در تمام کشورهای پیشرفته تغییر در ظاهر ماشین باید با اجازه پلیس باشه.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

garfield - ایران - تهران
paltalk - ایران - تهران چرا وقتی خبر نداری الکی یه چیزی میگی؟؟ یه منبع موثق معرفی کن ببینم. در کشورهای غربی فقط تغییریاتی که موجب "عدم شناسایی خودرو بوسیله سند آن" بشه آزاد نیست. اون هم کلا ممنوع نیست و فقط تغییرات باید در سند درج بشه که با یه نامه درخواست انجام میشه. این موارد، آیتم های مهمی مثل رنگ خودرو یا خود موتور هستند. این چه ربطی به رینگ و تایر و سپر و شیشه و فرمون داره؟!.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.