حمله ۶ جوان خشمگین به محله مزاحم خواهر دوستشان

حمله 6 جوان خشمگین به محله مزاحم خواهر دوستشان

وطن امروز: 6 جوان خشمگین با حمله به محله‌ای در شرق پایتخت از مزاحم خواهر یکی از دوستانشان انتقام سختی گرفتند. زنان، مردان و کودکان وقتی مهاجمان عربده‌کش شیشه مغازه‌ها را شکستند به وحشت افتادند. ظهر دوشنبه 20 تیرماه سال جاری در حالی که مغازه‌های منطقه افسریه پر از خریدار بود ناگهان 6 جوان موتورسوار وارد خیابان 20 متری شدند و با قدرتنمایی وحشتناکی 4 موتورشان را در گوشه‌ای رها کرده و به سمت مغازه‌ها حمله کردند. این 6 شرور با قمه‌کشی در میان فریادهای زنانه که از ترس به داخل مغازه‌ها پناه برده بودند شروع به شکستن در و شیشه‌ها کردند. دقایقی بعد ماجرای این قدرتنمایی خیابانی به پلیس 110 مخابره شد و تیمی از ماموران کلانتری 156 افسریه خود را به محل حادثه رساندند. 6 شرور که صدای آژیر خودروی پلیس را شنیده بودند سریع به سمت موتوسیکلت‌هایشان دویدند و قصد فرار از محل حادثه را داشتند که ماموران توانستند «محمد» سردسته باند را که قصد فرار با پای پیاده را داشت دستگیر کنند. ماموران که می‌دیدند امنیت منطقه به خطر افتاده است وارد عمل شدند و در همان شب 2 تیم عملیاتی جداگانه به مناطق اتابک و اسلام‌آباد افسریه رفته و 5 شرور دیگر را که در مخفیگاه‌های خود پنهان شده بودند، دستگیر کردند. بعد از دستگیری، 6 شرور برای درس عبرت دیگر شروران منطقه و بازگشتن آرامش در محدوده افسریه با دستور بازپرس پرونده در محل حادثه چرخانده شدند. تحقیقات نشان داد «محمد»، «حسن»، «حسین»، «رضا»، «سعید» و «مهدی» معروف به «مهدی قصاب» که 24 تا 28 ساله‌اند دارای سوابق کیفری زورگیری و سرقت هستند. محمد سردسته این شرورها درباره انگیزه‌شان گفت: ما با یکی از اراذل و اوباش منطقه اختلافات قدیمی داشتیم و به تازگی متوجه شدیم برای خواهر دوستمان ایجاد مزاحمت کرده است. چندباری او را تهدید کردیم اما دست از مزاحمت‌هایش برنداشت و امروز برای انتقام به محل آمدیم که او را پیدا نکردیم و تصمیم گرفتیم مغازه‌های چند تن از دوستانش را تخریب کنیم و فکر نمی‌کردیم زود دستگیر شویم. یکی دیگر از بازداشتی‌ها که برای خواهر او ایجاد مزاحمت کرده بودند، گفت: من از کارم پشیمان نیستم و باید مزاحم خواهرم نیز بازداشت شود و به سزای کارش برسد. بنا بر این گزارش، متهمان بعد از تشکیل پرونده با قمه و قداره کشف شده برای سیر مراحل قانونی به پایگاه ششم پلیس امنیت انتقال یافتند.

h.k - دانمارک - اودا
تبریک به تهرانیهای عزیز.خصوصااندسته که خیلی به تهرانی بودنشان مفتخرند.خوشحالم که تهرانی نیستم.وخانواده ام ازاین نمایشات بچگانه نمیبینند.یابرعکس به خاطراشنایی وشناخت یکدیگرحرمت وتواضع نسبت به همدیگرداریم.,طنزبود البته,,جای تاسف است..ومقصردولت .حین تنبیه به توسعه فرهنگ وادب پرداخته نمیشود.که هیچی.خشونت راترویج میدهد.بیکاری راتوسعه میدهد.وگرنه کسی کارداشته باشدوکمی شعوراجتماعی نمیتوانداینکارهارابکند.,,مزاحم خواهردوستشان,,مردکه مزاحم زن نمیشود.,اگرمردباشد,,خاطرخواهی چیزدیگریست.دوطرف قضیه احمقند.وجدا تهران وکرج وحومه شان همیشه این اتفاقات ده هاموردروزانه داریم .که عمدتاازپل سیدخندان تاحسن اباد قم.وازرودهن تاملارد وسراسیاب,,کرج,,اتفاق میافتد. این جماعت 99 درصدمهاجرهستند.که بیشتردرنظام قبلی تاحالابرای پیداکردن کارازروستاهاامده ودرحاشیه ساکن میشدند.تاشداقیانوسی ازجمعییت.وغیرقابل کنترل.ونامناسب برای زندگی.
شنبه 30 مهر 1390

آینه - انگلیس - لندن
آخر عاقبت دیدن فیلمها تگزاسی همینه. از شوخی گذشته چه خر تو خری هست چرا این جوانها خ.. قمه کشیدن روی پلیسی که وارد حریم خانه اش میشه تا دیش های ماهواره رو بردارند رو ندارند!!!
شنبه 30 مهر 1390

bacheyebameyan - نروی - اسلو
ایران پر شده از لات و اوباش. اینا خودشون صبح تا شب دنبال دختره مردمن بعد اینجا غیرتی میشن هرچند همه پسرا اینجوری شدن الان. همه پسرا دنبال دختر مردمن ولی‌ فک نمیکنن همین دخترا خواهرای خودشونن
شنبه 30 مهر 1390

alexxx - اتریش - وین
چطوره دادستانی یه چند نفری در محل حادثه اعدام کنه که درس عبرت واسه بقیه بشه و موجب حیات در جامعه هم که میشه, و امنیت و ارامش از اینم که هست در کشور بیشتر بشه.!!!
شنبه 30 مهر 1390

Royan - المان - بوخوم
تو واقیعت اسامی آنها حسن و حسین و... ولی اگر فیلم بسازند از داریوش و کامبیز و آرش و فرهاد.....غیره برای اسم اشرار استفاده میشود . از اسماشون پیداست که شر بودنند.
شنبه 30 مهر 1390

baran828 - ایران - تهران
واقعا که!
شنبه 30 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
این پسرهای شرور متقابلا کسانی هستند که به راحتی برای ناموسهای مردم مزاحمت ایجاد میکنن!! باز جالب اینجاست که برای ما دم از غیرت و انسانیت میزنن..اه اه حالم بهم میخوره از این جور انسانهای خشن و شرور و زورگیر کی چی با حمله کردن وحشیانه به شیشه های مغازه چیرو میخوان اثبات کنن؟زورشون رو ؟؟؟؟؟؟
شنبه 30 مهر 1390

mehrdad.n.l - هلند - امستردام
به یاری خدا هر شش نفر از اسامی منوره ائمه اطهار بهره مندند .قابل توجه احمق های صدا و سیمای زورگیری اسلامی که در فیلم هایش از اسامی ایرانی برای شخصیت منفی فیلم استفاده می کنند . خائنین کثیف
شنبه 30 مهر 1390

مانفرد - ایران - ایران
h.k دانمارک-اودا من هم مثل تو تهرانی نیستم ولی آدم حسابی این کثافت کاریها تو همه جای ایران هست تو شهر ما /شهر شما و و و
شنبه 30 مهر 1390

Larkiden - لوکزامبورگ - لوکزامبورگ
h.k - دانمارک - اودا . دوست خوب شما خودتون اهل کجا هستید که چنین نقشه پراکندگی اجتماعی تهران رو با ریزه کاریهاش داری بیان میکنی؟ حماقت حتی تو همون کشورهای اسکاندیناوی که شما درون زندگی میکنی هم هست. بقصد طنز سخن به گزافه نگو گر نمیدانی ، طنز بود البته !!! تمام دنیا رو بگردید از این نمونه ها فراوان هست و این مستثنی نمیشه به محله هایی از تهران و نمیتونه باعث این بشه که شما شهرستان ها رو پاک بدونی.. به امید بالا رفتن سطح فرهنگ و شعور کسانی که در بیشعوری کامل هستند و برعکس میپندارند
یکشنبه 1 آبان 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
در جوامع متمدن امروزی تهدید خود جرم محسوب میشود که در جوامع ما هنوز جا نیافتاده .
یکشنبه 1 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
باعرض پوزش.کلمه,روستا,,درکامنت من سوئ تفهیم نشه.روستاهای مایاهرکشوردیکرصادق ترین,وباشهامترین وکلابهترین انسانهارادرند.چون همه همدیگررامیشناسند.خلاف وحقه بازی و...خیلی کمترازشهرهاست.شلوغی وناشناخته شدن درمحیط شهرانسانهارابه انحراف میکشاند.من خودم ازروستاهستم.ومفتخرم به روستایی بودنم.قبلاشهری وجودنداشته.کم کم شروع شده.
یکشنبه 1 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
h.k / هموطن، من خیلی خوشحالم که اهل تهرانم :) ولی یه سؤال از شما دارم و اونهم اینه که از کجا آمار جرائم و خلافهای مردم تهران را در دست داری که اینجوری محکم و قاطع از آن گزارش میکنی !؟ جمعیت آذریهای مهاجر که به تهران آمده و ساکن شده اند به مراتب بیشتر از دیگر شهرها است ، و همینطور درصد بسیاری از افرادی که در میادین شلوغ و پُرجمعیت (چون میدان انقلاب) به چشم میخورد، اکثرا از هموطنان آذری هستند که آمدند در پایتخت کاری و شغلی بدست بیاورند . البته من که سالهاست تهران نبوده ام و مطمئن هستم که حتی خود من هم دیگر با خیابانها و بافت شهر تهران بسیار غریبه شده ام. درضمن وضعیت آشفتۀ جامعۀ کنونی ایران تنها به پایتخت محدود نشده بلکه در تمام شهرهای ایران وجود دارد، شما اگر در نظر داشته باشی اخباری که از درصد جرائمی که در استان خراسان اتفاق میافتد کم نیست ، پس باید گفت که اهالی مشهد چنین هستند و چنان !! اینقدر ناسیونالیست و ملی گرا نباش :)
یکشنبه 1 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
h.k - دانمارک - اودا-مثلا درتبریز, اردبیل...ازاین اتفاقات نمیافته ???تحقیق کن ببین اصالتشون کجایی هست . تهران مملو از اذری های مهاجرشده ..پس لطفابه جای نژادپرستی مسائل رو درست درک کن.
یکشنبه 1 آبان 1390

hamrah-sabz - امریکا - لوس آنجلس
با درود،. دوست گرامیroyan, نکته بسیار جالبی را بیان کردید.سپاسگزارم . امریکا لوس آنجلس .
یکشنبه 1 آبان 1390

shervin-iran - ایران - خرم آباد
h.k - دانمارک - اودا. دوست عزیز.....قضیه وقتی جالبتر می شه که اهالی محترم تهران نشین( نه تهرانی چون تهرانی اصیل وجودخارجی نداره) این فجایع رو به شهرستانی های مهاجر نسبت می دهند و به نوعی تهرانی ها رو از هرگونه جرم و جنایتی بری و پاک می دونن..انگار که تهرانی ها فرشته بودن و ازآسمون یهویی تلپ افتادن روی زمین...من قبلا هم گفتم بدترین عادتها، بدترین طرز لباس پوشیدنها، رکیک ترین فحشها، زشت ترین جوکها، و....همیشه از شهر تهران به سایر مناطق ایران سرایت می کنه و جوانها رو درگیر خودش می کنه...لعنت خدا برآغا محمدخان قاجار که این شهر بی هویت و بی اصالت رو پایتخت کرد و اونو مثل یک بختک انداخت به جون ایرانیها...چه می شد اگر بجای تهران شیراز یا اصفهان که مرکز تمدن و فرهنگ و تاریخ و ادب ایران هستند پایتخت می شدن نه این شهر کثیف و آشوب زده
یکشنبه 1 آبان 1390

kambizian - ایران - تهران
اسم علی توشون نبود
یکشنبه 1 آبان 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
اگه بر طبق مدیریت جهانی مموتی و ولی وقیح عمل بشه و هر روز در نقاط مختلف شهرهای بزرگ ایران صبح و ظهر و عصر چند صد تا اعدام صورت بگیره دیگه این اتفاقات نمی افته چون دیگه کسی باقی نمیمونه تا از این کارها بکنه. مخصوصا بچه مدرسه ای ها باید این اعدامهای خیابونی رو ببینند تا در رشد معنوی و الهی شان کمک بشه.
یکشنبه 1 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
این اتفاقات عمدتادرتهران ودرشهرهای بزرگ مثل مشهد اصفهان,تبریز,شیراز,اینگونه نیست که وجودنداشته باشد.ولی خیلی کمترهست.درضمن ماازانهاانتظاری نداریم.چون مفتخربه تهرانی بودن نیستند.توجه کنیدتفاوت دفعات رادراین مورد,, یک به چند,,است.برای این نوشتم .به تهرانی بودن وشهرستانی بودن وروستایی بودن.زیاداهمیت داده نشود.به انسانیت وارامش ,امنیت .بیندیشیم.چون بارهاهمین قماش نگاه وگفتارشان بگوشم خورده.والبته تهران بیش ازشصت درصدترک هستند.منکه درمورد ترک ولر یافارس و...حرفی نزدم.که محکوم به ناسیونالیست میشوم?مطلقا خوشم ازاینکلمه نمیاد.گاهی تذکرداده ام.که به قومییتهاتوهین کردن نتیجه جزنفاق ندارد.البته درجواب بعضیها.خوشبختانه کمترشده.امااین یادفاع دربرابر ,راسیست,دلیل ناسیوالیستی نیست.همه تایپیکهای من درسایت برای گواهی هستند.میتوانیدمراجعه کنید.
دوشنبه 2 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
feminism هموطن عزیز.اگرسالهاتهران نبودی .هموطنان تهرانی هم بعضیهاکم اطلاع هستند.چرا? ازکجاشروع کنم?ولی جهت اطلاعات بهتر.چون ماازیکدیگرمعلومات میگیریم.یاازرسانه ,ومطا لعه.فرض ازطالقان شروع میکنم.تامحلات تهران بیرون میزنیم.ازطالقان بیا تا,,کن وسولقان,,جنت ابادفعلی.فرحزاد.ونک,ده ونک شمس اباد وعباس اباد ووووبرو اوین,درکه,ووتابروابعلی ,رودهن,بومهن,مهراباد......همه دهات ترک نشین بودند بومیان انجاهاهمه میدانندتاحالادربافت شهرتهران قرارگرفته اند.ضمنااقامحمدخان چراتهران راپایتخت خودقرارداد??دامنهای البرز چراگاه ایل قاجاربود.بنابراین اگرازاذربایجان هم زیادامدند.کل مناطق بالاترکنشین بودندومهاجرنیستند.ماقبلا شهر ری راداشتیم تاکم کم توسعه پیداکرد.تااینجارسیده.یعنی پل سیدخندان یک ایستگاه بود.برای روستاهای بالا تااواسط سلطنت شاه سابق.کسی پول نداشت,گمرک,شوش توپخانه زمین بخردمیرفتند بالا,,دولت دروس,اقدسیه,پاسداران,قلهک,شنیده های من هستندهموطن های مسن وتهرانی درجریان هستند.خوب عزیز..حالاتااینجا.شادباشید.وامیدوارم,سوئ تفاهم وتصورات ناسیونالیستی نفرمائید.جهت اطلاع بود.
دوشنبه 2 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
sharvin iran م.خرم اباد.متشکرم ازتوجه شما.من ازبعضی هموطنان تهرانی این نظریه شمارااززبان خودشان شنیده ام.مثلا.خرابکاری وبینظمی ووورابه عهده شهرستانی یاروستائیان مهاجربه تهران نسبت میدهند.وادعامیکنند.که این افرادتهرانی نیستند.کلمه,تهران,دراصل مجموعه ای روستای دامنه البرز که بهم پیوسته است.وگرنه شهرری وشاه عبدالعظیم راماداشتیم .ولی اغامحمدخان باانتخاب تهران برای پایتخت وزمان شاه,,مستقرکردن همه کارگاهاوکارخانجات ,به این شکل کنونی درامد.البته خوب وبدهمه جاهست.وماکسی به عنوان تهرانی اصیل نداریم.مگرازشهرری باشد.که انهم تهران نیست.بعضی هم ازقرچک,گل تپه,مامازن ورامین یاعبدل اباد,محمداباد,احمداباد,رباط کریم.چون جزئ استان تهران است.خودراتهرانی میدانند.شادباشید.
دوشنبه 2 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.