چنان پاسخی به آمریکا بدهیم که موجی بزرگتر از موج بیداری اسلامی راه بیافتد

وحیدی در واکنش به طرح حمله احتمالی به ایران:

چنان پاسخی به آمریکا بدهیم

که موجی بزرگتر از موج بیداری اسلامی راه بیافتد

وزیر دفاع تاکید کرد که موضع ایران در مورد استقرار سپر موشکی ناتو در ترکیه همان موضع گذشته است و آن را برای امنیت منطقه مشکل‌زا می‌داند.

سردار احمد وحیدی در حاشیه دیدار مردمی اعضای هیات دولت با مردم تهران در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به سوالی مبنی بر این که یکی از روزنامه‌های ترک به نقل از داوود اوغلو ـ وزیر خارجه ترکیه ـ از تفاهم ایران و ترکیه بر سر استقرار سپر موشکی ناتو در ترکیه خبر داده بود، افزود: وزارت خارجه این موضوع را تکذیب کرد و موضع ما در مورد استقرار سپر موشکی ناتو در ترکیه همان است که قبلا گفته‌ایم و تاکید داریم که این کار، کار نامناسبی است و برای امنیت منطقه مشکل‌زاست.

وی در مورد اهداف آمریکایی‌ها از سناریوی اخیر و متهم کردن ایران به طراحی ترور سفیر عربستان در واشنگتن، گفت:‌ این یک افتضاح سیاسی برای آمریکایی‌هاست از این جهت که نشان می‌دهد که این‌قدر آن‌ها دچار مشکلات در گرداب‌های سیاسی هستند که ناچار هستند چنین ادعاهای بی‌پایه‌ای را مطرح کنند و حرف‌هایی را بزنند که حتی متحدان خودشان نیز قبول ندارند.

وی ادامه داد: علاوه بر این، این یک افتضاح حقوقی نیز هست و نشان می‌دهد که قسمت قضایی آمریکایی‌ها نیز ابزار دست شده است و این‌که چگونه حقوق و قضا در این کشور در چنگال سیاست‌های آمریکا خرد می‌شود. از طرف دیگر این یک افتضاح اطلاعاتی نیز هست از این بابت که آن‌ها اعلام کردند دستگاه اطلاعاتی آن‌ها چنین حرفی را زده است و این نشان می‌دهد که دستگاه اطلاعاتی آن‌ها نیز تابعی از مولفه‌های تصمیمات سیاسی آمریکاست و در مجموع این‌ها نشان دهنده درماندگی‌های آمریکا در مورد مسائل داخلی، جهانی و منطقه‌یی است. آن‌ها به دنبال راه فرار هستند اما با ضعیف‌ترین و بی‌پایه‌ترین روش‌ها.

وزیر دفاع در پاسخ به این که برخی از تحلیلگران معتقدند که آمریکایی‌ها با طراحی چنین سناریویی‌ و با توجه به مشکلات داخلی‌شان به دنبال حمله به ایران هستند؟ گفت: این موضوع که آمریکایی‌ها مرتب به دنبال توطئه علیه جمهوری اسلامی و ملت‌های مسلمان هستند روشن است و تردیدی در آن نیست و این که به دنبال این باشند که شرایط را به گونه‌ای ترسیم کنند که به اعتقاد خود ایران را دچار ترس کنند و ایران را به تسلیم در برابر خواسته‌های خود بکشانند. این هم طبیعتا سیاست شکست خورده آن‌هاست.

وی ادامه داد: گرچه بعید است که آن‌ها چنین جراتی را به خود بدهند که بخواهند چنین کاری را انجام دهند ولی با این وجود جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح با قدرت آماده است که چنان پاسخ دندان‌شکنی به آن‌ها بدهد که یک موج بزرگ‌تر از آن چه که به عنوان موج بیداری اسلامی که در حال حاضر ایجاد شده در پی درسی که ایران به آن‌ها خواهد داد راه بیفتد که تمام امواج سیاسی دنیا را در داخل خود هضم کند.

Arian1 - ایران - ابادان
زمانی که امریکا قصد حمله به عراق راداشت صدام حسین هم از این حرفها زیاد گفت که اگر امریکا به ما حمله کند ما اینچنین و انچنان می کنیم اما امریکا حمله کرد وصدام هم بدار کشیده شد وهمان سرنوشت در انتظار خامنه ایی خونخوار است. امین.
شنبه 30 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
صدام و قذافی هم مثل شما زیاده شکر خواری کردند اما چون مردم را پشتشون نداشتند ، کارشون ساخته شد. شما که اگه تقی به توقی بخوره همین ملت که منتظر یک موقعیت خوب هستند چنان به زیرتون بکشند که زن و بچه تون واستون زجه بزنند. تا دیر نشده بیاید سمت ملت و با مردم باشید و این ملاها را توی زباله بریزید که این پولهایی که شما را وسوسه میکنه که مردم را فراموش کنید، اصلاً ارزش نداره.
شنبه 30 مهر 1390

m.noor - امارات - شارجه
جخ جخ سگ حـ... وقت رفتنتان نزدیک است انشاالله م.ن
شنبه 30 مهر 1390

zamanphp - ایران - اصفهان
تکبیر! !!!
شنبه 30 مهر 1390

آینه - انگلیس - لندن
قزافی هم از این کریها خوند.
شنبه 30 مهر 1390

ari jojeh - ایران - تهران
احمد جون جان من!!! تو رو جون مامانت اینا!!! امریکا یه زری زد. غلط کرد . تو رو جان بچه هات این دفعه رو به بزرگی خودت ببخش. قول میده دیگه ادم شه و از این غلط های زیادی دیگه نکنه. خودش هم فهمیده و پشیمونه. مثل سگ. اگر تو عمرش امریکا دیگه رژیم شاه ساقط کرد و اخوند اورد روی کار تو بزن دهنشو اسفالت کن که یادش نره. احمد جون بازم ممنونتم دمت گرم.
شنبه 30 مهر 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
جدی نگیرید حرفهاشو داره هذیان میگه .اون جای مهر داغ شده رو پیشونیش هم نشان دهنده ریا کاری این افراد هست.
شنبه 30 مهر 1390

hassan5 - ایران - تهران
اقای وحیدی مواظب باش در ادامه همین موج باصطلاح اسلامی که در حال حاظر ایجاد شده بقعر جهنم صقوط نکنی بقیه پیشکشت
شنبه 30 مهر 1390

alexxx - اتریش - وین
اینکه امریکا به این سادگیها دست به حرکت نظامی در منطقه نمیزنه درسته, ولی.! ولی دلیلش مسلما" ترس و یا احتیاط در برابر نیروی نظامی ایران نیست, بلکه بخاطر انعکاس منفی که برای امریکا به همراه داره این ریسک رو نمیکنه. چیزی که پر واضح است اینه که از نظر تکنیک و تسلیحات نظامی امریکا قابل مقایسه با ایران نیست . در زمینه نرم افزار و الکترونیک و همچنین در زمینه نیروی هوایی پیشرفتهای امریکا در سالهای اخیر در حدی بوده که برای نیروی دفاعی ایران حتی شناخته نشده چه بسا که در اون حد سیستم دفاعی بسازد. اگر خدای ناکرده واقعا" جنگی دربگیرد, کاملا" یکطرفه خواهد بود . البته این حمالان عقب افتاده هم اینرو خوب میدونند و خاطر جمعی اینها هم همون عدم حرکت نظامی از سوی امریکاست به همین دلیل این لافهای توخالی را تحویل مردم میدهند.
شنبه 30 مهر 1390

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
توی همون ساعات اولیه همشون توی یک سوراخ قایم می شوند اینو خودشون خوب میدونند که تکنولوژی رژیم جوابگوی حملات امریکا نیست و در همون ساعات اول مختل شده و از کار میافتد رژیم قوی مثل المان نازی پیش امریکا زانو زد روسیه هم همین طور ایران که عددی نیست ! ! !
شنبه 30 مهر 1390

ali1111 - ایران - تهران
قذافی و صدام هم زیاد از این اراجیف می گفتند...
شنبه 30 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
کثافتها---- 1--- میلیون ایرانی را در جنگ گسترش دین پر از خونتان به عراق با تحریک شیعه های روانی عراق بر ضد صدام به کشتن دادید و برای دادن جوابی به نابسامانیها 6 سال ادامه دادید حال نقشه چیست????مرگ بر تازیان و یورش وحشیانه ی انان به ایران که منش ایرانی را بطور بنیادی تغییر داد و عنقلاب خل و چلی انرا تقویت کرد گور خودتان را از ایران ما گم کنید/
شنبه 30 مهر 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
جناب سردار رررر بده که رررررررررررررر...............--با این جنایاتی که شما در حق مردم ایران و فرهنگ ایرانی کردید تنها کافی است یک موشک آمریکا یا نیروهای ناتو به طرف ایران شلیک شود. بقیه کار را مردم انجام خواهند و 2 روز بعد شما و همانند شما را از چاله و لوله فاظلاب بیرون خواهند کشید. با یک اقتصاد ورشکسته و نیروی نظامی از رده خارج شده و یک ملت سرخورده و ناراضی آقای سر دار میخواهد درس بدهد و وموج راه بیندازد. شما فقط سر مردم بدبخت و دست خالی زرنگید والا اگر آمریکا و دیگر قدرتها به شما حمله کنند 2 روز هم دوام نمی آورید.
شنبه 30 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
از اینکه ایران میتواند در خلیج فارس به آمریکا ضربه بزنه شکی نیست ولی به چه قیمتی؟!!! به قیمت سرنگونی حکومت ولی وقیح و نابودی صنایع باقیمانده از ایران ویران شده!!! این مردیکه جنگ با آمریکا رو با تجاوز جنسی به زندانی های دست بسته سیاسی اشتباه گرفته. جانور بیشعور میخواد بدون پشتیبانی مردمی با سلاح های پوسیده روسی و قدیمی آمریکایی به جنگ ابرقدرت نظامی بره. مرد اون زمانیکه مردم ایران از این حکومت کثافت حمایت میکردند.
شنبه 30 مهر 1390

Shomali - ایران - لاهیجان
زرشک!!!
شنبه 30 مهر 1390

Alborzi - ایران - کرج
متاسفانه فهم سیاسی سران مملکت بیشتر ازاحمدی نژاده نیست و هنوز این نکته را درک نکرده اند که اصلا حقیقی بودن و یا نبودن ادعای آمریکا مهم نیست ،مهم عکسالعمل شماست که شکی در گناهکار بودنتان در اذهان باقی نمیگذارد کاش از همان روز اول با تشکیل یک کمیته بازرسی به دنیا اعلام میکردید که برای کشف حقیقت حاضر به همکاری هستید این رفتارها و مسخره کردنها و گردنکشی کردنها جزء روابط دیپلماتیک نیست. بنظر هیچ آدم باسوادی که درکی از مسائل و روابط بین الملل داشته باشه بین اینها وجود نداره ! اونم بعد از سی و سه سال .
شنبه 30 مهر 1390

bidad - امریکا - اتلانتا
قذافی هم از این حرفها میزد! اخر تو سوراخ موش پیداش کردن!
شنبه 30 مهر 1390

majid63 - فرانسه - پاریس
قبل از جنگ ساز دوقل از دور خوش هست .به درجش مینازه .
شنبه 30 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
سردار.این حرفهارامیزنیدوماملت رابه دردسروزحمت می اندازید.ماچقدر بگردیم تاشمارا ازتوی لوله فاضلاب,سطل اشغالی ,چاه توالتهادربیاوریم.ماکه بیکارنیستیم.شماهاهم که یکی ودوتانیستید.برادرانه بهتون میگم.اگردفعه دیگه ازاین حرفهازدی.بیرونتان نمی اریم,که هیچ,در لوله هاوچاههارا بابتن ارمه میبندیم.ازماگفتن.مگه نه khoshbavar عزیز.
شنبه 30 مهر 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
مطمئنا غربیها بعد از دو سه سال مطالعه و ضعف شدید داخلی (در اداره مافیای دولتی که بر سر خون اشامی بیشتر از ملت به جان همدیگر افتاده اند) راه کار نظامی در خنثی کردن تکنیک عصر عتیق اینها را, کاملا برنامه ریزی کرده اند. اقلیت طرفدار شما هم برای هفت پوشتشون دزدی کرده اند و اکر تقی به توقی بخوره فلنگ را با پول مبندند و حاج علی خامنه میماند و حوضش. انهائی که به سیستم غرب اگاهی دارند میداند که اینها همیشه در تبلور بوده و هیچ مشکلی در برابرشان قابل بر مقاومت نمیباشد. محبوبیت منطقه ای هم به برکت سرکوب ملت خود, ازبین رفته. جیره خواران هم متزلزلتر از خودشان. ایا سرنوشت قذافی در انتظار شماست و یا تاریخ ورقی متفاوت برایتان رزرو نموده? بزودی همه شاهد خواهیم بود.
شنبه 30 مهر 1390

مانفرد - ایران - ایران
زبان را لای دو لب گذاشته و به شدت هوا را از دهان خارج میکنم تا صدایی با طول موج بالا را نثار این احمق کنم که که مثل سگ از بولیوی فرار کرد تا .......
شنبه 30 مهر 1390

نیایش - ایران - تهران
با حرفهای وحیدی یاد سگها افتادم ! سگ های کوچک وقتی به سگهای بزرگ می رسند شدیدا شروع به واق واق میکنند چون فکر میکنند خیلی قویتر از سگهای بزرگ هستند ! وحیدی و جمهوری اسلامی هم همون سگهای فسقلی که تو رویا هاشون می پلکند و می دونند که اگه بهشون حمله بشه مثل عراق و افغانستان به خاک سیاه می نشینند هر چند این وسط مردم بیگناه ما قربانی ادمهای پست فطرتی مثل وحیدی وخامنه ای و غیره خواهند شد ولی اونها هم به زودی به سرنوشت بدتر و بدتر از قزافی دچار خواهند شد ان روز دور نیست . و اگر اونها فکر کردند که مردم باز هم بچه هاشون رو برای دفاع خواهند فرستاد کور خوندند دیگه این مردم گول نخواهند خورد
شنبه 30 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
ج اسـ.... هر چی نداشته باشه ولی دوچیزو خب داره. یکی . خوب بلده هارتو پورت کنه. دوم..ای که عشق خیانت به وطن دارن هم خیلی داره. یه چند تای هم تو این سایت داره.
یکشنبه 1 آبان 1390

ehsanusa - ایران - تهران
معمولا سگهایی که جرات حمله ندارند زیاد پارس می کنند مثل این احمق فکر کرده سال 59 است که یک مشت جوون پاک و معصوم را به جبهه بردند و فدای قدرت خودشان کردند حالاهم تخت پادشاهیشون را روی خون این جوانان بنا کرده اند امیدوارم روزی برسد که از هر تیر چراغ برق یک آخوند را با عمامه اش دار بزنند به امید آنروز ...
یکشنبه 1 آبان 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
منظورتان موج هائى از قبیل موج کهریزک, موج کشتار دانشجویان, موج وحشت و موج ترور, موج برچیدن دیش ها به طریق دزدکى بالا رفتن از دیوار و املاک مردم موج مزاحمت براى نوامیس مردم به بهانه حجاب و........است?
یکشنبه 1 آبان 1390

sarbaz007 - المان - المان
ببین این حرف یکی میزنه که یه ملت پشتش باشن نه کلا 5 هزار بسیجی اون روزها که این ملت کوچک مکردید باید فکر این روزها می بودید
یکشنبه 1 آبان 1390

maryam-germany-71 - المان - برلین
لات بی سر و پا
یکشنبه 1 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.