حمله انتحاری به محل استقرار امدادگران جمعیت هلال احمر ایران در سومالی

حمله انتحاری به محل استقرار

امدادگران جمعیت هلال احمر ایران در سومالی


ایسنا نوشت:


 چهارشنبه شب عملیات تروریسی در مقابل محل استقرار امدادگران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در موگادیشو، پایتخت سومالی اتفاق افتاد.

 

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر در گفت‌وگو با خبرنگار«حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: چهارشنبه شب حوالی ساعت 20:25 به وقت محلی صدای انفجار مهیبی از مقابل محل استقرار نیروهای امدادی و درمانی جمعیت هلال احمر ایران در کشور سومالی به گوش رسید که بنابر بررسی‌های بعمل آمده، این انفجار ناشی از انجام عملیات انتحاری به قصد کمپ محل استقرار امدادگران ایران بوده است.

خوشبختانه بر اثر این انفجار آسیبی به امدادگران، پزشکان و نیروهای حاضر در محل نرسید و درب ورودی و شیشه‌های ساختمان به کلی آسیب دید.

گفتنی است تروریست‌ها پس از درگیری با نیروهای امنیتی حاضر در کمپ، به سمت ساختمان محل استقرار نیروهای هلال احمر ایران حرکت کرده و یکی از آن‌ها با منفجر کردن کمربند انتحاری به هلاکت رسید و تروریست دیگر نیز از محل متواری شد. 

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در جریان کمک‌رسانی به مردم قحطی زده سومالی تاکنون نزدیک به 6000 تن از کمک‌های بشردوستانه خود را به این کشور ارسال کرده است و با ایجاد 20 کمپ و 6 درمانگاه سیار و یک درمانگاه ثابت به ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و اسکان به قحطی‌زدگان سومالیایی می‌پردازد.

مانفرد - ایران - ایران
گور بابای هرچی سومالیایی
جمعه 29 مهر 1390

baran828 - ایران - تهران
حقتونه .مستحق های ایران رو ول کردین برای بچه های سومالی گریه میکنین دایه های مهربانتر از مادر !
جمعه 29 مهر 1390

کیارش 88 - کانادا - تورنتو
بد بختی و فقر و فساد ایرانو فراگرفته اون موقع این این پست فطرت ها میرن کمک به مردم سومالی (چراغی که به خونه واجب هست به مسجد حرام )
جمعه 29 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - /پاریس
جمهوری اسلامی غلط کرد با 7 جدش که بخواهد به سومالی کمک کند هر سازمانی از حکومت پفیوزها و قاتلان حکومت ایران برای پیدا کردن پیرو در دیگر کشورهای اسلامیست نه کمک
جمعه 29 مهر 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
درود بر شیر مردان هلال احمر و صلیب سرخ .... انسانهای واقعی شما هستید . cat boy دست همتونو میبوسه. چه امدادگران صلیب سرخ و چه امداد گران هلال احمر فرقی نمیکنه .
جمعه 29 مهر 1390

ساعت 12 - ایران - تهران
wow شش هزار تن؟بیچاره مردم ایران که پول نفتشون را همه می خورند جز خودشون.
جمعه 29 مهر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
از جیب خلیفه میبخشند
جمعه 29 مهر 1390

بیداد - ایران - اصفهان
عجب ملتی هستند. خب حالا مثلا بری اونجا خودتو منفجر کنی که چی بشه ...آدم شاخ در میاره !
جمعه 29 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
عجیبه.گروه الشباب که از ایران تغذیه میشه. پس چه کسانی بودند ?!
جمعه 29 مهر 1390

ekman - ‫ایران - ‫ شیراز
‫اینا دیگه چه خرهایی هستند،البته ولانسبت خران ،عدّه ای از کشوری بخود رنج و مشقت میدهند و ترک خانه و کاشانه میکنند که به همنوعان خودشان کمک کنند و به آنها غذا و کمک های بهداشتی برسانند،اینگونه افراد فارغ از نژاد،رنگ پوست،دین و مذهب و حتی سیاست از کشورشان بقصد خدمت خارج میشوند و میدانند که در جاییکه خواهند رفت نه بهداشتی وجود دارد و نه آسایشی و نه پولی،پس برای گردش و خوشگذرانی خانهء خودشان را ترک نمیکنند،حالا چقدر مردم آن منطقه باید ناسپاس و احمق باشند که جواب محبت این فرشتگان زمینی را با حمله به قصد نابودی میدهند. واقعأ خدا عادل است !!!.
جمعه 29 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
کسانیکه در اروپا هستند و خنگ اسلامی نیستند می دانند که سومالیها عقب افتاده ترین خارجیهائی هستند که به این کشورها گند زده اند مثل موش بچه پس می اندازند برای مادیات/ فکر و ذکرشان تقلب چون این کشورها را کافر و هر تقلبی را روا اکثرا هم طرفدار گروه کثافت قاتل تروریست اسلامی الشباب/ مرگ بر ملایان که پول بی زبان را از حلقوم ایرانی گرفته به این اشغالها می دهند/ننگتان باد//
شنبه 30 مهر 1390

moota736 - افغانستان - کابل
به قول دایی جان ناپلئون و اندکی تحریف، کار کار عربستان و القاعده س!!! مرگ بر سومالی، مردمش، دینش، فرهنگش، و هر خرتری که با پول ما به این خران کمک میکنه تا ازشون تروریست بسازه و سرنوشت قذافی رو برای خودش نمی بینه!
شنبه 30 مهر 1390

golly47 - المان - فوکشتاد
دشمن دانا بهتر است از دوست نادان یا اینکه میخواهید خودتان را چ....س کنید
شنبه 30 مهر 1390

habibollah - ایران - تهران
کارخودشونه.الکی به چندنفرگفتن چندتاترقه درکنیدتادنیاباخبربشه که ایران برای . کمک به سومالی کمپ زده.هرچی ترورتودنیاست اکثرش کارخوداین بی پدرمادراست.
شنبه 30 مهر 1390

mortimer - ایران - اصفهان
بازم ببرید بریزید تو دهن این مفت خورا.
شنبه 30 مهر 1390

assyria_power - مریکا - مدستو
احتمالان ایرانیها داشتند بمب اماده میکردند ترکیده دستشون. امریکا
شنبه 30 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
habibollah - ایران - تهران عزیز من هم همین فکر رو کردم...شادواگاه باشیم دوست گرامی از این مارمولکها همه کاری بر می یاد
یکشنبه 1 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.