تشکیل هیات وزیران در حضور آیت الله خامنه ای در کرمانشاه

تشکیل هیات وزیران در حضور آیت الله خامنه ای در کرمانشاه

tanhaee - ایران - اصفهان
اینهم از احمدی نژاد رفت به جهنم ای ول خامنه‌ای حقا که نفر اول مملکتی
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
یه مشت عقب افتاده ذهنی دور هم جمع شدند که چی بشه!!! یکی از یکی کریه تر و منفورتر.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

romano - ایران - تهران
فاتحه
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

Artosh - ایران - تهران
بسیار هم عالی. هر چه زودتر و شدیدتر به جون هم بیفتن به آزادی ایران نزدیکتر میشویم. خیلی واسم جالبه : چطور میشه عده ای که خودشان میدانند چه دروغگوها و چه دزدهایی هستن. میان پای صحبت کسی میشینن که خوب میدونن هیچی بارش نیست و یادداشت برداری میکنند و خود رهبر هم میدونه اینا همش تظاهر هست و هیچ کس ۱ سر سوزن قبولش نداره و .....
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

winnie1987 - یوکی - بیرمنگهام
دایی جان ناپلئون از لشگریان خود سان میبیند.. خیلی خیلی جالبه! من یکی ازاین کارش خوشم اومد, رسما همه چیزو به گردن گرفت.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
سید علی شاه خامنه ای !!! وای بر مردم ایران
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
یا علی شاه علی .یا علی شاه علی بن پهلوی.یا علی بن کورش کبیر. یا عمه بن علی بن صیغه بن اسکندر . یا علی بن خاله بن اشنا بن حسین. سندش هم وجود دارد. فردا توسط روزنامه بسیج منتشر می شود. کورش کجایی که شاه علی بیدار است.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
اینها همگی جزو کثیفترین قشر این جامعه هستند. تا دیشب واسه احمدی تو سر خودشون میزدند و امروز دست به سینه جلو این سگ کثیف وای می ایستند. اینها هستند و امثال اینها هستند که این مملکت را به قهقراء بردند.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

azadi404 - ایران - ایران
از خبرهای هدفدار بدم میاد.به خصوص اگه اینقدر تابلو باشه. جناب خبرگزاری انگلیس. تا بوده رهبری هر جا رفتن هیئت دولت رو هم با خودشون بردن تا روند پیشرفت استانی که میرن سرعت پیدا کنه.مال امروز و فردا و این دولت و ...هم نیست. کار شما هم شده مثل جک ترور سفیر عربستان تو آمریکا!واقعا که!
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
چه کسانی دارند برای ایران و مردم ایران تصمیم میگیرند !!؟؟ یک مشت جنایتکار ، دزد ، ریاکار بی سواد و نادان امیدوارم همه شون به سرنوشت قذافی دچار بشن . بگید آمین
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

Saeed82 - ایران - تهران
آقامون میخواد آخر عمریه طمع واقعیِ سلطنتم بچشه خوب ، چه ایرادی داره؟؟
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

مانش رومشکانی - ایران - کرماشان
قدم نحس این جنایتکار به سرزمین ما جای کفاره دارد ولی متاسفانه نحسی او قبل از همه به من رسید و جیب برها دار و ندارم را بردند
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

Arian1 - ایران - ابادان
به امید روزی که تمام این جنایتکاران وخون اشامان اسلامی را همراه با رهبر مسخره وشیره ایی انها خامنه ایی جلادرا به اتش بکشیم .
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
بهتر بود مینوشتند مزدوران شیره کش خانه و سر در آخور کردگان ولی وقیح. بادنجان دورقاب چینهای نادان و ابله روزهای پایانتان نزدیک است، قدافی هم تا دیروز عربده میکشید و به غرب دشنام و ناسزا میگفت تا امروز که به دست مردم خودش یک گلوله در سرش حرام کردند و به درک فرستادندش.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

آشی - انگلیس - لندن
این بیچاره ها نه صندلی دارن نه یک فرش که بندازن زیر پاشون. می خوان بگن ما ساده زندگی می کنیم. همش عوامفریبی.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
ام الفساد,وفسادهاهمه جمعند.کثیفترهابه هم نزدیکترنشسته اند.مثل رحیمی ومشایی.هیچ کدام چهره مردانه ندارندوبیشترقیافه هاکامبیزی هستند.حیف خاک.برسرمردانی که بدنام کننده کلمه مردهستند.مردان زیرپنجاه درصدی هستند.چاپلوس,چندرو,ناموس فروشان بی ابرو.دزد,ویرانگرایران,خوارکننده ایرانیان,وووولعنت برپدران ومادرانتان که اینچنین نامردهستید.اخرین دقایق خیانتکاری وجنایتکاریتان است.ببینم وبمیرم خیالی نیست.سی ودو سال است که دراینفکرم.
جمعه 29 مهر 1390

toloo-khorshid - ایران - تهران
کور دلی‌، نخوت و تکبر غبار شیطانی سر تاسر وجود اینان از خدا بی‌ خبران بی‌ آبرو را گرفته، چهره‌های پلید و ناپاکی که هیچ روشنایی در آن نمیابی، و از دین همانند ابزاری استفاده میکنند برای امیال شیطانی خود، کفتارهای نالایق در مسند قدرت خود چه شادابند دریغ از روزی که همشان به سزای بد کرداری خود خواهند رسید. لعنت خداوند به همراهتان باد.
جمعه 29 مهر 1390

dara20 - ایران - تهران
لاشخورهای ریاکار انگل.یک مشت مزدور گماشته شده وطن فروش و جنایتکار که مرگشان نزدیک است.خائنین عرب پرست متملق بی شرافت.
جمعه 29 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
گیج و نفهم بودن به این میگویند, زیرا با این سیاست غلطش " یکدستی " دارد قبر خودش را میکند و با این اشتباهش باعث ناراضی کردن بیشتر مردم از سیستم دیکتاتوری از نوع " یکدستی " میشود, یعنی ولایت وقیح = رئیس جمهور ابدی تا دم مرگ, همانند رئیس جمهوریهای تونس, مصر, لیبی, اردن و سوریه, پس خبر خوبی برای من بود !
جمعه 29 مهر 1390

saeid.j - انگلستان - کاونتری
دست کم از اون 3 هزار میلیارد ور دارید یه 4 تا صندلی بخرید
جمعه 29 مهر 1390

رضا هراتی - استرالیا - ملبورن
وای بر مردم ایران که این جلاد ولایت وقیح شان است
جمعه 29 مهر 1390

compatriot - کانادا - تورنتو
چه قیافه های اوراقی!
جمعه 29 مهر 1390

Mare Syah - انگلستان - لندن
شیره ای دستما لکش الان که اوضاع خاورمیانه وخیم داری با کردها ارتباط برقرار میکنی? کور خوندی این قوم ارایائی اصیل ماد (کرد) هرگز گول شما اخوندا را نخواهد خورد وتمام اقوام اریائی ایران را از چنگ شما ازاد ومتحد خو اهند کرد. جنایتکارها اینرا بدانید که مادها /کردها/ دارند برمیگردند وشما را به سرنوشت صدام و یا قذافی دچار خواهند کرد.
جمعه 29 مهر 1390

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
به این نمیگن کودتا ??? تو این چند ساله این چندمیش هست ???
جمعه 29 مهر 1390

romano - ایران - تهران
khosh bavar - ایران - یزد عزیز حرف شما درست است. هیچ دیکتاتوری سنگر جمهوریت را رد نمی‌کند حتی الکی هم که شده یک کاریکاتور جمهوریت می‌گذارند. مخصوصا که اینها دینی هستند و به یک مشروعیت نسبی در داشتن قدرت پیش آخوندها نیاز دارند واقعا اون جمله‌ای که می‌گه خدایا دشمنای مرا از افراد جاهل قرار ده مصداق اینجاست. در عجبم چه کسانی به این مردک مشاوره می‌دهند که از سال 88 تا الان دارد دوست و دشمن را از خود می‌راند و آنها را از دست می دهد. من اتفاقا این وقایع را به فال نیک می‌گیریم(خودت مرد با تجربه‌ای هستی می‌دونی برای چی می‌گم). این لجبازیهای کودکانه بد کار دست اینها مِیدهد زیاد دور نیست چون حیطه اعتماد دیکتاتوری اینگونه است که یواش یواش دم خود را گاز می‌گیرد زیرا به هیچکس اعتماد ندارد و از نتیجه عمل هیچکس در پشتیبانی مواضع قدرت خود راضی نیست. بد هم نشد بساط ملائیسم بدجور کنده میشود که اگر تاریخ را خوانده باشی هیچ کس مستحق تر ازاینها برای ریشه کنی نیست چه در اسلام چه در مسیحیت. بهار است هنگام گل چیدن من. روز خوش
جمعه 29 مهر 1390

sobat - ایران - تهران
وای به احوالت آقای خامنه ای فردای قیامت وای وای اگر آنچه را که در این چند سال به سر ملت آمده تو مقصر باشی.....خدا به فریادت برسه فردای قیامت چه جوری میخوای جواب خدا رو بدی....با این دم و دستگاهی که برای خودت راه انداختی...خدا داد گورت برسه..........!!!!!...و وای به احوال ما اگر آنچه را پشت سرت گفته اند دروغ باشه.....یا حداقل مقصر نباشی....وای به احوال ما در قیامت....!!!!!درست است حدیثی از پیامبر که فرموده اند "در دورۀ آخرالزمان آنچنان زندگی بر مردم سخت میشود که آتش را کف دست خود میتوانند نگهدارند ولی دین خود را نمیتوانند حفظ کنند......وای برما.......
جمعه 29 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
romano - : دوست عزیز و گرامی, تنها نگرانی من از این مردم خوش باور در این است که باز فریب این ضحاک مکار را بخورند و به او 30 سال وقت دیگری بدهند و و و ! شاد و پیروز باشید .
شنبه 30 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
arashbehdin - امریکا - اتلانتا. ارش جان یک سئوال برایم پیش امده بود, حالا که تالار پرنیان بازشده برایتان ارسال کردم, خوشحالم میشوم صندوق پیام تانرا چک کنید.
شنبه 30 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
و چقدر زشت و بی شعور.
شنبه 30 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.