مادری که فدای فرزندش شد

مادری که فدای فرزندش شد

یک زن 41 ساله آمریکایی که در دوران بارداری به سرطان مبتلا شده بود برای نجات جان جنین خود از شیمی درمانی خودداری و خود را فدای فرزندش کرد.

به گزارش جام نیوز به نقل از رویترز، استاس کریم درماه مارس از بارداری خود با خبر شد، اما طی روزها و هفته های بعد که سرگرم تهیه لوازم مورد نیاز کودک خود بود دچار سردردهای شدید و دوبینی شد.
درماه جولای آزمایش ها نشان داد که وی مبتلا به سرطان سر و گردن است و تنها راه نجات او شیمی درمانی اعلام شد اما شیمی درمانی جنین را از بین می برد.کریم باید بین زندگی خود و جنینش یکی را انتخاب می کرد.
این مادر فداکار تصمیم گرفت فرزندش بجای او زنده بماند. روز 16آگوست کریم به علت وخامت جسمی در بیمارستان اوکلاهاما بستری شد و دو روز بعد با شیوه سزارین نوزاد او متولد شد.
بعد از زایمان با پیشرفت سرطان کریم به مرگ نزدیک می شد، و این درحالی بود که او هنوز نوزاد خود را ندیده بود. سرانجام روز هشتم سپتامبر با تدابیر خاص کادر پزشکی او موفق شد نوزاد خود را ببیند.کریم سه روز پس از دیدن نوزادش درگذشت.

ghafas - ایران - مشهد
فکر کردی خیلی هنر کردی ؟بچه بی مادر به دنیا فرستادن هنر است ؟اصلا بچه چی هست که بخوای به خاطرش جان عزیزت رو فدا کنی ...خدا رحمتت کنه
شنبه 30 مهر 1390

Pezhman - اتریش - وین
عشق مادر نسبت به کودکش بالاترین عشق است..
شنبه 30 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
تا الان به این شکل تحت تاثیر همچین خبری قرار نگرفته بودم.هنوزم دارم اشک میریزم ......بهشت زیر پای ماردان است . . خدایا جایی بهتر از بهشت برای این مادر سراغ داری؟!!! واقعا کار این مادر و مادران دیگر ستودنی است. اشک ریختم از ته دل, خداوند چه حسی در این مادران قرار داده که حاضرند حتی از جان خود بگذرند. خدایا اینو میگن یه عشق واقعی !!!!!!!
شنبه 30 مهر 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
قربون خداوند که بالاترین.بهترین.پاکترین.بی الایشترین و بی منتترین عشق روی کره زمین را به مادران ارزانی کرد.و درود بشرف و عشق این مادر پاک سرشت و فداکار.درسته که بالاترین عشق متعلق به مادران است اما نه همه مادران چرا که 2 تا 5 درصد از مادران تنها کودکانشان را بدنیا اوردن و هیچ مهر ومحبتی نه تنها به کودکشان نکرده بلکه انها را رها کرده و بدنبال هوا و هوسشان رفتند.در اخر مادر به کسیکه تنها کودکی را بدنیا می اورد نباید گفت چرا که باید به او مهر و محبت داشته باشد و عاشقانه به کودکش رسیدگی کند.
شنبه 30 مهر 1390

fdsa60 - ایران - تهران
گل بی خار مادر میوه نایاب مادر. تنها جایی که انسان در هر سنی احساس آرامش میکنه آغوش مادره.
شنبه 30 مهر 1390

panizl - ایران - تهران
از خودگذشتگی بزرگیه اما فکر کنم بچه اش در طول زندگی بدون حضور مادرش بارها آرزو کنه که مادرش اینکارو نکرده بود.
شنبه 30 مهر 1390

hamed2008 - ایران - قم
چند سال قبل یک سریال ایرانی پخش میشد به اسم به من بگو دوستم داری که در ان سریال هم دختره سرطان داشت و دقیقا همین کارو کرد .
شنبه 30 مهر 1390

مهدیار - ایران - تهران
یه بارم یه پدر چینی قلبش رو اهدا کرد به پسرش. چقدر اینا فداکارن
شنبه 30 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
وقتی توی سن 41 ابستن میشی همینه دیگه.
شنبه 30 مهر 1390

sama128 - ایران - شیراز
اشکم در آمد - خدا وکیلی - خدا رحمتت کنه - خدا بیامرزتت ای مادر فداکار ای شیر زن . امید است در بهترین جایگاه ابدی منزل و جایگاه پیدا کنی - واقعا که فداکاری در این حد واقعا غیر قابل تصور هستش وقتی چنین افرادی را در دوره و زمانی که با چراغ قوه باید دنبال انسان بگردی می بینی واقعا تعجب می کنی تعجب و افسوس از اینکه چرا زنده نماند و چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
شنبه 30 مهر 1390

h.a - ایران - تهران
واقعآ غمگین و ناراحت شدم.درود بر تو
شنبه 30 مهر 1390

daryoush1348 - ایران - یولاگلده
عجب صبری خدا دارد!
شنبه 30 مهر 1390

katrina - بریتانیا - لندن
میرم مامانم روبغل کنم ..:(
شنبه 30 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
کسی غیرازمادراین کاررامیکرد.??شایدپدر.اماانهم نه اینکه فرزندش دراین سن باشد.پس با fanoos همعقیده ام.مادران عشق رامعنی میکنند.عشق یعنی ,این,,ازخودگذشتن عاشق.چندبیت ازچندشاعربیادم امد..ازنظامی گنچوی ,,لیلی ومچنون,,درزمان,, فصد,,کردن مجنون بوسیله,فصاد,,یاحجامت,,....ترسم ای فصاد گرفصدم کنی........نیشتربرپیکرلیلی زنی..یعنی یکجان دردوقالب..عاشق معشوق راومادر فرزندش راخودمیپندارد.وبدون اوهیچ است.چه موهبتی مادران دارند.قلب یک بافت وعضوی عضلانی است.وخون راپمپاژ میکند.وووچرامادر بچه رابه سینه میچسباند.واحساس ارامش ولذت میکند.این احساس دران بافت ازکجاست?چه کسی نهاده??سوالی استکه artemis وfeminism میدانند.اگرجواب بدهند.شادباشید.
شنبه 30 مهر 1390

amir salam - ایران - تهران
بیخود نیست که حضرت محمد(ص) گفته که بهشت زیر پای مادران است ولی بنظر من این مادر باید زندگی خودش رو بدست می آورد چون بعد از خوب شدن خودش میتونست دوباره بچه دار بشه و کودکی که با مهر مادری بزرگ میشرو بزرگ کنه الان معلوم نیست اون کوچولو وقتی بزرگ بشه کار مادرش رو تایید کنه
شنبه 30 مهر 1390

lucina - ایران - تهران
تنها عشقی که شاید تو این دنیا هنوز به شکل واقعی وجود داره فقط و فقط عشقه مادره
شنبه 30 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
h.k - دانمارک - اودا قربان شما هموطن ...بخدا اینو میگن یه عشق واقعی . وای دوست عزیز خودمونیم ها چقدر احساس و عشق در کامنت شما نهفته اس آفرین ..من همیشه خواننده پرو پاقرص کامنت شما هستم ..عجب شعر زیبای حض کردم ...موفق باشی
یکشنبه 1 آبان 1390

pariha - کویت - کویت
خیلی هم احمقانه بچه بدون مادربزگ بشه
یکشنبه 1 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
ممنونم.fanoos عزیز.ازاظهارلطفتان.چون کسی معنی عشق رانمیداند.جزمادر.وعاشق.کامیاب باشید.
دوشنبه 2 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
سلام.fanoos عزیز.گویا فراموش کرده بودم.که تشکر قلبی ام رااعلام کنم.خیلی ممنونم.واقعیت اینست,,سخنی کز دل براید بردل مینشیند.,,وعشق هم همینکونه .نمیدانم,,داستان شاه وکنیزک,مولاناراخوانده اید?که شاه اعلام میکند.بهمه دکترها.,,هرکه او درمان کند جان مرا,,نگفته این خانم را یامریض را یا زنم را.گفته ,جان مرا,,چون عاشق بود.ووبه هرحال قربان شما.وشادمان باشی.
دوشنبه 2 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.