هرگز تسلیم نشو

هرگز تسلیم نشو

اگر قدرت پرواز نداری , قدرت دویدن که داری . اگر توانایی دویدن نداری , راه رفتن هم خوب است . اگر حتی نمی توانی راه بروی , هنوز خزیدن مانده , مهم این است که هیچ گاه تسلیم نشوی …

کودی مک کسلند( Cody McCasland) هفت ساله پس از متولد شدن دچار بیماری خاصی شد و با وجود همه تلاشهای دکترها نتوانست از نعمت راه رفتن برخوردار شود و از بدو تولد هر دو پایش را از دست داد.  مادر این پسر بچه معلول می‌گوید: با وجود بالا بودن درصد ناتوانی جسمی کودی، این کودک از دو سالگی انواع ورزشها مانند اسب‌سواری، هندبال و ژیمناستیک را تمرین کرده اما ورزش شنا را برای آینده ورزشی‌اش انتخاب کرده است.  کودی می‌گوید: ناتوانی من را برای بهتر زندگی کردن تشویق کرده است برای همین تصمیم گرفته‌ام در مسابقات پاراالمپیک بعدی – ۲۰۱۲ تمام شرکت‌کنندگان را شکست دهم و مقام نخست را بدست آورم

مربی کودی معتقد است: این پسر بچه ۷ساله نه تنها از قدرت بدنی بسیار خوبی برخوردار است بلکه امید و آرزو برای بدست آوردن موفقیت، وی را نیرومندتر از هم سن و سالهای سالمش کرده است .


mansour13 - ایران - تهران
ماشالله
دوشنبه 2 آبان 1390

az mast ke bar mast ! - نروژ - سرد
من که متحول شدم رفت .
دوشنبه 2 آبان 1390

shapur - ایرلند جنوبی - دابلین
افرین پاینده و موفق باشی
دوشنبه 2 آبان 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
افرین به والدینش
دوشنبه 2 آبان 1390

banooye shargh - ایران - تهران
احساس کردم پیش این فرشته کوچولو اندازه یه نخود هستم . واقعا آفرین به این بچه و پدر مادرش که تسلیم نشدند.
دوشنبه 2 آبان 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
هیچ نعمتی بهتر ازسلامتی نیست.
دوشنبه 2 آبان 1390

homa--ir - المان - هامبورگ
خیلی ناراحت کننده بود برای من دیدن این عکسهای کودک ولی خنده اش. وشادی این کودک قابل تحسین هست . تندرستی وشادابی بیشتر همراه. با هزران بوسه برای این کودک و هزاران انسان دیگر مشابه این کودک.
دوشنبه 2 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
به نظر من اگه همون موقع تولد میبردنش مشهد خدمت امام رضا. تا حالا پاهاش خوب شده بود. لاعقل بجای این همه فعالیت بشینه دعای کمیل بخونه با نماز جعفر طیار یادش بدهند. ای کافران بی همه چیز.
دوشنبه 2 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
یکی از برادران دوستان. در جوانی بر اثر یک بیماری فلج شده..این شخص بسیار مذهبی بود. ملا و روضه خوان به او گفته بودند که اگر روزانه 100 دعاو 1000 صلوات و فلان فلان بخوانی خوب میشوی. این شخص از ان لحظه به بعد فقط مشغول دعا و التماس بود( بجای هرگز تسلیم نشدن.)بلاخره در سن 50 سالگی فوت کرده و تمام جوانی و عمر و لذت زندگیش فدای خرافات و گفتهای یک عده شیاد و ضد انسان کرده که خوب شود. و دست اخر ملا به او گفت: که انشالله در ان دنیا بدنی تندرست خواهی داشت...تف به شرفشان
دوشنبه 2 آبان 1390

ایران ما - ایران - رشت
افرین . ا
دوشنبه 2 آبان 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
فدای اون خنده هاتون بشم...
دوشنبه 2 آبان 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
قربون این اقا پسر گل برم . امیدوارم همیشه همه معلولین شاد باشند. چه مسلمان چه غیر مسلمان.
دوشنبه 2 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
ایول. زنده باشی و اسطوره. اینو میگن پشتکار.
دوشنبه 2 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫چقدر این بچه ناز و شیرین است،خیلی متأثر شدم.
دوشنبه 2 آبان 1390

shish taiha - هلند - رتردام
سلام .من عضو جدید هستم،.
دوشنبه 2 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Dara va sara / مرسی عزیز از کامنتی که درج کردی :) راستی به این نیاندیشیدی که امام عربزادۀ استان خراسان نگاهی چپ چپ بهت بیاندازد و اسلامیون سایت نیز ناخن به صورت بکشند که چرا به عقاید مزخرف و پائین تنه ای آنها توهین میکنی !! عقایدی که میگوید روزی چندین بار پیشانیت را به خاک بمال و خواری و ذلت را بیاموز !
دوشنبه 2 آبان 1390

Pezhman - اتریش - وین
shish taiha - هلند - رتردام .خوش گلدی جانم.منم پرسپولیسی هستم.ولی با تاجیها آشتی کردم.بچه های بدی نیستن.ناصر حجازی مرحوم نمونه اش.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

Pezhman - اتریش - وین
جای شکرش باقیه که سرشار از مهر ولبخندکودکانه است.اگر خدا بودم دوتا پای سالم ونیرومند بهش میدادم.اگر دستم رسد برچرخ گردون ازش پرسم که این چین است و آن چون....
سه‌شنبه 3 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
feminism - . مشکلی که یک ملیارد مسلمان دارند. اینه که. نظرپردازی و تفکر اولی با اخری یکی هست. و فقط رنگ و شمایلش فرق میکنه. همه تفکر انها بر پایه مسائلی از پیش قبول کرده(الله) و یکسری تفکرات و باورهای خیالی و متافیزیکی دیگر میباشد.بنده حقیر وقتی نوشتهای مسلمانان را میخوانم با وجود دیدن خشم در نوشتهاشون.سعی در دفت بیشتر داده که مبادا من اشتباه میکنم ..ولی متاسفانه همان آش وهمان کاسه و دوباره. عنوان مسائلی که با واقعیت زندگی بدور و توصل به ماورای طبیعت شده. ..شما تفکر شخص tehran_london - ایران - تهران در قسمت مادر امام زمان را نگاه کنید ؟؟ ...به امید ازادی عقل..
سه‌شنبه 3 آبان 1390

shervin-iran - ایران - خرم آباد
بچه هه رو ولش کنین بابا...یکی به من بگه پاهای این اپرا خانم چرا اینقدر قطوره؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! از قطر بالا تنه اش هم کلفت تره...بابا قطرتو برم هی!!!!(LLOOOLLL)
سه‌شنبه 3 آبان 1390

JEYRAN - امارات - دبی
قدرتی که در درون همه ما هست وبرای اهدافمون بایستی درون خودمان انرا پیدا کنیم با کمی عمیق به خود نگریستن
سه‌شنبه 3 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
کاربرهای محترم:. برای من مهم نیست که یک نادان مانند feminism خداپرست است یا غیره. کی اهمیت میده که این پیرزن چی می پرسته. در جایی در همین سایت ادعا کرده که انگلستان "سرزمین کفّار و بیخدایان" است. پیرزن از این عامی تر ?. با فرهنگ احترام به افکار و ادیان مختلف کاملا بیگانه است. فرق بین سانسور و احترام متفابل را درک نمیکنه. از هر فرصت و موضوع استفاده میکنه که بی احترامی بکنه به دگر اندیشانی که بعضی چیزها برایشان مقدسه.من از خشکه مذهبی خوشم نمیاد -- از ادغام حکومت و دین بیزارم. در عین حال معتقدم شیوه غوغا گری feminism تبادل نظر های سالم را الوده میکند. احتمال زیاد دوست داره جلب توجه بکنه و هرچه به او پاسخ لازم را بدهیم بیشتر خوشش میاد.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
عجب خانواده قوی و پر اراده ای هستند.افرین
سه‌شنبه 3 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Geelongcat / پیر قبیلۀ اندوه تو خود برای دیگران روضه خوانی میکنی و از طرف دیگر به سبب پریشان حالی که داری خود تو اولین فردی هستی که برای من کامنت میگذاری ! گرچه میدانیم که سخنانت پشیزی ارزش ندارد ولی خود برای آنچه که میگوئی، بهائی قائل شو :):)
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

mashady - انگلیس - منچستر
Geelongcat - استرالیا - سیدنی داداش شما چرا بجای نظر دادن در مورد مطلب ارائه شده زدی جاده خاکی و برای کاربران نامه نوشتی اونهم نامه ای که فقط برای خالی کردن خودته و به درد کاربران نمیخوره !! با این کامنت عصبی و سراسر توهین در واقع نشان دادید که دروغ میگویید و بی خدایی feminismخیلی اذیتتان کرده . شما از احترام متقابل سخن میگویید در حالی که خودتان feminism را پیرزن , عامی , و جلب توجه کننده خطاب کردید . دوست من شما طرز صحبت کردن با یک خانم رو اول یاد بگیرید(تبادل نظر های سالم) پیشکش موفق باشی
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
mashady. فمینیسم که این مطلب ارائه شده را به " پائین تنه ای اسلامیون" تبدیل میکنه (اشاره به کامنت فمینیسم در بالا) برات یک خانم محترمه - ولی کلمه پیرزن زشته و کامنت من خاکی میره???? . نه دروغ نگفتم. مطمئن باش ببیخدایی او برام مهم نیست. اگر کامنت من بدردت نمیخوره مخاطبم شما نیستی- لطفی بکن نه بخوان و نه جواب بده.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
Geelongcat - استرالیا - سیدنی. پیرزن؟ برات خیلی متاسفم! این چه طرز صحبت کردن با یک خانم متشخصه؟ لطفا احترام خودت را در این سایت حفظ کن و از این الفاظ بچه گانه دیگر استفاده نکن چون فقط نشان دهنده تربیت شماست. بحث کن ولی‌ شخصیت خودت را هم حفظ کن. این روش صحیح نیست...موفق باشید
جمعه 6 آبان 1390

mashady - انگلیس - منچستر
Geelongcat - استرالیا - سیدنی شما اگه با یه خانم تو خیابون دعوات بشه با مشت میزنی تو دهنش?!! عزیز دل برادر , این خانم به یک عقیده حمله کرده هیچکس از پشت این کامپیوتر بزور جانمازتونو از جلوتون نمیکشه شما عقیده خودتونو دارید ما هم عقاید خودمونو فقط موقع دعوا با یک خانم همه یک جنتلمن میبیننت اگه رعایت کنی . درست میگم?
جمعه 6 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.