استیلی: برای موفقیت پرسپولیس به کمک رسانه‌ها، هواداران و هیات مدیره نیاز دارم

استیلی: برای موفقیت پرسپولیس

به کمک رسانه‌ها، هواداران و هیات مدیره نیاز دارم

 فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به تنهایی نمی توانم موفق شوم و برای موفقیت به کمک همه اعم از رسانه ها، بازیکنان، هواداران و اعضای هیات مدیره باشگاه نیاز دارم.

حمید استیلی در گفت و گو با  فارس، در خصوص جلسه شب گذشته با رویانیان و علی پروین اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی برگزار کردیم و درباره مسائل مختلف و مسائل روز پرسپولیس به گفت‌وگو پرداختیم. قرار شد از من حمایت کامل شود تا بتوانم کارم را ادامه دهم.

وی افزود: ‌من هم مثل همیشه با تلاش و کوشش همیشگی کار خودم را دنبال می‌کنم و مطمئن باشید با تمام قوا سعی خواهم کرد پرسپولیس نتایج بهتری نسبت به گذشته بگیرد. تا روزی که در این تیم افتخار سرمربیگری را داشته باشم، با تمام قوا کار خودم را انجام می‌دهم و به هیچ عنوان کوتاهی نمی‌کنم.
 
استیلی درباره حمایت محمد پنجعلی گفت: در این باره نمی‌توانم اظهار نظر کنم. سعی می‌کنم با تلاش و کوشش زیاد پرسپولیس را به موفقیت برسانم. دوست دارم همه همدل شویم تا نتیجه بهتری بگیریم و پرسپولیس موفق شود.
 
وی افزود: من به حمایت اعضای هیئت مدیره مخصوصا علی پروین و تک تک این هواداران عاشق نیاز دارم و حتی اعضای کمیته فنی که خودشان از سرمایه‌های فوتبال ما بودند. خوشبختانه الان با توجه به حمایتی که از من شد، احساس آرامش می‌کنم و امیدوارم بتوانم جواب این حمایت خوب را بدهم.

استیلی خاطرنشان کرد: از هواداران می‌خواهم باز هم کنار ما باشند. دوست دارم از دقیقه یک تا 90 پرسپولیس را تشویق کنند. قطعا ما می‌توانیم نتیجه لازم را بگیریم.

استیلی در مورد حمایت علی کریمی گفت: کریمی نظر خودش را اعلام کرده است. ما همه دوست داریم تیم موفق شود و هیچ کس به فکر خودش نیست. کسب نتیجه فقط به کادر فنی مربوط نیست، همه باید حمایت کنند تا این زنجیر کامل شود و پرسپولیس به هدفش برسد.
 
وی افزود: به کمک رسانه‌ها، هواداران، هیئت مدیره و مدیر عامل نیاز دارم تا پرسپولیس موفق شود و  این مسائل حاشیه‌ای را دور بریزیم. من می‌دانم پرسپولیس قطعا موفق می‌شود چون این تیم پتانسیل لازم را برای رسیدن به هدفش دارد.
 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی مقابل مس سرچشمه کرمان گفت: بازی سختی در جام حذفی داریم چراکه بازی‌های جام حذفی سخت‌تر از لیگ برتر است. من سعی می‌کنم بهترین تیمم را برای این بازی آماده کنم تا با یک برد قاطع و خوب به بازی بعدی مقابل داماش برسیم. در جام حذفی حق اشتباه نداریم و باید با هوش و با دقت باشیم. البته باز هم می‌گویم به کمک هواداران نیاز داریم.
 
وی در پایان در خصوص وضعیت علی کریمی نیز گفت: کریمی به احتمال فراوان به بازی مقابل مس نمی‌رسد و شاید این هم جزئی از بدشانسی‌های ما باشد. برای ما سلامتی کریمی در بازی‌های بعدی مهم‌تر است البته به احتمال فراوان محمد را هم در اختیار نداریم.
 

پروین: پرسپولیس با همین کادر فنی و بازیکنان متحول می‌شود

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: شک ندارم با حمایت هواداران تیم فعلی با حمید استیلی و همین نفرات متحول شده و به رده های بالای جدول خواهد رسید.

علی پروین در  درباره جلسه شب گذشته اظهار داشت: در این جلسه در مورد مسائل مختلف بحث و گفت و گو شد و مسائل روز پرسپولیس را مورد ارزیابی قرار دادیم. همیشه حق با مردم است اما از مردم می‌خواهم که صبور باشند تا پرسپولیس جان تازه‌ای بگیرد.

وی افزود: هواداران فهیم و دوست داشتنی پرسپولیس نباید از دقیقه ۳۰ بازی شروع به انتقاد کنند و ناراحتی‌های خود را به زبان بیاورند. اگر این اتفاق بیفتد قطعا بازیکنان تحت فشار زیادی قرار می گیرند و قدرت تصمیم گیری برایش سخت می‌شود.

پروین ادامه داد: برخی تیم نفت را دست کم گرفته بودند. در حالی که صدر جدول بود و از لحاظ روحی و روانی شرایط خیلی خوبی داشت.
 
پروین خاطرنشان کرد: همین تیم، تراکتورسازی را در شهر خودش متوقف کرد و یا سپاهان را آنطور غافلگیر کرد پس پرسپولیس مقابل تیم ضعیفی متوقف نشد.
 
وی تأکید کرد: نفت غیر از یک ضربه که به تیر دروازه ما خورد کار دیگری نکرد. تمام بازیکنان ما در بازی برابر نفت خوب کار کردند و آنطور که می‌گویند بد نبودند اما متأسفانه به سه امتیاز نرسیدند.

پروین یاداور شد: پس از جلسه شب گذشته قرار شد اعضای کمیته فنی، هیئت مدیره و هرکس که در تیم پرسپولیس حضور دارد از حمید استیلی حمایت کند و با قدرت کار خودش را دنبال کند تا انشاءالله این طلسم بشکند و پرسپولیس به هدفش برسد.

پروین یادآور شد: ما موی خود را در پرسپولیس سفید کردیم و افتخار می‌کنم که این مردم من را علی پروین کردند اما از آنها خواهش می‌کنم تا آنجایی که می‌توانند ۹۰ دقیقه در طول بازی از پرسپولیس حمایت کنند. این تیم با همین حمید استیلی و بازیکنان فعلی به جایگاه اصلی خود می رسد. البته من  حق را به هواداران می‌دهم چون آنها دوست ندارند تیمشان در میانه های جدول باشد اما هنوز هفته یازدهم است و با حمایت تماشاگران تیم به رده های بالای جدول خواهد رسید.
 

zoroye iran - اتریش - وین
وقت تلف کنید و پرسپولیس رو به نابودی کامل برسانید
دوشنبه 2 آبان 1390

habibollah - ایران - تهران
جون مادرت دست ازسراین تیم بردارگورتوگم کن برو.آخه تومال این حرفانیستى.
دوشنبه 2 آبان 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
عجب مربی با کلاسی!!! برای موفقیت پرسپولیس دست به دامن همه شده! ای بابا پس خودت چیکاره ای? تیمهایی که موفق هستند و هیچ رسانه ای و هیچ هواداری ندارن چطور موفق هستند? تیمهای نفت و صبا و ....کدام رسانه ای حمایتشان میکنه?.
دوشنبه 2 آبان 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
اون موقع که دم تکون دادی واسه ا.ن بزرگ فکر هواداران بودی??? حالا که گند زدی یادشون افتادی?
دوشنبه 2 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.