حمله خونین به همسر در کلاس درس

حمله خونین به همسر در کلاس درس

مردی با تصور داشتن ارتباط نامشروع، همسر دانشجوی خود را با ضربات متعدد چاقو در کلاس درس و در حضور استاد و دانشجویان زخمی و روانه بیمارستان کرد.
 

به گزارش ایسنا، ‌دادستان عمومی و انقلاب کرمان با اعلام این خبر افزود: فردی با هویت «محمد» با ورود به یکی از کلاس‌های درس آموزشکده «سما» وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی کرمان، همسر دانشجویش را با ضربات متعدد چاقو، زخمی و در حالی که قصد فرار داشت، توسط دانشجویان محاصره و بعد از خودزنی، دستگیر شد.

یدالله موحّد افزود: پزشکان اعلام کردند، فاطمه به علت اصابت چاقو به نخاع از ناحیه 2 پا فلج شده و به علت جراحات وارده در کما به‌سر می‌برد.

وی یادآور شد: فاطمه قبل از رفتن به کما از عقد چهار ماهه خود با «محمد» خبرداده و گفته که دو ماه است به علت اختلافات پیش آمده قصد جدایی از او را داشته است.

دادستان کرمان از ارجاع پرونده به شعبه هفتم بازپرسی خبر داد و گفت: «محمد» به اتهام ایراد جرح عمدی با چاقو و اخلال در نظم دانشگاه از طریق جنجال و هیاهو با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده و تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

موحد خاطرنشان کرد: متهم نیز دانشجوست و ارتباط و زندگی مشترک نیز در دوران دانشجویی آغاز شده است.

shapur - ایرلند جنوبی - دابلین
فرهنگ اسلامی زن تا ابد در بند مرد- بیچاره زنان ایران زمین که باید هر روز تاوان تعصبات غلطی که تازیان 1400 ساله تحمیل کر ده اند بپردازند
دوشنبه 2 آبان 1390

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
حالا یه عده متوهم میخوان توی این تیمارستان، دموکراسی راه بندازن! حتما قاتل ها و جانی ها و متجاوزها و زورگیرها هم بانیان این رای گیری خواهند شد! وای بر اون اقلیت اندکی که در این کشور هنوز با اصول و عقایدش داره زندگی میکنه، هنوز دهانشو به دروغ باز نکرده و هنوز روحش رو به شیطان نفروخته. متاسفانه اکثریت مردم ایران به حداقل های انسانی و اجتماعی ممکن رسیدن و بهش عادت هم کردن و حتی در برابر تغییرش مقاومت هم نشون میدن. یه عده هم توجیهشون شده چون رژیم فلان بود پس مردم حق دارن بهمان بشن! ببخشید! اون اقلیتی که با همین رژیم فلان به بهمان تبدیل نشدن حتما شاخی دمی چیزی داشتن .. نه! فرق فقط در ماست! مقصر هر چی هم داره سرمون میاد خودمون هستیم! (منجمله خودم)
دوشنبه 2 آبان 1390

jolie - المان - هامبورگ
همینو کم داشتیم دانشجوهامون هم چاقوکش شدن
دوشنبه 2 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
لعنت بر تعصبات کور و ابلهانه و مرگ بر مروجان قتل و کشتار....این روند رو به افزایش هرج و مرج و کشتار با ظهور نا میمون دین تازی از رشد و نمو فزاینده ای در خور صحرا نشینان بی فرهنگ تازی در ایران هر روز قربانیان تازه ای را به کام نیستی و فنا میبرد و ملایان طمعکار به جای گسترش تعلیم و تربیت در رواج بی ثباتی و بیشرفی قدم های بلند تری بر میدارند که نمونه های آنرا در i حمله سپاه ناسداران ،دردزدی و چپاول و غارت ،و در سرکوب بیرحمانه مردم دیدیم. هموطن برای رهایی ایران و ایرانی با صفوف منظم و بهم پیوسته ،در براندازی ضحاک گدا علی و یاران ، ابلهی نژاد و مجموعه دزدان حاکم باید مصمم تر از همیشه به پا خاست تا سر نوشت قذافی ملعون را برای او و یارانش زود تر از زود رقم زد! سکوت و زبونی و تطمیع آخوند بودن تا به کی؟
دوشنبه 2 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
متاسفانه تعصب کورکورانه تعدای از انسانها باعث مظلومانه بقتل رسیدن تعدا دیگری شده و میشود.واقعا باور کردنی نیست که چطور انسانی میتواند انسان دیگر را بقتل برساند.تمام کسانیکه قاتل شدند هرگز قاتل بدنیا نیامده اند و این نشان از تعلیم و تربیت نا صحیح و جامعه بیمار ومسموم ماست.
دوشنبه 2 آبان 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
این جوانک عقد ه ای خاک بر سر بی شعور بی پدر مادر که با عینک بد بینی و حقارت زندگی میکند و زن را هم فقط برای رختخواب میخواهد با این افکار بیشرمانه خود باعث فتنه ای گردید که بهتر بود اصلا بدنیا نمیامد و وجودش اینقدر باعث شرمساری جوانان دیگر نمیگردید
دوشنبه 2 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
نمیخواد؟ طلاق بده مردک، چرا هم خودتو و هم یک انسان دیگه رو و کلی از خانواده رو بدبخت و روانی میکنی؟ اینها عقل تو سرشون نیست. اما اگه زنه خیانت کرده که نباید راحت ازش گذشت و همچنین مرد را. من دیدم زنهایی را که بدفعات مکرر خیانت کردند و بعد از طلاق دوباره با نفر بعد و بعد هم همینکار را کرد. البته خوب اون از بیخ و بن خراب بود و درست شدنی نیست ، چراکه عادت کرده. 
دوشنبه 2 آبان 1390

daniall - فرانسه - نانت
shapur - ایرلند جنوبی - دابلین خدا بیامرزه پدر رضا فاضلی و بهرام مشیری رو که 4 تا کلمه تازی و 1400 سال و اینجور چیزها رو یاد شماها دادن وگر نه همین یک خط هم نمیتونستید بنویسید.جز بی ثبات ترین و ضعیف ترین جوامع دنیا از نظر فرهنگ اجتماعی هستیم و تا همچین خبری میشه ربطش میدیم به 1400 سال پیش ولی در جاهای دیگه اریایی هستیم و نژاد و فرهنگ برتر.اصلا به فرض محال اگه برتر بودیم چرا اسلام این فرهنگ رو اینقدر دگرگون کرد?جامعه ی ما فرهنگ ایرانی همین.
دوشنبه 2 آبان 1390

new-iran - انگلیس - منچستر
daniall - فرانسه - نانت - با حرفت موافقم که هرجا یه خبر از خشونت میشه فوری ریطش میدن به اسلام !!! خشونت و قتل همه جای دنیا هست، تو همین انگلیس آمار خشونت خانوادگی تو چند سال اخیر مرتب داره بیشتر میشه. مخصوصا خشونت زنان در خانواده علیه مردان... تو یه تحقیقی 60 درصد زنان انگلیسی اعتقاد داشتن که زن بعضی وقتها میتونه شوهرشو بزنه !!!!!! اگه خشونت و تیعیض جنسی بده ، چرا وقتی علیه مرد باشه کسی اعتراض نمی کنه؟
دوشنبه 2 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
سوء تعبیر نشه، منظورم این نیست که باید چاقوش زد یا کشتش، اما از تقصیر خیانتکار نباید گذشت کرد و واسه همیشه مثل یک انگل باهاش برخورد کرد و از خود دورش کرد.
دوشنبه 2 آبان 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
daniall - فرانسه - نانت و new-iran - انگلیس - منچستر - دوست خوب ما شاپور از ایرلند درست میگه, خشونت مردان نسبت به زنان و کلا حق و حقوق ناجیز زن در اسلام و جوامع اسلامی اصلا جای بحث نداره , شما از چی دارید دفاع میکنید !?
سه‌شنبه 3 آبان 1390

baran828 - ایران - تهران
بابا یه خیانتی از زن شیعه ای دیدم تو نت که عکس خمینی هم رو در کمدشونه مرد عربه زنش 5بار با مردی بوده یه دختر بچه هم از اون سقط کرده میاره زنه رو میذاره خونه ی مادر زنه بعدم همونجا خیلی محکم ازش اعتراف میگیره و میاد بیرون !اسمش هم هست عرب هستن و وحشین .برین ببینین !ما خودمونو ول کردیم هر کاری میکنیم ربطشم میدیم به حکومت .اگر حکومت از مردم گذشته مردم آیا باید از خودشونو شخصیتشون بگذرن ؟اینا دیگه وحشیگری شخصیه .
سه‌شنبه 3 آبان 1390

daniall - فرانسه - نانت
kamran63 - فرانسه - لیون از این که فقر فرهنگی خودمون رو میندازیم گردن دیگران.اسلام کلا غلط ,چه ملتی هستیم که یک اشتباه رو طی 1400 سال نتونستیم اصلاح کنیم.شما هم 1600 سال دیگه همینو تکرار کنید ببینم بعد از 3000 سال از ورود اسلام بالاخره درست میشیم یا نه.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
به قول یکی از دوستاناین چه مملکتیه! تازه اگر با یکی دیگه رابطه داشته ول میکردی میرفت دنبال عشقشاین اعمال درواقع نشان دهنده سمی است که به جامعه تزریق می شود. درواقع آموزه مایی که نگاه مالکیتی به همراه داشته اند به همراه احکامی که زنان را از حق طلاق محروم می دارند عامل اصلی این جنایات هستند. همچنین مفاهیمی که باعث شده آند همگان چنان فکر کنند که اگر کسی به طور جدی در یک رابطه تصمیم بگیرد به دیگری باشد را نتواند بیان کند و نظرش را تغییر بدهد هم همین نقش را دارند. ریشه این نوع نگاه مالکیتی در روند تاریخی ارتباط زن و مرد و برتری فیزیکی مرد نسبت به زن نهفته شده است. اما قداست و قانونی شدن و تابو شدنش در اثر آمیخته شدن این نگاه با مذهب و قوانین دینی است. باید از کودکی بیاموزیم که انسانیت و هستی یک انسان، فراتر از هرچیز است. ناموس‌پرستی و چنین مفاهیم جاهلانه‌ای هر روز درحال آفرینش چنین جنایاتی هستند.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.