زن عموی قاتل دستگیر شد

زن عموی قاتل دستگیر شد


در پی قتل پدر و پسر اسلامشهری، زن‌عموی این خانواده به عنوان عامل جنایت دستگیر شد و به ارتکاب دو فقره جنایت اعتراف کرد.

 
عامل جنایت پس از فرار از محل حادثه، با سد کردن راه یک شهروند اسلامشهری، او را به مرگ تهدید کرده و از وی چادر زنانه و تلفن همراه خواسته بود.
 
به گزارش «جام‌جم»، شامگاه شنبه هفته گذشته ساکنان کوچه ارشاد دوم در شهرک قائمیه اسلامشهر از توابع استان تهران با شنیدن صدای شلیک‌های گلوله، سراسیمه از منازلشان خارج شدند.
 
آنها مشاهده کردند فردی نقابدار از خانه یکی از همسایه‌ها بیرون آمد و متواری شد. با ورود به خانه همسایه معلوم شد مرد صاحبخانه به نام حبیب با شلیک دو گلوله زخمی و پسرش، ‌حسین با سه گلوله کشته شده است.
 
به دنبال این حادثه، جسد مرد جوان به پزشکی قانونی و مرد مجروح به بیمارستان امام رضا(ع)‌ در اسلامشهر انتقال یافت.تلاش پزشکان برای نجات مرد میانسال آغاز شد؛ اما وی نیز به دلیل شدت خونریزی در بیمارستان درگذشت.
 
در پی مرگ پدر و پسر اسلامشهری، پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات ماموران آگاهی در این زمینه آغاز شد. با تحقیق از خانواده مقتولان معلوم شد یک نقابدار مسلح به خانه آنها حمله کرده و مرگ دو عضو خانواده را رقم زده است.
 
در مرحله بعدی تحقیقات معلوم شد، عموی این خانواده با آنها اختلاف داشته و چند بار یکی از پسران این خانواده را به مرگ تهدید کرده است.
 
با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و عموی خانواده به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب قرار گرفت تا این‌که چند روز بعد از حادثه دستگیر شد.
 
انکار به ارتکاب جنایت

 
این مرد در بازجویی‌های پلیسی ادعا کرد، اختلاف‌هایی با خانواده مقتولان داشته؛ ولی مرتکب این جنایت نشده و از مرگ آنها ناراحت است.
 
در حالی که تحقیقات از این مرد به عنوان تنها مظنون پرونده ادامه داشت، مردی با حضور در پلیس آگاهی مدعی شد راز این جنایت را می‌داند و عامل حادثه یک زن است.
 
او که شاهد فرار عامل جنایت از محل حادثه بود، به پلیس گفت: شب حادثه در حال بازگشت به خانه بودم که فردی نقابدار سلاح به دست، راهم را در خیابان سد کرد و با تهدید از من خواست به او یک چادر زنانه بدهم.
 
وی اضافه کرد: قصد خلع سلاح کردن او را داشتم که نقاب را به کناری انداخت و سلاح را به سمتم گرفت و دوباره مرا تهدید کرد.
 
مرد شاهد گفت: باورم نمی‌شد نقابدار مسلح یک زن باشد. داد و فریاد راه انداختم تا همسایه‌ها به کمکم بشتابند. با صدای کمک‌خواهی‌ام چند نفر به خیابان آمدند اما زن مسلح سراسیمه به آن سوی خیابان دوید و در تاریکی شب ناپدید شد.
 
وی افزود: از آن شب بشدت شوکه شده و قدرت صحبت کردن با خانواده‌ام را نیز نداشتم تا این که چند روز پیش متوجه شدم در حوالی خانه‌مان پدر و پسری از سوی یک نقابدار مسلح کشته شده‌اند. دیگر مطمئن شدم قاتل فراری همان زن مسلح است.

با اطلاعات به دست آمده از این مرد، تصویر رایانه‌ای از زن مسلح فراری به خانواده مقتولان حادثه نشان داده شد که آنها به محض دیدن تصویر بیان کردند او زن عمویشان اعظم است.

با مشخص شدن هویت عامل جنایت، تحقیق از شوهر بازداشت شده او آغاز شد و وی در اظهاراتش مدعی شد از چندی پیش در پی اختلاف با همسرش، به تنهایی زندگی می‌کند و از سرنوشت اعظم و این که در کجا زندگی می‌کند، بی‌خبر است.
 
اعظم ـ زن متهم به قتل ـ تحت تعقیب قرار گرفت تا این که مخفیگاه وی در یک خانه اجاره‌ای در غرب تهران شناسایی و او بعدازظهر پنجشنبه گذشته ـ 28 مهرماه ـ دستگیر شد.
 
در بازرسی از خانه متهم، نقاب سیاه و سلاح مورد استفاده وی در دو جنایت کشف شد.
 
مواجهه حضوری با شاهد راز گشود
 
زن بازداشت شده در بازجویی‌های مقدماتی اظهارات متناقضی را بیان کرد و مدعی شد، شوهرش با خانواده مقتولان اختلاف داشته و نمی‌داند عامل جنایت چه کسی است. در مرحله بعدی تحقیقات، وقتی ماموران او را در مواجهه حضوری با مردی که شاهد فرار او از صحنه حادثه بود قرار دادند، متهم گریست و به قتل پدر و پسر اسلامشهری اعتراف کرد.
 
دو جنایت به انگیزه انتقام
 
اعظم ـ متهم به قتل ـ در اظهاراتش گفت: هشت سال پیش پسر بزرگ‌تر خانواده مقتولان با شوهرم همکار بود، اما چندی پیش با هم اختلاف پیدا کردند و همین درگیری باعث بدرفتاری شوهرم و عاقبت قهر من از خانه شد. برادرزاده شوهرم را مقصر این حادثه می‌دانستم و درصدد انتقام از او و خانواده‌اش بودم. به همین دلیل، با خرید یک سلاح نقشه قتل آنها را طراحی کردم.
 
متهم به قتل اضافه کرد: شب حادثه با پوشیدن لباس مردانه و سلاح به دست در حوالی خانه آنها پرسه می‌زدم و منتظر فرصتی برای وارد شدن به آنجا بودم. یک ساعت پیش از حادثه با دیدن در نیمه‌باز حیاط، وارد خانه شده و در پشت بام خود را پنهان کردم. به محض ورود پسر بزرگ‌تر خانواده به خانه‌اش در طبقه سوم، نقاب را به چهره زدم و با رفتن مقابل در خانه‌اش، محکم به در کوبیدم و چند تیر شلیک کردم که از ترس بیرون نیامد.
 
عامل حادثه افزود: در همین موقع، یکی از برادران او به سمت راه‌پله‌ها آمد و به او شلیک کردم که کشته شد. دستپاچه شده و قصد فرار داشتم که برادر شوهرم ـ حبیب ـ سر رسید و دو گلوله به او شلیک کردم. دیگر پسر خانواده که می‌خواست سد راهم شود را نیز به مرگ تهدید کرده و سراسیمه از خانه بیرون رفتم. در میانه راه، با سد کردن راه یک شهروند اسلامشهری از او خواستم برایم گوشی تلفن همراه و یک چادر زنانه از خانه‌اش تهیه کند که مقاومت کرد و به ناچار متواری شدم.
 
بنابر این گزارش، زن متهم به قتل با قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برد. تحقیقات تکمیلی از او و شوهرش که در بازداشت به سر می‌برند، ادامه دارد.

baran828 - ایران - تهران
چقدر مشکلات مردمو حتی یک زنو انقدر وحشی کرده .یدونه از اینا بیاد سر راه آدم دیگه هیچی !داداشی هم باشی فاتحه ت خونده س .........
یکشنبه 1 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
بابا همه گانگستر شدن دیگه .. حالا این اتفاقات نشانه چی میتونه باشه
یکشنبه 1 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.