کشف شیشه از فوتبالیست ایرانی در ایتالیا

کشف شیشه از فوتبالیست ایرانی در ایتالیا

جام جم آنلاین: بازیکنی که به اتهام حمل 600 گرم ماده مخدر شیشه در فرودگاه میلان ایتالیا بازداشت شده یک فوتبالیست مطرح و سرشناس نیست. این بازیکن هر چند در لیگ فوتبال اسپانیا بازی می‌کند، اما بازیکن نام آشنایی نیست و همراه همدستش بازداشت شده است.


به گزارش مهر، برخی منابع خبری خارجی از بازداشت یکی از بازیکنان بین‌المللی فوتبال ایران در فرودگاه میلان خبر داده‌اند که هنگام ورود به فرودگاه مالپنسا مواد مخدر را در کفش خود جاسازی کرده بود، اما ماموران امنیتی در حین بازرسی متوجه این مواد شدند و او را بازداشت کردند.
 
در این خبر تاکید شده که این بازیکن بین‌المللی ایران در باشگاه‌های اسپانیایی بازی می‌کند و زمانی که قصد ورود به فرودگاه میلان را از طریق پرواز تهران داشته با خود 600 گرم مواد مخدر (شیشه) حمل می‌کرده است که این مواد را در پاشنه کفشش جاسازی کرده بود.
 
خبرگزاری فرانسه به نقل از آژانس خبری آنسا این خبر را اعلام کرده و بدون این‌که نامی از این بازیکن ببرد، نوشته است: این بازیکن بین‌المللی ایران هنگامی که از پرواز تهران به میلان وارد فرودگاه شد، بازداشت شد.
 
 این خبرگزاری جزئیات بیشتری در مورد این بازیکن منتشر نکرده است. پس از این خبر همه نگاه‌ها به سمت مسعود شجاعی و جواد نکونام معطوف شد، اما نکونام در تمرینات اوساسونا حضور داشت و مسعود شجاعی نیز در بیمارستانی در آلمان روز پنجشنبه تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.
 
عصر جمعه روزنامه مارکا نام این بازیکن را اعلام کرد. حسن عمولشگریان بازیکن مورد نظر است که به عنوان یک بازیکن آماتور در لیگ‌های اسپانیا بازی می‌کند.

براساس خبر مارکا این بازیکن 27 ساله است و 690 گرم شیشه به ارزش 250 هزار یورو را در کفش خود جاسازی کرده بود.

پویان آقاجان 32 ساله که مقیم رم است و مهدی رحمانی 39 ساله مقیم ونیز نیز این بازیکن را همراهی می‌کرده‌اند.

ماده‌ای که از حسن لشگریان فوتبالیست آماتور ایرانی در فرودگاه میلان ایتالیا گرفته شده، ماده‌ایست که در بازار آن را با نام کوکائین مصنوعی می‌شناسند.

لشگریان 690 گرم از این ماده را حمل می‌کرده که ارزش آن 250 هزار یورو بوده. این ماده معمولا از بریتانیا و هلند قاچاق می‌شود. پلیس اعلام کرده که طبق اعتراف‌ها، این ماده از همین دو کشور تهیه شده و قرار بوده قاچاق شود. این دومین باری است که پلیس چنین محموله‌ای را کشف می‌کند. دفعه قبل، در ماه سپتامبر در فرودگاه لایپزیک آلمان چنین محموله‌ای کشف شده بود.

پلیسی که لشگریان را دستگیر کرده، گفته که او مواد مخدر را در کفش و گردنبند فشرده و مخفی کرده بود. پلیس اینترپل هم نقش زیادی در دستگیری این فوتبالیست آماتور ایرانی داشته. اینترپل از طریق تلفن همراه، لشگریان و هم‌دستش را ردیابی و تعقیب می‌کرده که در نهایت در فرودگاه آن‌ها را به دام انداخته است. نکته جالب اینجاست که عسگریان و شریکش همراه یکدیگر نبوده‌اند که ابتدا یکی از آن‌ها دستگیر می‌شود و سپس شریک دیگر از طریق تماس‌های تلفنی ردیابی و دستگیر می‌شود.

پلیس نام «فرش پرنده» را برای عملیات کشف این ماده مخدر و دستگیری عسگریان انتخاب کرده بود.

شیطنت خبرگزاری فرانسه در نحوه ارسال خبر دستیگیری این فوتبالیست آماتور و استفاده از واژه international برای او، باعث شده بود شائبه ملی‌پوش بودن این بازیکن قوت بگیرد.

dkdk - دانمارک - اسلیس
خاک بر سر شوتبالیست شیشه بازت کنن.اخه حیف نون پول قلمبه فوتبال کم بود که به قاچاق مواد کثافت رو اوردی?در ضمن از 750 گرمت معلومه که بار اولت نبوده منتها بارهای قبل موفق به رد کردن مواد شده بودی اما این بار بیچاره شدی.چراکه کسی اولین بار هرگز جرات بردن 750 گرم را نداره.در هر حال بار اول مله.بار دوم مله.بار سوم افتادی تو تله.
شنبه 30 مهر 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
خاک بر سر پستش بکنند !
شنبه 30 مهر 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
خاک تو سرت حسن شوتی , ابروی نداشته و متزلزل یک ملتی رو بهمین سادگی بردی و بنوعی فکر کردی زرنگی !!
شنبه 30 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
ابرویی که نیست.توبرده باشی.ولی کارخوبی نکردی عزیز.چون قبل ازتوهزاران هموطن ازجمله حاکمان ابرویی برای ملت ایران باقی نگذاشته اند.ملت ایران یعنی این.بعضیهاازارزشمندی ایران وایرانی مینویسند.مثل احمدینژادفکرمیکنندوسخن تمیگویند.
دوشنبه 2 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.