تصاویر و ویدیویی از جسد معمر قذافی

تصاویر و ویدیویی از جسد معمر قذافی

منابع خبری مختلف از آزاد سازی کامل شهر سرت لیبی و کشته شدن معمر قذافی رهبر حکومت سرنگون شده لیبی خبر داده اند.


عکسی از فیلم جنازه قذافی در اختیار انقلابیون لیبیتصویر موبایلی و تایید نشده از قذافی در اختیار انقلابیون لیبیتصویر تایید شده از جنازه ابو بکر یونس وزیر دفاع قذافی

این سوراخ، محل کشته شدن قذافیهنوز خبر دستگیری قذافی به تایید مراجع رسمی نرسیده است.

شهر سرت زادگاه قذافی و آخرن سنگر دفاعی دیکتاتور لیبی است که در 6 هفته گذشته صحنه درگیری شدید بین انقلابیون لیبی و نیروهای طرفدار قذافی بوده است.

منابع خبری گفته اند که گردان های پراکنده شده قذافی با فرار از شهر سرت به سمت مصراته رفته اند و هنگام عقب نشینی توسط جنگنده های ناتو بمباران شده اند. برخی نیروهای انقلابی لیبی با خروج از شهر سرت در تعقیب نیروهای وفادار به قذافی هستند.الجزیره : قذافی کشته شد


لحظاتی پیش شبکه خبری الجزیره در خبری فوری اعلام کرد که قذافی در شهر سرت کشته شده است . این شبکه به جزییات بیشتری در این باره اشاره نکرده است ، اما برخی منابع خبری گفته اند قذافی پس از جراحات وارده و هنگامی که قصد داشته شهر سرت را به سمت بیابان های جنوب این کشور ترک کند مورد حمله هوایی قرار گرفته است . در صورت صحت این خبر احتمالا قذافی در حمله هوایی ناتو کشته شده است .

عضو حکومت انقلابیون لیبی: قذافی دستگیر شد

یک مقام مسئول در شورای حکومت انتقالی لیبی گفت که قذافی بازداشت شده است.

عبدالمجید از مسئولان شورای حکومت انتقالی لیبی روز پنجشنبه گفت که قذافی بازداشت شده اما او از ناحیه دو پا مجروح است.
عبدالمجید در گفتگوی تلفنی با رویترز گفت که قذافی به وسیله یک آمبولانس منتقل شده است.

آمریکا: نمی توانیم خبر بازداشت قذافی را تایید کنیم

بیث جوسلین سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که نمی تواند خبر بازداشت قذافی را تایید کند.
او گفت:" از گزارش های رسانه ای درباره قذافی آگاه شدیم ولی نمی توانیم درستی آن ها را تایید کنیم.

جسد قذافی در بیمارستان


همچنین منابع مختلف خبری از کشته شدن قذافی در پی جراحات وارده خبر داده و اعلام کردند که جسد او در بیمارستانی در شهر مصراته است . هنوز این خبر به تایید رسمی نرسیده اما گفته می شود مصطفی عبدالجلیل رییس شورای ملی انتقالی لیبی لحظاتی دیگر در یک کنفرانس خبری به طور رسمی خبر کشته شدن قذافی و پایان جنگ داخلی در لیبی را اعلام خواهد کرد.


رویترز: قذافی گفت شلیک نکنید


خبرگزاری رویترز لحظاتی پیش به نقل از برخی از نیروهای انقلابی لیبی اعلام کرد که قذافی به هنگام دستگیری در داخل یک گودال مخفی شده بود و هنگامی که نیروهای انقلابی لیبی او را پیدا کردند فریاد زده : شلیک نکنید.

العربیه تصویر جسد قذافی را منتشر کرد

لحظاتی پیش شبکه العربیه تصویر صورت معمر قذافی پس از مرگ را منتشر کرد . این شبکه گفت که این عکس را خبرگزاری فرانسه منتشر کرده و هنوز این عکس به تایید رسمی مقامات شورای ملی انتقالی لیبی نرسیده است . در این تصویر صورت قذافی خون آلود دیده می شود.

بازداشت پسر و سخنگوی قذافی

الجزیره اعلام کرد: معتصم فرزند قذافی و ابراهیم موسی سخنگوی او زنده دستگیر شدند.

قذافی چگونه دستگیر شدند؟

فرمانده گروهی که قذافی را دستگیر کرد در گفتگو با الجزیره اظهار داشت: قذافی در حفره ای در شهر سرت قرار داشت. قذافی زنده دستگیر شده ولی به شدت از ناحیه دو پا و صورت زخمی شده بود. او به دلیل شدت جراحات، جان خود را از دست داد.

وی در حالی که یک قبضه سلاح قذافی را در دست داشت ادامه داد: قذافی در منطقه شماره دو سرت دستگیر شد . او به همراه خود یک قبضه سلاح طلایی رنگ ساخت بلژیک به همراه داشت.

انتشار فیلمی از جنازه قذافی

شبکه الجزیره فیلمی را از جنازه قذافی پخش کرد. در این فیلم، جنازه قذافی در نخستین لحظات پس از مرگ به نمایش درآمده است. قذافی در این فیلم پیراهنی قهوه ای رنگ بر تن دارد .


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=g07otrwI4j4

لینک دانلود مدیافایر


Dionysos - فرانسه - پارسی
نوبت خامنه ای و اراذل و اوباشش هم خواهد رسید.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
هان ای دل عبرت بین
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
سرانجام همه خودکامگان از جمله آدمکشان اسلامی ایران نیز همین خواهد بود. این مردک دیوانه که تا دیروز زوزه میکشید و همه را از کشتن میترساند، اینگونه با خواری و زبونی و ننگ تن سوراخ شده اش را از سوراخی بیرون کشیدند. باشد که جنتی و مصباح و یک دست و یزدی نیز روزی با خواری از سوراخ زیر زمین بیرون آورده شوند. شادمان ام که پدر ان غلاب ایران و پشتیبان هندی زاده نفرین شده و مایه بدبختی ایرانیان به گور رفت.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

homa--ir - المان - هامبورگ
شادی مردم ایران از به هلاکت رسیدن دیکتاتور لیبی. این هم سزای دیکتاتوری که به خواست مردم توجه نکند. گزارش خبرنگار ما از تهران: کشته شدن معمر قذافی دیکتاتور لیبی توسط نیروهای ناتو با واکنش های جالبی از سوی مردم ایران مواجه شده است. بلافاصله پس از اینکه خبر کشته شدن دیکتاتور لیبی در خروجی خبرگزاری های فارسی قرار گرفت، بسیاری از شهروندان مرگ قذافی را تلفنی یا به صورت SMS به همدیگر خبر می دادند. «قذافی کشته شد»، «دیکتاتور لیبی به پایان سلام کرد»، «مرگ پایان هر دیکتاتور» از جمله پیام های است که در این دقایق بین مردم رد و بدل می شود. واکنش مردم به خبر کشته شدن قذافی در برخی از سایت ها که بخش «کامنت ها و نظریات مخاطبان» آنها فعال است خواندنی است. بسیاری از کاربران ضمن تبریک به مردم لیبی نوشته بودند: «این هم سزای دیکتاتوری که به خواست مردم توجه نکند». مردم ایران با هر دیدگاهی از خبر کشته شدن قذافی احساس خوشحالی می کنند. بسیاری از مردم حین گفتگو در باره کشته شدن قذافی، سقوط بشار اسد، دیکتاتور سوریه را نیز تا ماه های آینده محتمل می دانند و باقی داستان هم که روشن است.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
روزگاری تَن ها سرنگون میکردی و با مشتی گره کرده در جلوی دوربینها هیولای درونت را به نمایش میگذاشتی ولی اکنون در زیر پای تنی چند لگدمال میشوی. و سرانجام شکست و سرنگونیت بر پیکرۀ تاریخ ثبت و ضبط شد !
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

samuk66 - لندن - لندن
مبارک مردم لیبی.راه بیروزی تفنگ مقابل تفنگ نه سنگ مقابل تفنگ
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

Royan - المان - بوخوم
انشاالله که دست راستت بیاد تو سر خامنه ای , البته یک کمی هم به همت ملت ایران بستگی داره از تو حرکت از من برکت بابا بلند شید این آخوند شپشو را زیر پا له کنید حیف از گلوله.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
حالا دیگه نوبت چاپ عکس جنازه های خامنه ای و احمقی نژاده که بدست مردم تیکه تیکه شده اند. به امید آنروز
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

also22000 - بلژیک - آنتورپن
نوبت شما طرفداران رژیم کثیف جمهوری اسلامی هم میرسه ،خودشون که جای خود داره از زن و بچه هاشون گرفته تا کل نسل هاشون باید به همین روز دچار بشن تا دیگه کسی تو ایران جرات نکنه دست روی ملت ایران بلند کنه و اینطور جوانهای ما ، ناموس ما ، و ایرانیهای اصیل را به زندان بیاندازند و تجاوز کنند ، و همچنین دین آدمکش اسلام نیز برای همیشه از ایران به درک خواهد رفت . به امید آنروز
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
ای جان, روزی برسه که ما هم این کثافتهای حـ... را جلوی دوربین بیاریم و بگیم, بگو که ملت را سر کار گذاشته بودید و جز قدرت طلبی و حاکمیت و پول به چیز دیگه ای نمی اندیشید. من که فکر کنم اینها با این قهری که ملت بهشون دارند به اینجا نرسه و در جا کشته بشن.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

طاطا - ایران - تهران
دیکتاتور روانی لیبی ! مطمئنا دنیا بدون حضور منحوست جای زیباتریست. من هم برای مردم لیبی خوشحالم و ازشنیدن این خبر اشک شوق ریختم. کاش روزی در سرزمینم شاهد سرنگونیه دیکتاتوری خون آشام جمهوری اسلامی باشیم
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
همیشه پس از سقوط یک رژیم پیروزمندان نشان خواهند داد چند مرده حلاج هستند تعدادی از رفرم های انقلابی تبدیل به عنقلابی می شود مثل ایران بخت برگشته که پرتاب شد به صدر اسلام و توحش ان/جز افغانستان 3 کشور تسخیر شده یا یاری غرب به تغئیر /ایران/عراق/لیبی/ وقتی تمام کشورهای غربی برای براندازی بسیج شدند کمی جای سوال پیش می اید--- هر سه کشور طلای سیاه ---نفت!!!!!!!!
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
بی صبرانه در انتظار چنین تصاویر ی از خامنه ای و بشار است هستم . امیدوارم خیلی طول نکشد چون کاسه صبرم لبریز شده است .!
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

sir.amir - انگلستان - منچستر
تبریک به تمامی ازادیخواهان از جمله مردم مبارز لیبی نفر بعد بشار اسد و بعد سیدعلی تازی از قدیم گفتن کار را ان کرد که تمام کرد زنده باد ایرانی پاینده ایران نه الله اکبر
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

whatthe - کانادا - تورنتو
ارش اتلانتا خوبه?
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

fearness - هلند - روئرموند
عجب مرگ خشنی آدم وقتی پرو باشه همین هستش کنار نمیرفت از قدرت نخاله........\. زیاد عشق دنیا رو کرد در عوض این خائن
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
الهی به زودی روزی خامنه ای زالو صفت پست باشه
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
بزودی بشار اسد و سید حسن سگ الله و سگ علی عظمی و اعوان و انصار مزدورش را هم از سوراخهای سگ و موش بیرون میکشند و اگر شانس بیاورند مثل قذافی با یک گلوله وسط پیشانی خلاص میشوند. شادی نزدیک است!
جمعه 29 مهر 1390

ali1111 - ایران - تهران
قابل توجه ساندیس خورهای این سایت...
جمعه 29 مهر 1390

Pezhman - اتریش - وین
نمی دانم این دیکتاتورها چرا مردن را به تسلیم شدن در برابر ملت ترجیح میدهند.اگر هم زنده می ماند ودوباره حکومت میکرد.مثلا"می خواست چه گلی به سر عالم بزند.؟! لعنت به هرچی ضحاکه.
جمعه 29 مهر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
اینم اخر وعاقبت دلقک سیاستمداران عالم....بخواب بیت بیت،،دار دار،،شبر شبر،،زنگه زنگه
جمعه 29 مهر 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
انسان دیکتاتوری بود اما از کشورش فرار نکرد تا اخرین لحظه جنگید... برای این جسارتش احترام قائلم. cat boy هیچ وقت برای دفاع از کشورش در مقابل خیانت کاران از کشور فرار نمیکنه. به خداوند بزرگ قسم مرگه با گلوله عزت داره تا به مرگ عادی در خفت . فرشته مرگ بالای سر همه انسانها حضور داره . چه بهتر قبل از اینکه حضرت عزرائیل به دیدارتون بیاد خودتون پیش دستی کنید و به دیدار معبود برید.
جمعه 29 مهر 1390

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
مرگ تو تنها چیزی بود که منو راضی میکرد، نه بخاطر چند روزی جولان اون بی سر و پاهایی که توهم دموکراسی هضم نشده توی مغزهاشون در برابر رمزهای وراثتی ژن های تشنه قدرتشون منو به لبخند وامیداره، و نه بخاطر اینکه حقیقتا در کنار مردمت نبودی؛ تنها به این خاطر که حاضر نشدی در برابر باج کفتارها، دست هات رو در خاک کشور خودت بالا ببری، و اینکه مرگ رو به پاسخ دادن به ملتی که برای از خود ندونستن تو شلوارش رو از پشت برای غرب پایین کشید، ترجیح دادی. چه حقایقی که از چشم اکثریت همیشه کور پنهان ماند و خواهد ماند.. - به امید آزادی مردم همیشه دربند و مظلوم سرزمینم ایران
جمعه 29 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
از دیدن و شنیدن این خبر سیر نمیشم هرچند از خودم خجالت میکشم ولی این است سرنوشت دیکتاتورها, پس بمردم لیبی تبریک عرض میکنم و منتظر چنین خبرها و عکسها از ایران عزیزم هستم ! راستی, منتظر شنیدن تبریک گفتن کاربران مسلمان به مردم لیبی هم هستم, پس همواره شاد و ازادمنش باشیم !
جمعه 29 مهر 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
دست راستت روی سر خامنه ای.... خدا میدونه خامنه ای رو از کدوم سوراخی پیدا بکنیم...
جمعه 29 مهر 1390

dara20 - ایران - تهران
الان لرزه به اندام سرطانی سید الاغعلی خامنه ای افتاده.عاقبت سران کثیف و انسانستیز حکومت کثیف اسلامی اخوندهای ولدزنا و حکومت بشار اسد ادمکش نیز همین است. راه ازادی ایران از دمشق میگذرد. خامنه ای مرگت نزدیک است.
جمعه 29 مهر 1390

فردایی بهتر - ایران - تهران
سلام دوستان من عضو جدید هستم.
جمعه 29 مهر 1390

togyan - انگلیس - لندن
قذافی سرنگون شد براینکه کفگیر دنیای غرب به ته دیگ خورده بود و برای بیرون امدن از رکود اقتصادی باید بازارهای تازه ی برای فروش محصولات خودشان پیدا میکردند. حالا لیبی بعد از قذافی با شهرهای ویران شده و پالاشگاهای نفت نیمه سوخته سفره پر چرب و نرمی هست برای کمپانیهای غربی, مردم لیبی هم زیر حکومت ریشوهای تندرو اسلامی که غرب انها را انقلابیون ازادیخواه معرفی میکند حتما" طعم واقعی دمکراسی را خواهند چشید. تنها مشکلی که هست اینه که لقمه کم هست و اشتها بسیار.
جمعه 29 مهر 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
انصافااااااااااااااا از این حیوانات دوپا وحشی تر حیوانی درعالم هستی وجود ندارد . آخه یکی نیست به اینها بگه این بدبخت فلک برگشته را که با بدترین و خوارترین وضعیت دستگیر کردید خوب دیگه اینطوری وحشیانه کتک زدنتان برای چیست ؟ پس محاکمه و دادگاه را برای چه گذاشته اند؟؟؟؟؟؟ بااین رفتار وحشیانه ایکه شماها با او داشتید چه فرقی بین ظلم او و شماها می باشد .زیرا معتقدم ظلم هرگونه و از طرف هرکس که باشد ظلم است .رفتار وحشیانه آنهم به این صورت ناجوانمردانه یک نفر درمقابل هزار نفر آن هم دست بسته اسمی نخواهد داشت جز ظلم.هیچ مذهب و عقیده سلام انسانی اینگونه رفتار با اسیر را تایید نمی کند.میخواهد قذافی باشد یا هرکس دیگر.
جمعه 29 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
khoshbavar.سلام.دوست عزیز.منکه خیلی ناراحت شدم.حتی حاضربودم.خامنه ای ودارودسته اش که اینقدرهم دوستشان داشتم میمردندولی اونمیمرد.یک سوال ازcat boy چرافرشته مرگ این ادمهای خوب راداخل لوله فاضلاب,لوله گاز,چاه توالت,یقه شانرامیگیره.نگران سیدعلی اقاهستم نه اینکه دستش معیوبه.فکرکنم جزپل جدولهای کنارخیابان جای دیگه نتونه مخفی بشه.خیلی خیلی نگرانشم.جنتی رانه اومیتونه داخل قوطی روغن نباتی هم بره.پیداکردنش مشکله.همه قوطی هارابایدنوک پابزنیم تاپیدابشه.به امیدانروز.
جمعه 29 مهر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
دنیای وحشی - آری این رفتار در کشورهای دموکراتیک و آزاد ناپسندیده است. اما اینها چهل و دو سال است از این مرد تنها وحشیگری و سرکوب و کشتار دوستان و فامیل و همرزمانشان را دیده اند. سنگدلی و کشتار را خودش به آنها یاد داده است. انتظار چنین رفتاری را در ایران با ملایان ادمکش حکومتی پس از آزادی داشته باشیم.
جمعه 29 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
من از خشونت بیزارم ..ولی اینهایی که با بی رحمی وقساوت جون هزاران بی گناه رو خیلی راحت میگیرند تا چند صباحی بیشتر قدرت نماییه کاذب کنند...وعقده هایه حیوانی وکثیف شان روبا ازار واذیت هم نوعشان ارام و خالی کنند ...جز خوشحالی بعد از مرگشان..چه باید کرد.?ارزویه من دیدن خامنه ای و دار و دسته اش در این حال و روزه...چون اینا 10000000 بار از قذافی بدترن..به امید ان روز
جمعه 29 مهر 1390

omidomid - هلند - آمستردام
بیخود ذوق نکنین، چنین صحنه رو در ایران چه جوری میخواین ببینین ؟ با این مردم شجاع که دیدین با دستگیری موسوی چه قیامتی کردن؟ !!؟؟ نه جانم، . تا زمانی‌ که مردم مثل خود من اینجا بشینن و بگن لنگش کن، یا بگن به به . دیگه نوبت خامنه ‌ای شده. به هیچ جا نمیرسیم.
جمعه 29 مهر 1390

sobat - ایران - تهران
عاقبت دیکتاتوری همین است....دیروز شاه خائن و بابای خونخوارش.....امروز قذافی نوکر......و انشاءالله فردا نوبت دیکتاتورهای ایران است.....دوستان پیروزی نزدیک است....الیس الصبح بقریب ؟...انشاءالله
جمعه 29 مهر 1390

aghakian - ایران - تهران
نوبت ارباباشون هم میرسه ونزدیکه بعدش نوبت جیره خوران ارباباشون.
جمعه 29 مهر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
دنیای عجیبی هست..حکومت جمهوری اسلامی هم مرگ قذافی رو تبریک گفت و کشورهای غربی هم !!..حالا واقعا کدوم کشورها مرگ قذافی به نفعشون بود؟..راستش من امیدوارم در ایرن به روش مسالمت آمیز حکومت دموکراسی برقرار بشه مثل آفریقای جنوبی و نلسون ماندلا . نه مثل کشورهای عربی با جنگ که آخرش معلوم نیست اسلامگراهای افراطی به قدرت می رسند یا واقعا دموکراسی میشه؟ ...
جمعه 29 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
h.k - : من متوجه منظورتان نشدم که ایا شما از دوستداران ضحاک بودید ?! بهرحال, دوست محترمان gol andam عزیز, منظورم بسیار شیوا بیان داشتند !
جمعه 29 مهر 1390

fariba - ایران - تهران
دنیا دار مکافاته اخر عاقبت دستنشانتهاش هم همینه
جمعه 29 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
sobat - ایران - تهران. پدر خائن شاه!!!!!!! با اون کلمات اشغال عربی که بلغور کردی معلومه از چه قماشی هستی/ خودتی ای کیو/
شنبه 30 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
khoshbavar دوست عزیز.مگرمیشه خبری اینچنین مهم که شماراخوشحال میکنه ومرگ ملایانرایکگام جلومی اندازه من خوشحال نشوم.,,طنز سیاسی,,بود.نوشتم cat boy چراعزرائیل داخل لوله فاضلاب,گاز,چاه توالت,یقه اینهارا,,,,,الی اخر.فکرکنم باعجله خواندی.شادباشید.
شنبه 30 مهر 1390

حسین83 - ایران - بهبهان
این هم آخر و عاقبت دیکتاتور لیبی . کسی که مخالفان خود رو موش فرض میکرد حال خود در سوراخ موش پنهان شده بود . اما ای کاش انقلابیون لیبی به جای کشتن سریع وی ، اون رو محاکمه می کردند تا پاسخگوی 42 سال جنایت خود باشه . متأسفانه کشتن یک جنایتکار بدون محاکمه راه را برای دیکتاتوری جدید باز می کنه .
شنبه 30 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
sobat - ایران - تهران. میشه شما بفرمایید دقیقا منظورتان از دیکتاتور‌های ایران چه کسانی است؟ ممنون
یکشنبه 1 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.