احمدی نژاد: مشائی اگر خودش هم بخواهد کنار بکشد من قبول نمی کنم

احمدی نژاد:

مشائی اگر خودش هم بخواهد کنار بکشد من قبول نمی کنم

جهان: احمدی نژاد ضمن تاکید بر اینکه برای مشائی ، هزینه های زیادی کرده، گفته است حتی اگر خودش هم بخواهد کنار بکشد من قبول نمی کنم.

چندی پیش دکتر احمدی نژاد در مورد انتشار اخباری مبنی بر کناره گیری اسفندیار رحیم مشایی مسئول دفتر رئیس جمهور تاکید کرده است: دولت برای مشایی هزینه های زیادی پرداخت کرده است او حتی اگر خودش هم بخواهد کنار بکشد من قبول نمی کنم .

گفتنی است ،خبری از اسفندیار رحیم مشائی نقل شده که گفته است: شاید به زودی بنده و محمد رضا رحیمی معاون اول و حمید بقایی معاون اجرائی رئیس جمهور از ویترین دولت کنار برویم.

baran828 - ایران - تهران
باشه بابا...حالا خیلی دوست دارین تا اخر ایران مال شما!
یکشنبه 1 آبان 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
دولت برای این نفله هزینه زیادی کرده بعد این همه هزینه چه سودی به ملت رسیده؟اگه بخواد بره تو قبول نمیکنی حتما خبر نداری خودت هم همین روزها باید بری.
یکشنبه 1 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
یارو را توی ده را نمی دادند. ادرس خانه کدخدا را می خواست.مصدق دوم کجای کاری. پست خودت را باند ولایت وقیح دارد می گیرد. شما دفاع از جن گیرتان می کنید. انتظار دفاع و کمک از ملت ایران نداشته باش.دستت به خون جوانان ایران الوده است. کمک از همان سپاه و بسیج بگیر که ملیجک انها بودی. و حالا تنهایت گذاشته اند. از امام غایب کمک بگیر. شما که هاله نورانی داشتید. یا اینکه نفت این هاله نورانی تمام شده.
یکشنبه 1 آبان 1390

اتیلا - ژاپن - توکیو
نوبت جفت تان هم میرسه ،. شرنوشت قذافی را برای هر دوتون ورق میزنیم ،
یکشنبه 1 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
خوب برای اینکه این سه تا میخواهند سهمشان را از اختلاس بردارند و مثل خاوری فلنگ راببنند و بروند و احمدی نژاد که هنوز دستش زیر سنگ ریاست جمهوری است و نمی تواند فرار کند میگه باید همین جا کنار من بمونید یا همه روی آب میمونیم یا همه باهم میریم زیر آب.
دوشنبه 2 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
royan المان.بسیارجالب بود.بعضی مواقع دوستداشتن درکارنیست..واحمدینژادمنظورش همان است.که گفتی.اینهامیخواهندفرارکنند.اواجازه نمیده.مرسی.
دوشنبه 2 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.