کیف گمشده مسافر با ۱۱۰ هزار دلار در لندن پیدا شد

کیف گمشده مسافر با 110 هزار دلار در لندن پیدا شد

این کیف در قسمت اشیای گمشده فرودگاه هیترو لندن پیدا شده است

یک کیف حاوی هفتاد هزار پوند (110 هزار دلار) ارز خارجی که صاحبش می ترسید به سرقت رفته باشد، در بخش اشیای گمشده فرودگاه هیترو لندن پیدا شد.

مردی 81 ساله هنگام ترک این فرودگاه گمان می کرد کیف مشکی خود را در قسمت بار اتوبوس گذاشته است.
وقتی او حدود سه ساعت بعد با اتوبوس به شهر پورتس موث در جنوب انگلستان رسید، متوجه شد اثری از کیف نیست.

این مرد گمان می کرد کسی کیفش را دزدیده است.

اما پلیس می گوید تصاویر دوربینهای مدار بسته نشان می داد که او اصلا کیفش را در اتوبوس نگذاشته است.

هوارد دی، از ماموران مستقر در فرودگاه هیترو می گوید: "این اتفاق هر روز رخ نمی دهد که کسی کیفی حاوی چنان مبلغ کلانی را در فرودگاه جا بگذارد. خوشبختانه ما توانستیم رد کیف را بیابیم و آن را به صاحبش خواهیم رساند. او از شنیدن خبر پیدا شدن کیف نفس راحتی کشیده است."

این مسافر این پول را که دلار استرالیایی و بت تایلندی بود، از خانه اش در تایلند آورده بود تا در بریتانیا ملک بخرد.

feminism - انگلستان - لندن
درستکاری ، انسانیت ، نیکوکاری و آدمیت را در سرزمین کفّار و بیخدایان بیشتر لمس و تجربه میکنی ! حقیقتیست آشکار .
یکشنبه 1 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
feminism نادان:. تو که ندانی و ندانی که ندانی درجهل مرکب ابد الدهر بمانی
یکشنبه 1 آبان 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
geelongcatاسترالیا-سیدنی عالی گفتی.
یکشنبه 1 آبان 1390

پرفسور - هلند - دن هاق
Geelongcat - استرالیا - سیدنی آخه تو که میدونی و میدونی که میدونی کجای دنیا رو گرفتی؟ یه کم مودب باش و وقتی حرف حساب میشنوی تعمق کن. چون با این طرز حرف زدن فقط داری تربیت نداشته ات رو نشون میدی!
یکشنبه 1 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Geelongcat/ چه آن پندی که من بر تو بخوانم -- چه آن تخمی که در شوره فشانم ! این سخنانت فقط نشان دهندۀ نادانی و عقده ایی بودنت میباشد !
یکشنبه 1 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
پرفسور - هلند - دن هاق / هموطن عزیز حیف از وقت و انرژی خود که برای کوته فکران و نادانان باطل کنید ! از حمایت شما متشکرم . شاد باشید .
یکشنبه 1 آبان 1390

bluesnow - انگلستان - لندن
geelongcatاسترالی برات متاسفم اینقدر بی ادب و نادانی . حق با feminism - انگلستان - لندن است چون من بارها چیزی گم گردم که فردی پیداکرده و به من برگردانده شده
یکشنبه 1 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
feminism نادان. تو که ندانی و ندانی که ندانی ---- درجهل مرکب ابد الدهر بمانی. چقدر ادم باید نادان باشد که انگلیس را سرزمین کفّار و بیخدایان بداند.
یکشنبه 1 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
پرفسور -هلند - دن هاق . . تو که خود را پرفسور نامیدی میدانی که تعداد " کفّار و بیخدایان" که یکشنبه ها به کلیساهای انگلیس میروند از نماز جمعه های ایران بیشترند?. ادیان دیگر بمانند. ---. حرف حسابه که به انگلستان بگیم "سرزمین کفّار و بیخدایان"???. ---. فقط یک نادان همچون Feminism میتونه همچین ادعایی بکنه و فقط یک نادان همچون تو این ادعا را حرف حساب میدانه.
دوشنبه 2 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
bluesnow . متاسفانه عقلت که گم شد هیچکس پیداش نکرد که بر گردونه بهت.
دوشنبه 2 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
feminism - انگلستان - لندن:دقیقا.بعضی‌ اوقات آدم فکر میکنه که توی این دنیای شلوغ از این اتفاقات بیفته چی‌ می‌شه!؟در این دنیا همه جور آدم هست.
دوشنبه 2 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
bluesnow / عزیزم ایشون خودش نه تنها نادان و کور سواد ست بلکه فکر میکند که همه چون خودش سارق و دزد سرگردنه هستند و بهمین سبب توانائی درک و هضم این مطلب را ندارد که افراد بسیاری هم هستند که آنچه را که پیدا میکنند به صاحب و یا حداقل به پلیس تحویل میدهند ! ضمنا هموطن من، از وقتت و فکرت برای چون او نگذار چرا که تایم و انرژیت خیلی بیش از این میارزد :) موفق باشی .
دوشنبه 2 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
Azadikhah / متشکرم دوست خوب، برای خود من بارها این مسئله پیش آمده . به هر حال مدتهاست که ما کاربران همدیگر را از طریق این سایت شناخته و کم و بیش با روحیات و نظرات یکدیگر آشنا هستیم. من در اینجا گفتم که در این سرزمینی که در آن بیخدایان هم زندگی میکنند امّا هنوز انسانیت و آدمیت را آشکارا میتوان لمس کرد و دید ولی یکی از این کاربرانی که نمیدونم از کجا سبز شده فقط بواسطۀ اینکه من عقیده ای به خدا و مذهب ندارم شمشیر را از رو بسته و میگوید که چنین چیزی ممکن نیست. شاید برای خودش چنین چیزی ممکن نباشد چرا که او خود اینکار را انجام نمیدهد ، فردی که به راحتی به دیگری تهمت و برچسب میزند به همان راحتی هم خیلی از کارهای غیرانسانی دیگر را نیز انجام میدهد ! به هر حال از لطفت ممنونم عزیزم. به امید آزادی ایرانمان از چنگال اسلامیون ! شاد باشی .
دوشنبه 2 آبان 1390

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
feminism نادان:. چه زود حرفات را میخوای ماسمالی میکنی. تو نگفتی که سرزمینی که در آن بیخدایان هم زندگی میکنند. بلکه گفتی "سرزمین کفّار و بیخدایان". کامنتت هنوز اون بالاست. اول فکر کن بعدا کامنت بذار که اینجوری به دست و پا زدن نیفتی.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.