هوگو چاوز فقط برای دو سال دیگر زنده است

هوگو چاوز فقط برای دو سال دیگر زنده است

پزشک ونزوئلایی که مدعی شده است هوگو چاوز، رئیس جمهوری ونزوئلا به علت سرطان تنها تا دو سال دیگر زنده خواهد بود، "مجبور به فرار از این کشور شد".

دکتر سالواردور ناوارتی، در نامه ای که به یک نشریه محلی (تال کوآل) ارسال کرده، اذعان داشته که پس از مراجعه ماموران اطلاعاتی به محل کارش، او از بیم جانش ناچار شده که خاک ونزوئلا را ترک کند.

آقای ناواراتی که با اعضای خانواده هوگو چاوز آشنایی دارد، هفته پیش مدعی شده بود که با توجه به نوع و وخامت سرطان آقای چاوز، وی کمتر از دوسال زنده خواهد ماند.

این در حالی است که آقای چاوز روز گذشته (پنجشنبه) و به هنگام بازگشت از کوبا، گفت که "درمان شده و بهبودی کامل" خود را بدست آورده است.

Artosh - ایران - تهران
حتی ۱ روز هم وجود امثال این دیوانه ها برای جهان مضر خواهد بود...
شنبه 30 مهر 1390

Matilda71 - سوئد - سوئد
کارمون زار شد مموتی جون میخواد 2 سال با پول نفت و 4 بشکه نفت هی بره ملاقات این بد ترکیب
شنبه 30 مهر 1390

mortimer - ایران - اصفهان
هوگو مفت خور دو سالم براش زیاده.
شنبه 30 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
"مجبور به فرار از این کشور شد".. دیکتاتورهای سراسر دنیا همه مثل هم هستند مخصوصا اونهایی که با حکومت ولی وقیح در ایران رابطه تنگاتنگ دارند.
شنبه 30 مهر 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. این هم یک چاقو کش و دروغ گو و جنجال بر پا کن مثل دوست پسر عزیزاش احمقی نژاد قاتل و دیوانه و دروغ گو امسال این‌ها فقط عوام فریبی و ذرت و پرت زدند را میداند مثل این نامرد زمان احمقی نژاد که کشور ایران را از لحاظ اقتصادی اجتماعی علمی‌ اخلاقی و و از همه مهم تر جسم روح ایرانی‌‌ها از بین برد و فقط دروغ دزدی در ارقام و اطلاعات کشور و روز به روز هم هار تر چون آقا زمانشان ظهور نکردند لذا خدا رحم کنه این یک سال و اندی که هنوز مانده هر چند رسما دیگه این جانور قرن ۲۱ قدرتی‌ نداره کسی‌ که ادعا میکنه در ایران آزادی است بد دانشجویان بهترین دانشگاه ایران با ضربه و شلاق چون مثلا حقیقت را بر زبان و گفتیند این رئیس جمهر فاشیست و قاتل است. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پایند با د ایران عزیزمان.
شنبه 30 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.