کاریکاتور جدید خانواده درگیر - نشاط جنسی آقای سرکوبمنش

کاریکاتور جدید خانواده درگیر - نشاط جنسی آقای سرکوبمنش

خانواده درگیر ۲۲۸ - نشاط جنسی آقای سرکوبمنش

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
چه حجاب و چه هر لباس دیگری عامل جذب و تحریک مردان است. طرف اگر روسری دارد مرد سعی می کند تا جایی که ممکن است موهای زیر روسری را ببیند. اگر بیکینی پوشیده است هم مرد همه جا را ول می کند و سعی می کند چند میلی متر زیر بیکینی را دید بزند. و زنی که سراسر برهنه است، هیچ جاذبه جنسی ای ندارد.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
. جناب آقای سید ابوالقاسم واعظ - حجت الله اسلام ولمسلمین و برکاتو. حال تکلیف ما چیست ؟؟؟ روسری سر کنیم؟. بیکینی بپوشیم ؟ یا لخت بیایم بیرون ؟. اینجا گویا رحمت اسلامی شامل امت این خطه از کره زمین قرار نگرفته و خداوند قاطی کرده و هوریان خوش اندم و خوشرو را در این سرزمین کفر رها کرده. و هیج پاسدار و بسیجی و حتا یک ملا صیقه پرست را برای چشم چرانی قرار نداده.لازا از شما علمای اسلامی تقاضا دارم. سریعا چندین راس گوسفند بسیجی و چندین گله گروه ارشاد را بهمراه آیه های نفیس قران را به این خطه ارسال دارید که از فردا شروع به بذر پاشی نشاط جنسی و چشم چرانی بنماییم.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

DIYAK0 - انگلیس - بیرمینگهام
جالب بود
سه‌شنبه 3 آبان 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا . .......رجوع شود به کامنت Dara va sara - استرالیا - پرت ;)
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا. دوست عزیز من نمیدانم در اندونزی مردم چه جوری لباس می پوشند. در اخبار می بینیم که هندی ها مسلمانان. یهودی ها مسیحیها در کنار هم زندگی می کنند و کسی کسی را به خاطر لباس شلاق نمی زنند. اگر لباس باعث رواج تجاوز و بی فرهنگی می شود. پس در این اروپا باید ملت در خیابان شب و روز باید به هم تجاوز کنند.و نیمی از ملت مثل ملت ایران معتاد باشند. فراموش کنید این سخنان پامنبری جوجه اخوندها را.من نمی گویم که در اروپا تجاوز وجود ندارد.ولی کلاه خودرا قاضی کنید. و امار تجاوز را درسوئد با ایران مقایسه کنید.در قانون اسلامی تجاوز به دختر بچه ها ازاد است.دولت اسلامی از حجاب برای سرکوب ملت استفاده می کند.ما خود باید یاد بگیریم. به منو شماربطی ندارد.دامن کوتاه یا چادر.زنان فقط به خاطر سکس وجود ندارند.این یک بینش اسلامی است.و برده داری
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

mashady - انگلیس - منچستر
Dara va sara - استرالیا - پرت وااااااااای چه زیبا گفتی مرسیییییییییییی
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.