صاحب تاکسی با آویزان شدن از باربند ماشین، سارق را تعقیب کرد

صاحب تاکسی با آویزان شدن از باربند ماشین،

سارق را تعقیب کرد

تهران امروز : 4 سرنشین یک وانت که با فریادهای راننده یک تاکسی که از باربند ماشینش آویزان شده بود در جریان سرقت تاکسی قرار گرفتند و دزد ماشین را گیر انداخته و پس از کتک‌های فراوان وی را تحویل پلیس دادند.

به گزارش تهران امروز بامداد ششم مهرماه ماموران پلیس از دستگیری یک سارق در شهرک ولی عصر تهران با خبر شدند.

مطابق اطلاعات پرونده، این سارق بعد از سرقت یک تاکسی سمند در حضور صاحب آن و فرار از محل توسط سرنشینان یک وانت دستگیر شد. ساعت دو و نیم صبح بود که مردی به نام حمید که در حال تنظیم باد لاستیک تاکسی‌اش در یک آپاراتی در حوالی آریاشهر بود با کمال تعجب از حرکت خودرویش با خبر شد.راننده تاکسی متعجب از حرکت ماشین از جای خود بلند شده و به سمت ماشین رفت که متوجه حضور مردی غریبه پشت فرمان ماشین خود شد.


تعقیب سارق توسط 4 مرد چوب به دست

مردی که پشت فرمان نشسته بود به محض مشاهده راننده پای خود را روی پدال گاز گذاشته و به با سرعت هر چه تمام‌تر ماشین را به حرکت درآورد.راننده هم با فریاد «دزد دزد» خود دستش را به باربند تاکسی گرفته و از آن آویزان شد.

سارق اتومبیل بلافاصله ماشین را به سمت میدان آزادی به حرکت درآورد.

فریادهای «دزد دزد» صاحب تاکسی سرانجام حواس سرنشینان یک وانت را به خود جلب کرده و راننده وانت فرمان خودرو را به سمت تاکسی در حال فرار چرخانده و شروع به تعقیب آن کرد.

سارق جوان با سرعتی زیاد ماشین را از زیر‌گذر میدان آزادی عبور داده و به سمت شهرک ولی عصر حرکت کرد.

داخل شهرک ولی عصر بود که سارق برای پرت شدن صاحب تاکسی در حالی که با سرعت زیاد در حال حرکت بود ترمز کرد که همین باعث قفل شدن خودرو و خاموش شدن موتور آن شد.

سارق کلافه از مقاومت راننده از ماشین پایین آمده وقصد ضرب و شتم راننده را داشت که یکمرتبه چهار سرنشین وانت را دید که به سوی وی می‌آیند.سارق بلافاصله وارد کوچه پسکوچه‌های شهرک شده و خود را در یکی از خانه‌ها مخفی کرد.


سرقت از سر اعصاب خردی!

اما این حرکت وی از دید تعقیب کنندگان دور نمانده بود و چهار سرنشین وانت چوبهای بلندی از داخل وانت برداشته و به سمت خانه‌ای که سارق در آن مخفی شده بود حرکت کردند.

آنها به‌رغم ممانعت ساکنین منزل از ورود به خانه وارد آنجا شده و با پیدا کردن سارق وی را زیر کتک گرفته و او را آنقدر زدند تا از حال رفت. آنها سپس سارق را بیرون آورده و با 110 و اورژانس تماس گرفتند. ماموران اورژانس صاحب تاکسی را که به خاطر فرار نکردن سارق خود را از باربند آویزان و به شدت مصدوم شده بود‌، به بیمارستان و سارق را به اداره پلیس منتقل کردند.

سارق پس از انتقال به اداره آگاهی نام خود را عباس معرفی کرده و مدعی شد از سر بی‌پولی دست به این سرقت زده است: دیشب اثاث کشی داشتیم. داشتیم وسایل خانه قبلی مان را به طبق دوم منزل پدرم که قرار بود در آن زندگی کنیم می‌آوردیم که بین من و همسرم جر و بحث پیش آمد. من هم که معتاد به شیشه هستم با وی دعوا کرده شروع به پرسه زدن درخیابان‌ها کردم.حوالی آریا شهر بود و خماری شیشه بدجوری اذیتم می‌کرد. یکمرتبه یک راننده تاکسی را دیدم که در حال تنظیم باد خودرویش است. یک لحظه وسوسه شدم تا با این تاکسی به خانه بروم. خود را پشت فرمان آن رسانده و ماشین را به حرکت درآوردم. اصلا هم متوجه راننده‌اش که خود را روی سقف خودرو رسانده و فریاد می‌زد نشدم. اما این ادعاهای عجیب از سوی کارآگاهان پذیرفته نشد.کارآگاهان با توجه به شباهت این سرقت با سرقت یک نیسان که چند شب پیش اتفاق افتاده بود از صاحب وانت درخواست کردند در پایگاه حضور یافته و با سارق روبه‌رو شود. صاحب نیسان پس از مواجهه با متهم با تایید اینکه اتومبیلش توسط همین فرد به سرقت رفته است گفت: ساعت حدود دو و نیم شب ود که در حیاط را بازکردم تا ماشین را از حیاط خارج کنم. نیسان را از خانه خارج کرده و آمدم در را ببندم که یکمرتبه جوانی را دیدم که پشت فرمان نشسته و به سرعت نیسان من را به همراه بارش به سرقت برد.

کارآگاهان در ادامه با مراجعه به بانک اطلاعات پلیس دریافتند عباس از مجرمین سابقه دار پلیس است که پیش از این 5 بار به اتهاماتی از قبیل سرقت مقرون به آزار، کیف‌قاپی، ضرب و جرح عمدی، مشارکت در آدم ربایی دستگیر و روانه زندان شده است.

در حال حاضر و با توجه به احتمال ارتکاب جرایم دیگر توسط متهم،‌سرهنگ علی اکبر اسدی رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از شهروندانی که از این فرد شکایتی دارند دعوت کرده است جهت پی گیری شکایت خود به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی و یا شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 18 تهران مراجعه کنند.

پرفسور - هلند - دن هاق
در اینکه این دزد باید به سزای عملش برسه شکی نیست فقط من نمیدونم چرا افتابه دزدهایی مثل این رو میگیرن و عکسش رو ما این ور دنیا هم میبینیم ولی افرادی که سه هزار میلیارد تومن رو میخورن یک آب پرتقال هم روش اصلا نمیشناسیم!... ظاهرا تو هر چی دزدی بزرگتری بکنی در امنیت بیشتری هستی!...
یکشنبه 1 آبان 1390

shish taiha - هلند - رتردام
حالا اون عکسها مال کی‌ هست،،مال همون چهار نفرن ؟اگه اونا هستن چرا این جا سه تا هستند.خلاصه ما که نفهمیدیم..
یکشنبه 1 آبان 1390

rezafox - امارات - دبی
//////این مسائل باید ریشه یابی بشود که ریشه آن هم در بیت رهبری است////// قبل از هر چیز افرادی که سبب این رفتارها میشوند باید از جامعه پاک شوند خامنه ای ها که خودشون سبب اعتیاد مردم سبب فساد مردم و.. هستند/// چرا مردم اولا باید معتاد بشوند؟ چرا مواد مخدر به این فراوانی در هر گوشه و کنار ایران یافت میشود؟ همش تجارته که سپاه انجام میده و سودش هم به جیب خودشون میره و مردمی هم که معتاد شدند به هزاران چیر برای اعتیادشون دست به هر کاری میزنند دزدی که با شرافت آنها است اون بنده خدا اگر بدبخت نبود ماشین دزدی میکرد که برای آن تا حد بیهوش شدن کتک بخورد؟ آقا هم با تمام راحتی 3000 ملیارد میخوره و به چوب هم نمیخوره؟؟؟ و امثال آن....
یکشنبه 1 آبان 1390

nima13591111 - ایران - تهران
shish taiha - هلند - رتردام. اون سه تا عکس مال یک نفره (دزد ماشین)
دوشنبه 2 آبان 1390

اپوزیسیون - ایران - تهران
به ایران به خصوص تهران می گن شهر امنیت. عوامل نیروی انتظامی برای مردم آزاری (گشت ارشاد) یک مشت افراد (به خصوص دخترانی بدترکیب و بی ریخت و قیافه)علاف خود را در خیابانها ول می کنه ولی در طی مسیر آریاشهر تا شهرک ولی عصر یک گشت پلیس هییشه واب وجود نداشته که لااقل نسبت به فردی (صاحب) تاکسی که روی سقف آن (باربند) آویزان بوده مشکوک شود و.. واقعاً ننگ بر این همه بی نظمی و ریاکاری ناجا و سران نظام آخوندیسمی ایران.
دوشنبه 2 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
فکرمیکنم.درایران کسی نتواندادعای مالکیت چیزی راداشته باشد.مگرچیز بی ارزشی که دیگران رابه طمع نیاندازد.,,مگه نمیگوییم.درحقیقت مالک اصلی خداست.هه.ه.هه.چندین سال است.کشورایرانرا غارت میکنند.کسی کاری باانهاندارد.خیلی هم حرمت به اینگونه دزدهاگذارده میشود.مثل,,رحیمی,محصولی,بهمنی,جهرمی,وووو.امااینگونه دزدهابایدکتک هم بخورند!!دزدبادزدچه تفاوتی دارد?البته بایدمجازات شود.اماهمه دزدها.لعنت براینگونه شرافت.که مسئولین مبارزه بافساددارند.اداره اگاهی یکی راتاحدمرگ کتک میزنه چون مشکوک است.ااینهاکه معلومند پست هم میگیرند.
دوشنبه 2 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.