اعتراف وحشتناک دایی انتقامجو به قتل‌عام روستایی

اعتراف وحشتناک دایی انتقامجو به قتل‌عام روستایی 
 

وطن امروز : عامل قتل خانواده روستایی کسی نبود جز دایی انتقامجو که جنایتی تلخ را رقم زد. پدر، مادر و کودک 12 ساله قربانیان خشم کور زن و شوهر آشنا شدند. ساعت 8 شب چهارشنبه 27 مهر‌ماه سال‌جاری جنایتی هولناک در روستای قرطمان در 35 کیلومتری اصفهان همه را به وحشت انداخت. وقتی پلیس در جریان قتل‌عام خانوادگی قرار گرفت و دید بنای 35 ساله همراه زن جوان و پسر 12 ساله‌اش با ضربات چاقو و شیء سنگین به سرش از پای درآمده‌اند به تجسس‌های میدانی پرداخت. از خانه‌ روستایی این بنا هیچ‌چیزی به سرقت نرفته بود و سالم بودن قفل‌های در و ورودی‌ها مشخص کرد که عاملان جنایت باید آشنا بوده و با توجه به بی‌رحمی‌ای که در قتل وجود داشت حتما انگیزه قوی‌ای برای انتقامگیری داشته‌اند. بدین‌ترتیب تیمی از پلیس آگاهی اصفهان تحت هدایت سرهنگ حسین‌زاده به بررسی‌های اطلاعاتی پرداختند و پی‌بردند بین مرد بنا و دایی‌اش به نام «جهانگیر» که 40 ساله است اختلاف شدیدی وجود داشته است. وقتی تیم تحقیق فاش کرد دایی و خواهر‌زاده به‌خاطر مسائل اخلاقی و مواد مخدر برای هم خط و نشان کشیده بودند، ماموران خود را به در خانه جهانگیر رسانده و در تاریکی شب به نخستین سرنخ رسیدند.


قطره‌های خون


روی در خانه دایی خانواده آثاری از قطرات خون دیده می‌شد که پلیس را مطمئن کرد مسیر تحقیقات درست بوده است. وقتی کارآگاهان داخل خانه رفتند با توجه به شست‌وشوی چادر زنانه و لباس‌های زن و شوهر که روی‌ بند آویزان بود و خیسی آن نشان می‌داد به‌تازگی شسته شده‌اند هیچ شکی برجای نمی‌گذاشت که این راننده اتوبوس قاتل است. جهانگیر و همسرش که در خانه و در حال پانسمان دست زخمی عامل قتل بودند، دستگیر شدند و با وجود اینکه همه مدارک و نشانه‌ها مشخص می‌کرد عامل قتل‌عام بوده‌اند، سکوت کردند. راننده اتوبوس بعد از ساعتی وقتی دید چاره‌ای جز اعتراف ندارد، پرده از اقدام کینه‌جویانه‌اش برداشت.


جزئیات جنایت


جهانگیر در بازجویی‌ها گفت: خواهر‌زاده‌ام به من خیانت کرده بود، وی از اعتمادم سوء‌استفاده کرده و با ورود به حریم خانواده‌ام اقدامات ناپاکی داشت و همین موجب شد من و همسرم تصمیم بگیریم این جنایت را انجام بدهیم. وی افزود: شاید همسر و بچه این مرد ناخلف گناهی نداشتند اما می‌خواستم اثری از آنها نماند. غروب بود که من و همسرم به در خانه خواهر‌زاده‌ام رفتیم، وقتی بچه‌اش در را باز کرد سریع داخل رفتیم، خواهر‌زاده‌ام نبود، مادر و بچه را گرفتیم و هر دو را با ضربات چاقو کشتیم، چند دقیقه‌ای نگذشته بود که در باز شد و خواهر‌زاده‌ام داخل آمد، هنوز وحشتزده به زن و بچه‌اش نگاه می‌کرد که با ضربات میله و چاقو به سمتش حمله کردیم و با استفاده از غافلگیری او را نیز کشتیم، بعد پا به فرار گذاشتیم و با رسیدن به خانه، دستان و لباس‌های خون‌آلودمان را شستیم، چاقو را هم با خودمان به خانه برده بودیم، دستم با چاقو بریده بود آن را هم پانسمان کردیم تا اینکه پلیس سر رسید.

بنا به گزارش خبرنگار جنایی «وطن‌امروز»، با این اعترافات تلخ و تایید آن از سوی زن و دایی قربانیان، تجسس‌ها درباره جزئیات این قتل‌عام هولناک ادامه دارد.

 

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
واقعا این دل و قلب بعضی ها از چی ساخته شده من موندم !!!!.
یکشنبه 1 آبان 1390

ghafas - ایران - مشهد
خدایا اون زن بدبخت و اون بچه بی گناه که به صد میلیون زجر بزرگ شده بود و صد میلیون آرزو برای آینده اش داشت را ندیدی نجات بدهی ؟...الانه که دلم پاره شه
یکشنبه 1 آبان 1390

persepolis52616 - ایران - تهران
حالا هی بگین تهرانیا بدن دهاتیا با صفا هستن
یکشنبه 1 آبان 1390

baran828 - ایران - ت
حتی در طول تاریخ کسانی که با شیر گرگ بزرگ شدن مثل کمالا و امالا در هند اینقدر وحشی نبودن .معلوم نیست نطفه شون وشیرشون و لقمه شون چی بوده .
یکشنبه 1 آبان 1390

سیروس کمال - امارات - دبى
2 روز بعد هم خودت وهم زنت را در ملاء عام حلق آویز میکنند که از تو و خاندانت هم اثرى نباشد .. کشور و قوانین امام زمان تازى را ببینید !!!؟؟
یکشنبه 1 آبان 1390

parandeh_shargh - ایران - کرمان
persepolis52616 - ایران - تهران ادم را با ادم مقایسه میکنند نه تهرانیو دهاتی ,
یکشنبه 1 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
Persepolis- عزیز جون من امروز یک کامنت واست نوشتم اما درج نشد حالا متأسفانه یا خوشبختانه، همینقدر بگم که خیلی متأسفم برات که میخوای به نسبت شهری که توش زندگی میکنی ، واسه خودت ارج و منسب بسازی. شما اسمی را واسه خودت انتخاب کردی که یک عالمه باهاش فاصله ذهنی و اصالتی داری، شما اگه یه ذره مطالعه میداشتی الآن میدونستی که همون پرسپولیس و یا کسری را تهرانیها نساختند و اونجا همونهایی بودند که شما الآن شهرستانی و دهاتی محسوبشون میکنی. دیگه نمیخوام بیشتر از این بگم. برو و مطالعه کن که انسان هر چه بیشتر بداند، تازه میداند که کمتر میداند. 
یکشنبه 1 آبان 1390

persepolis52616 - ایران - تهران
a.ahooraei - المان - کلن...lموضوع اینه که اصلا به حرفهای من توجه نکردین...من نه منکر ساخت اون پرسپولیس هستم نه اینکه همه جا آدم خوب بود هست...موضوع اینه که شما شهرستانیا مارو آسفالت کردین اینقدر گفتین تهرانیا بدن خلافن...ما دهاتیهای پاک و ساده رو گمراه میکنن...شما یا متوجه نیستی یا نمیخوای متوجه باشی که من چی گفتم
دوشنبه 2 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
لعنت بر پد رقاتل .اجازه نداد امضای من خشک بشود.چقدرازاین مردک دفاع کردیم..بچه وخانمش چه گناهی داشتند.شرفسیز.عجیب کشوری وعجب ملتی!!!!درافریقا فقیرزندگی کنیم بهتره تابااین افراد.
دوشنبه 2 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
Persepolis56????- بازهم میگم : شما دچار فقر فرهنگی هستی و میخوای خودت رو پشت یک نام که شاید فکر میکنی مانند خودت برای همه ولایت و والایی داره غایم کنی. من موندم که اگه شما یه ٣٠ تا ٤٠ سالی توی اروپا زندگی میکردی و احیاناً تصحیح نمیشدی، چه فخری به اون دور و بریهای زبون بستت، میفروختی. برو و مطالعه کن که من مطمئنم خود تو نسبت قریبی با ما ایرانیهایی که جد و بر جد توی این سرزمین بودیم، نداری و میخوای واسه خودت شناسنامه درست کنی و تذکره بنویسی.
دوشنبه 2 آبان 1390

roxana_110 - ایران - تهران
persepolis52616-ایران-تهران. کاملا با شما موافقم- خواهشا کسی نیاد صفات خانوادگیش رو به من نسبت بدهa.ahooraei واقعا به ما حق بده هر کی از شهرستان اومد هر چی از دهنش دراومد بار ما بچه های تهران کرد که ما گرگیم ما خلافیم ولی در سال 89 رییس امور زندانهای استان تهران اعلام کرد 70 درصد زندانیهای زن شهرستانی میباشند واقعا تهران داره از زور فساد و فحشا منفجر میشه که متاسفانه از 15 سال پیش هر روز داره با افزایش میزان مهاجرت افزایش پیدا میکنه!
سه‌شنبه 3 آبان 1390

roxana_110 - ایران - تهران
آنکس که نداند و نداند که نداند همان بهتر این حیوان احمق زنده نماند. هنر نزد ایرانیان است وبس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 3 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.