معتصم قذافی لحظاتی پیش از مرگ

معتصم قذافی لحظاتی پیش از مرگ

پس از دستگیری معتصم قذافی عکس‌هایی از وی گرفته شده که در آن او آخرین سیگار خود را کشیده، آب خورده و بعد از شدت جراحات جان باخته است.

به گزارش «ایسنا» به نوشته روزنامه دیلی میل، در این تصاویر معتصم قذافی، پنجمین پسر معمر قذافی، دیکتاتور مخلوع لیبی با لباس‌های خونین به دیواری تکیه داده است اما به نظر می‌رسد جراحات وی شدید نیست.


اما تصاویری که چند دقیقه بعد از معتصم گرفته شد، نشان دهنده بدن زخمی اوست که از ناحیه گردن و سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.
 
انتشار تعدادی از عکس‌های گرفته شده با تلفن همراه پرسش‌هایی را در خصوص مرگ معتصم به وجود آورد.

مقام‌های دولت موقت لیبی در ابتدا اعلام کردند، این پسر 34 ساله قذافی در درگیری‌ مسلحانه و در آخرین لحظات درگیری‌ها برای تسخیر سرت کشته شده‌ است.

همچنین اخبار ضد و نقیضی در این مورد وجود دارد که معتصم پس از آن که می‌کوشیده به همراه پدرش از شهر سرت فرار کند، زنده دستگیر شده است.

تصاویر نشان می‌دهد، در حقیقت معتصم زنده دستگیر شده اما اتفاقاتی که به کشته شدن وی منجر شده، مشخص نیست.

morid - ایران - بوشهر
این پسری چند پیش با هیلاری کلینتون ملاقاتی گرم داشت و رابط سرهنگ با دولت مردان امریکابود.پسر دیگرش با اسراییلی ها حشر ونشر داشت.پسران دیگر سرهنگ هم با ارپاییان.خوب این جعبه های سیاه باید نابود شوند تا خیلی رازها در خاک مدفون شوند تا سران غرب به راحتی بتوانند خود را شیادانه دوستدار انقلابیون نشان دهند و روزی نو برای غارتگری وچپاول اغاز شود.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
به نظرم معتصم پسر ی لایق نسبت به پدرش بوده و قابل احترام که تاآخرین لحظه کنار پدرش باقیمانده و درمجموع معتقدم این پدرو پسر بسیاررررررر شجاع بودند که به جای فرار تاآخرین لحظه درسنگر خود باقی ماندند کاریکه خیلی از ما انسانها درشرایط مشابه آن به سختی میتوانیم چنین تصمیمی بگیریم و معمولا فرار را برقرار ترجیح میدهیم .و مطمین هستم دیری نخواهد پایید که مردم لیبی از کرده خود پشیمان خواهند شد
سه‌شنبه 3 آبان 1390

pariha - کویت - کویت
از مدیران یوکه خواهشمندم به خبر وفات این اشخاص اکتفا کنند- به دیکتاتور بودن این اشخاص هیچگونه شکی نیست فقط ای کاش درسی میشد برای دیکتاتورهای زمان ما ولی نمیدونم چرا اصلا به آینده لیبی خوش بین نیستم شاید بخاطر سرنوشت شومی هست که الان ما دچار شدیم.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
اینا چرت و پرت هست. به سبک خودشون کشتنش. اول کتک خورده و بعد التماس کرده بذارید یه سیگار بکشم و بعد منو بکشید و این کار را کردند. دستشو روی صورت گرفته و انتظار شلیک کردن را میکشد. و فاصله ای بین دراز کشیدن و هشیار بودنش تا لحظه بی جان بودنش, محسوس نیست.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

roya25 - انگلیس - لندن
چرا کشورها عضو ناتو انگلیس به پسر خامنه ای دیکتاتور تجهیزات وتکنولوژی مدرن سرکوب میفروشد. و درجای دیگر از جنایتکاران وحشی حمایت میکند
سه‌شنبه 3 آبان 1390

roya25 - انگلیس - لندن
چرا کشورها عضو ناتو عربستان سعودی که زنان هیچ حقی ندارند .حتی حق رانندگی کاری انجام نمی دهد وتجهیزات میفروشد . دیکتاتور جهانی کیست
سه‌شنبه 3 آبان 1390

پریستوک - ایران - تهران
خیلی از آمریکا و اروپا احساس نفرت می کنم. از اول می دونستم کاسه ای زیر این نیم کاسه هست. خاور میانه از دست رفت!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

mihmane salo mah - ایران - شیراز
Moridایران _ بوشهر . اینها که شما فرمودید فقط و فقط گمانه زنى است که فلان شخص فلان اسرار را داشته و او را کشته اند که چه بشود چه نشود .. همین صدام حسین مگر دستگیر نشد .هیچ حرفى براى گفتن نداشت ، که اگر اورا کشته بودند خیلى از این دست حرفها زده میشد .. امثال پسر قذافى نه کاره اى بوده اند و نه اسرارى داشته اند که لو بدهند ، کشورهاى غربى را هم با نظام جمهورى اسلامى مقایسه نکنید که از این جور کارها زیاد کرده ( امثال سعید امامى) و میکند
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.