آخرین یار کاشانی رفتنی شد ,جدایی استیلی از پرسپولیس راس ساعت ۳ عصر

آخرین یار کاشانی رفتنی شد

جدایی استیلی از پرسپولیس راس ساعت ۳ عصر


حمید استیلی در جلسه ساعت 3 بعداز ظهر شنبه از پرسپولیس جدا می شود


به گزارش خبرآنلاین ؛ نتیجه بازی پرسپولیس و نفت و شعارهای ورزشگاه آزادی کافی بود تا کادر جدید مدیریتی ، آخرین بازمانده از مدیریت پیشین را هم از بدنه باشگاه جدا کنند و دوره ای جدید را برای ساختن پرسپولیس در پیش بگیرند. بازی پرسپولیس و نفت با تساوی بدون گل به پایان رسید در شرایطی که جمعیت حاضر در آزادی در این شب سرد ، از همان ابتدا هم تمایلی برای دیدن استیلی روی نیمکت تیم شان نداشتند. استیلی که از همان بازی با ملوان در هفته اول هم از نظر پرسپولیسی ها به دلیل شکل رسیدنش به نیمکت ، وصله ای نا مناسب برای این مکان محسوب می شد.

او اما بعد از بازی وقتی سرش را دزدید تا بطری آبی که از جایگاه تیفوسی های تیم پرتاب شده بود ، به سرش نخورد ، به خوبی می دانست که کار در پرسپولیس برایش به پایان رسیده. او حتی علی دایی هم نیست که با استعفایی نمادین شرایط را تغییر دهد و از پی ساختن جوی باشد که یکتنه برابر ارکان اجرایی ورزش ایران بایستد. نه او این کاریزما را ندارد پس باید در کنفرانس مطبوعاتی از این می گفت که نظرش همانی خواهد بود که باشگاه اعمال می کند و این درست زمانی بود که بیرون از سالن کنفرانس ، چند قدم آن طرف تر از جایی که استیلی با حلقه یارانش روی صندلی نشسته بود ، تماس هایی در حال برقراری بود. تماس هایی از نزدیکان به مدیریت جدید تیم با این مضمون که دیگر هیچ کس امیدی به موفقیت با این تیم ندارد. و این البته حتما پیامی بود که علی پروین و محمد پنجعلی در دقیقه 80 بازی و زمان ترک ورزشگاه با خود برای رویانیان بردند.

استیلی که قرار بود دیشب را فکر کند ، امروز ساعت 3 به باشگاه می رود. رویانیان تصمیم برای جدایی را گرفته و استیلی هم این نکته را می داند. تنها مشکل اما توافق است بر سر مسائل مالی. قرارداد استیلی 350 میلیون تا پایان سال است که اگر او این فصل را کلا درز خانه بنشیند باید باشگاه به او بدهد. باخت ها البته جریمه هاییی به همراه داشته اند که درصدی از این مبلغ کم کرده و حالا استیلی باید توافق کند چیزی نزدیک به 200 میلیون از پرسپولیس بگیرد و قصه تمام شود.

هنوز اسم گزینه جایگزین طرح نشده. مسئولان باشگاه حضور گزینه داخلی را به کلی منتفی می دانند. اگر قرار بر استخدام مربی خارجی باشد ، اسمی سرشناس راهی تهران می شود.

آخرین خبر موثق از باشگاه این است که همه اعضا برای خداحافظی با استیلی در جلسه ساعت 3 آماده هستند و از فردا تیم باید زیر نظر مربی موقت تمرین کند.  مربی موقت و نظارت مستقیم علی پروین. البته با حضور سرمربی بزرگ آینده ، حوزه اختیارات پروین هم در امور فنی کاهش می یابد و سلطان دوباره به جایگاه مدیریتی بر می گردد.

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
پنالتی نفت گرفته نشد(فنایی).دو تا بازیکن خوبشو نیمه اول زدن (تعویض اجباری).تیر دروازه هم که یار همیشگی لنگیها:))چه تیمیه این لنگ..از فرکی هم پرسیدن نظرتون راجع به تاکتیک لنگ،خندش گرفته:))))خدایا به این طرفدارای لنگ آرامش بده..صبر بده..بیچاره استیلی:)
شنبه 30 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
حمید استیلی یکی از چهرهای ماندگار فوتبال ایران بود و جدا از بحث آبی و قرمز شخصیت قابل ستایشی بود... خاطرات خوشی برای ما رقم زدی استیلی .. ما که ازت راضی بودیم
شنبه 30 مهر 1390

pull.over - قطر - دوحه
چی چی رو رفتنی شد. اون مادر به خطای رویانیان گفته اعتقادی به برکناری کادر فنی نداره...
شنبه 30 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.