کشف آلبوم خانوادگی سرهنگ , عکسهای نادر از روزهای خوش دیکتاتور

کشف آلبوم خانوادگی سرهنگ ,

عکسهای نادر از روزهای خوش دیکتاتور


خبرگزاری مهر - گروه بین الملل: رسانه های خارجی تصاویر نادری از روزهای خوش دیکتاتور لیبی منتشر کرده اند که در منطقه باب العزیزیه کشف شده است.
رسانه های خارجی تصاویر نادری را از معمر قذافی و خانواده وی منتشر کردند که از آلبوم خانوادگی قذافی اخذ شده است. این آلبوم در منطقه باب العزیزیه واقع در طرابلس کشف شده است.
این تصاویر بلافاصله پس از مرگ قذافی در شهر سرت که به دست انقلابیون لیبی صورت گرفت منتشر شده است.
 


معمر قذافی 2 بار ازدواج کرد که حاصل این ازدواج ها 10 فرزند بود. در این تصویر علاوه بر قذافی مادر وی و فرزندان قذافی حضور دارند.


 
        صفیه همسر دوم قذافی در کنار دیکتاتور


 
   معمر قذافی به همراه مادرش


 
قذافی در حال بازی شطرنج با سیف الاسلام قذافی (در دوران کودکی) که سیاستمدارترین فرزند وی به شمار می رود و از لحاظ فکری بیش از دیگر فرزندان به دیکتاتور نزدیک بوده است.


 

          دیکتاتور سرگرم بازی با یکی از فرزندان خود در طبیعت


 
 

golly47 - المان - فوکشتاد
هیچکس نمیتواند سرنوشت ملتی را تغیر دهد بجز خود ان ملت
جمعه 29 مهر 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
هرچی که پیرتر شده انگار چهرش از معصومیت جوونیش دورتر و پلیدتر شده.
شنبه 30 مهر 1390

muslim1212 - افغانستان - هرات
نوش جانش حکومت خوبی داشت
شنبه 30 مهر 1390

0102 - افغانستان - هرات
سیاست پدر ومادر ندارد. همه این کار ها کار اینگلیس و امریکاه هست
شنبه 30 مهر 1390

امیراردلان - ایران - تهران
بدرود دیکتاتور .. به پایان نزدیک می شوی .
شنبه 30 مهر 1390

mortimer - ایران - اصفهان
یه زمانی هم آلبوم عکس خامنه ای و نوکراش میفته دست مردم.
شنبه 30 مهر 1390

baran828 - ایران - تهران
یک سوال:اینا که همه تو کار صافکاریو جراحی زیبایی بودن چرا سینه های صفیه رو پروتز نکردن که قذافی انقدر عایشه استخدام نکنه؟!
شنبه 30 مهر 1390

sobat - ایران - تهران
لجن 10 تا پس مانده داره مثل خودش....بحمدالله شاه خائن ایران پسری که ازش نمانده جز رضا پهلوی که اون هم پسر نداره فقط سه تا دختر داره.....یعنی نسل شاه خائن به همین زودی نابود شد.....تا او باشه دیگه جوانان مملکت رو نکشه.....سزای دیکتاتور همینه......
شنبه 30 مهر 1390

diyaco_1358 - کردستان - اربیل
32 سال دیگه ملت لیبی به این عکسها نگاه میکنن . میگن چی بودیم چی شدیم .
شنبه 30 مهر 1390

saljog - سوئد استکهلم - سوئد استکهلم
چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی.
شنبه 30 مهر 1390

khorramdin babak - .فرانکفورت - .فرانکفورت
sobat - ایران - تهران نسل شاه علی بن خامنه ای را فراموش کرده اید. شاه شاه است. یکی نسلش را به کورش و داریوش بند می داد. یکی به محمد. علی و حسین. حداقل پهلوی ایرانی انتخاب می کرد
شنبه 30 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
یاد ان قلاب افتادم که عکسهای خانوادگی شاه فقید رو توی مجله ها چاپ میکردند و از فساد دیکتاتوری دادسخن میدادند. امیدوارم سرنوشت ملت لیبی مثل سرنوشت اسفبار ایرانی ها نشه. مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
شنبه 30 مهر 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
برای همه موجودات اعم از انسان و حیوان و گیاه و غیره که به نوعی زنده به حساب می آیند مرگی نیز وجود دارد .بنابراین برای مرگ یک نفر نمی بایستی اینقدر خوشحالی نمود .از لحاظ برخورد مردم لیبی با قذافی که دردستشا اسیر بود نیز بایستی بگویم درهیچ کتاب آسمانی و یا اخلاق انسانی گفته نشده که با اسیر می بایستی وحشیانه رفتار کرد .آنها می بایستی سعی می کردند که قذافی را حداقل برای محاکمه زنده نگهدارند شاید گفتنی هایی بود که می بایست از زبانش می شنیدند . و این را بایستی همه به خوبی به یاد داشته باشند که هر آغازی ولو خوب هم باشد به هرحال پایانی هم خواهد داشت . یک مسله هم که برای من بعداز دیدن چندین ویدیوی خانوادگی قذافی جالب بود این بود که وی ظاهرا با اعضای خانواده اش بسیاررررررررررررر بامحبت و خوش رو برخورد می کرده است .
شنبه 30 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
sobat - ایران - تهران تو چرا گیر دادی به شاه...???? چرا گیر نمیدی به علی چلاق و دارو دسته اش که که ایران و ایرانی رو داره نابود می کنه ...امثال تو و گربه سیاه room معلوم نیست چتونه که هنوز بیدار نشدید ...نقد رو بچسب ,,,, نسیه طلبت ...سگ خاندان پهلوی می ارزید به 1000000 تایه اخوند شپشو..
شنبه 30 مهر 1390

m18 - ایران - مشهد
sobat - ایران - تهران. اولا مطمئنی جوانا ن مملکت رو شاه کشت ؟؟؟؟!!!!! ثانیا بقای نسل فقط از طریق پسر نیست
شنبه 30 مهر 1390

فردایی بهتر - ایران - تهران
هان ای دل عبرت بین از دیده عبر کن هان / ایوان مدائن را آیینه ی عبرت دان
شنبه 30 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
sobat - ایران - تهران نقد رو ول کردی نسیه ی واهی رو چسبیدی استاد؟ خائن حاکمان فعلی ایران هستند و طرفداراشون مثل جنابعالی. البته تویی که نداشتن پسر رو باعث نابودی نسل میدونی معلومه از کدوم قماشی.
شنبه 30 مهر 1390

هموطن سبز - انگلستان - لندن
برای امثال شمایی که هنوز هم با این همه نامردی که از این اخوندهای سگ صفت دیده اند همگان باز هم مزدورانه توبرهتان را از راه مجیز گویی اینان پر میکنید واقعا کمال تاسف را دارم (اخه........شاه اگر میخواست بکشه که نمیرفت اون یه میهن پرست واقعی بود چون نمیخواست بکشه رفت بعدش هم مثلا .... تو به غیر از ضرر زدن به مملکت چه سودی داشتی ............)امیدوارم خداوند شما را به راه راست هدایت بفرماید. امین
یکشنبه 1 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.