مادر امام زمان کنیزی از رم و فامیل حضرت عیسی بود

مادر امام زمان کنیزی از رم و فامیل حضرت عیسی بود
مسلمان شدن 380 نفر در مکزیک فقط در 15 دقیقه - مادر امام زمان کنیزی از رم و فامیل حضرت عیسی بود


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=4nRUPBUvtRw

 

khodekhodeshe - بلژیک - انتورپ
خوش به سعادتشون لول
یکشنبه 1 آبان 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
تا جایی که ما میدونیم حضرت عیسی نه پدر داشت و نه زن و بچه ..با ین حساب حتما فامیل مادرش بوده..ولی مادرش هم نه خواهر داشت و نه برادر و تنها فرزندش هم حضرت عیسی بود ..حالا این کنیز رومی چطور فامیل حضرت عیسی شد؟!.
یکشنبه 1 آبان 1390

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
امام زمان بین المللی lool
یکشنبه 1 آبان 1390

eqqe - کلومبیا - بوگوتا
و یعنی این عربها به اسیر و دختر همسایه و کنیز هم رحم نمی کردن.
یکشنبه 1 آبان 1390

shinjan - ژاپن - توکیو
دمتان گرم معلوم بود جنس ناب زده بود منظورش از 15 دقیقه تاثیرمواد را میگفت در هر صورت خدا شفایتان بدهد.
یکشنبه 1 آبان 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
اینطور که معلومه آخوندا ریش و سبیل ها رو زدند وآماده اند که در اولین فرصت به سوراخ فاضلابی نقل مکان کنند! یارو اینقدر واقعیات دور و برشه، همه رو ول کرده چسببیده به موهومات!
یکشنبه 1 آبان 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
جالب اینجاست که ایرانی ها این ویدیو را پخش می کنند و به عرب ها می خندند، عرب ها این ویدیو ها را زیرنویس و پخش می کنند و به ایرانی ها می خندند (اهل سنت می گویند کسانی مثل شهربانو و نرجس خاتون اصلا وجود خارجی نداشته اند و این داستان ها را ایرانی ها سر هم کرده اند)
یکشنبه 1 آبان 1390

ParsaUK - انگلستان - منچستر
اسلام یعنی افسرده گی و بی رحمی. تشیع یعنی اخرش..
یکشنبه 1 آبان 1390

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
واسه همینه میخواین اون کشیشو تو رشت اعدام کنین ??!!
یکشنبه 1 آبان 1390

jamshid arya - ایران - تهران
بله محمد هم امریکایی و علی هم روس بوده است
یکشنبه 1 آبان 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
میدونید جالب اینجاست که هرروز داستان‌های جدیدی از پیامبر و امامان رو از تو جیبشون در میارن! آخه دروغ و این حرفای مزخرف تا کی‌؟ اینا کیو میخوان گول بزنن؟ اینا که انقدر اعتقاد دارن و میگن گناه داره داستان سازی کردن اگر این داستانها هم واقعیت داشته باشه فردا از خدا نمیترسن انقدر داستان واسه اینا میبافن؟ آره دیگه آخه خدا هم همهٔ دنیارو ول کرده و فقط به آخوندا و کله گندهای ایران این داستانا رو وحی می‌کنه و کتابا فقط دست اوناست! خاک بر سرشون! از طرفی‌ هم خوشبحالشون که تو این دنیا یعنی هیچ مشکلی‌ ندارن و فکرو وقتشونو تمرکزشون فقط از درد بیکاری سر خرافات سازی صرف می‌کنن و تو حلقوم ملت فرو می‌کنن!
یکشنبه 1 آبان 1390

qatar_doha_shiraz - قطر - دوحه
میگن زرنگترین ادم دنیا کی بود؟یکی جواب داد اون که حضرت مریم رو .....و انداخت گردن خدا.تا اینجور ادمهای احمق هستن بهتر از این نمیشه توقع داشت.بابا این مهدی و منجی کشکه به خدا ول کنید.
یکشنبه 1 آبان 1390

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
*پسر شجاع* - ایران - تهران ملیکا دختر "یشوعا" فرزند "تئوفیل" بود. مادر ملیکا از نوادگان شمعون صفا و فرزند کلیسا و انجیل بودش.شمعون صفا ، فرزند حمون بن عمامه و جد مادری ملیکا بودکه برترین حواری حضرت مسیح (ع) بودو شمعون هم پسرعمه حضرت مریم(ع) است. کجایند تکذیب کنندگان!. در باره سخنرانی در مکزیک هم فیلمش هست در ثانی برخی خوابند یا خودشان را به خواب میزنند.کمی به دوروبر خود نگاه کنید آنجا که در آلمان معروفترین مجری زن مسلمان می شود و بعد اخراج،آنجا که خواننده زن رپ معروف روسی مسلمان شده و توبه میکند و آنجا که مدل معروف فرانسوی نیز همینطور و...مشکل شما اینست که اسلام را در شبکه ها ورسانه های غربی و صهیونیستی دیده اید.اما بعضی ها خود به دنبال حقیقت رفتند و حقیقت را یافتند پس گوارایشان باد.
یکشنبه 1 آبان 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫چون حقیقت ندیدن ره افسانه زدند ،صفات خدا رو جم کردند دادن به یک انسان خیالی به نام مهدی ،. ‫کسیکه به امام زمان معروفه بهش رمین و زمان رو دادند ازش هیچ جا اسمی نیست به جز کتب چرت و پرت شیعه. ‫ای ایرانیان بدونید اعتقاد به این مهدی ساختگی چیزی نیست به جز شرک و شرک بدترین گناه نزد خداست
یکشنبه 1 آبان 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
برو بمیر مردکه شارلاتان کلاه بردار !مرده شور همتون رو با هم یکجا ببره !r
یکشنبه 1 آبان 1390

ari jojeh - ایران - تهران
*پسر شجاع* - ایران - تهران . همان طوری که دوازده امام دارید و دوازده هزار امام زاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
یکشنبه 1 آبان 1390

baran828 - ایران - تهران
اه اه ...چقدر از این مدل حرف زدنها !و از این تیپای دوزاری مثلا!روشنفکری حالم بهم میخوره .
یکشنبه 1 آبان 1390

Behnam1978 - المان - شتوتگارت
با این سخنرانی,,,من هم مسلمون ش lollll
یکشنبه 1 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
این همون توله ملاست که میگفت. شلوار جین به خارجی میشه جن. و هرکس کفش پاشن بلند به پوشه میشه جن...
یکشنبه 1 آبان 1390

مهم - بلزیک - بروکسل
از برکات ریس جمهور ساده زیست است کدخدای ده که،،،،، وای بر اون ملت که چه،،،،،،،،،، باور کنید
یکشنبه 1 آبان 1390

odin - بلژیک - انتورپن
ما که نفهمیدیم این برادران مسلمان عزیز با این مسئله برده داری که هر جوری سعی میکنن با عوض کردن اسمش زشتی و زنندگی این کار پیغمبر و امام و رهبرانشون رو یه جوری پاک کنن! چطور کنار میان!!!؟ اسم برده جنسی و فاحشه خصوصی رو گذاشتن «کنیز» اسم برده مرد رو گذاشتن غلام! اسم پسربچه هایی که برای تجاوز میبردن و بهم دیگه میفروختن غلمان و غلام بچه! شرم که ندارن. یک منبع تاریخی در مورد این مهدی شهادتی نداده تمام منابع خودشون نوشتن که حسن اقای عسکری بچه نداشته وبعد ...شدن همه زنها و کنیزهاش!!! رو خلیفه یکسال نگهداری کرد که ...ثبت کنن که این بچه مال باباش بوده. یکی از این زنها در این یکسال .... چه برسه به امام زمان! حالا این نابغه مفنگی داره برامون از ننه رومیش حرف میزنه!!! اش اینقدر شور شده که اقاشجاع هم صداش در اومد!!!
یکشنبه 1 آبان 1390

mihmane salo mah - ایران - شیراز
واقعا ما هم چپ کردیم کوپ کردیم , با این دروغا که این (نمیدونم اسمشو چی بذارم) داره میگه ؟
یکشنبه 1 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
مسیح پسر مریم - ایران - تهران .بله شما حق دارید. شاه علی خامنه ای بن پهلوی هم همین جوری است. از پدر نسلش به امام علی. از مادر یک جوری به کورش کبیر. عمه بزرگش صیغه اسکندر کبیر. خاله بزرگش اشنا خیلی نزدیک امام حسین بوده. امام حسن بادختر عیسی خیلی خودی بوده.سندش وجود دارد. .... یا ما را خر می دانید. جه اسلامی چه کشکی. اسلام یعنی تجاوز.دروغ. خرافات.جنایت. جه ایرانی چه اروپایی.وقتی پته های دزدی اسلامی ها اشکار می شود.پیدایتان نیست. اما با این مطالب بی ارزش قران انجیل تورات را شاهد می کنید. گیرم که درست. جه کمکی به ملت ایران می کند. فاکت این است. 12 میلیون معتاد.بیکاری فقر.دزدی نجومی. جنایت. اعدام کودکان.تجاوز به دختر ان کوجک.دروغ ریا.پستی و رزالت.حالا هی برو سر منبر و بگو.مادر امام زمان صیغه عیسی بود.مگر عیسی که بود. انجیل را از تورات کپی کرد. موسی از بودا و زرتشتی ها. محمد قران را از همه. این سه نفر اگر امروز زنده بودند. به جرم کپی غیر مجاز کتاب مجازات می شدند.
یکشنبه 1 آبان 1390

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت ای کسی که بی مطالعه به دروغ نظر میدی خارج از کتابهای بیشمار غیر آسمانی مسیحیان و یهودیان و اهل سنت که در باب مهدی موعود آورده از کتب آسمانی برای دوستان میگویم ; **قرآن: و در حقیقت، در زبور پس از تورات نوشتیم که زمین را بندگان شایسته ما به ارث خواهند برد. (الانبیاء آیه 105)**/ بیشتر از 35 بخش از مزامیر 150گانه حضرت داود(ع) نوید ظهور مهدی منجی آخر آمده، *عهد عتیق، کتاب مزامیر، مزمور 37،بخوصوص بندهای 9 ـ 38 و همان مزمور 96، بندهای 10 ـ 13، ص 1247، کتاب مقدّس.* / *تورات، کتاب اشعیای نبی، باب 11، پندهای 1 ـ 10، ص 1548، کتاب مقدّس.* / اینم یکی بیشمار از کتب اهل سنت ، سنن ابن‏ماجه ، ج2 ص1367 - کتاب الفتن ، باب خروج المهدى (34) ح 4085 مهدى از ما اهل بیت است . از روی جهل نظر نده.حالا بورو و خودت عینن بخوان.
یکشنبه 1 آبان 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
دین یعنی سقوط خرد و خردگرائی یعنی افسار را بر گردن نهادند و بی چون و چرا پیروی کردن از موهومات و خرافات. دین یعنی نادانی تمام و کمال و گریز از وجدان و واقعیات. این توله آخوند همان کسی است که میگفت جین یعنی جن و چرندیاتی مانند ابجد و از این مزخزفات. این بیهوده گو چرا حرفی از مسلمانهائی که گروه گروه مسیحی میشوند نمیزند؟ که البته جز چاله عوض کردن چیز دیگری نیست. یا مذهبیونی که کلا بیخدا میشوند. چرندیاتی مانند قرآن و انجیل و تورات و خدا و الله و یهوه هم روزی افسانه خواهند شد. همانطور که زئوس و ونوس و هرکول و ... افسانه شدند.
یکشنبه 1 آبان 1390

bardia.kaviani - سوییس - زوریخ
سیگاریش خوب بوده
یکشنبه 1 آبان 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
خدا رو شکر که همه مشکلات مون با این روشنگری حل شد و دیگه ایرانی ها مشکلی توی زندگی شون ندارند. سیّد ها هم توی ایران دیگه بین المللی شدند و میتونند سهم سیّدی خودشون رو از جامعه مسیحی طلب کنند.
یکشنبه 1 آبان 1390

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
مسیح پسر مریم _ ممنون میشم لینک سخنرانی ان استاد دانشگاه که در عرض 15 دقیقه 380 نفر را مسلمان کرد را در همین جا بگذارید ما هم دیده و فیض ببریم *
یکشنبه 1 آبان 1390

برجعلی - آلمان - کلن
اگر رو کله ادم ها کنتور داشت که تعداد چاخان ها رو نشون میداد حتما تعداد رقم کنتور های اینها از تعداد رقمهای اختلاس بیشتر بود .
یکشنبه 1 آبان 1390

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
اسم این دلقک رافعی پور است جالب اینجاست که استاد دانشگاه هم هست !
یکشنبه 1 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
فقط دعا میکنم که لاعقل خدا ایرانی نباشه و فک و فامیلاش هم نسبتی با ما نداشته باشن. اگه هم خواسته برده داری و کنیز اینترنشنال داشته باشه. یه جورای سر از مکزیک و آمریکا در بیاره.. وگرنه تا عمر داریم باید اسامی دخترها و زنهایکه با مردهایکه خوابیدن و بیدار شدن تا دست آخر خدا بزنه بیرون رو ما بدونیم....
یکشنبه 1 آبان 1390

kara - هلند - روتردام
مسیح پسر مریم - ایران - تهران . در برابر این چند تا انگشت شمار که گفتی‌ راجع به میلیونها ایرانی‌ که اسلام را ترک کرده اند چی‌ میگی‌؟ مصریها چی‌؟ من شخصاً با مصری تازه مسیحی‌ شده که قبلان آخوند بوده صحبت کردم. پدیده اسلام گریزی در مصر هم زیاد دیده می‌شه.
یکشنبه 1 آبان 1390

ARTEMIS-SW - /فرانسه - پاریس
بهمان اندازه که مریم بدون ارتباط با مرد حامله شد امام زمان هم مادر داشت!!!!!امام یازدهم عقیم بود داستان خیالی فرزندش را خل و چلهای شیعه ساختند
یکشنبه 1 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
مسیح پسر مریم - ایران - تهران. شما معلوم شد که اسامی ایل و تبار قوم بنی اسرائیل مربوط به چند هزار سال پیش را خوب یاد گرفتی‌ ولی‌ اسم معروفترین مجری آلمان و خواننده رپ روسی و مدل معروف فرانسوی در عصر حاضر را حتی بلد نیستی‌ بنویسی! اگر اینها که نام نبردی حتی مسلمان شده باشند دقیقا به این خاطر بوده که اسلام را در شبکه ها ورسانه های غربی دیده اند چون اگر اسلام را در شبکه ها ورسانه های جمهوری اسلامی دیده بودند الان حتی از انسان بودن خودشان هم خجالت می کشیدند چه برسد که مسلمان شوند!
یکشنبه 1 آبان 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این یاوه گوییها تنها در مذهب شیعه و از دهان ملاهای پوسیده سده بیست و یکمی ایران بیرون میریزد. خوبه دیگه شیعیان و مسیحیان خویشاوند هم شدند!! صلوات!
یکشنبه 1 آبان 1390

dara20 - ایران - تهران
خاک بر سرتان که خر بچه کنیز رومی شدید.
یکشنبه 1 آبان 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
مسیح پسر مریم - ایران - تهران. شما که این همه اطلاعات دارید من یک سوال از شما دارم ..امام موسی کاظم 35 بچه داشت که با توجه به شرایط قدیم که از هر 2-3 بچه یکی زنده می ماند باید چیزی در حدود 100 بچه بدنیا آمده باشه که 35 تا زنده مونده باشن که اگر تقسیم به دوران زندگی ایشان بعد از 14 سالگی او بکنیم یعنی هر سال همسران او 2-3 بچه بدنیا می آوردند! ..با این وضع بیشتر وقت امام کاظم صرف بوجود آوردن بچه شده ..پس کی توانسته به کار امامت و رهبری بپردازه؟ ..حضرت فاطمه هم که الگوی زنان مسلمان هست در 9 سالگی ازدواج کرده و در 18 سالگی از دنیا رفته ..و در 9 سال زندگی زناشویی 5 بچه به دنیا آورده {یعنی 5 سال از 9 سال زندگی زناشویی باردار بوده !}..و 4 سال باقیمانده هم صرف رسیدگی به بچه های 1-2 ساله اش شده ..با این حساب حضرت فاطمه چه کار درخشانی می توانسته انجام بده که حالا باید الگوی زنهای ایرانی بشه!..در حالیکه که علم پزشکی حالا ثابت کرده که بارداری زیر 18 سال برای سلامتی زنها خطراناک هست ولی حضرت فاطمه 5 بار زیر 18 سال باردار شده ..چطور زندگی او میتونه برای زنهای امروزی الگو باشه؟!
یکشنبه 1 آبان 1390

toloo-khorshid - ایران - تهران
در هر دین و مذهبی‌ اگر افراط و تفریط وجود داشته باشد انسان به راحتی‌ به گمراهی که شاید خودش هم متوجه نباشد گرفتار میشود. دست از اینکه چه دینی خوب است و چه دینی بد است برداریم و بیاییم هدف و اصل مشترکی را که هر سه دنبال میکنند را بفهمیم و درک کنیم، همه ادیان از جانب یک منشأ سرچشمه می‌گیرد و هدف اصلی‌ یکی‌ است. خود ساختن به مرحله انسانیت رسیدن و بر نفس خود غلبه کردن و و و.......... اگر چنین نبود هرگز خداوند عقل به انسان نمیداد. تا از عقل و خرد خود استفاده نکنیم روزگارمان همینی که هست و چه بسا بدتر هم خواهد شد.
یکشنبه 1 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
مسیح پسر مریم - ایران - تهران باز هم شما با سند قرانی. شما چقدر عقده خود کم بینی دارید. که مشروعیت خود را در این می بینید. امام های خود را دنب عیسی می بندید.شما چقدر ساده هستید. فکر می کنید در اروپا یک نفر ارزشی برای این سخنان پامنبری قائل است. این ها سفینه به هوا می فرستند. نه انکه هزار سال پیش که کسی با چه کسی در رختخواب بود و سکس داشتند.دوباره برای تکرار. این خبر برای این است که ملت به نادانی مسلمان قشری پی برند.شما راستی راستی باورتان شده برای بحث است.حیف پولی که می گیری. عاقلتر در بسیج پیدا نمی کنند.
یکشنبه 1 آبان 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
مسیح پسر مریم - ایران - تهران انچه شما اشاره کردید دقیقا اشتباه برداشت نموده اید. اشعیا باب 11می گوید کسی که در اخر ظهور خواهد کرد و داوری می کند از نسل داود است. نامی از مهدی نبرده لطفا با دقت بخوانید بعد نظر دهید.من فقط ایه10 را عینا می نویسم از باب 11 اشعیا که معتبرترین کتاب تورات است. می گویددر انزمان ان پادشاه نوظهور خاندان داود پرچم نجاتی برای تمام اقوام خواهد بود و مردم بسوی او خواهند امد و سرزمین او از شکوه و جلال پر خواهد شد. از طرفی اگر شما کتب مسیحیان را غیر اسمانی میدانید چرا بان استناد می کنید. رژیم فهمیده تعدادمسیحیان در ایران روبفزونی گذاشته و بوحشت افتاده.
یکشنبه 1 آبان 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫. ‫مسیح پسر مریم . ‫سوره انبیا آیه ۱۰۵ منظور ارض بهشت هست نه کره زمین و اهل سنت به مهدی منتظر اعبقاد دارند اما نه این مهدی. ‫آنها معتقدند این مهدی هنوز به دنیا نیامده و فقط کسی از صالحین هستش و نه بیشتر یک روزی خواهد آمد همین. ‫آیه ۱۰۴ رو سوره انبیا رو دقت کنی ۱۰۵ رو بهتر می فهمی
یکشنبه 1 آبان 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫ARTEMIS حامله شدن مریم مادر عیسی چه ربطی به مهدی موهوم داره ؟ خالق یکتا بر هر چی تواناست همانطوری که ترا در شکم. ‫مادرت ازخلقتی به خلقتی دیگر شکل داد تو ۲ جهان را دیدی شکم مادر و جهان فعلی پس چرا دنیاهای بعدی را بعد از این مرگ منکری ؟ هنوز نمی دونی که انسان اول روح است بعد گوشت و استخوان ؟
یکشنبه 1 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مسیح پسر مریم - ایران - تهران - حیا کن ! این مهملات و مزخرفات و دروغهای آسمانی بدرد مشتی هالوی عقب مانده ذهنی میخورد و بس. امام زمان یک دروغ بیشرمانه بیش نیست. در اینکه تمام ادیان ساخته ذهن بشرند (ناپلئون بناپارت) و ذر اینکه همه آنها برای خودشان (توتم) و (سمبل) و (منجی) سازی کرده اند شکی نیست. دلیل آنهم اینست که میخواهند تا ابد از شما تهی مغزان و ساده لوحان سواری بگیرند. "بقول کائوچیو: مذهب افساری است که به گردنتان میاندازند تا خوب سواری دهید و هرگز پیاده نمیشوند! باشد که رستگار شوید!" - برای ما از دروغنامه های آسمانی مثل تازینامه محمد و تورات و افسانه های مندرج در کتب آسمانی مثال نزن! اینها مشتی مهملات و یاوه است که خلاف تمام قوانین علمی و طبیعی است و هرگز مثالی از آن در ساختار آفرینش دیده نشده! هزاران دروغ خلاف علم و طبیعت و تاریخ در همان تازینامه کذایی محمد هست! تو آنرا ملاک گفتارت قرار داده اید! واقعا مسخره است! امام زمان دروغ بیشرمانه شیعیان امام ساز است. حالا دیگه بین المللی هم شد؟!!!
یکشنبه 1 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
((امام زمان - دروغ بیشرمانه آخوند شیعه - قسمت اول)) -- . پس از مرگ امام حسن عسگری عده ای که منطقی بودند امامت را پایان یافته دانستند اما مردی به عنوان عثمان ابن سعید عمر ادعا کرد که امام حسن عسگری دارای فرزندی 5 ساله است که در سردابه زندگی می کند. وی مدعی شد که او تنها رابط بین مردم و مهدی موعود است. عثمان مردم را فریفت و از آنها برای آن امام دروغین پول جمع کرد. وی به مدت 45 سال به این وسیله مردم را سرکیسه کرد!!! پس از مرگ او پسرش محمد ابن عثمان و پس از او یک ایرانی به نام حسین بن روح نوبختی و سپس ایرانی دیگری به نام محمد سمری این شیادی را دنبال کردند. محمد سمری در بستر مرگ با نشان دادن نامه ای از طرف امام زمان مدعی شد که امام زمان به غیبت کبری رفته!!! و پس از او رابطی بین مردم و امام زمان وجود نخواهد داشت و هرکس این ادعا را کند دروغ گفته است!!! ( به همین سادگی!) . ادامه دارد
یکشنبه 1 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
(( امام زمان - دروغ بیشرمانه آخوند شیعه - قسمت دوم )) --. این 4 تن را نواب اربعه می گفتند. علت این که علی ابن محمد بن سمری مدعی شد که امام زمان به غیبت کبری رفته است این بود که مردمی که سمری از آنها برای امام زمان طلب پول میکرد از او می خواستند که به هر وسیله ای که شده ارتباط آنها را با امام زمان برقرار کند. او چون نتوانست در برابر آنان تاب بیاورد مسئلهُ غیبت امام خیالی زمان را بهانه ساخت!!!. در زمانیکه عثمان اولین رابط‘ مدعی شد که امام حسن عسگری پسری 5 ساله دارد که در سردابه زندگی می کند جعفر برادر امام حسن عسگری از این گفته به شگفت آمد و گفت برادرم هیچ گاه فرزندی نداشته است. اما عثمان با زیرکی او را متهم به دروغگویی کرد و او را از صحنه بدر کرد. ناگفته نماند که لغت عسگری به معنی بدون اولاد است. اطلاق واژه صاحب لشکر برای امامی که در تمام عمر در تقیه کامل بسر برده و شخصی منفعل بوده است کاملا نارواست. (صاحب کدام لشکر؟!! ) . ادامه دارد .
یکشنبه 1 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
(( امام زمان - دروغ بیشرمانه آخوند شیعه - قسمت آخر )) --. نمیدانم ما ایرانیان چه موقع خواهیم توانست خرد را جایگزین خرافات نماییم و از این اسلام و بخصوص جریان منحرف شیعه گری فاصله بگیریم. حتی ما ایرانیان از خواندن کتب معتبر تاریخی که خط بطلان بر این همه روایات و آیات و احادیث خرافی کشیده اند دریغ داریم! قبل از اسلام ننگین، ‌سرزمین آریایی ایران بزرگترین تمدن زمین به شمار میرفت ولی اسلام بهمراه خرافی گرایی ذاتی ما ایرانیان همه چیز را بر باد داد تا به خمینی هندی و شورش احمقانه 57 رسیدیم و به یکباره آنچه را هم که باقی مانده بود از دست دادیم! به نظر میرسد که تا رسیدن به خرد جمعی هنوز دو نسل دیگر فاصله داریم. درود بر فرزندان راستین کوروش و جاوید ایران آریایی عاری از دین و فریب آخوندی!
یکشنبه 1 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
(( گوشه هایی از مکتب دروغ پرداز و جعلی شیعه - قسمت اول )) - حتی با وجود آنکه محمد ادعای معجزه از خود نداشت اما مکتب جعلی شیعه و صنعت امام سازی و معجزه سازی شیعه برای امامانی که هرگز قرار نبوده جانشین پیامبر اسلام شوند صدها معجزه و توانایی خارق العاده نقل کردند که بعضی از آنها مرغ پخته را هم به خنده وا میدارد! به گوشه ای از معجزات امامان شیعه به نقل از شیادی بنام علامه مجلسی توجه فرمایید:. امام دارای این صفات هست:. 1- پاک و ختنه کرده زاده میشود!. 2- از جای پلید زاده نمیشود! از ران زاده میشود! (تصور کنید!!!). 3- دهان دره نمیکند! (‌دهان دره چه عیبی دارد معلوم نیست!!). 4- از پشت سر میبیند! (‌معلوم نیست رادار عقب علی چرا ابن ملجم رو شمشیر بدست ندید!!). 5- مدفوعش بوی مشک میدهد! و زمین موظف است فورا آنرا ببلعد! (شیخ صدوق، روانی دیگر هم در این باره میگوید:‌ چون شیطان به درون امام راه ندارد مدفوعش بوی مشک میدهد! ولی شیطان به درون بقیه مردم راه دارد!). 6- تا آخر عمر با فرشتگان سخن میگوید!. ادامه دارد ...
یکشنبه 1 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
(( گوشه هایی از مکتب دروغ پرداز و جعلی شیعه - قسمت دوم )) - ادامه .. 7- دانشمندترین مردم است. (ولی روشن نیست چرا حسین نمیدانست در کربلا کشته میشود و یا جعفر صادق یا بحر العلوم نمیدانست که پسرش اسماعیل زودتر از او میمیرد و او را امام معرفی کرده بود! و امام رضا هم نمیدانست انگور زهر آگین است و خورد ! . 8- امام سایه ندارد! (جسم شفاف است لابد!). 9- به محض زاده شدن از مادر دو کف دست بر زمین مینهد و میگوید اشهدالااله...(لابد در داخل شکم مادر درس عربی خوانده!!!). 10- دعایش فورا مستجاب میشود بطوریکه اگر در مورد سنگی نفرین کند سنگ بیدرنگ از وسط به دو نیم میشود! (‌ولی روشن نیست چرا موسی کاظم 27 سال در زندان هارون الرشید وی را نفرین کرد و آسیبی به هارون نرسید!). 11- دارای معجزه است! (پیامبر گفت من معجزه ای ندارم!). 12-هر چه از او بپرسند پاسخ کافی و وافی میدهد! اگر هم نپرسند با یک نگاه به طرف مربوطه از مافی الضمیر او خبر میابد! (‌ولی روشن نیست چرا علی از ضمیر ابن ملجم آگاه نشد و با پا به او زد و گفت برخیز و نماز صبحت را بخوان؟!!). واقعا" شیادتر از اینها در تاریخ جهان وجود ندارد.
یکشنبه 1 آبان 1390

vahid2591 - ایران - کرج
اگه یک مروری هم به نوشته هاومنابع تاریخی استادعلی دشتی وکتاب های قدیمی دکترزرین کوب هم بکنید البته بد نیست...
یکشنبه 1 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
مسیح پسر مریم - ایران - تهران مجری آلمان و خواننده رپ روسی و مدل معروف فرانسوی/ از سر پوچی زندگی و یا بخاطر معروف شدن چنین کار کردن در ضمن ما اسلام را در ایران و مهد اسلام و در کنار مسلمان شناختیم, اگر واقعا فکر میکنی که این اسامی و شجره نامه که گفتی چیز مهمی است اشتباه کردی خوب که چی اصلا مادر امام زمان خواهر عیسی چه گلی اینها به سر ملت دنیا زدن که امثال تو باید براشون روضه میخوانند, مریم دختر زرنگی بود و یا قیمش زرنگ بود که تا شکمش بالا آمد مردم ساده را فریب دادند و گفتند که فرزند خداست آیا اگه الان دختر پادشاه عربستان و یا دخترخامنه ای ویا ساده ترین و معصوم ترین و نمازخوان ترین دختری که توی یک روستا زندگی میکنه حامله بشه کسی قبول می کنه که بچه خداست .
یکشنبه 1 آبان 1390

tehran_london - ایران - تهران
قسمت اول:ببینید من نه بسیجی هستم نه طرفدار کسی هستم و نه از کسی بدم میاد.داستانی که برای خودم پیش اومده رو میگم.من بدلیل یه بیماری نادر توی یکی از بیمارستانهای تهران بستری بودم(5ماه فلج کامل بودم و دکترا حتی به زنده موندنم امیدی نداشتند)قبل از اون ادم بی دینی بودم که به توصیه یکی از دوستام شروع به دعا کردن کردم.و امام زمان و خدا رو صدا زدم.از گردن به پایین تمام بدنم بی حس و بی حرکت بود تا یه شب تو خواب دیدم که میخوام از یه کوه بیفتم پایین توی خواب گفتم یا امام زمان که تو همون خواب داداشم دستمو گرفت و نذاشت بیفتم پایین.فردا که از خواب بیدار شدم (ادامه دارد)
دوشنبه 2 آبان 1390

tehran_london - ایران - تهران
(قسمت دوم) دیدم میتونم دست و پامو تکون بدم وبعد از یه هفته از جام بلند شدم و شروع به راه رفتن کردم.فقط دلم برای اینهایی میسوزه که رفتن اروپا وتحت تاثیر تبلیغات اونا قرار گرفتند(ادامه دارد) وخدارو هم قبول ندارن.بهوش و اگاه باشید که آخرتی هم در کار هست و ما بیهوده آفریده نشده ایم.من خودم معجزه خدا و امام غائبش رو به چشم دیدم.اونایی که فکر میکنید دروغ میگم بزودی میفهمید وهمه چیزو با چشم خودتون میبینید.تحت تاثیر حرف این سنی ها قرار نگیرید.اماممون بزودی میاد همراه با عیسی مسیح.هر کی خواست آدرس بیمارستان و دکتر وشماره خودمو میدم که بدونید حقیقت چیه
دوشنبه 2 آبان 1390

krag - امریکا - ویرجینیا
مسیح پسر مریم - ایران - تهران این چرت و پرت ها چیه میگی. حالا باز خوبه من مسیحی هستم و درباره ی مسیح زیاد میدونم وگرنه به این چرت و پرت هات احسنت میگفتم. امریکا ویرجینیا
دوشنبه 2 آبان 1390

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس سخنانت پر از جهل و دروغ تحریف بود.به اندازه کفایت در منابع شیعی و اهل سنت در صحت وجود مبارک امام زمان(ع) و دیگر گفته های کذب تو مطلب هست که لازم نمی بینم برای شما که بر چشم ها و دل هایتان مهر زده شده است وقت بگذارم.آنچه در اسلام برای مسلمین اهمیت دارد فقط قرآن و اهل بیت است و دیگر هیچ(ای جاهل ما را به گفته های دیگران چکار!) **در جهل و نادانی تو همین بس که لغت عسکر یا عسگر در ادبیات عرب به معنی لشگر و نیروی نظامی هست که واژه اینگلیسی lascar نیز از همین لغت عربی گرفته شده و به این سبب که آن امام عزیز به زور در پادگان نظامی اکثر عمر مبارکشان را میگذراندند به آن بزرگوار عسگری میگفتند** (هان! این آن سوادی هست که به آن مینازیدی!)
دوشنبه 2 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس قرار نبود این جوری جواب دهید. شما کاری با مسیح پسر مریم - ایران - تهران کردید.که از خجالت تا هفته دیگر از زیر پتو در نمی اید.رادار پشت سر حضرت علی.از دیشب تا کنون خنده ما را رها نمی کند.
دوشنبه 2 آبان 1390

shapur - ایرلند جنوبی - دابلین
قرن21 وما از امام ته چاه حرف میزنیم این تازیان خوب ما را سر کار گذاشتند
دوشنبه 2 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت . نوشتی خالق یکتا بر هر چیزی توااست اگر توانستی سری به قسمت سرطان کودکان بزن کودک از 2 سال به بالا اسیر درد و رنج این بیماری مهلک/ کودکان فقیر افریقا کودکانی که اسیر یک سادیست جنسی بعد از تجاوز مرگ فجیع///خدای مهربان تو کجاست??????ایا دیده ای کفتاری از پای یک اهو شروع به دریدن کرده و چشم ان اهو از شدت درد از حدقه بیرون///شکنجه گاههای نازی/استالین مائو ملایان کره ی شمالی و جنایات پول پوت////بس کن/
دوشنبه 2 آبان 1390

0102 - افغانستان - هرات
بعضی ها از مسلمان شدن 380نفر در15دقیقه به وحشت افتادن وبا خود فکر میکنند که به زودی تمام کره زمین را مسلمان خواهند شد
دوشنبه 2 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
مسیح پسر مریم - ایران - تهران. ماشالّا به این همه سواد! اگر بسته بودی جواب نداده بودی باز شاید چند تا بیسواد مثل خودت فکر میکردن یه چیزی بارته! از من میشنوی برو یه ۶ ماه دیگه بیا چون بعد از این شوک عصبی احتیاج به استراحت داری برو بابا جون برو شاید مثل این tehran_london - ایران - تهران یک کسی‌ به خوابت اومد از این فلجی در امدی، اون بنده خدا که از فلج جسمی‌ رهاهی یافت ولی‌ فلج فکری هنوز رهاش نکرده برو عزیزم حالت که خوب شد بیا ما اینجا هستیم نگران چیزی نباش!
دوشنبه 2 آبان 1390

porharfi - هلند - آرنم
امام زمان ذ ِبل ! اونقده توی چـــاه موند !..تا پــزشکان امروزه به علـــم ِجـــراحی. دست یابند و 1400 سال پیــــــری ِ امام را بتونند با چهــــره قرن 21 یی جــورش. کنند!!..قهو ه ایی روشن ِ ایتالیایی مامانیش کنند!!!...
دوشنبه 2 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
مسیح پسرمریم.من منکرنیستم.ولی مبلغین امام زمان.که صدای دادخواهی افرادمسلمانراشنیدند.وهمه عالم هم شنید.چرادرشکنجه گاه انان هرچه فریادمیکنند.وکمک میطلبند.امامان وامام زمان مابه دادکسی نمیرسد.ودستوردهنده مثل ایت الله خامنه ای,یزدی,ووباامرین انهاکاری,معجزه,,نشان نداده که یکموردداشته باشیم.واعتقادادت مردم شیعه لااقل کمرنگ نشود.مگربزرگان وحاکمان ایران نمیدانند.چرااینهمه خیانت وجنایت انهم ازطرف مبلغان.مردم چگونه باورکنند??
دوشنبه 2 آبان 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫ARTEMIS ما راه را به انسان نشان دادیم می خواهد برود یا نرود . تو هنوز نمی دونی که این دنیا برای مسکن همیشگی انسان نیست بلکه این دنیا محل امتحان انسان است برای زمانی کوتاه ، جنایت بشر رو به حساب خدا می نویسی ؟ گذشتگانت کجا هستد ؟ یک روزی هم هست که برای تو روز آخر در این دنیاست و بعدش باید با چیزی روبرو بشی که الان رد می کنی،. ‫کسی که در بستر مرگ است شما در کنارش نشستید اما ما به وی نزدیک تریم ، ما روحش را قبضه می کنیم اگر می توانید. ‫شما به تنش برگردانید که هرگز نمی توانید ، کسی را که خدا گمراه کند برای وی هیچ راهی نیست به جز آتش همیشگی جهنم. ‫عزیز تعقل کن و خودت رو به شیطان مسپار و از تعصب دورباش ، روز جزا حتمی است
دوشنبه 2 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مسیح پسر مریم - ایران - تهران. ! سخنان شما پر از تحریف و دروغ است نه سخنان روشنگران بر علیه دین. جوابی نداری بدی جز تکرار همان دروغها و مزخرفات که محمد در کتاب قصه سراسر دروغش آورده. در مورد حسن عسکری این جعل بزرگ و خنده دار را توضیح دادم. آن امام من در آوردی چون اسیر بوده آنهم در یک پادگان نظامی صاحب لشکر بوده؟!! عجب عقلی دارید شما مسلمین. لابد صاحب لشکر دشمنی بوده که اسیرش بوده!! اسم آن بدبخت عسکری بوده نه عسکر! عسکری به معنای (بدون فرزند) یا (بی دنباله) است. آن به گواه برادرش فرزندی نداشت اما شارلاتانهای امام ساز شیعه برادر حسن عسکری را به دروغگویی متهم کردند. اساس دین اسلام بر دروغ استوار شده! این داستانهای جن و پری و امام ته چاه دیگری خریداری ندارد. عصر, عصر فضا و اینترنت است. اگر یکی در عصر حاضر ادعای پیامبری و امامت و معجزه و این مهملات بکند او را به عنوان دیوانه به تیمارستان میفرستند. (بقول ولتر: دین نوعی بیماری روانی است در سطح جهانی) شماها هم همگی بیمار روانی هستید که به این مهملات اعتقاد دارید.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
tehran_london - ایران - تهران. دوست عزیز! امام زمان و سنگ و مرتاض هندی و دعا انسان را شفا نمیدهد. ایمان شما به اینکه چیزی به نام شفا وجود دارد شما را شفا میدهد. شما راه را اشتباه نروید و به موهومات اعتقاد نداشته باشید. کتاب قدرت فکر دکتر ژوزف مورفی را بخوانید تا متوجه اشتباه خودتان بشوید. قانون اول ذهن قانون باور و ایمان است (البته نه آن ایمان کور مذهبی). قانون اول ذهن چنین میگوید: با باور و ایمان (صرف نظر از سوژه مورد باور) به نتایج یکسان دست می یابید! یعنی اینکه آنکس که اعتقاد قلبی داشته باشد که فلان سنگ شفا میدهد, شفا می یابد! (نه از آن سنگ) بلکه نیروی شفا در درون همه قرار دارد و آن قدرت باور ذهن شماست. بنابر این تمام کسانیکه با دخیل بستن به این و آن شفا می یابند با باور قلبی خود شفا میگیرند نه از امام رضای مرده و هزار کفن پوسانده! اگر مطالعه خود را در این زمینه عمیق کنید متوجه اشتباه خود میشوید! علم نور است عزیز من! از دین و دکاندارن دین بجز شیادی و دروغ چیزی بیرون نمیزند.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت . . خدا راه را نشان داد حالا امدیم کسی نخواست راه را برود گناه قربانی چیست??????پس خدایت هویج است???در ضمن من با هیچ خدائی و دینی کاری ندارم جز خدای خونخوار اسلام که میهنم را به اتش کشید/یک میلیون بار هم گفته ام مسلمانید یا هر دینی به من و هیچکس ربطی ندارد تا روزی که نخواهید انرا در اجتماع یا قوانین زورچپان کنید همین/
سه‌شنبه 3 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت. به به چه نبوغی! از اینکه می بینم حتی از خواندن چند کتاب ساده و رهایی از این همه جهل و خودخواهی عاجز هستید به حالتان افسوس میخورم. حتی در همین وب سایت در مورد جهنم و بهشت مقاله ای وجود دارد. جهنم خیالی که شما از آن دم میزنید که پر از آتش سوزان است و الله خیالی میخواهد آن گند کاری که خودش کرده را با آن لاپوشانی کند مکانی است واقعی بر روی زمین در جنوب شرقی اورشلیم امروزی که بیابانی است بی آب و علف و به آن گهنم gahanam میگفتند که چون عربها حرف " گاف " ندارند آنرا با تشدید جهنم Jahannam تلفظ میکنند. این مکان در عهد عتیق تبعیدگاهی برای آدمهای شرور بوده و هر کس را که میخواستند تنبیه کنند میگفتند بفرستیدش به گهنم یا جهنم! شیادان مذهبی آنرا برای ترساندن مشتی هالو مثل جنابعالی به کار گرفتند و آنرا در وحی دروغین محمد چپاندند و بقیه قضایا! جانم برو یک کم عقل پیدا کن که در عصر فضا اینقدر هذبان نگویی! به قول ولتر: مذهب نوعی بیماری روانی است در سطح جهانی. امثال شماها باید در دارالمجانین بستری و درمان شوید!
سه‌شنبه 3 آبان 1390

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس آدمی که خواب باشد را می توان بیدار کرد ولی کسی را که خود را به خواب زده هرگز! تو که مدعی علم بالا و شعور و نیروی شفا بجای خدا هستی،تمام کامنت هات سرشار از توهین به ادیان و اسلام و شیعه است به معتقدینی که بیشتر از یک میلیارد هستند در این حال مخالفان این نیروی شفا هرگز به اعتقادات شما حمله نکرده اند پس اول تعصب را کنار و شعور خود را بالا برید بعد وارد مباحثه ها شوید.درضمن جز تکرار سخنت در باره کلمه عسگری دلیلی نداشتی و از روی جهل بر سخن خود بدون استدلال پافشاری کردی در هر دیکشنری و در هر زبانی به عربی و لغت نامه معنای این واژه آمده پس بیش ازین خود را روسیاه مکن.
سه‌شنبه 3 آبان 1390

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس چقدر...رژوزف مورفی..ولتر...ولتر.. میکنی دی دی چون 2تا از این چیزا خوندی فکر کردی علامه دری و همه رو به دین جدیدت تبلیغ میکنی! نکنه یه پیامبر جدید اومده! دی
سه‌شنبه 3 آبان 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫ARTEMIS و zebelkhan در ایران مذهب حاکمه و مذهب شیعه، مذهب دین نیست سخن الله سبحان نیست بلکه ساخت دکانداران دین هستش. کشیشها به کوذکان تجاوز جنسی می کنن آیا این به عیسی یا خدا ارتباط داره ؟ اگر با چاقو کسی رو کشتن یعنی چاقو بده ؟ من هم مخالفم که آخوند چاه نفت مردم رو گرفته بهشون چاه جمکران روداده . ببینم کجای قرآن آمده مهدی یا اینکه گریه کن بروبهشت ؟ شما یک مذهب ازتجاعی ساخت صفویه رو مساوی با کلام الله سبحان می دونید ؟ خدا به شما و خانوادتون گفت. ‫خمینی رو در ماه ببینید ؟ خدا شما رو یا پدر مادرتونو فرستاد تظاهرات ۰۰۰ ۰۰۰ ۴ نفری درر سال ۱۳۵۷ ؟ چرا جهل خودتونو نمی بینید و اینور اونور می زنید ؟ برید یغه پدر مادرتونو بگیرید اگر انصاف دارید ، وای بر کسانی که به الله سبحان افترا می زنند ، وای بر شما
سه‌شنبه 3 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مسیح پسر مریم - ایران - تهران. اختیار داری ! بی سوادی از اسلامیون است! من هیچ احترامی برای امثال تو جاعل تاریخ و تحریف کننده واقعیات ندارم. ببینید چه کسی دم از شعور میزند؟! دین اسلام 1400 سال است به شعور و عقل تمام انسانها توهین کرده. دین اسلام 1400 سال است گلوی آزادیخواهان و دگر اندیشان را فشرده و میلیونها نفر به خاطر ضدیت با اسلام از صدر اسلام تاکنون به شکنجه گاه و جوخه های اعدام سپرده شده اند. علی امام اول جهان هزاران نفر از مردم ایران را به دلیل نپذیرفتن اسلام و حکومت اسلامی قتل عام کرد. ببند تا بیش از این افتضاحات دینت رو بر ملا نکردم. هیچ احترامی برای امثال تو قائل نیستم و این شما هستید که نیار به درس اخلاق و تمدن و دموکراسی دارید نه من! هر وقت آدم شدید که عمر کره زمین هم کفاف نمیدهد آنوقت ابراز نظر کنید و توقع احترام داشته باشید! اینقدر هم ژست ادب و تربیت نگیرید! به شما بی تربیتهای نمیاد! درضمن از این وب سایت و برو سایت شیعه آن لاین هر چی خواستی دروغ بگو!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

kish mehr - انگلستان - منچستر
جدی خدا به بعضی ها چقدر وقاحت و پرویی داده.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس. دوست عزیز من، حیف وقت شما نیست که با این اشخاص سرو کلّه میزنید؟ اینها از ۲ دسته خارج نیستند، یا واقعا مذهب عقل و هوش را از آنان ربوده و قویه تفکّر آنان از کار افتاده، و یا خودشان هم می‌دانند جریان از چه قرار است و به خاطر مواجبی که از اربابانشان میگیرند این چیزها را در این سایت مینویسند، در هر صورت وقت آنها که ارزشی ندارد چون ۵ بار در روز با دولا و راست شدن روبروی مکّه، عربستان سعودی و آل سعود و گفتن کلماتی تکراری از زبانی بیگانه و کشوری بیگانه، که مفهوم اکثر آن کلمات را هم نمی‌فهمند، می‌گذرد. پس دوست من و هموطن عزیز من، لطفا وقت خود را صرف چنین اشخاصی‌ نکن چون مخصوصا این یکی‌ خودش هم از تجربیاتش گفت و چون به خواب رفته بیدار کردنش محال است. موفّق باشید
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مسیح پسر مریم - ایران - تهران. برای اینکه آبروی امثال تو مذهبی را بیشتر ببرم که دیگر ادعای ادب و فضل و تمدن نکنید به گوشه هایی از جنایات دین اسلام و امام شیعه در حق بشریت میپردازم. هر وقت توبه کردی میتوانی خواهش کنی که با تو حرف بزنم!. (( نمونه هایی از شیوه های برخورد حضرت محمد و علی با معترضین و تسلیم شدگان )) -- > در زمان خلافت ( علی )مردم استخر بار دیگر سر به شورش برداشتند و این بار (عبداله بن عباس)به فرمان( علی )شورش توده ها را در سیل خون فرو نشاند. در همین هنگام مردم کرمان وفارس نیز قیام کردند و عمال خلیفه وقت یعنی (علی ) را از شهر بیرون راندند و علی برای خاموش کردن طغیان توده ها (زیاد ابیه)را بسوی فارس و کرمان فرستاد و او در فرو نشاندن شورش از هیچ جنایتی فرو گذار نکرد .بطوریکه او را انوشیروان دوم نامیدند (زیاد بن ابیه) یکی از خونخوار ترین حکمرانان زمانش بود بطوریکه همه مورخین اسلامی از نظر قساوت و جنایت نا او را در کنار حجاج بن یوسف و عبید اله بن زیاد(پسرش)ذکر کرده اند..(فارسنامه/ص 136)اسلام شناسی(علی میر فطروس)چاپ نهم /آمریکا)
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مسیح پسر مریم - ایران - تهران. -- (( جنایات اسلام در حق بشریت )): . شعار (انما المومنون اخوه) و یا (لا اکراه فی الدین) البته مانع آن نبود که محمد "پیروان مذاهب دیگر (اهل کتاب کتاب) را بجرم نپذیرفتن اسلام یکجا سر نبرد! بطوریکه در مورد (بنی قریظه)پس از جنگ و تسلیم شدن مردم این قبیله دستور داده شد 900 نفر از جوانان و مردان (بنی قریظه) را سر بریدند و اموال و دارایی مردم این قبیله و زنان و کودکان آنان را را بعنوان بردگی بین مسلمانان تقسیم کردند!!! (طبری"یاد آور میشود که: پیغمبر بگفت تا در زمین گودالها بکندند و حضرت علی و زیبر در حضور پیغمبر گردن آنها را زدند. در این گونه جنگها اعراب مسلمان حتی از همخوابگی با زنان شوهر دار پرهیز نمی کردند و این البته دستور قران بود. منابع :نفایس الفنون_شمس الدین محمد آملی/ص 321/))منتخب التواریخ /حاج محمد هاشم خراسانی/ص 54/پرتواسلام/احمد امین/جلد1/ص 117/)تاریخ طبری/جلد 3/ص 1088/1091/). تاریخ طبری جلد 3/ص/1093). سوره نسا/آیه 24. اسلام شناسی (علی میر فطروس چاپ نهم/آمریکا)ص/
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مسیح پسر مریم - ایران - تهران. بیسواد! علامه (دهر) درسته نه علامه (در)! در شان من نیست که با مثل تو حرف بزنم. سواد امثال تو در حد سیکل ردی یا دروس سطح حوزه بیشتر نیست! گفتم که هر وقت توبه کردی و به راه عقل و علم برگشتی با من حرف بزن! پیامبر هم یعنی یک نان به نرخ روز خور مثل خودت! در ضمن مرده شور ببره هر چی دینه که بجز خرپروری و سرکیسه کردن عوام و سرکار گذاشتن مشتی هالوی بیسواد و جنایت علیه بشریت کاری نکرده اند! کدام دین در دنیا دردی از دردهای بشریت دوا کرده؟ کدام دین در طول تاریخ سرزمینی را آباد کرده؟ شما اگر یک جو عقل داشتید که دنبال (بقول ولتر) دروغهای آسمانی نمیرفتید! دین همیشه همچون میکربی بیماری زا در محیطهای آلوده به جهل رشد کرده. هر جا ظرفیت عوام برای خر شدن بالا بوده دین هم در آنجا رشد سریعی داشته.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
با zeblkhan موافقم . نکات و استدلال های روشنی آورده که به صورت سوال که مطرح میشود تمام ایمان داران و مسلمان های ۱،۵ آتیشه گلویشان به خارش میفتد.مسیح پسرمریم،ایران،تهران / خود شما هم که مستقیم در ریسمان الله در اول کامنت تان گیر افتاده اید و به گمانتان اگر پشت یک میلیارد مسلمان دیگر صلوات و تکبیر بفرستید میتوانید خواننده ای مثل منو قانع کنید که zelbelkhan اشتباه میگوید و بشینیم پای منبر شما پاپکورن بخورم !؟ به شما دوست عزیز چه ربطی دارد که کی به کی توهین میکند! گیریم کسی نه فقط به یک میلیارد بلکه به همه ایمان آدمای زمین توهین کنه ، مگر صحبت بر سر حضور و ظهور آقا نبود!؟ چرا تا کم میاورد حرف توهین را پیش میکشد!؟ آقا جان این زوزه کشیدن ها در این دنیای مجازی چه مفهومی دارد!؟ هموطن جان اینجا دنیای مجازیست یعنی اینکه من و شما و دیگران هر چه را که فکر میکنیم اینجا بروز میدهیم و ..! عزیزغار نشینان حجاز بزودی میخان ولی عهد جدید تولید کنند آنوقت شما هنوز گیر شناسنامه صادر کردن برا یه بچه بدنیا نیامده هستید.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس **(آدمی صفات بد و خوب خود را در دیگری میبیند) تو که میگی...با تو حرف بزنم! **عیب ندارد با این همه گمراهی شما من به عنوان یک هموطن برای شما و دیگر نظیر شما دعا میکنم که حقیقت الهی انشالله در دل شما نیز روشن شود که میدانم بسیاری از شما ها وقتی اون اتفاق آخری بیافتد...به راه حق بر میگردید. وسلام و بدورود
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
massoudoslo - نروژ - اسلو و Ghooloo - ایران - آبادان - دوستان عزیزم! ممنون از اظهار لطف و همدلی شما. به بزرگی سرزمین عزیزمان قسم که دیگر حتی لحظه ای طاقت شنیدن مهملات این یاوه گویان عرب زاده را نداریم. 1400 سال است که این دروغهای آسمانی را شنیده ایم. کل آیات قرآن توهین به شعور بشریت و علم و تمدن است و تا جواب این بیسوادان را از روی دفتر تاریخ و با استدلال و منطق میدهی بر آشفته میشوند که چرا به عقیده ما توهین میکنی!!! عجب؟! چند هزار سال دیگر ما باید جنایات و توهینهای این اسلامیون ضد بشر را تحمل کنیم؟ ببینید این اسلام چه به روز سرزمین ما آورده که هر روز در دنیا خوار تر و خفیف تر میشویم! کشور را مشتی سردار و شارلاتان معاود عراقی به چین فروخته اند. کارخانه ها ورشکسته و کارگران ماهها حقوق نگرفته اند. اسلام از ایران ویرانه ساخته و این شیادان اسلامی دست بردار نیستند و انتظار احترام دارند! گور پدرشان با این مذهب نکبت باری که برای بشریت بجا گذاشته اند! این شیادان و جانیان غلط میکنند توقع احترام دارند. احترام برای کسی است که منطق دارد نه تعصب کور جاهلی! (با درود مجدد بر شما عزیزان)
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
برو بمیر مردک و از جعفر کذاب , (نامی که خود آخوندها بروی برادر حسن عسکری گذاشتند) بپرس که حسن عسکری اصلآ میتونسته بچه دار شه یا نه؟
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مسیح پسر مریم - ایران - تهران. می بینم که دیگر حرفی نداری جز پراکنده گویی و حسابی به لکنت افتاده ای! گمراه تویی! خواب تویی! که از نعمت عقل و علم بی بهره ای! از دید شما بدبختهای متعصب مذهبی تمام دانشمندان گمراهند چون به این لاطایلات آسمانی اعتقاد ندارند! اشکالی ندارد. دیوانه همواره می پندارد عاقل است و بقیه مردم مجنونند! این حکایت تو و امثال تو است! جوابت تو دروغگو را با منطق و از روی تاریخ و سند دادم. حالا برو در سایتهای شیعه این اراجیف را تکرار کن! دین اسلام ارزانی مشتی هالوی عقب مانده ذهنی ! کسی که از نعمت عقل و دانش برخوردار است دنبال اراجیف آسمانی نمیرود! دیگه برای من کامنت نگذار ! این وب سایت جای انسانهای آزاد اندیش و خردمند است نه جای نوکران اعراب و اسلام ! " بقول نیچه: ایمان مذهبی یعنی اینکه نخواهی بدانی حقیقت چیست ". تو هم در اوهام خودت بمیر که هر چه از شماها کمتر روی این سیاره باشد سعادت بشر بیشتر تامین خواهد شد!
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.