خامنه‌ای جایگزین احمدی‌نژاد شد؛ اولین اقدام عملی رهبر برای حذف رییس‌جمهوری

خامنه‌ای جایگزین احمدی‌نژاد شد؛

اولین اقدام عملی رهبر برای حذف رییس‌جمهوری

جلسه هیأت دولت با حضور خامنه‌ای

خودنویس : تنها چند روز پس از اظهار نظر خامنه‌ای درباره احتمال حذف پست ریاست‌جمهوری در قانون اساسی جمهوری اسلامی، اولین اقدام عملی وی در این زمینه دیشب صورت گرفت و هیأت دولت بدون احمدی‌نژاد و با حضور خامنه‌ای در کرمانشاه برگزار شد. این بار رهبری در امور دولت به شکل علنی دخالت کرده است.

هنوز زمان زیادی از اظهارات خامنه‌ای درباره امکان حذف پست ریاست جمهوری در ساختار سیاسی جمهوری اسلامی نگذشته که نشانه‌های عملی آن نیز از سوی رهبر جمهوری اسلامی به چشم می‌خورد.
 
به گزارش سایت خامنه‌ای، هیأت وزیران، دیشب (چهارشنبه) در حضور رهبر جمهوری اسلامی تشکیل جلسه داد.
 
آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار که بدون حضور احمدی‌نژاد برگزار شد، بر مسند ریاست نشسته بود و «تدابیر» دولتی را برای حل مسائل و مشکلات استان کرمانشاه ارائه کرد.
 
این اقدام رهبر در حالی صورت می‌گیرد که پیشتر آیت‌الله خامنه‌ای در جریان سفر به کرمانشاه اظهار داشت: «اگر روزی در آینده احتمالا دور احساس شود که نظام پارلمانی برای انتخاب مسئولان قوه مجریه بهتر است، هیچ اشکالی در تغییر ساز و کار فعلی وجود ندارد.»

 
اولین بار رئیس کمیسیون انرژی مجلس ایران موضوع احتمال مطرح شدن طرح گزینش نخست وزیر توسط مجلس به جای انتخاب رئیس جمهوری به وسیله مردم را مطرح کرد.
 
 
 
بنا به گزارش‌های منتشر شده در باره این جلسه، اسفندیار رحیم مشایی نیز حاضر بوده است. این بار رهبری به شکلی آشکار در امور قوه مجریه دخالت کرده است.

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
تبریک به ا.ن این بود نتیجه نزدیکی عقاید
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

Royan - المان - بوخوم
از ماست که بر ماست ملتی که برای سرنوشت خودش تصمیم نمی گیره دیگران براش تصمیم می گیرند. بدون رای گیری بدون رفراندوم میبرند و می دوزند و اصلا ملت را به پشم ریششون هم حساب نمیکنند.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
ای مار عمّامه به سر و جیره خوار منبر، پایانِ تو نیز نزدیک است !
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

آینه - انگلیس - لندن
اکثر مردم ایران یک مریضی دارند و آن هم مریضی فرامو شی هست همین چند وقت پیش بود که احمدی نژاد گفت رئیس جمهور آینده انتخاب شده اینها همه سرشون تو یک آخور هست و ملت رو بازی میدند. خدایا میشه یک روز خبر اینها رو هم مثل خبر کشته شدن قزافی بدست ملتش در همین سایت بخونم. آمین
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
حتما امیر کبیر ساندیس خورها رفته زیر ابرو برداره که ولی وقیح جاش نشسته. دفعه قبل رفته بود بوتاکس تزریق کنه.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

romano - ایران - تهران
بابا چرا ناراحتید خوشحالم باشید این مردک یکی از عجول ترین تنگ نظرترین احمقترین رهبرای جهانه که من در زندگیم دیدم این ابله عملا داره خودش رو با سرعت چند برابر نابود می‌کنه از این به بعد همه چیز بیخ ریش خودشه حتی جلوی آخوندا. تمام دیکتاتورها یکجا به سیم آخر می‌زنن این بدبخت دلشو به احمدی خوش کرد که سرحد خاکریز دفاعی این می‌شه و اون هم جواب نداد و دیگه نشون می‌ده ضله شده. الان احمق خودش اومده اینور سنگر جمهوریت. عزیزان دیکتاتوری و دموکراسی در یک کشور مثل زایمان زن می‌مونه تا مراحلش طی نشه و زن بارور نشه فریاد نهایی رو نمی‌تونید بشنوید چیزی نیست که بزور سزارین ایجاد بشه. مردم دارن زمان بارداری رو طی می‌کنن و اینهم مثل هر ملت دیگری دوره داره. توی آلمان، روسیه ، ایتالیا فرانسه هند هم ملت همینطور بودن در حضیض نادانی جهل خرافه اعدام و شکنجه هیچ کس هم حرفی نمی‌زد یکباره زمان زایش فرا رسید. من خدارم شکر می‌کنم. الان ما باید اتفاقا اختلاف رو بزاریم کنار مشت رو یکی کنیم. ادامه...
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

romano - ایران - تهران
صدای زوزه گرگها رو پشت مرز کشور برای این احمقها نمی‌شنوید خبر وزیر خارجه بحرین: آمریکا در مقابل ایران بایستد در همین سایت ببینید. کدوم سپاهی برای اینها تو روی ملت وای می‌سته چندتا شهر رو می‌تونن نگه دارن. اینها اگر زلزله بیاد دو روز دوتا ساندویچ نمی‌تونن بدن دست مردم چطور 10 شهر مهم ایران رو نگه می‌دارن وقتی احمقها دارن با چمدون پول فرار می‌کنن کدوم نظامی برای اینها آدم می‌کشه بعله اگر می‌بینید در سوریه و لیبی دو نفر برای رهبرشون وای می‌ستن فکر می‌کنن کادر رهبریشون سالمه نه اینجا خیابونا رو بدن دست نظامیها از اونطرف یکعده با پول فرار کنن. نگران نباشید و گوشتون رو به صدای غرش قدرتتون بدید. این نتیجه عمل شما از دوسال پیشه نه تحریمه نه هیچ چیز دیگه این قدرت مردمه بحران اینها درونی شده و دیگه ربطی به خارج و .. نداره و اصولا این حکومت دوره بچگی و جوانیشو طی کرده. فقط تمنای من اینه اطلاع رسانی کنید اگر فامیلی دارید که نمی‌فهمه بهشون هی 3000 میلیارد و اینها رو به چشم بیارید. در مقابل هیتلر هم تنها یک افسر ارتش با ترور او ایستاد اما معروف است که همان حرکت آغاز شکاف ارتش نازی بود.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
سلطان بن پادشاه نصرالدین قاجار بن پهلوی شاه علی . از پدر نسلش به امام علی می رسد.از مادر یک جورایی نسلش به کورش کبیر. یکی از عمه هایش صیغه اسکندر کبیر بوده است. یکی از خاله هایش هم یک جور هایی با اما حسین اشنا بوده است. سند همه هم وجود دارد.ساندیسی های این سایت پس چه شد با مصدق دوم. این مصدق دوم که از میرزا اقا خان نوری هم بی عرضه تر است. تنها هنرتان این بود. گیر بدید به زنان ایرانی.که یک تار مو اشکار شده و بیضعه اسلام به خطر افتاده.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
خوب حالا اینقدر به خودم ایمان آوردم که شاید تا دیروز نداشتم. من 30 سال پیش گفتم که این رژیم تبدیل به یک رژیم خلیفه یی میشه و شد. گفتم ملاها واسه موندن بر اریکه قدرت مشروب را آزاد و فاحشه خانه ها را آباد میکنند که با ظهور صیغه در اصل شروع شده و روزی میرسه که عشرتکده هم آزاد میشه و ملا حکومت میکنه و قدرت داره و توی سر این ملت میزنه و حدیث و شرعیات جدید میاره که همش در اسلام آمده و شرعی هست. این ملت کم کم داره تمام جهان را توی فکر میبره که اینها دیگر چگونه مردمانی اند. اگه شاه بد بود یا خلفا کثیف, پس چرا تن به این از هر دو کثیفتران میدهید؟
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

Negah* - المان - فرانکفورت
مملکت خر تو خر یعنی این ...,,,,خود گ....ی وخود خندی عجب مرد هنرمندی هستی علی چولاغ ,خودش می بره خودش میدوزه انگار مردم ایران ادم نیستند دخالتی کنند انتخابی کنند نظری بدهند شده خدای ایران اکبیری شیره ای ,دزد,. در اینده ای نه چندان دور به درد قذافی دچار میشی..
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
رفته رفته به پایان نزدیک میشود.خامنه ای علت رفتنش به کرمانشاه وماندگارشدنش درانجارامن بیعلت نمیدانم.امااولین علتش گولزدن مردم فهیم کرمانشاه است.دومین,وسومی بادوستانی که اطلاعات بهتری دارند.چندروزی است درانجاکنگرخورده ولنگرانداخته است.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

baraneuk - انگلستان - لندن
تا خبر مرگ قذافی رو خوندم فقط دعا کردم که هر چه زودتر روزیه خامنه ای باشه واقعا از ته قلبم از خدا خواستم که همین بلا سر این آخوندای بی پدر بیاد و مردم ایران هم فریاد شادی سر بدن و آزاد باشن هر چند که ملت بی جنبه ای هستیم اما هر کسی بیاد بهتر از این لاشخورهاست.به امید اون روز
جمعه 29 مهر 1390

فردایی بهتر - ایران - تهران
سلام دوستان من عضو جدید هستم.
جمعه 29 مهر 1390

miumiu - انگلستان - لندن
اخه ای علی گدا کثافت تو خجالت نمیکشی که پات لب گوره میخوای این قدرت رو سر گورت ببری خجالت بکش و برو به تریاک کشی ات برس. خودتون میدونید که مردم ازتون متنفرند این چند تا چاپلوس دور و ورتون را ول کنید این ها همه شون ساندیس خور هستند تا بدهی بخورند ثناگویت میباشند اما..... کلا اخوند نه دین داره نه وطن بسه دیگه چقدر مردم باید از دست شما ها بکشند دین را ایمان را از بین بردید با این کارهای مسخره تون مردم تو قفس گذاشتید چرا اینقدر اختناق بوجود اوردید خدا الهی ریشه کن کنه شما ها را.... میدونید چقدر منفور هستید و همه نفرینتون میکنند... 30 ساله که خون مردم را میمکید انقلاب کردید که فساد بیاورید فحشا بیاورید و بی ایمانی هم.......... الان هیچ کدام از این جونها دیگه به دین اعتقادی ندارند چون شما ها نمونه بارزی بودید که میبینند چگونه عوامفریبی میکنید خوب چی ازتون یاد بگیرند. به نام دین امدید و دین را از بین بردید بسه دیگه.....گورتون را گم کنید..........
جمعه 29 مهر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
قذافی نکبت هم تا روز پایان باور نمیکرد دورانش رو به نیستی است و پشتیبانهایش را به جنگ با آشوبگران!! فرامیخواند. آخرش هم با داشتن ده ها سنگر مجهز زیر زمینی، در یک لوله آب فاضلاب پنهان شد تا گیر افتاد. پایان کار همه تان همین است، خونخوارمنه ای هم هنوز یک دست میتازد و دشمنانش را از سر راه برمیدارد، هرچند نمیداند که با هفتاد میلیون ایرانی چه باید بکند. دیری نخواهد پایید که مردم خشمگین ایرانی به جانتان بیفتند و پاسخ سی سال بی عدالتی و ستم و کشتارهای ناجوانمردانه و دادگاههای فرمایشی و دار زدن بی گناهان را به خودتان پس بدهند.
جمعه 29 مهر 1390

baran828 - ایران - تهران
وا !لااقل برای حفظ ظاهرم که شده یه رفرم دروغکی بذارن !!!این دیگه چه جورشه ؟مردم چه اسیرشون شدن بخدا !
جمعه 29 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.