جسد قذافی در مکانی نامعلوم در صحرا دفن شد

جسد قذافی در مکانی نامعلوم در صحرا دفن شد

جسد معمر قذافی صبح امروز (سه شنبه) در مکانی نامعلوم در صحرا دفن شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری بی.بی.سی، جسد معمر قذافی، دیکتاتور مخلوع لیبی و معتصم پسرش صبح امروز در مکانی نامعلوم در لیبی دفن شد.

بر اساس این گزارش، تنها تعدادی از اعضای دولت موقت در مراسم تدفین قذافی و پسرش حضور داشتند و این مراسم بدون حضور اعضای خانواده وی برگزار شد.

این در حالی است که با وجود کشته شدن قذافی اکثریت لیبیایی‌ها همچنان خواهان محاکمه وی به دلیل جنایت‌هایش علیه ملت لیبی هستند.

پیش از این، یکی از مسئولان شورای ملی انتقالی لیبی در گفت‌وگو با خبرگزاری رویترز، اعلام کرد که جسد معمر قذافی، رهبر مخلوع لیبی امروز طی مراسمی ساده در گوری پنهانی در صحرا دفن خواهد شد.

ابراهیم بیت‌المال، سخنگوی شورای نظامی مصراته نیز گفت: اجساد قذافی و پسرش معتصم و ابوبکر یونس جابر، وزیر دفاع سابق لیبی در مکانی نامعلوم دفن خواهند شد.

وی افزود: برخی از مردم لیبی می‌خواستند که جسد قذافی و پسرش در گورستان جنگ‌سالاران طرفدار خودش دفن شود اما شورای ملی انتقالی تصمیم گرفت که به منظور ممانعت از کشف جسد و ایجاد ناآرامی آن را در مکانی نامعلوم دفن کند.

شورای ملی انتقالی لیبی همچنین اعلام کرده بود که کسی نمی‌تواند جسد قذافی را ببیند و مردم از ورود به شهر مصراته و مشاهده جسد قذافی منع خواهند شد.

ایران بانو - ایران - تهران
دیکتاتورهایی میروند و دیکتاتورهای جدید تری جایگزین انها میشوند تازه نفس تر و با دمکراسی دروغین غرب اشناتر
سه‌شنبه 3 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
در پشت کشته شدن قذافی برنامه هایی بود که این مردم ازادی خواه به ان پی نخواهند برد..وگرنه این قذافی همان قذافی بود که کاندولیزا رایس با او مذاکره کرد .تونی بلر با او جلسه داشت نخست وزیر ایتالیا او را به ایتالیا دعوت کرده بود ..چه شد که همه اینها یک شبه با او بد شدند و او را تنها گزاشتند .قذافی 40سال بود که دیکتاتور بود یک شبه نیروهای ناتو و کشورها ی بزرگ فهمیدند که او مردم خودش را خفقان میکند و سرکوب ..لعنت به تو نفت که این سیاهی از کینه او تو ست ....
سه‌شنبه 3 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
جای کُلُنِل کامرون در مراسم تشیع و تدفین او خالی بود !
سه‌شنبه 3 آبان 1390

baran828 - ایران - تهران
وقتی حکومتها میخوان فقط کشور رو حفظ کنن و مردم برای اونها اهمیتش رو از دست میده باید بدونن همون مردمن که بلای جونشون میشن .بهتره بفکر رضایت مردمشون باشن نه وجهه های دلقکانه ی بین المللی.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
منتظر دفن جلاد خون آشام , و ملای گدای نذورات خور و صدقه گیر در کویر لوت ایران تاراج شده ،به اتفاق سایر ملایان دزد و جنایتکار با همراهی ابلهی نژاد و باند جنایتکارش در ایران
سه‌شنبه 3 آبان 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
ایران بانو احسنت زیبا گفتی .ممنون
سه‌شنبه 3 آبان 1390

سیامک - المان - وبرتال
ایران بانو اینطور که معلومه شما هم متاسفانه مثل خیلی از هموطنان عزیز به درد توهم تئورى توطئه مبتلا شده اید و به من به شما توصیه میکنم که جهت درمان این درد کمى غرض ورزى به غرب را به تعویق بیاندازید و به جاى ان کمى مطالعه فرمایید.جواب خیلى از سوالات شما در اخبار روز و ازاد قابل خواندن هستند.دشمن بشریت در این قرن احتمالا جهل است. خدا عاقبت همه ما به خیر کند.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

amir58 - ایران - مشهد
خامنه ای وا.ن هم باقذافی مذاکره ودیدار داشتند.یک حکومت تاوقتی موجه است که مردم قبول داشته باشند یا لاقل اینجوروانمود میکنندکه ملت اونهاروقبول دارندومردم هم سکوت میکنند ولی وقتی مردم یک کشور حاضرند هزینه بدهندکه ظاهرسازیهای ان یک نظام راافشا کنندوان نظام راساقط کنندنمیشه برخلاف نظرمردم رفتارکرد مثل مبارک درمصرکه قبلن همپیمان امریکا بود.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
ایران بانو/ایران گوش کن نازنین.دقت کن عزیز مسائلی که گفتی همه درست و توام با واقعیات است امامسائل در دنیای سیاست با دنیای معمولی که من و شما ها فکر میکنیم و حرف میزنیم و تصمیم میگیریم 180 درجه تفاوت دارد در کشور های عقب نگاهداشته شده سیستم موجود ان کشور از سیاست خاص یک سازمان یا کشور یا منابع مهم تغذیه فکری میشوند و مخصوصا همین لیبی که این سگ هار بنام قذافی با کودتا روی کار امد و در ایام باصطلاح رهبریت خود علاوه بر مشکلاتی که برای مردم خود بوجود اورد یک سری برنامه های جنایتکارانه بمعنی واقعی پیاده کرد که انفجار هواپیمای پان امریکن کوچکترین انهاست و یا حدود 25 سال قبل سوار بر تراکتوری شد واعلام جنگ واقعی بامریکا داد. و دنیا را بلرزه در اورد. خب سیاست نیاز بسیاست دیگری دارد. ان لات بازی های این سگ هار و ان بی مسئولیتی این مردک عقب مانده سبب میشود سیاست در زمان خودش تسویه حساب کند. و دیدید چطور خشتک انرا بمعنی واقعی جر دادند.دنیا انطوری نیست که هر ابله ای هر غلطی بتواند با مردم دیگر کشور ها بکندلذا اینگونه مردن ها نتیجه تفکری است که خود این سگ هار با دنیا داشته
سه‌شنبه 3 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
ایران بانو - ایران - تهران . گرامی این کسانی که به اصطلاح دشمن قذافی هستند از نظر رعایت حقوق بشر تفاوتی با او ندارند رفتارشان با جسد قذافی شکنجه ی او بهیچوجه همخوانی با ازادی طلبی نداشته و اگر چیز مثبتی هم در رژیم او بود انرا تبدیل به منفی می کنند فعلا 2 نکته ی مثبت تبدیل به منفی شد// ممنوعیت تعدد زوجات را از بین برده همینطور ازادی طلاق// فعلا اغاز راه است نه به دار است نه ببار //تا اینده چه شود
سه‌شنبه 3 آبان 1390

golly47 - المان - فوکشتاد
ایران بانو درست میگوئی هرجا که ثروت هست توطعئه غرب هم وجود دارد درغیر این صورت غربی وجود نخواد داشت و این یک واقعیت است
سه‌شنبه 3 آبان 1390

shahram khosh maram - ایران - تهران
بعید میدانم مردم لیبی با این وضعیت به دمکراسی برسند. قذافی یک دیکتاتور دیوانه بود که هیچ مخالف سیاسی را تحمل نمیکرد ولی لیبی را از نظر اقتصادی به پیشرفت خوبی رساند و بالاترین درامد سرانه را در افریقا داشت.اگر قرار هست حکومت لیبی دست ادمهایی بیفتد که انقدر وحشی باشند, هم دمکراسی را از دست میدهند و هم اقتصاد و هم کشورشان را. این وسط غربیها حال میکنند که به قراردادهای نفتی خود میرسند.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
ایران بانو -: سگ زرد برادر شغال است ! یعنی طبق " فرمایش " شما, دست به هیچ اعتراضی نزنیم, که مثلا سیستم بعدی, یکنوع دیگری از سیستم قدیم میباشد ! پس اگر اینطور فکر و عمل کنیم, نباید " حرکتی "
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): کرد و منتظر دگرگونی بود ! یک نگاه به طرز فکر مردم امریکا بنگرید, که اکثریت ( دمکراسی = اکثریت بر اقلیت ) مخالف جنگ عراق و افغانستان و جنگهای اینده این کشور هستند, ولی میبینیم از سر نعمت " لابی " جنگ طلبان, امریکا همیشه در حال لشکرکشی و جنگ است که روزی 1000 میلیون دلار بیهوده خرج جنگ میکند که عواقبش را دیدیم = بحران اقتصادی ! حال, سوال من از شما و دیگران : ایا این پولهای نفت, به جیب خانواده دزد و عیاش قذافی برود, بهتر است و یا به جیب اقتصاد دنیا که همان موتور اقتصاد در دست ابرقدرتهاست که به پول نیاز دارند, تا ورشکست نشونند که ورشکستگی انان مساویست با ورشکستگی کشورهایی چون چین و برزیل و هند و و و, و اگر این کشورها ورشکست بشونند, حتی کسی خریدار " نفت " کشور لیبی و ایران نیست, پس ما هم ورشکست و بدبخت میشویم ! با توجه به اینکه اروپا در سختترین شرایط اقتصادی قرار دارد, کمکهای
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 3): چندصد میلیاردی به پرتغال و یونان کرده و میکنند, و یا کشور چین و کشورهای عربی در کناره خلیج فارس در اروپا و usa سرمایه گذاری میکنند, تا ورشکست نشونند و حتی usa یک میلیارد به مصر و تونس کمک کرد ! در ضمن اگر ابرقدرتها به داد مردم لیبیایی نمرسیدند, باز امثال ماها داد میزدیم, که چرا ناتو به داد مردم بیگناه نمیرسد! سیاست مانند اقتصاد, در درجه اول به خواسته هایش فکر میکند که مثلا چه فایده ای برای انان به ارمغان میاورد !
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

antidictatour - فرانسه - پاریس
اگر ملتی حاکمان رو از خودشون بدونن و پشتشون باشن با لا ترین قدرتها نمیتونن پایینشون بریزن.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
سیامک - المان - وبرتال . دوست عزیزم من به درد توهم مبتلا نشدم و دچار ان جهلی هم که میگوی نیستم .من با رفتن قذافی مخالف که نیستم خوشحال هم هستم اما واقعیت گرا هستم .ان ازادی که ناتو میخواست برای لیبی بیاورد 34 سال پیش همین هم پیمانان با تیوری خمینی برای ما اوردند و نه از ازادی خبری شد و نه از پول نفت .یازده سال است که عراق دچار خون و خونریزی است که امریکا برایش به ارمغان اورد بماند بچه های معلولی که از بعد ازحمله امریکا به دنیا میایند و زنان ودخترانی از بی همسری و بی درامدی تن به خودفروشی اورده اند..امریکا بعد از 11 سپتامبر یادش افتاد که افغانستان دچار مریضی طالبان است چرا بعد از اینکه روسیه به افغانستان حمله کرد و نیرو فرستاد درصدد پاکسازی افغانستان نیفتاد .چرا با وجود اینکه میداند ایران نیروگاه اتمی دارد و کیک زرد درست کرده به ایران لشکرکشی نکرد و با علم اینکه میدانست عراق هیچ نیروگاه و سلاح اتمی ندارد به انجا حمله کرد درد کشورهای بزرگ درد بی نفتی است وگرنه دل انها برای من وتو نسوخته عزیزم..
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
bawafa1385- المان هامبورگ.ARTEMIS-SW فرانسه - .پاریسgolly47 - المان - فوکشتاد .دوستان من هم از رفتن قذافی خوشحال هستم چون یک دیوانه ایی بود مثل خمینی برنگشته..خود شیفته ایی که میتوانست با پول نفت کشورش با جمعیتی کمی که دارد بهشت شمال افریقا را برای مردمش درست کند اما یک مالیخولیایی بیش نبود یک روز مایکل جکسون بود یک روز محمد پیغمبر یک روز استیوی واندر بود یک روز دیگر یک مانکن ارایش کرده ..اما مسله این است که با دیدن این عکس ان بهشت وازادی که مردمش درانتظارش هستند وهمی بیش نیست همانطور که در شب 21 بهمن با تیمسار دلیر ارتش خسرو داد و سپهبد دلاورمهدی رحیمی رفتار شد ان شب خمینی با اعدام دلاوران ارتشی وضو خون گرفت باید انتظار میرفت که سی سال بعد از او ندا و سهرابها در خیابان کشته شوند ..قذافی که به ایتالیا میرود نخست وزیرش زیباترین مانکنها را برای او دعوت میکند ..انگلیسی که قاتل 128 مسافر را برای او ازاد میکند و امریکایی که وزیر خارجه اش به دیدن او میرود یک دفعه این کشورها مطلحت خواه مردم لیببی میشوند یک دروغ زیبا و فریببنده .همه سر نفت و اورانیوم و تریاک
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

mashady - انگلیس - منچستر
همین قذافی وقتی کودتا کرد و قدرت و بدست گرفت لیبیایی ها خیلی دوستش داشتند . ولی زیادی موندنش و تک حزبی بودن لیبی و نبود چرخش قدرت ملتو شاکی کرد و قذافی رو هم دیوونه عین 32 سال پیش ایران
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

felora - ایران - تهران
shahram khosh maram - شاید د ر ادامه حرفهای شما من بتونم بگم که در کشور های افریقایی و اسیایی که استعمار نو" برا ی اونها حکومت تعیین کرده واقعا تاامریکا نخواهد هیچ برگی از درخت نمی افتد! وهمه این به اصطلاح انقلابها و شورشها, بازیهای سیاسی و دلخوشی های ساده لوحانه ایست برای مردم جهان وجریان تام وجری! .
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
خوب به چهره کریه منظر این مامور در بغل جسد قذافی دقت کنید . گمانم این همان ماموری است که چاقو را به باسن قذافی فرو کرد. مسلما مامور هستند و معذور. مگر ما در ایران چنین افرادی که در یتیم خانه بزرگ شده بودند و بهر علتی بارتش و ارگانهای امنیتی نفوذ پیدا کردند و با پادشاه مملکت ما بمدرسه رفتند و با ان مرد زندگی کزدند و برشد اجتماعی رسیدند و اولین ضربه را هم انها زدند. ادم های کثیف چند چهره وطن فروخته مانند فردوست یکی از چندین مامور و معذور در ایران ما بودند. دوباره بچهره این مامور کثیف نگاه کنید. البته من هیچگاه انسان بزرگواری مانند شاه وطن ما را با فرد کثیف بیسواد سگ هاری مانند قذافی مقایسه نمیکننم. این مطالب فقط برای رساندن کلام است و لا غیر.کمترین و کوچکترین حیوان خاندان پهلوی باینگونه جانوران قذافی شرف دارند.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

kami2454 - جهان هستی - ایران
مرگ بر فراماسون.نه اینکه مرگ و لعنت بر نفت.مرگ بر جهان تک حکومتی.نه اینکه مرگ بر امریکا و انگلیس و اسرائیل و جمهوری اسلامی و .....
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.